On-line results
 
24. Slovácký kopec, Násedlovice (CZ), 15.05.2022 - Competition - Heat 2
 
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver # Nation Class Heat1 Heat2 RUN
16. KEPEN Rostislav 629
AS-S1-1600 1:49.25{+10} 1:37.50 3:26.75
17. DOKULIL Lukáš 651
AS-S1+2000/4WD 1:44.64 1:44.47 3:29.11
8. CAHA Jan 621
AS-S1+2000/4WD 1:37.59 1:32.28 3:09.87
2. CAHA Petr 625
AS-S1-2000 1:32.37 1:33.00 3:05.37
COUFAL Jiří 770
AS-E1-1600 1:39.29 - DNF - - DNF -
MORE >>
 
End Race at 16:45
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 18m Heat1 18m Heat2 RUN Gap
Valid Track record: 54.02 - 2018, KOMÁREK David, Norma M20FC KOMVET EVO
1. CUPÁK Michal 837
Rajhrad motors racing team AS-E2/C-1600 Kartcross Suzuki GSXR 600 1.35 1:26.07 1.30 1:27.51 2:53.58 v=91.66
2. CAHA Petr 625
TVVR racing team AS-S1-2000 Seat Leon tdi 2.06 1:32.37 2.03 1:33.00 3:05.37 +11.79
3. JANOUŠEK Jaroslav 680
ja AS-S1-2000 Nissan sunny 2.03 1:33.85 1.97 1:32.10 3:05.95 +12.37
4. ŠIMEČEK Radovan 601
e-bullet.cz AS-S1+2000/2WD Hyundai i30N 2.03 1:32.79 2.00 1:33.63 3:06.42 +12.84
5. POLÁK Vojtěch 798
SPZ-Vysočina AS-E1+2000 Audi TT 2.08 1:33.87 2.09 1:32.56 3:06.43 +12.85
6. TRNKA Zdeněk 791
STK Okříšky RT AS-E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo 6 1.95 1:33.72 1.84 1:32.76 3:06.48 +12.90
7. HANACIK Michal 610
Puglife AS-S1+2000/2WD Honda Civic 1.81 1:33.75 1.86 1:33.64 3:07.39 +13.81
8. CAHA Jan 621
TVVR Racing Team AS-S1+2000/4WD Seat Leon Cupra 1.63 1:37.59 1.64 1:32.28 3:09.87 +16.29
9. CHALUPA Radim 675
AHL AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STi 1.50 1:37.21 1.47 1:39.16 3:16.37 +22.79
10. ŠTĚPÁNKOVÁ Natalie 797
AV díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 1.93 1:40.31 1.90 1:38.01 3:18.32 +24.74
11. DIVIŠ Jiří 609
JD Motorsport AS-S1-1400 Volkswagen Polo 2.05 1:40.74 2.04 1:38.34 3:19.08 +25.50
12. MASNÝ Peter 721
KZM racing team AS-E1-2000 Škoda Fabia 2.04 1:40.19 2.08 1:39.35 3:19.54 +25.96
13. NEDUCHAL Matěj 799
Automotosport Neduchal AS-E1-1600 Škoda 130 R/H 1.63 1:41.26 1.62 1:40.09 3:21.35 +27.77
14. PALAJ Antonín 706
KZM racing team AS-E1+2000 VW Golf II 4x4 1.69 1:34.73 1.71 1:50.38 3:25.11 +31.53
15. JEŽ Petr 618
Jež AS-S1-2000 Ford Focus 2.12 1:40.47 2.22 1:45.48 3:25.95 +32.37
16. KEPEN Rostislav 629
RMK motorsport AS-S1-1600 Opel Corsa GSi 1.90 1:49.25{+10} 1.86 1:37.50 3:26.75 +33.17
17. DOKULIL Lukáš 651
TVVR Racing Team AS-S1+2000/4WD Seat Leon 2.22 1:44.64 1.69 1:44.47 3:29.11 +35.53
18. KEPEN Maxmilián 631
RMK motorsport AS-S1-1600 Opel corsa A 1.6 GSI 1.91 1:45.63 1.90 1:45.53 3:31.16 +37.58
19. SMOLÍK Zdeněk 616
STK Okříšky RT AS-S1-1400 Mitsubishi Colt Sport 1.97 1:46.08 1.95 1:45.12 3:31.20 +37.62
20. KIMLOVÁ Anna 613
Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti 2.12 1:47.68 2.08 1:47.32 3:35.00 +41.42
21. RAJSIGL Antonín 656
- AS-S1-1400 Opel Corsa 2.09 1:48.95 2.11 1:49.60 3:38.55 +44.97
22. PAZDERKA Zdeněk 668
Miata AS-S1-1600 Mazda MX-5 2.11 1:49.66 2.25 1:49.38 3:39.04 +45.46
23. HUDEČEK Lukáš 900
Bastr AS-HA1-Veterán Trabant 601 2.17 1:51.14 2.19 1:51.08 3:42.22 +48.64
24. NOVÁČEK Miloš 772
MN Japan racing AS-E1-1400 Honda Civic 4g 2.02 1:51.74 2.05 1:50.52 3:42.26 +48.68
25. CUPÁKOVÁ Hana 628
- AS-S1-2000 BMW 318ti 2.00 1:51.88 2.06 1:52.64 3:44.52 +50.94
26. KADLEC František 861
Fk MOtORSPORT AS-HA1+2000 BMW E 30 1.92 1:55.64 1.92 1:50.72 3:46.36 +52.78
27. BARTOŠ Miroslav 677
AV díly Praha AS-S1-1600 Volvo C30 2.05 1:54.60 2.10 1:53.38 3:47.98 +54.40
28. SVOBODA Jiří 697
JS Racing team AS-S1-1600 Škoda Felicia 2.03 1:59.61 2.04 1:56.82 3:56.43 +1:02.85
29. SLOVÁKOVÁ Marta 666
Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia 2.25 2:11.02 2.31 2:09.68 4:20.70 +1:27.12
COUFAL Jiří 770
- AS-E1-1600 Fiat Cinquecento 2.00 1:39.29 - DNF - - DNF -
FRANTA Adam 746
TWR racing AS-E1-1600 Ford Fiesta Mk4 2.05 1:54.94 - DNS - - DNF -
 
Time Icon Heat Event
16:45:06 R2 II. súťažná jazda je ukončená
16:43:18 R2 Na trat je posledné vozidlo
16:34:41 R2 Nasleduje zvoz
16:29:22 R2 Št. č. 621 a 651 budú mať opravnú jazdu
16:22:58 R2 Št. č. 770 odstupuje pre pretrhnutú reťaz
16:11:17 R2 Št. č. 861 a 900 budú mať opravnú jazdu
16:05:49 R2 Št. č. 837 a 798 budú mať opravnú jazdu
15:53:33 R2 Prvé súťažné vozidlo na trati
15:45:46 R1 I. súť. jazda je ukončená
15:43:21 R1 Štartuje dablér
15:33:25 R1 Nasleduje zvoz
15:26:38 R1 Št. č. 651 bude mať opravnú jazdu
15:08:48 R1 Je odštartované