On-line results
 
PRAMOS XVII. Divácká 13°, Diváky (CZ), 11.09.2022 - Competition - Heat 3
 
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class Heat1 Heat2 Heat3 RUN
70. HOUSKA Radek 2AS(16.) 722
AS-E1+2000 - DNS - 1:37.70 1:54.14 3:31.84
82. MANÍK Luděk 2AS(26.) 919
AS-HA1-Veterán 2:10.53 2:10.79 2:21.50 4:21.32
76. ŠPAČKOVÁ Jana 2AS(21.) 801
AS-E2/C+1600 1:57.77 1:50.05 2:04.20 3:47.82
67. DIVIŠ Jiří 2AS(13.) 609
AS-S1-1400 1:43.65 1:43.32 1:53.59 3:26.97
75. SMOLÍK Zdeněk 2AS(20.) 616
AS-S1-1400 1:53.17 1:49.35 1:58.64 3:42.52
MORE >>
 
End Race at 15:25
Official Results - Maverick Hill Climb Czech 2022
Official Results - Maverick Slalom - Trophy 2022
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m Heat1 20m 100m Heat2 20m 100m Heat3 RUN Gap
Valid Track record: 57.78 - 2020, BENEŠ Miloš, Osella FA 30
1. KOMÁREK David 0MREC(1.) 2
KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD Mcf1 Evo Komvet 2.25 5.53 1:03.72 2.30 5.61 1:02.59 - DNS - 2:06.31 v=136.80
2. MADRIAN Ferdinand 0MREC(2.) 3
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren 2.26 5.32 1:05.20 2.05 5.00 1:02.10 - DNS - 2:07.30 +0.99
3. ŠPALEK Jiří 0MREC(3.) 1
Komvet Racing E2/SC+2000 Norma M20F EVO 2.47 5.86 1:06.12 2.27 5.63 1:04.59 - DNS - 2:10.71 +4.40
4. SUROWKA Jaroslav 0MREC(4.) 20
Js Racing z.s. E2/SC-2000 Norma M20 1.95 5.07 1:06.54 1.93 5.07 1:06.08 - DNS - 2:12.62 +6.31
5. FILLOVÁ Kristýna 0MREC(5.) 8
KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet 2.14 5.56 1:12.71 2.15 5.59 1:10.34 - DNS - 2:23.05 +16.74
6. TÜRK Petr 0MREC(6.) 311
TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX 2.10 5.50 1:13.73 2.24 5.60 1:12.88 - DNS - 2:26.61 +20.30
7. VÁVRA Petr 0MREC(7.) 335
TSU racingteam S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 8 1.89 5.24 1:13.80 1.90 5.28 1:13.45 - DNS - 2:27.25 +20.94
8. FIRTL Stanislav 0MREC(8.) 299
ARC Kyjov E1-2000 Škoda Octavia TDi 2.45 6.14 1:14.47 2.52 6.48 1:15.12 - DNS - 2:29.59 +23.28
9. ŠTELC Lukáš 0MREC(9.) 119
KOTOUČ Gearboxes E1+2000/4WD Mitsubishi Evolution 2.00 5.19 1:15.45 2.15 5.30 1:14.50 - DNS - 2:29.95 +23.64
10. ŽÁČEK Petr 0MREC(10.) 411
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 2.05 5.38 1:15.38 2.03 5.40 1:14.72 - DNS - 2:30.10 +23.79
11. ŠRÁMEK Jakub 0MREC(11.) 147
JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP 2.66 6.62 1:15.48 2.64 6.36 1:15.50 - DNS - 2:30.98 +24.67
12. KREJČÍ Filip 0MREC(12.) 321
HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 2.13 5.47 1:17.54 2.14 5.47 1:14.64 - DNS - 2:32.18 +25.87
13. KOLČAVA Radek 0MREC(13.) 386
AUTO-KORA S1+2000/2WD VW golf gti 2.68 6.66 1:16.95 2.89 6.86 1:16.84 - DNS - 2:33.79 +27.48
14. KAŠPAR Vilém 0MREC(14.) 301
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.66 6.63 1:17.32 2.78 6.83 1:17.89 - DNS - 2:35.21 +28.90
15. ŽÁK Josef 0MREC(15.) 114
ŽÁK E1-1600 Škoda Š100 2.20 5.82 1:18.81 2.12 5.68 1:17.53 - DNS - 2:36.34 +30.03
16. KAWULOK Jiří 0MREC(16.) 102
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 2.62 6.46 1:18.50 2.60 6.37 1:18.06 - DNS - 2:36.56 +30.25
17. HOMOLA Tomáš 0MREC(17.) 450
SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 2.52 6.31 1:19.43 2.50 6.30 1:18.93 - DNS - 2:38.36 +32.05
18. NASTOUPIL Lukaš 0MREC(18.) 290
PNTH E1-1600 Honda CRX 2.51 6.39 1:19.05 2.58 6.41 1:19.45 - DNS - 2:38.50 +32.19
19. POLEHLA Michal 0MREC(19.) 422
Osaka racing HA1-2000 Honda Ee9 Civic 2.35 6.23 1:19.55 2.54 6.47 1:19.53 - DNS - 2:39.08 +32.77
20. ZÖCHLING Manfred 0MREC(20.) 514
Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf 1 Gti Typ 17 GTi 2.51 6.35 1:19.84 2.50 6.30 1:20.16 - DNS - 2:40.00 +33.69
21. ŠPLÍCHAL David 0MREC(21.) 432
garage flora HA1-2000 VW Golf gti 2.62 6.56 1:20.43 2.64 6.55 1:19.85 - DNS - 2:40.28 +33.97
22. OSLADIL Jan snr. 0MREC(22.) 21
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault 2.21 5.66 1:23.08 2.07 5.44 1:17.60 - DNS - 2:40.68 +34.37
23. TOUŠEK Petr 0MREC(23.) 471
BMW Motorsport HA1-2000 BMW E30 M3 2.52 6.47 1:21.54 2.51 6.56 1:20.77 - DNS - 2:42.31 +36.00
24. ZIMA Petr 0MREC(24.) 225
TSU Racing Team E1-1400 Fiat Cinquecento R1 2.56 6.40 1:22.29 2.52 6.37 1:20.57 - DNS - 2:42.86 +36.55
25. KOWALSKI Adam 0MREC(25.) 377
KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye 2.33 6.05 1:22.31 2.32 6.06 1:20.77 - DNS - 2:43.08 +36.77
26. NOVÁČEK Miloš 0MREC(26.) 469
MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g 2.45 6.32 1:21.87 2.43 6.32 1:21.51 - DNS - 2:43.38 +37.07
27. VANĚREK Roman 0MREC(27.) 333
Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia 2.83 6.96 1:21.99 2.98 7.01 1:21.66 - DNS - 2:43.65 +37.34
28. BENŠ Radim 0MREC(28.) 339
Tužka Racing S1-2000 Seat Ibiza Rally 2.73 6.75 1:22.20 2.99 7.18 1:22.58 3.31 7.72 1:28.44 2:44.78 +38.47
29. KOLEK Jan 0MREC(29.) 369
Osaka racing S1-1600 Honda Civic 5g 2.51 6.71 1:22.62 2.40 6.55 1:22.63 - DNS - 2:45.25 +38.94
30. FRANTA Adam 0MREC(30.) 246
TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 2.57 6.80 1:22.83 2.57 6.80 1:22.71 - DNS - 2:45.54 +39.23
31. KURBEL Michal 0MREC(31.) 125
KOVOMK racing E1-1400 Škoda 125 2.24 6.18 1:24.07 2.44 6.48 1:22.57 2.89 7.51 1:41.51 2:46.64 +40.33
32. PODMAJERSKY Vladimi 0MREC(32.) 206
VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 2.76 6.62 1:23.91 2.61 6.40 1:22.96 - DNS - 2:46.87 +40.56
33. SCHÜTZ Stefan 0MREC(33.) 320
Team Schütz S1-2000 Seat Leon 2.94 7.30 1:24.18 2.68 6.87 1:23.16 - DNS - 2:47.34 +41.03
34. GRUNTORÁD František 0MREC(34.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.36 6.46 1:25.37 2.42 6.47 1:22.40 - DNS - 2:47.77 +41.46
35. MELŠA Michal 0MREC(35.) 234
TRT E1-1600 Toyota MR2 2.74 6.76 1:25.75 2.71 6.76 1:22.86 - DNS - 2:48.61 +42.30
36. BORKOVEC Jiri 0MREC(36.) 330
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 2.40 6.53 1:24.59 2.44 6.64 1:24.35 - DNS - 2:48.94 +42.63
37. STRNAD Lukáš 0MREC(37.) 488
Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR 2.24 6.11 1:25.93 2.21 6.03 1:23.09 - DNS - 2:49.02 +42.71
38. ZIMÁK Martin 0MREC(38.) 247
TWR racing E1-2000 Ford Fiesta 2.49 6.82 1:26.17 2.50 6.74 1:23.49 - DNS - 2:49.66 +43.35
39. KOČIŘÍK David 0MREC(39.) 129
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda 130 2.58 6.70 1:25.39 2.33 6.30 1:24.71 - DNS - 2:50.10 +43.79
40. DRONG Pavel 0MREC(40.) 401
Pavel Drong HA1-1400 Suzuki Swift GTI 2.85 7.11 1:25.51 2.90 7.07 1:24.92 3.33 7.75 1:41.93 2:50.43 +44.12
41. TRNKA Zdeněk 0MREC(41.) 391
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo VI 2.46 6.39 1:21.22 2.15 5.96 1:29.71 - DNS - 2:50.93 +44.62
42. KURBEL Pavol 0MREC(42.) 120
KOVOMK racing E1-1400 Škoda 120L 2.30 6.12 1:26.13 2.33 6.13 1:24.94 2.87 7.06 1:42.93 2:51.07 +44.76
43. HRABČÍK Milan 0MREC(43.) 142
notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 Coupe 2.29 6.01 1:26.57 2.26 5.87 1:25.29 - DNS - 2:51.86 +45.55
44. ŠPAČEK Zdeněk 0MREC(44.) 17
Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale 2.36 6.38 1:26.66 2.31 6.11 1:25.23 3.54 8.68 1:40.54 2:51.89 +45.58
45. SCHÜTZ Victoria 0MREC(45.) 510
Team Schütz HA1-K-1600 VW Golf 1 Gti 2.71 6.75 1:30.10 2.82 6.89 1:26.54 - DNS - 2:56.64 +50.33
46. SIKORA Miroslav 0MREC(46.) 233
R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia 2.64 6.66 1:29.72 2.67 6.69 1:28.01 4.07 8.91 1:41.52 2:57.73 +51.42
47. BRŮŽA Tomáš 0MREC(47.) 355
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.91 7.26 1:35.04 2.93 7.27 1:27.30 - DNS - 3:02.34 +56.03
48. BERÁNEK Radek 2AS(1.) 667
bez teamu AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris 2.03 5.51 1:31.62 2.05 5.59 1:31.97 2.32 6.10 1:41.25 3:03.59 +57.28
49. BRUCKNER René 0MREC(48.) 349
Team Schütz S1-2000 VW GOLF 2.76 7.15 1:31.14 2.78 7.12 1:32.99 - DNS - 3:04.13 +57.82
50. ŠVÁB Kamil 0MREC(49.) 445
HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 2.75 6.90 1:35.16 2.79 6.94 1:32.34 - DNS - 3:07.50 +1:01.19
51. HAVLÍK Adam 2AS(2.) 696
TOYOTA HS AUTOMOBIL AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR 2.15 5.82 1:34.08 2.31 5.90 1:33.51 2.44 6.27 1:43.76 3:07.59 +1:01.28
52. CEJNAR Pavel 0MREC(50.) 365
Cejny Motorsport S1-1600 Suzuki Swift gti 2.62 7.10 1:34.28 2.77 7.26 1:33.61 - DNS - 3:07.89 +1:01.58
53. ŠVÁB Jakub 0MREC(51.) 413
HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 3.24 7.80 1:34.43 2.65 7.15 1:34.24 - DNS - 3:08.67 +1:02.36
54. HANACIK Michal 2AS(3.) 610
Puglife AS-S1+2000/2WD Honda Civic 2.52 6.28 1:35.13 2.49 6.28 1:34.43 3.18 7.90 1:58.91 3:09.56 +1:03.25
55. PFEIFFER Siegfried 2AS(4.) 602
Pfeiffer Motorsport AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR 1.85 5.34 1:34.57 1.95 5.48 1:35.59 - DNS - 3:10.16 +1:03.85
56. VÁŇA Jan 0MREC(52.) 156
Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team 3.09 7.45 1:34.94 2.77 6.99 1:35.31 - DNS - 3:10.25 +1:03.94
57. DUDÍK Lubomír 0MREC(53.) 456
VW Brouk servis Olomouc HA1-2000 VW VW Brouk 1302 2.91 7.22 1:37.04 2.47 6.67 1:34.73 - DNS - 3:11.77 +1:05.46
58. HELEŠIC Vladislav 0MREC(54.) 55
JS Racing E2/SS-1600 MTX Faster 4.30 9.12 1:43.70 2.33 6.05 1:30.19 - DNS - 3:13.89 +1:07.58
59. TRNKA Zdeněk 2AS(5.) 791
STK Okříšky RT AS-E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo 6 2.53 6.55 1:38.85 2.58 6.55 1:35.47 2.40 6.53 1:41.50 3:14.32 +1:08.01
60. CAHA Jan 2AS(6.) 621
TVVR Racing Team AS-S1+2000/4WD Seat Leon Cupra 2.06 5.98 1:38.79 2.03 5.89 1:37.34 - DNS - 3:16.13 +1:09.82
61. KEPEN Maxmilián 2AS(7.) 631
RMK motorsport AS-E1-1600 Opel corsa A 1.6 GSI 2.61 6.81 1:37.60 2.67 6.93 1:38.93 - DNS - 3:16.53 +1:10.22
62. KEPEN Rostislav 2AS(8.) 629
RMK motorsport AS-E1-1600 Citroen Saxo vts 2.69 6.71 1:37.78 2.66 6.76 1:39.24 - DNS - 3:17.02 +1:10.71
63. KURBEL Michal 2AS(9.) 715
Kovomk racing AS-E1-1400 Skoda 125 2.36 6.29 1:40.89 2.32 6.24 1:37.69 2.62 6.87 1:52.63 3:18.58 +1:12.27
64. CAHA Petr 2AS(10.) 625
TVVR racing team AS-S1-2000 Seat Leon tdi 2.65 6.73 1:39.75 2.55 6.59 1:39.66 - DNS - 3:19.41 +1:13.10
65. FRANTA Adam 2AS(11.) 746
TWR racing AS-E1-1600 Ford Fiesta Mk4 2.55 6.80 1:40.34 2.49 6.72 1:39.13 - DNS - 3:19.47 +1:13.16
66. KURBEL Pavol 2AS(12.) 716
Kovomk racing AS-E1-1400 Škoda 120L 2.25 6.06 1:42.96 2.39 6.29 1:40.71 2.90 7.39 2:00.78 3:23.67 +1:17.36
67. DIVIŠ Jiří 2AS(13.) 609
JD Motorsport AS-S1-1400 VW Polo 2.69 7.01 1:43.65 2.73 7.76 1:43.32 3.14 7.81 1:53.59 3:26.97 +1:20.66
68. JANOUŠEK Jaroslav 2AS(14.) 680
ja AS-S1-2000 Nissan sunny 2.69 6.89 1:40.90 2.46 6.69 1:48.67{+10} 2.92 7.32 2:07.79 3:29.57 +1:23.26
69. ŠTĚPÁNKOVÁ Natalie 2AS(15.) 797
AV díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.53 6.85 1:46.30 2.42 6.66 1:45.16 - DNS - 3:31.46 +1:25.15
70. HOUSKA Radek 2AS(16.) 722
SPZVYSOCINA AS-E1+2000 Audi TT - DNS - 2.66 6.61 1:37.70 3.05 7.42 1:54.14 3:31.84 +1:25.53
71. POLÁK Vojtěch 2AS(17.) 798
SPZ-Vysočina AS-E1+2000 Audi TT - DNS - 2.85 6.96 1:40.75 3.19 7.67 1:52.30 3:33.05 +1:26.74
72. ŠPLÍCHAL Jiří 2AS(18.) 689
Garage Flóra AS-S1-2000 Volkswagen Golf 3 2.70 7.39 1:49.15 2.52 7.16 1:48.24 2.95 7.76 1:55.08 3:37.39 +1:31.08
73. SVOBODA Roman 2AS(19.) 658
Focus Team AS-S1-1600 Ford Focus 2.64 7.57 1:49.67 2.74 7.64 1:48.66 3.08 8.13 1:58.79 3:38.33 +1:32.02
74. KEŇO Petr 0MREC(55.) 117
PK racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 3.41 8.95 1:51.64 2.88 8.01 1:49.40 - DNS - 3:41.04 +1:34.73
75. SMOLÍK Zdeněk 2AS(20.) 616
STK Okříšky RT AS-S1-1400 Mitsubishi Colt Sport 2.72 7.56 1:53.17 2.78 7.58 1:49.35 3.27 8.21 1:58.64 3:42.52 +1:36.21
76. ŠPAČKOVÁ Jana 2AS(21.) 801
Špaček AS-E2/C+1600 Mygale formule Ford 2.27 6.37 1:57.77 2.22 6.31 1:50.05 2.63 7.51 2:04.20 3:47.82 +1:41.51
77. KIMLOVÁ Anna 2AS(22.) 613
Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti 2.95 7.64 1:52.68 2.75 7.39 1:56.88 3.04 8.36 2:06.68 3:49.56 +1:43.25
78. SVOBODA Jiří 2AS(23.) 697
JS Racing team AS-S1-1600 Škoda Felicia 2.79 7.85 1:58.37 2.74 7.69 1:56.94 - DNS - 3:55.31 +1:49.00
79. BARTOŠ Miroslav 2AS(24.) 677
AV díly Praha AS-S1-1600 Volvo C30 C30 2.76 7.75 1:59.06 2.71 7.64 1:58.21 - DNS - 3:57.27 +1:50.96
80. FAKTOR Vladimír 0MREC(56.) 539
F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S 2.63 7.83 2:00.27 2.55 7.56 1:57.32 - DNS - 3:57.59 +1:51.28
81. HUDEČEK Lukáš 2AS(25.) 900
Bastr AS-HA1-Veterán Trabant 601 3.10 9.38 2:08.59 2.97 9.10 2:06.51 3.29 9.39 2:13.84 4:15.10 +2:08.79
82. MANÍK Luděk 2AS(26.) 919
LM motorsport AS-HA1-Veterán Škoda Octavia 3.12 8.49 2:10.53 3.09 8.52 2:10.79 3.92 9.90 2:21.50 4:21.32 +2:15.01
83. SLOVÁK Jan 2AS(27.) 665
Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia 3.20 9.08 2:21.39 2.88 8.42 2:20.41 - DNS - 4:41.80 +2:35.49
ŠUSTR Miloslav 0MREC 151
Alkore motrsport E1-1600 Škoda Favorit 2.40 6.42 1:22.98 - DNS - - DNS - - DNF -
MATULA Michal 0MREC 145
Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 3.76 9.35 1:42.40 - DNS - - DNS - - DNF -
HRUBÝ Milan 0MREC 310
Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE 2.46 6.04 1:42.16 - DNS - - DNS - - DNF -
SLOVÁKOVÁ Marta 2AS 666
Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia - DNS - 2.94 8.70 - DNF - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Heat Event
15:23:40 R3 Posledné vozidlo 3. súť. jazdy MST je v cieli. Ďakujeme a vidíme sa nabudúce
15:21:21 R3 Posledné vozidlo 3. súť. jazdy MST je na trati
15:14:45 R3 Posledné vozidlo 3. súť. jazdy MST je v cieli. Na štart sa vráti jedno dablérske vozidlo
14:54:03 R3 Posledné vozidlo 3. súť. jazdy MHCC je v cieli. Po zvoze bude nasledovať dablérske vozidlo
14:43:33 R3 Prvé vozidlo 3. súť. jazdy MHCC je na trati
14:06:03 R3 Pripravuje sa 3. súť. jazda MHCC. Plánovaný štart je o 14:15
13:54:39 R2 Posledné dablérske vozidlo 2. súť. jazdy MHCC je v cieli. O 14:15 je plánovaný štart 3. súť. jazdy MHCC
13:49:54 R2 Prvé dablérske vozidlo je na trati
13:33:43 R2 Posledné vozidlo 2. súť. jazdy MHCC je v cieli. Po zvoze budú nasledovať dabléri
12:52:19 R2 Prvé vozidlo 2. súť. jazdy MHCC je na trati
12:45:58 R2 Posledné dablérske vozidlo 2. súť. jazdy MST je v cieli. Po zvoze bude nasledovať 2. súť. jazda MHCC
12:42:25 R2 Prvé dablérske vozidlo je na trati
12:35:24 R2 Posledné vozidlo 2. súť. jazdy MST je v cieli. Po zvoze budú nasledovať dabléri
12:17:04 R2 Race on progress
12:01:17 R2 Štart 2. súť. jazdy MST je plánovaný na 12:15
11:57:22 R2 Pripravuje sa 2. súť. jazda MST
11:47:45 R1 Posledné dablérske vozidlo 1. súť. jazdy MHCC je v cieli. Po zvoze bude nasledovať 2. súť. jazda MST
11:42:34 R1 Prvé dablérske vozidlo je na trati
11:27:59 R1 Posledné vozidlo 1. súť. jazdy MHCC je v cieli. Po zvoze budú nasledovať dabléri
10:53:54 R1 Race on progress
10:53:07 R1 Pripravuje sa štart 1. súť. jazdy MHCC
10:46:42 R1 Dablérske vozidlá 1. súť. jazdy MST sú v cieli. Po zvoze bude nasledovať 1. súť. jazda MHCC
10:42:45 R1 Jediné dablérske vozidlo 1. súť. jazdy MST je na trati
10:31:48 R1 Posledné vozidlo 1. súť. jazdy MST je v cieli. Po zvoze budú nasledovať dabléri
10:15:59 R1 Prvé vozidlo 1. súť. jazdy MST je na trati