On-line results
 
III. kolo autoSLALOMSHOW CUP 2018, Dunajská Streda, 13.05.2018 - Competition - Run 3
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN 3-rd RUN RUN
77. BENKEOVÁ Marcela 903 A1 - do 1400ccm 2:03.15{+2} 2:02.17{+4} 2:04.06 4:05.32
2. BUKY BUČEK Pavol 777 E2 - do 2000ccm 1:35.12 1:34.46 1:34.66{+2} 3:09.12
1. MAYER Patrick 610 E2 - do 2000ccm 1:34.53 1:34.26 1:35.36{+2} 3:08.79
14. RADIČ Július 803 Open - supercars 1:44.26 1:43.43 1:43.16 3:26.59
6. PASTOR Robert 801 Open - supercars 1:39.66 1:39.61 1:39.62 3:19.23
 
End Race at 14:09
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 10m 1-st RUN 10m 2-nd RUN 10m 3-rd RUN RUN Gap
1. MAYER Patrick 610 Mayer Motorsport E2 - do 2000ccm VW Golf I 16v 2.0 1:34.53 1:34.26 1:35.36{+2} 3:08.79 v=
2. BUKY BUČEK Pavol 777 Tiger Sti Vti racing team E2 - do 2000ccm Tiger Racing Super Six 1:35.12 1:34.46 1:34.66{+2} 3:09.12 +0.33
3. BALOGH Tihamer 800 Rival Car Open - supercars Suzuki ? 1:36.48 1:34.82 1:35.99 3:10.81 +2.02
4. TICHÝ Miroslav 811 PRORACING E3 + nad 2000ccm Caterham CSR260 1:40.66 1:34.99 1:36.05 3:11.04 +2.25
5. POLÁČEK Ján 222 All_In_Racing E2 - do 2000ccm Honda S2000 1:36.41 1:37.71 1:36.95 3:13.36 +4.57
6. PASTOR Robert 801 - Open - supercars Fiat ? 1:39.66 1:39.61 1:39.62 3:19.23 +10.44
7. OPATOVSKÝ Lukáš 106 Autofol Race team A4 + nad 2000ccm Subaru Subaru Impreza WRX Sti 1:41.10 1:41.34 1:44.95{+2} 3:22.44 +13.65
8. FARKAŠ Matej 888 Profituning A4 + nad 2000ccm Audi 90 quattro 1:43.37 1:41.39 1:41.19 3:22.58 +13.79
9. KARKUS Radovan 23 Tiger Sti Vti racing team A4 + nad 2000ccm Subaru Impreza 1:41.58 1:41.61 1:41.16 3:22.74 +13.95
10. POLAKOVIČ Miloš 305 - A3 - do 2000ccm Honda Integra Type R 1:41.93 1:44.74{+2} 1:42.71 3:24.64 +15.85
11. URÍK Matúš 501 ZA-RACE Team E1 - do 1600ccm Peugeot 106 1:43.68{+2} 1:43.40 1:41.86 3:25.26 +16.47
12. NOVÁK Michal 456 PRORACING A2 - do 1600ccm Citroen Saxo VTS 1:42.22 1:43.41 1:43.13{+2} 3:25.35 +16.56
13. NEMČEK Dávid 26 All_In_Racing A3 - do 2000ccm Honda Civic 1:44.04 1:43.71 1:42.11 3:25.82 +17.03
14. RADIČ Július 803 - Open - supercars Peugeot 106 Ninja 1:44.26 1:43.43 1:43.16 3:26.59 +17.80
15. PROCHÁDZKA Michal 450 - A4 + nad 2000ccm Opel Astra J OPC 1:42.45 1:46.70{+2} 1:44.36 3:26.81 +18.02
16. KOTRČ Lukáš 606 - E2 - do 2000ccm VW Golf 2 1:44.84{+2} 1:43.83 1:43.58{+2} 3:27.41 +18.62
17. KÓSSI Juraj 2 HUKOt motorsport A2 - do 1600ccm Honda Civic 1:44.07 1:43.62 1:45.89{+2} 3:27.69 +18.90
18. KLENKO Michal 108 GARAGE racing A1 - do 1400ccm Honda Civic 1:44.86 1:45.27 1:46.32 3:30.13 +21.34
19. ÉRSEK Ján 401 - A4 + nad 2000ccm Renault Mégane RS 1:45.66 1:45.46 1:44.80 3:30.26 +21.47
20. MELICHER Filip 118 Because Race Team A1 - do 1400ccm Honda Civic 1:46.28 1:45.40 1:45.82 3:31.22 +22.43
21. REHÁK Martin 300 MR Hobby racing team A3 - do 2000ccm Alfa Romeo 147 JTD 1:46.11 1:46.27 1:45.72 3:31.83 +23.04
22. KÉRY Branislav 314 - A3 - do 2000ccm Honda S2000 1:48.16 1:46.56 1:45.36 3:31.92 +23.13
22. KLÁSEK Tomáš 802 #becauseRaceTeam A2 - do 1600ccm Honda Civic 1:48.69{+2} 1:46.57 1:45.35 3:31.92 +23.13
24. CZANG György 509 - E1 - do 1600ccm Lada 2107 1:48.44{+2} 1:46.08 1:45.99 3:32.07 +23.28
25. KORIM Michal 303 All_In_Racing A3 - do 2000ccm Honda Civic 1:45.74 1:48.87{+2} 1:46.43 3:32.17 +23.38
26. HOLUBČÍK Peter 202 ZA-RACE Team A2 - do 1600ccm Citroen Saxo VTS 1:46.33 1:46.10 1:46.15 3:32.25 +23.46
27. GERGEĽ ST. Zdeňek 100 Autofol Race team A2 - do 1600ccm Citroen Saxo VTS 1:44.58 1:47.75{+4} 1:52.61 3:32.33 +23.54
28. HINDI Tomi 500 GARAGE motorsport E1 - do 1600ccm Colt 1,6i 1:46.55 1:45.91 1:46.60 3:32.46 +23.67
29. RYBAR Marian 107 - A1 - do 1400ccm Nissan Micra 1:48.93{+2} 1:46.40 1:47.13 3:33.53 +24.74
30. GERGEĽ ML. Zdenko 158 Autofol Race team A2 - do 1600ccm Citroen Saxo VTS 1:42.47 1:51.08{+6} 2:12.58 3:33.55 +24.76
31. GALBAVÝ Juraj 105 Molsotechna racing team A1 - do 1400ccm Škoda 105 1:48.34{+2} 1:47.15 1:46.43 3:33.58 +24.79
32. RIEVAJ Miroslav 200 TCZV team A3 - do 2000ccm Seat Ibiza Cupra 1:46.71 1:47.14 1:48.10{+2} 3:33.85 +25.06
33. MARGALA Milan 645 PRORACING A2 - do 1600ccm Citroen Saxo VTS 1:47.95{+2} 1:47.04 1:46.82 3:33.86 +25.07
34. PAKŠI Ladislav 333 Tiger Sti Vti racing team E3 + nad 2000ccm Honda Civic 1.6VTi Turbo 1:47.21{+2} 1:46.74{+2} 1:47.61{+2} 3:33.95 +25.16
35. FILÍPEK Martin 996 nonodry.sk E1 - do 1600ccm Honda ? 1:48.00 1:46.24 2:06.49{+20} 3:34.24 +25.45
36. SIDO Attila 316 KM Corse A3 - do 2000ccm VW Golf mk4 TDi 1:47.67 1:48.64 1:46.84 3:34.51 +25.72
36. OKÁLI Vlado 16 Voki Racing A3 - do 2000ccm Renault Clio RS 1:49.62{+2} 1:48.18 1:46.33 3:34.51 +25.72
38. PURGINA Peter 444 - A4 + nad 2000ccm Opel Astra J OPC 1:47.95 1:48.21 1:47.37 3:35.32 +26.53
39. BUDOŠ Dominik 120 Molsotechna racing team A1 - do 1400ccm Škoda 120L 1:48.74 1:48.14 1:47.83 3:35.97 +27.18
40. MESZÁROS Miloš 317 - A3 - do 2000ccm Subaru BRZ 1:47.64 1:48.66 1:51.29{+2} 3:36.30 +27.51
41. GANOCZY Peter 104 #becauseRaceTeam A1 - do 1400ccm Honda Civic 1,5 1:48.33 1:48.42 1:51.19{+2} 3:36.75 +27.96
42. PIENČÍK Jaroslav 603 - E2 - do 2000ccm Honda Civic 1:54.16{+2} 1:49.64 1:47.58 3:37.22 +28.43
43. OSVALD Drahomír 933 13B.sk E1 - do 1600ccm Mazda MX-5 Cup 1:49.86 1:48.41 1:51.20{+2} 3:38.27 +29.48
44. DÚBRAVA Ján 103 - A1 - do 1400ccm Opel Corsa 1:48.91 1:49.78 1:49.96 3:38.69 +29.90
45. GLOZNEK Tibor 302 - A3 - do 2000ccm Seat Ibiza 1:49.94{+2} 1:48.90{+2} 1:50.15 3:38.84 +30.05
46. SURÍNI Peter 615 EmaPeterRacingTeam E1 - do 1600ccm Peugeot 106 1:49.21 1:51.49{+2} 1:49.79 3:39.00 +30.21
47. DOHŇANSKÝ Juraj 136 Molsotechna racing team A1 - do 1400ccm Škoda Rapid 1:49.47 1:49.84 1:50.65{+2} 3:39.31 +30.52
48. PONEC Peter 207 Planeta Rally A2 - do 1600ccm Citroen C2 VTS 1:48.35 1:51.43{+2} 1:52.33{+2} 3:39.78 +30.99
49. HALÁK Radislav 407 - A4 + nad 2000ccm Renault Mégane RS 1:53.78{+2} 1:50.73 1:49.48 3:40.21 +31.42
50. VAJDA Peter 405 MH Racing Team A2 - do 1600ccm Suzuki Swift Sport 1:50.40 1:52.56{+2} 1:49.86 3:40.26 +31.47
51. GAŠPAR Jozef 605 - A2 - do 1600ccm Mazda Mx5 1:51.82 1:50.57 1:49.87 3:40.44 +31.65
52. PRIVITZER Matej 313 - A3 - do 2000ccm Honda Civic 1:52.95 1:50.51 1:50.04 3:40.55 +31.76
53. GRÓF Dávid 504 - E1 - do 1600ccm Fiat Cinquecento 1:51.62 1:50.40 1:50.52 3:40.92 +32.13
54. RUŽIČKOVÁ Júlie 901 #becauseRaceTeam A4 + nad 2000ccm Mini Cooper S 1:50.63 1:50.41 1:51.26 3:41.04 +32.25
55. BIROŠ Lubomír 601 - E2 - do 2000ccm Renault 5 1:50.50 1:51.77 1:53.36{+2} 3:42.27 +33.48
56. RADIČOVÁ Zlatica 904 - Open - supercars Peugeot 106 Ninja 1:53.61{+2} 1:49.80 1:52.93 3:42.73 +33.94
57. VRETENÁR Matej 262 Molsotechna racing team A1 - do 1400ccm Honda Civic 1:51.69 1:51.48 1:51.84 3:43.17 +34.38
58. KLENKOVÁ Katarína 900 GARAGE motorsport A1 - do 1400ccm Honda Civic 1:51.89 1:51.68 1:52.68 3:43.57 +34.78
59. MATEJOV Marko 295 - A2 - do 1600ccm Renault Clio 1:52.65 1:53.18 1:53.25 3:45.83 +37.04
60. UNČÍK Peter 408 - A4 + nad 2000ccm BMW e36 323i 1:55.91{+2} 1:53.52 1:52.71 3:46.23 +37.44
61. NIKOLAJ Ondrej 655 SKY racing team A3 - do 2000ccm Honda Civic 5g 1:55.26 1:54.21 1:52.14 3:46.35 +37.56
62. VRANA Erik 37 ERDO E1 - do 1600ccm Škoda 100 1:54.09 1:53.34 1:53.47 3:46.81 +38.02
63. ĎURINÍK Jakub 88 - A2 - do 1600ccm VW Golf 3 1:53.11 1:59.62{+4} 1:54.53 3:47.64 +38.85
64. NOSÁĽ Michal 61 - A2 - do 1600ccm BMW 320d 1:54.30 1:55.52{+2} 1:56.73{+2} 3:49.82 +41.03
65. ÓDOR Gábor 312 - A3 - do 2000ccm BMW e30 2:09.82 1:53.58 1:56.70{+2} 3:50.28 +41.49
66. TÚTA ŠEDIVÝ Roman 609 - E2 - do 2000ccm Honda Civic - DNF - 1:46.02 2:05.02{+20} 3:51.04 +42.25
67. ZAHRADNIK Robert 96 - A3 - do 2000ccm Mazda MX-5 2:58.15 1:54.44 1:56.79 3:51.23 +42.44
68. JENIS ML. Luboš 8 - E1 - do 1600ccm Ford Fiesta 1:55.89 1:57.67 1:55.50 3:51.39 +42.60
69. BAĎURÍK Pter 109 - A1 - do 1400ccm Opel Tigra 1:56.84 1:55.17 1:59.21 3:52.01 +43.22
70. KATONA Mátyás 114 KM Corse A1 - do 1400ccm Fiat Punto 1:55.98 1:59.12{+4} 1:56.81 3:52.79 +44.00
71. HRUŠOVSKÁ Kristína 25 All In Racing A1 - do 1400ccm Honda Civic 2:00.82 1:57.51 2:00.87 3:58.33 +49.54
72. VANCÍKOVÁ Marianna 905 - A4 + nad 2000ccm Mazda 323 GTR 2:05.43 2:02.82{+4} 1:56.34 3:59.16 +50.37
73. SZABÓ István 415 - A4 + nad 2000ccm BMW e36 2:04.38 1:55.06{+2} 2:17.09{+2} 3:59.44 +50.65
74. JENIS ST. Luboš 191 - E1 - do 1600ccm Ford Fiesta 2:01.26 1:59.49 2:00.14 3:59.63 +50.84
75. VANCÍK Martin 9 - E1 - do 1600ccm Lada Samara 2:03.05 2:00.18 2:03.29 4:03.23 +54.44
76. ŠKADROVÁ Mária 902 Buček CNC-Obrábanie s.r.o. A1 - do 1400ccm Fiat Punto 2:01.49 2:05.06 2:02.04 4:03.53 +54.74
77. BENKEOVÁ Marcela 903 - A1 - do 1400ccm Honda Civic 2:03.15{+2} 2:02.17{+4} 2:04.06 4:05.32 +56.53
78. BERNÁTH Martin 121 - A1 - do 1400ccm Renault Super 5 GTL 2:07.97{+2} 2:10.27{+2} 2:11.43{+2} 4:18.24 +1:09.45
79. MOGYOROS Roland 708 Dinner Racing Team E3 + nad 2000ccm BMW E30 2:08.77 2:21.13 2:09.64{+2} 4:18.41 +1:09.62
80. ZUBKA Šimon 611 SKY racing team E2 - do 2000ccm Seat Ibiza 2:01.53 2:17.52{+22} 2:20.66{+24} 4:19.05 +1:10.26
81. BAJÁNEK Erik 607 - E1 - do 1600ccm Škoda 105 2:17.88{+4} 2:10.25{+2} 2:09.47{+2} 4:19.72 +1:10.93
DEBNÁR Juraj 600 JUTOMA Racing E2 - do 2000ccm Renault Clio 2 - DNF - - DNS - - DNS - - DNF -
DEBNÁR Marek 709 JUTOMA Racing E3 + nad 2000ccm Renault Clio 1:42.57 - DNS - - DNS - - DNF -
SABO Patrik 526 Other Way Racing A3 - do 2000ccm Mazda MX-5 - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
KOCZKAS Attila 119 - A1 - do 1400ccm Škoda Rapid - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
GAŠPARIK Martin 930 gag-racing.sk A2 - do 1600ccm Citroen Saxo VTS - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
DVORSKÝ Matej 130 stará, ale povláči... A1 - do 1400ccm Škoda 105 1:44.43 - DNF - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
14:13:46 Nahrávame trestné sekundy
14:09:38 II. súť. jazda je ukončená
13:11:48 Prvé auto na trati
12:30:41 Štart II. súť. jazdy je plánovaný na 13:00 hod.