On-line results | ||||
|
||||
24. Slovácký kopec, Násedlovice (CZ), 15.05.2022 - Competition - Heat 2 |
  | |||||||||||
Overall |    | Class |    | Groups |    | Categs |    | Start list |    | Practice |    |
  |
Lady Trophy |    | Junior Trophy |    |
  |
  | |||||||
Competitors in Finish | |||||||
  |
Finish | Rank | Driver | # | Nation | Class | Heat | RUN |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:45:06 | II. súťažná jazda je ukončená |
||||||
16:44:35 | 16. | KEPEN Rostislav RMK motorsport |
629 | AS-E1-1600 Opel Corsa GSi |
1:49.25{+10} 1:37.50 |
3:26.75 | |
16:43:18 | Na trat je posledné vozidlo |
||||||
16:34:41 | Nasleduje zvoz |
||||||
16:32:04 | 17. | DOKULIL Lukáš TVVR Racing Team |
651 | AS-S1+2000/4WD Seat Leon |
1:44.64 1:44.47 |
3:29.11 | |
16:30:07 | 8. | CAHA Jan TVVR Racing Team |
621 | AS-S1+2000/4WD Seat Leon Cupra |
1:37.59 1:32.28 |
3:09.87 | |
16:29:22 | Št. č. 621 a 651 budú mať opravnú jazdu |
||||||
16:25:17 | 2. | CAHA Petr TVVR racing team |
625 | AS-S1-2000 Seat Leon tdi |
1:32.37 1:33.00 |
3:05.37 | |
16:22:58 | Št. č. 770 odstupuje pre pretrhnutú reťaz |
||||||
16:22:10 | COUFAL Jiří - |
770 | AS-E1-1600 Fiat Cinquecento |
1:39.29 - DNF - |
- DNF - | ||
16:22:06 | 7. | HANACIK Michal Puglife |
610 | AS-S1+2000/2WD Honda Civic |
1:33.75 1:33.64 |
3:07.39 | |
16:21:37 | 15. | JEŽ Petr Jež |
618 | AS-S1-2000 Ford Focus |
1:40.47 1:45.48 |
3:25.95 | |
16:20:48 | 4. | ŠIMEČEK Radovan e-bullet.cz |
601 | AS-S1+2000/2WD Hyundai i30N |
1:32.79 1:33.63 |
3:06.42 | |
16:20:23 | 14. | PALAJ Antonín KZM racing team |
706 | AS-E1+2000 VW Golf II 4x4 |
1:34.73 1:50.38 |
3:25.11 | |
16:19:32 | 12. | MASNÝ Peter KZM racing team |
721 | AS-E1-2000 Škoda Fabia |
1:40.19 1:39.35 |
3:19.54 | |
16:18:51 | 9. | CHALUPA Radim AHL |
675 | AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STi |
1:37.21 1:39.16 |
3:16.37 | |
16:18:29 | 28. | SVOBODA Jiří JS Racing team |
697 | AS-S1-1600 Škoda Felicia |
1:59.61 1:56.82 |
3:56.43 | |
16:17:41 | 22. | PAZDERKA Zdeněk Miata |
668 | AS-S1-1600 Mazda MX-5 |
1:49.66 1:49.38 |
3:39.04 | |
16:17:04 | 25. | CUPÁKOVÁ Hana - |
628 | AS-S1-2000 BMW 318ti |
1:51.88 1:52.64 |
3:44.52 | |
16:16:23 | 23. | HUDEČEK Lukáš Bastr |
900 | AS-HA1-Veterán Trabant 601 |
1:51.14 1:51.08 |
3:42.22 | |
16:15:45 | 26. | KADLEC František Fk MOtORSPORT |
861 | AS-HA1+2000 BMW E 30 |
1:55.64 1:50.72 |
3:46.36 | |
16:11:17 | Št. č. 861 a 900 budú mať opravnú jazdu |
||||||
16:09:33 | 24. | NOVÁČEK Miloš MN Japan racing |
772 | AS-E1-1400 Honda Civic 4g |
1:51.74 1:50.52 |
3:42.26 | |
16:08:56 | 29. | SLOVÁKOVÁ Marta Slovákovi |
666 | AS-S1-1400 Škoda Fabia |
2:11.02 2:09.68 |
4:20.70 | |
16:07:39 | 5. | POLÁK Vojtěch SPZ-Vysočina |
798 | AS-E1+2000 Audi TT |
1:33.87 1:32.56 |
3:06.43 | |
16:06:55 | 1. | CUPÁK Michal Rajhrad motors racing team |
837 | AS-E2/C-1600 Kartcross Suzuki GSXR 600 |
1:26.07 1:27.51 |
2:53.58 | |
16:05:49 | Št. č. 837 a 798 budú mať opravnú jazdu |
||||||
16:01:16 | 18. | KEPEN Maxmilián RMK motorsport |
631 | AS-E1-1600 Opel corsa A 1.6 GSI |
1:45.63 1:45.53 |
3:31.16 | |
16:00:22 | 3. | JANOUŠEK Jaroslav ja |
680 | AS-S1-2000 Nissan sunny |
1:33.85 1:32.10 |
3:05.95 | |
15:59:49 | 13. | NEDUCHAL Matěj Automotosport Neduchal |
799 | AS-E1-1600 Škoda 130 R/H |
1:41.26 1:40.09 |
3:21.35 | |
15:59:17 | 20. | KIMLOVÁ Anna Auto Classic Club Brno |
613 | AS-S1-2000 BMW 318ti |
1:47.68 1:47.32 |
3:35.00 | |
15:58:40 | 21. | RAJSIGL Antonín - |
656 | AS-S1-1400 Opel Corsa |
1:48.95 1:49.60 |
3:38.55 | |
15:57:49 | 11. | DIVIŠ Jiří JD Motorsport |
609 | AS-S1-1400 Volkswagen Polo |
1:40.74 1:38.34 |
3:19.08 | |
15:57:03 | 6. | TRNKA Zdeněk STK Okříšky RT |
791 | AS-E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo 6 |
1:33.72 1:32.76 |
3:06.48 | |
15:56:35 | 19. | SMOLÍK Zdeněk STK Okříšky RT |
616 | AS-S1-1400 Mitsubishi Colt Sport |
1:46.08 1:45.12 |
3:31.20 | |
15:56:04 | 27. | BARTOŠ Miroslav AV díly Praha |
677 | AS-S1-1600 Volvo C30 |
1:54.60 1:53.38 |
3:47.98 | |
15:55:08 | 10. | ŠTĚPÁNKOVÁ Natalie AV díly Praha |
797 | AS-E1-2000 Volvo 480 |
1:40.31 1:38.01 |
3:18.32 | |
15:53:33 | Prvé súťažné vozidlo na trati |
  |