On-line results
39. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2020
Slalom
Vrátna dolina, SVK, 22.01.2020
CENA MALEJ FATRY (SL) - 20.01.2009
CENA MALEJ FATRY (GS) - 21.01.2009
28. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2009 (GS) - 26.01.2009
28. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2009 (SL) - 27.01.2009
CENA MALEJ FATRY (SL) - 19.01.2010
CENA MALEJ FATRY (GS) - 20.01.2010
30. ročník CENA ŠACHTIČIEK (GS) - 17.02.2010
30. ročník CENA ŠACHTIČIEK (SL) - 18.02.2010
30. ročník CENA ŠACHTIČIEK (SL) - 19.02.2010
30. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2011 (GS) - 25.01.2011
30. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2011 (SL) - 26.01.2011
CENA MALEJ FATRY (GS) - 08.03.2011
CENA MALEJ FATRY (SL) - 09.03.2011
CENA MALEJ FATRY (SL) - 17.01.2012
CENA MALEJ FATRY (GS) - 18.01.2012
TATRASVIT CUP (GS) - 19.01.2012
31. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2012 (GS) - 24.01.2012
31. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2012 (SL) - 25.01.2012
32. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2013 (GS) - 22.01.2013
32. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2013 (SL) - 23.01.2013
CENA MALEJ FATRY (GS) - 14.03.2013
CENA MALEJ FATRY (GS) - 14.03.2013
33. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2014 (GS) - 28.01.2014
33. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2014 (SL) - 29.01.2014
34. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2015 (SL) - 27.01.2015
34. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2015 (GS) - 28.01.2015
CENA MALEJ FATRY 2015 (GS) - 11.03.2015
CENA MALEJ FATRY 2015 (GS) - 12.03.2015
35. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2016 (GS) - 26.01.2016
35. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2016 (SL) - 27.01.2016
36. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2017 (GS) - 24.01.2017
36. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2017 (SL) - 25.01.2017
37. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2018 (GS) - 23.01.2018
37. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2018 (SL) - 24.01.2018
Cena Malej Fatry 2018 (GS) - 28.03.2018
Cena Malej Fatry 2018 (SL) - 29.03.2018
38. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2019 (GS) - 22.01.2019
38. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2019 (SL) - 23.01.2019
39. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2020 (GS) - 21.01.2020
39. ročník VRÁTNA INTERKRITERIUM 2020 (SL) - 22.01.2020
Cena Malej Fatry 2020 (SL) - 04.02.2020
41th Annual Race INTERKRITERIUM VRATNA 2024 (GS) - 16.01.2024
41th Annual Race INTERKRITERIUM VRATNA 2024 (SL) - 17.01.2024
 
U14 Boys
U16 Boys
U14 Girls
U16 Girls
 
Last 5 in Finish
 
Rank
Racer
BIB
Nation
1-st RUN
2-nd RUN
RUN
VEEN
Floris van
17
- DSQ -
- DNS -
30.
SUPICA
Jozef
39
48.66
50.60
1:39.26
9.
MERIAČ
Samuel
38
43.21
42.49
1:25.70
29.
SZABO
Dávid
37
43.34
55.76
1:39.10
14.
STANISLAV
Matej
36
43.44
43.35
1:26.79
 
End Race at 12:45
 
Absolute results
 
Rank
Racer
BIB
Nation
1-st RUN
2-nd RUN
RUN
Gap
1.
INDRIKSONS
Emils
10
39.07 (1.)
39.01 (1.)
1:18.08
2.
LALIĆ
Aleksa
8
39.50 (2.)
41.05 (3.)
1:20.55
+2.47
3.
PALIČ
Daniel
21
40.25 (6.)
41.09 (4.)
1:21.34
+3.26
4.
PRANCANS
Pauls Peteris
15
39.84 (3.)
41.55 (6.)
1:21.39
+3.31
5.
ZAWADA
Karol
18
41.38 (8.)
41.52 (5.)
1:22.90
+4.82
6.
BORDIIAN
Aleksei
25
40.85 (7.)
42.35 (8.)
1:23.20
+5.12
7.
KUBÍK
Adrián
30
41.38 (8.)
42.79 (12.)
1:24.17
+6.09
8.
KELLY
Max
11
41.79 (10.)
42.50 (11.)
1:24.29
+6.21
9.
MERIAČ
Samuel
38
43.21 (16.)
42.49 (10.)
1:25.70
+7.62
10.
KROTA
Lorenzo
7
42.91 (14.)
43.15 (14.)
1:26.06
+7.98
11.
RYBÁR
Hugo
35
39.87 (4.)
46.57 (24.)
1:26.44
+8.36
12.
DZIEDZIC
Karol
32
42.84 (13.)
43.61 (16.)
1:26.45
+8.37
13.
HABERERN
Richard
12
44.46 (26.)
42.03 (7.)
1:26.49
+8.41
14.
STANISLAV
Matej
36
43.44 (18.)
43.35 (15.)
1:26.79
+8.71
15.
PARTON
Lewis
3
44.75 (27.)
42.42 (9.)
1:27.17
+9.09
16.
ILIEV
Danilo
6
43.46 (19.)
43.93 (18.)
1:27.39
+9.31
17.
GOROBETS
Yaroslav
14
43.46 (19.)
44.49 (20.)
1:27.95
+9.87
18.
DOLEGA
Mikolaj
26
44.27 (25.)
44.33 (19.)
1:28.60
+10.52
19.
SARZYNSKI
Stanislaw
1
49.30 (33.)
39.44 (2.)
1:28.74
+10.66
20.
BROVCHUK
Roman
22
44.17 (23.)
44.95 (21.)
1:29.12
+11.04
21.
AKHMETOV
Elkam
4
43.48 (21.)
45.75 (22.)
1:29.23
+11.15
22.
ŠTRKOLEC
Jozef
34
42.24 (12.)
47.59 (26.)
1:29.83
+11.75
23.
PATSAHAN
Oleksandr
19
44.25 (24.)
46.19 (23.)
1:30.44
+12.36
24.
KNOPOV
Heorhii
5
48.94 (32.)
43.72 (17.)
1:32.66
+14.58
25.
SIDOROV
Vladislav
33
46.34 (29.)
47.10 (25.)
1:33.43
+15.35
26.
BARNÁŠ
Andrej
27
51.26 (35.)
43.03 (13.)
1:34.29
+16.21
27.
KOSTYGOV
Artem
29
46.86 (30.)
48.10 (27.)
1:34.98
+16.90
28.
SHITOV
Mikhail
9
42.07 (11.)
53.89 (30.)
1:35.98
+17.90
29.
SZABO
Dávid
37
43.34 (17.)
55.76 (31.)
1:39.10
+21.02
30.
SUPICA
Jozef
39
48.66 (31.)
50.60 (28.)
1:39.26
+21.18
31.
DESPOTOVSKI
Nikola
13
50.17 (34.)
51.60 (29.)
1:41.77
+23.69
JUSKANIČ
Dávid
16
40.02 (5.)
- DSQ -
MARKOVINA
Filip Tomas
20
43.63 (22.)
- DSQ -
VERSEVELD
Connor van
24
46.14 (28.)
- DNF -
ZOLOTUKHIN
Nikita
28
52.80 (36.)
- DNF -
ZALEWSKI
Jakub
31
43.05 (15.)
- DNF -
BRUIN
Daen
2
- DNF -
- DNS -
VEEN
Floris van
17
- DSQ -
- DNS -
SZELAG
Grzegorz
23
- DNS -
- DNS -
 
Time
Icon
Event