On-line results | ||||
|
||||
Libínské sedlo, Prachatice (CZ), 12.08.2018 - Competition - Heat 2 | ||||
  | |||||||||
Overall |    | Class |    | Groups |    | Start list |    | Practice |    |
  |
Lady Trophy |    | Junior Trophy |    |
  |
Last 5 competitors in Finish |
  | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rank | Driver/Competitor | # | Nation | Class | Heat | RUN |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | WILHELM Philipp MSC Rottenegg |
999 | E2 Norma 20F |
1:50.18 1:50.09 |
3:40.27 | |
66. | JIŘÍ JELÍNEK autosport Poděbrady |
911 | H2 škoda favorit |
2:47.99 2:46.21 |
5:34.20 | |
64. | ROLL Vaclav Rakar |
902 | H2 Škoda Favorit |
2:42.44 2:40.57 |
5:23.01 | |
10. | KACÁLEK Robert MR Racing Kladno |
292 | H+2000 BMW M635CSi |
2:06.83 2:04.29 |
4:11.12 | |
48. | URBÁNEK Stanislav Urbánci |
289 | H+2000 BMW E 30 2.5 i |
2:24.30 2:25.40 |
4:49.70 | |
MORE >> |
  | |||||||
Absolute results | |||||||
  |
Rank | Driver/Competitor | # | Nation | Class/Car | Heat | RUN | Gap |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | WILHELM Philipp MSC Rottenegg |
999 | E2 Norma 20F |
1:50.18 1:50.09 |
3:40.27 | v=137.28 | |
2. | KOŠEK Tomáš Traktorka |
3 | E+2000 Mitsubishi Evo VI |
1:52.19 1:52.33 |
3:44.52 | +4.25 +4.25 |
|
3. | KUŽEL Michal RDM Motorsport |
17 | E+2000 Lancer evo 8 |
1:57.35 1:57.96 |
3:55.31 | +15.04 +10.79 |
|
4. | KUBÍČEK Lukáš Svijany Racing |
2 | E+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII |
1:59.23 1:59.07 |
3:58.30 | +18.03 +2.99 |
|
5. | LIŠKA Vladimír Invelt Plzeň |
51 | E+2000 2WD BMW M3 |
1:58.81 2:01.67 |
4:00.48 | +20.21 +2.18 |
|
6. | LEV Martin Autoservis Lev |
500 | N+2000 Subaru Sti |
2:03.24 2:02.51 |
4:05.75 | +25.48 +5.27 |
|
7. | VRKOSLAV Jiří Vrky Motorsport |
300 | E-1600 Citroën C2 |
2:03.61 2:02.26 |
4:05.87 | +25.60 +0.12 |
|
8. | ČERNÝ Miroslav CM motorsport |
301 | E-1600 Skoda 130L |
2:03.70 2:04.12 |
4:07.82 | +27.55 +1.95 |
|
9. | FIGL st. jiří Speedy motorsport |
280 | H+2000 Audi Sport Quattro S1 E2 |
2:04.37 2:05.37 |
4:09.74 | +29.47 +1.92 |
|
10. | KACÁLEK Robert MR Racing Kladno |
292 | H+2000 BMW M635CSi |
2:06.83 2:04.29 |
4:11.12 | +30.85 +1.38 |
|
11. | KOŽMÍN Martin Auto Kožmín |
8 | E+2000 Subaru Impreza |
2:05.95 2:05.69 |
4:11.64 | +31.37 +0.52 |
|
12. | PANOŽKA Josef - |
281 | H+2000 Porsche 911 SC |
2:06.11 2:06.32 |
4:12.43 | +32.16 +0.79 |
|
13. | ROLL Michal RMLRACING |
523 | N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX |
2:03.74 2:09.80 |
4:13.54 | +33.27 +1.11 |
|
14. | HÁK Jiří Hakspeed |
501 | N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX |
2:05.80 2:08.23 |
4:14.03 | +33.76 +0.49 |
|
15. | ČERNÝ David Goodal |
105 | E-2000 Škoda pickup |
2:07.65 2:06.90 |
4:14.55 | +34.28 +0.52 |
|
16. | WINKLER Martin České Budějovice |
60 | E+2000 2WD Nissan 200SX |
2:06.11 2:08.71 |
4:14.82 | +34.55 +0.27 |
|
17. | REISS Jan Reissingteam |
302 | E-1600 škoda 130 RS |
2:08.10 2:08.78 |
4:16.88 | +36.61 +2.06 |
|
18. | PATERA Ed Edda Cup Team |
261 | H-2000 VW Scirocco |
2:08.96 2:08.62 |
4:17.58 | +37.31 +0.70 |
|
19. | HEMERKA Aleš Barn team Nymburk |
147 | E-2000 Alfa Romeo 147 |
2:09.65 2:09.28 |
4:18.93 | +38.66 +1.35 |
|
20. | SRNSKÝ jr. Josef Svijany Racing |
240 | H-1600 Škoda 130 LR/H |
2:10.32 2:09.37 |
4:19.69 | +39.42 +0.76 |
|
21. | BERAN Martin - |
59 | E+2000 2WD BMW E 46 M3 |
2:09.34 2:11.18 |
4:20.52 | +40.25 +0.83 |
|
22. | HUBR František HF Racing |
502 | N+2000 Subaru STI |
2:12.09 2:11.47 |
4:23.56 | +43.29 +3.04 |
|
23. | ZENKL Otakar ZRS Millers Oils |
404 | E-1400 Felicia Pick-up |
2:14.94 2:13.97 |
4:28.91 | +48.64 +5.35 |
|
24. | SYROVY zdenek Svijany racing |
4 | E+2000 Mitsubishi lancer evo VII |
2:14.62 2:15.72 |
4:30.34 | +50.07 +1.43 |
|
25. | MAIER Pavel Alpine Club Prague |
241 | H-1600 Ford Escort |
2:17.47 2:15.25 |
4:32.72 | +52.45 +2.38 |
|
26. | ASTL Jakub Honda Racing Team |
388 | E-1600 Honda CRX II |
2:17.97 2:16.21 |
4:34.18 | +53.91 +1.46 |
|
27. | TKÁČ Stanislav Speedy motorsport |
284 | H+2000 Lancia Delta HF Turbo |
2:16.48 2:18.42 |
4:34.90 | +54.63 +0.72 |
|
28. | KŘÍSTEK Jindřich Protlum Suspensions |
701 | N-1600 Honda Civic |
2:18.05 2:18.87 |
4:36.92 | +56.65 +2.02 |
|
29. | STANDA Urbanek - |
288 | H+2000 Bmw 325i |
2:18.46 2:18.71 |
4:37.17 | +56.90 +0.25 |
|
30. | KLOTZ Josef Audi Sport |
55 | E+2000 2WD Audi A4 |
2:18.09 2:19.18 |
4:37.27 | +57.00 +0.10 |
|
31. | FIGL jiří AUTOPOINT- Speedy motorsport |
605 | N-2000 Toyota Celica TS |
2:18.34 2:19.01 |
4:37.35 | +57.08 +0.08 |
|
32. | PETR Roman MR RACING KLADNO |
226 | H-1300 ŠKODA 130LR/H |
2:18.96 2:19.23 |
4:38.19 | +57.92 +0.84 |
|
33. | CABELA Martin Buidldtec |
601 | N-2000 Honda ? |
2:18.63 2:19.57 |
4:38.20 | +57.93 +0.01 |
|
34. | KRAMEŠ Luboš MOTORSPORT PRICOVY |
221 | H-1300 Škoda 1000MB |
2:18.87 2:20.36 |
4:39.23 | +58.96 +1.03 |
|
35. | JIRAS pavel Autosport-Řeporyje |
222 | H-1300 Škoda 130 RS |
2:19.47 2:20.18 |
4:39.65 | +59.38 +0.42 |
|
36. | ZELENKA Martin Zeka Motorsport |
705 | N-1600 Citroen Saxo VTS |
2:20.72 2:22.90 |
4:43.62 | +1:03.35 +3.97 |
|
37. | KRÁTKÝ Lubomír 2K |
602 | N-2000 honda civic |
2:21.42 2:22.79 |
4:44.21 | +1:03.94 +0.59 |
|
38. | KOPELENT Ladislav Autosport Kopelent |
750 | Saxo Cup Peugeot 106 S16 |
2:22.10 2:22.90 |
4:45.00 | +1:04.73 +0.79 |
|
39. | FIKOTA jr. Jaroslav Athila |
709 | N-1600 Honda Civic |
2:26.91 2:18.86 |
4:45.77 | +1:05.50 +0.77 |
|
40. | HOHEISEL Antti Sachsen |
220 | H-1300 Škoda 120 |
2:23.28 2:22.85 |
4:46.13 | +1:05.86 +0.36 |
|
41. | KOVÁŘ Martin MTS Racing team |
117 | E-2000 BMW 318is e30 |
2:22.80 2:23.59 |
4:46.39 | +1:06.12 +0.26 |
|
42. | KVASNIČKA Vladimír FALCO Motorsport |
703 | N-1600 Pegeot 106 S16 Rally |
2:22.53 2:24.29 |
4:46.82 | +1:06.55 +0.43 |
|
43. | ŠEJDA Václav jr. PAJDASPORT Garage |
149 | E-2000 OPEL Astra GSI |
2:23.52 2:24.01 |
4:47.53 | +1:07.26 +0.71 |
|
44. | LEPŠÍ Lukáš Autosport Kopelent |
754 | Saxo Cup Peugeot 106 S16 |
2:24.77 2:23.21 |
4:47.98 | +1:07.71 +0.45 |
|
45. | RAUSA Karel Auto Qualt |
753 | Saxo Cup Peugeot 106 s16 |
2:24.18 2:24.65 |
4:48.83 | +1:08.56 +0.85 |
|
46. | NEUŽIL Tomáš Peugeot díly Kocbeře |
779 | Saxo Cup Peugeot 106 |
2:24.20 2:24.92 |
4:49.12 | +1:08.85 +0.29 |
|
47. | MAZANEK Václav Perná RACING |
610 | N-2000 Ford Focus ST |
2:24.32 2:25.15 |
4:49.47 | +1:09.20 +0.35 |
|
48. | URBÁNEK Stanislav Urbánci |
289 | H+2000 BMW E 30 2.5 i |
2:24.30 2:25.40 |
4:49.70 | +1:09.43 +0.23 |
|
49. | VALENTA Jan AMG Mercedes |
282 | H+2000 Mercedes 190 AMG |
2:24.73 2:25.04 |
4:49.77 | +1:09.50 +0.07 |
|
50. | VAŇÁTKO Jaroslav TGR team |
600 | N-2000 ACURA RSX |
2:25.65 2:24.46 |
4:50.11 | +1:09.84 +0.34 |
|
51. | KLÍMA Roman - |
399 | E-1600 Honda Civic |
2:25.31 2:25.96 |
4:51.27 | +1:11.00 +1.16 |
|
52. | VANĚK Jan - |
778 | Saxo Cup Peugeot 106 |
2:26.92 2:27.18 |
4:54.10 | +1:13.83 +2.83 |
|
53. | KROH Josef Patera Citroen |
752 | Saxo Cup Citroen Saxo VTS |
2:27.86 2:29.90 |
4:57.76 | +1:17.49 +3.66 |
|
54. | HOLICKÁ Bára - |
706 | N-1600 Citroen Saxo |
2:28.82 2:31.09 |
4:59.91 | +1:19.64 +2.15 |
|
55. | ČERMÁK Josef Autosport Pegas |
207 | H-1150 Š 1000 MB |
2:29.57 2:30.98 |
5:00.55 | +1:20.28 +0.64 |
|
56. | KRUPIČKA Ladislav Nymburk |
452 | E-1400 Fiat ? |
2:31.18 2:30.72 |
5:01.90 | +1:21.63 +1.35 |
|
57. | HORÁČEK Jindřich jr. SHIVA KTM |
702 | N-1600 Peugeot 106 |
2:36.26 2:27.51 |
5:03.77 | +1:23.50 +1.87 |
|
58. | PECL František VR6 motorsport |
53 | E+2000 2WD VW golf 2 VR6 |
2:23.26 2:42.13 |
5:05.39 | +1:25.12 +1.62 |
|
59. | HOVORKA Radek Patera Citroen |
755 | Saxo Cup Citroen Saxo VTS |
2:33.09 2:33.28 |
5:06.37 | +1:26.10 +0.98 |
|
60. | TESAŘ Tomáš LITTES racing |
235 | H-1300 Škoda 130 LR/H |
2:35.07 2:33.78 |
5:08.85 | +1:28.58 +2.48 |
|
61. | BLÁHA Michal - |
716 | N-1600 Citroën Saxo |
2:37.04 2:33.12 |
5:10.16 | +1:29.89 +1.31 |
|
62. | GANGUR Jakub Swift Racing Náchod |
806 | N-1400 suzuki swift GTi |
2:36.52 2:36.98 |
5:13.50 | +1:33.23 +3.34 |
|
63. | HORÁČEK Jindřich SHIVA KTM |
707 | N-1600 Peugeot 106 |
2:37.17 2:37.20 |
5:14.37 | +1:34.10 +0.87 |
|
64. | ROLL Vaclav Rakar |
902 | H2 Škoda Favorit |
2:42.44 2:40.57 |
5:23.01 | +1:42.74 +8.64 |
|
65. | ŠEJDA Václav st. PAJDASPORT Garage |
267 | H-2000 RENAULT R5 Turbo |
2:45.40 2:44.66 |
5:30.06 | +1:49.79 +7.05 |
|
66. | JIŘÍ JELÍNEK autosport Poděbrady |
911 | H2 škoda favorit |
2:47.99 2:46.21 |
5:34.20 | +1:53.93 +4.14 |
|
67. | KOŽMÍNOVÁ Lucie AUTO KOŽMÍN |
777 | Saxo Cup Citroen C2 |
2:57.92 2:51.37 |
5:49.29 | +2:09.02 +15.09 |
|
68. | MAREŠ Patrik - |
276 | H-2000 Renault 5 |
2:58.48 2:52.36 |
5:50.84 | +2:10.57 +1.55 |
|
MARIK Karel Speed Company |
50 | E+2000 2WD BMW E36 coupe |
2:04.68 - DNF - |
- DNF - | |||
HLAVIČKA Jan RDM |
97 | E+2000 2WD Octavia RS |
- DNS - - DNS - |
- DNF - | |||
SLOVÁČEK Michal Svijany Racing |
100 | E-2000 Honda Civic Type R |
- DNF - - DNS - |
- DNF - | |||
VALÁŠEK Václav - |
115 | E-2000 audi a3 tdi |
- DNS - - DNS - |
- DNF - | |||
ŠIROKÝ Antonín Šo©k Motorsport |
611 | N-2000 Citroen Xsara |
2:24.91 - DNF - |
- DNF - | |||
KALISTA Jan MH Honda Racing |
714 | N-1600 Honda Civic |
2:34.35 - DNS - |
- DNF - | |||
KOŽMÍNOVÁ Veronika Auto Kožmín |
720 | N-1600 Citroen C2 |
- DNF - - DNS - |
- DNF - | |||
HOMOLA Matyáš Autoservis Lev |
722 | N-1600 C2 VTS |
2:30.00 - DNS - |
- DNF - | |||
JANUŠKA Petr Goodal |
310 | E-1600 Škoda pickup |
- DNF - - DNS - |
- DNF - | |||
FIŠER Petr Goodal |
311 | E-1600 Škoda pickup |
2:12.32 - DNS - |
- DNF - |
  |
Time | Icon | Heat | Event |
---|---|---|---|
15:10:47 | R2 | II. súť.jazda je ukončená | |
14:51:17 | R2 | Pokračujeme | |
14:17:52 | R2 | Št. 51, 53 budú mať opravnú jazdu | |
14:17:28 | R2 | Havária št. č. 50 (pretekár OK); bude nutný odťah vozidla | |
13:51:33 | R2 | Pokračujeme hl. št. poľom | |
13:31:24 | R2 | Dabléri na trati | |
11:59:31 | R1 | I. súť. jazda je ukončená | |
11:09:16 | R1 | Pokračujeme | |
10:59:02 | R1 | Št. č. 779, 777, 753 a 750 budú mať opravnú jazdu | |
10:55:12 | R1 | Havária št. č. 720 (pretekár OK) | |
10:43:19 | R1 | Pokračujeme hl. št. poľom | |
10:21:59 | R1 | Dabléri na trati |