On-line results | ||||
|
||||
3. HOSTR Prix Liberec, Liberec (CZ), 20.05.2023 - Competition - Heat 2 |
  | |||||||||||
Overall |    | Class |    | Groups |    | Categs |    | Start list |    | Practice |    |
  |
Lady Trophy |    | Junior Trophy |    |
  |
  | |||||||
Competitors in Finish | |||||||
  |
Finish | Rank | Driver | Series | # | Nation | Class | Heat | RUN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:38:43 | II. súť. jazda je ukončená |
|||||||
17:35:35 | ŠUBA Ladislav ACCR gt2 motorsport s.r.o. |
39 | Skupina 1 BMW M3 |
- DNF - - DNF - |
- DNF - | |||
17:32:20 | 1. | BENEŠ Miloš GMS CZECH RACING TEAM |
(1.) | 4 | E2-SS-3000 Osella FA 30 |
1:20.70 1:23.19 |
2:43.89 | |
17:31:52 | 2. | VÍTEK Petr CLIMART RACING TEAM |
(2.) | 7 | E2-SC-3000 Osella FA 30 |
1:27.32 1:26.54 |
2:53.86 | |
17:31:30 | 8. | MACHOVÁ Tereza ACCR GMS Czech Racing Team |
(8.) | 11 | E2-SC-2000 Norma F 20 |
1:36.05 1:34.78 |
3:10.83 | |
17:30:49 | 32. | KOPEČEK Jiří AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK |
(23.) | 38 | E2-SS-2000 Opel Lotus |
1:44.79 1:48.45 |
3:33.24 | |
17:30:04 | 7. | STUDENÝ Lukáš ALCORE MOTORSPORT, z.s. |
(7.) | 22 | E2-SC-2000 Ligier JS 51 |
1:35.96 1:34.28 |
3:10.24 | |
17:29:34 | 5. | CHUDOBA Zdeněk CHUDOBA Zdeněk |
(5.) | 20 | E2-SC-2000 Norma F 20 |
1:31.86 1:33.45 |
3:05.31 | |
17:29:03 | 6. | MLEJNEK Aleš MLEJNEK Aleš |
(6.) | 17 | E2-SC-2000 Norma F 20 |
1:34.60 1:33.99 |
3:08.59 | |
17:28:46 | 33. | NOVÁK Marek NOVÁK Marek |
(24.) | 36 | E2-SS-1400 Gloria C8F |
1:47.09 1:46.79 |
3:33.88 | |
17:26:43 | 30. | GOLIS Jan GOLIS Jan |
(21.) | 8 | E2H-SS-1600 Konig E2 |
1:47.57 1:44.84 |
3:32.41 | |
17:24:53 | Race on progress |
|||||||
17:20:04 | Traťou prechádza linkový bus |
|||||||
17:16:40 | Race is paused |
|||||||
17:15:41 | 3. | KOMÁREK David KRTZ motorsport |
(3.) | 75 | Skupina 1 McLaren F1 Evo 2019 |
1:28.55 1:28.81 |
2:57.36 | |
17:15:25 | 27. | KOTEK Pavel AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK |
(19.) | 73 | Skupina 1 BMW M3 |
1:45.98 1:45.51 |
3:31.49 | |
17:14:47 | 9. | JERMAN Martin ACCR LIQUI MOLY CZ |
(9.) | 55 | Skupina 2 Lamborghini Huracán GT3 |
1:37.51 1:37.56 |
3:15.07 | |
17:14:21 | 15. | JINDRA Michal ACCR GMS Czech Racing Team |
(13.) | 96 | Skupina 3 Porsche 997 GT3 |
1:40.29 1:40.86 |
3:21.15 | |
17:13:49 | 19. | KMÍNEK Zdeněk ACCR LIQUI MOLY CZ |
(16.) | 57 | Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 |
1:40.90 1:41.81 |
3:22.71 | |
17:13:08 | 4. | RYBNÍČEK Marek ACCR LIQUI MOLY CZ |
(4.) | 51 | Skupina 2 KTM GTX-Bow |
1:28.29 1:29.33 |
2:57.62 | |
17:12:45 | 11. | BEJDA Pavel gt2 motorsport s.r.o. |
(10.) | 91 | Skupina 3 Porsche 911 |
1:40.02 1:38.42 |
3:18.44 | |
17:12:28 | 44. | TOUŠEK Petr TOUŠEK Petr |
(30.) | 53 | Skupina 4 BMW M3 |
1:52.74 1:52.44 |
3:45.18 | |
17:11:49 | 25. | KOLČAVA Radek KOLČAVA Radek |
(18.) | 54 | Skupina 4 Volkswagen Golf Gti |
1:44.23 1:43.37 |
3:27.60 | |
17:11:28 | 55. | MLEJNEK Štěpán MLEJNEK Štěpán |
(35.) | 63 | Skupina 5 Seat Ibiza Gti |
2:01.56 1:52.57 |
3:54.13 | |
17:10:51 | 29. | PLUHAŘ Jindřich AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK |
(20.) | 74 | Skupina 5 Nissan Sunny |
1:46.09 1:45.61 |
3:31.70 | |
17:10:28 | 47. | KRÁLÍK Adam ACCR Rabbit Czech Racing |
(31.) | 95 | Skupina 5 Seat Leon TDi |
1:53.49 1:54.30 |
3:47.79 | |
17:09:53 | 39. | MÜLLER Lukáš ALCORE MOTORSPORT, z.s. |
(28.) | 44 | Skupina 5 Škoda Octavia Cup |
1:49.68 1:49.99 |
3:39.67 | |
17:09:19 | 36. | ŠRÁMEK Jakub ŠRÁMEK Jakub |
(25.) | 99 | Skupina 5 Alfa Romeo 147 |
1:47.62 1:47.49 |
3:35.11 | |
17:08:49 | 40. | ŠEBESTA Pavel ŠEBESTA Pavel |
(29.) | 61 | Skupina 5 Ford Focus ST |
1:49.85 1:51.01 |
3:40.86 | |
17:08:26 | 65. | FURIŠ Filip ALCORE MOTORSPORT, z.s. |
(38.) | 62 | Skupina 5 Honda Civic |
1:59.31 2:00.22 |
3:59.53 | |
17:07:43 | 37. | BOHÁČ Milan BOHÁČ Milan |
(26.) | 149 | E1H-2000 Renault Clio Sport |
1:48.85 1:48.20 |
3:37.05 | |
17:07:11 | 31. | HORT Martin HORT Martin |
(22.) | 114 | E1H-1600 Peugeot 106 |
1:46.63 1:45.82 |
3:32.45 | |
17:06:35 | 12. | KELLER Lukáš KELLER Lukáš |
(11.) | 106 | E1H+2000 Mitsubishi Lance Evo IX |
1:38.49 1:40.88 |
3:19.37 | |
17:06:06 | 18. | ŠTELC Lukáš KAPS AUTOMATIC s.r.o. |
(15.) | 116 | E1H+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX |
1:41.96 1:40.51 |
3:22.47 | |
17:05:33 | 14. | ROLL Michal ROLL Michal |
(12.) | 121 | E1H+2000 Porsche 997 GT3 |
1:40.48 1:40.35 |
3:20.83 | |
17:05:06 | 21. | ŠENOLD Jan ŠENOLD Jan |
(17.) | 132 | E1H+2000 Škoda Octavia Cup |
1:42.25 1:42.92 |
3:25.17 | |
17:04:50 | 83. | REJFKOVÁ Šárka REJFKOVÁ Šárka |
(42.) | 109 | E1H-1600 Suzuki Swift Sport |
2:13.90 2:14.32 |
4:28.22 | |
17:04:06 | 68. | PROUZOVÁ Olivie PROUZOVÁ Olivie |
(39.) | 144 | E1H-1400 Suzuki Swift GTi |
2:01.18 2:00.57 |
4:01.75 | |
17:03:34 | 60. | VAVROCH Petr VAVROCH Petr |
(37.) | 141 | E1H-1400 Volkswagen Polo Fox |
1:57.37 1:58.65 |
3:56.02 | |
17:02:54 | 38. | JIRAS Pavel JIRAS Pavel |
(27.) | 124 | E1H-1400 Škoda 120 LS |
1:50.12 1:48.73 |
3:38.85 | |
17:02:18 | 17. | PRÁŠEK Jaroslav PRÁŠEK Jaroslav |
(14.) | 198 | HA-K5-E5 Chevron B42 F2 |
1:40.32 1:41.66 |
3:21.98 | |
17:01:57 | 48. | KOPEČEK Pavel AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK |
(32.) | 158 | HA-K5-E3 MTX 1-02 |
1:56.01 1:53.19 |
3:49.20 | |
17:01:31 | 58. | STEJSKAL Milan GMS CZECH RACING TEAM |
(36.) | 181 | HA-K4-D6 Lada VFTS |
1:57.77 1:57.40 |
3:55.17 | |
17:00:59 | 50. | SEDLÁČEK Michal GMS CZECH RACING TEAM |
(34.) | 171 | HA-K4-D6 Lada VFTS |
1:54.20 1:55.77 |
3:49.97 | |
17:00:27 | 49. | BROŽ Robert BROŽ Robert |
(33.) | 178 | HA-K3-C1 Škoda 130 RS |
1:54.86 1:54.35 |
3:49.21 | |
17:00:11 | 78. | ŠEDIVÝ Josef ČK motorsport |
(41.) | 151 | HA-K2-B9 Chevron B21/23 |
2:04.55 2:09.05 |
4:13.60 | |
16:59:35 | 72. | STRNAD Petr STRNAD Petr |
(40.) | 199 | HA-K2-B3 Škoda 130 RS |
2:02.55 2:01.95 |
4:04.50 | |
16:58:37 | 79. | SPACKOVA Jana Špaček |
(38.) | 29 | E2/SS-2000 Formule Ford Mygale |
2:07.16 2:06.60 |
4:13.76 | |
16:58:07 | 80. | RAŠKA Stanislav Raška racing team |
(39.) | 506 | HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi |
2:06.84 2:07.41 |
4:14.25 | |
16:57:31 | Štartujú vozidlá MČR |
|||||||
16:56:38 | Štartujú dabléri MHCC |
|||||||
16:56:37 | Race on progress |
|||||||
16:56:37 | Traťou prechádza linkový bus |
|||||||
16:56:36 | Trať je otvorená pre "civilnú" premávku |
|||||||
16:56:36 | Zvoz vozidiel MHCC schádza do depa |
|||||||
16:29:24 | Race is paused |
|||||||
16:29:14 | 66. | ŠPAČEK Zdeněk Špaček |
(28.) | 23 | E2/SS-2000 Formule Ford Mygale |
2:00.84 1:59.76 |
4:00.60 | |
16:28:33 | 34. | BUCHAR Jaroslav SBM Motorsport |
(10.) | 87 | E2/SCB Kart Kawasaki |
1:46.75 1:47.90 |
3:34.65 | |
16:27:53 | 13. | SUCHOMEL Lukáš Spine |
(2.) | 169 | E1+3000/2WD Lotus Elise |
1:40.57 1:38.86 |
3:19.43 | |
16:27:25 | 22. | FABIÁNEK Michal Team Rule 32 |
(5.) | 134 | E1-3000/2WD Mazda RX7 FD3S |
1:43.06 1:42.17 |
3:25.23 | |
16:26:57 | 24. | ČERVENÝ Lukáš Con-wall-racing |
(7.) | 299 | E1+2000/4WD Škoda Fabia RX |
1:43.31 1:43.46 |
3:26.77 | |
16:26:38 | 70. | TURIČÍK Ondřej Turičík |
(31.) | 264 | E1-1600 Peugeot 206 |
2:02.55 2:00.98 |
4:03.53 | |
16:26:06 | 56. | KAWULOK Jiří AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK |
(21.) | 107 | E1-3000/2WD BMW E30 |
1:55.31 1:59.00 |
3:54.31 | |
16:25:42 | 84. | LIPIČKA Jan Klub nejlepších |
(42.) | 103 | E1-2000 BMW E30 M42 |
2:23.93 2:14.03 |
4:37.96 | |
16:24:48 | 42. | STEJSKAL Martin Mates racing |
(13.) | 188 | E1-2000 Škoda Fabia |
1:53.08 1:50.92 |
3:44.00 | |
16:24:28 | 69. | ŠIMEČEK Radovan www.ded-drink.cz |
(30.) | 101 | E1-2000 Peugeot 206i |
2:02.17 2:01.01 |
4:03.18 | |
16:24:03 | 76. | SIKORA Miroslav R.D.L. servis |
(36.) | 233 | E1-1600 Škoda Felicia |
2:05.29 2:06.88 |
4:12.17 | |
16:23:28 | 71. | ZIMA Petr RTMmotorsport |
(32.) | 255 | E1-1400 Fiat Cinquecento |
2:03.34 2:00.88 |
4:04.22 | |
16:22:46 | 61. | NASTOUPIL Lukáš P.N.T.H. |
(24.) | 290 | E1-1600 Honda CRX |
2:05.66 1:50.52 |
3:56.18 | |
16:22:28 | 85. | KEŇO Petr PK racing team |
(43.) | 117 | E1-1400 Fiat Cinguecento |
2:39.54 2:38.62 |
5:18.16 | |
16:21:12 | 46. | HANZAL Martin MH motorsport |
(16.) | 130 | E1-1400 Škoda 130H |
1:53.71 1:53.53 |
3:47.24 | |
16:21:08 | 77. | VANĚREK Roman Cistevozy racing |
(37.) | 313 | S1-2000 Skoda Fabia |
1:54.04 2:19.46 |
4:13.50 | |
16:20:09 | 43. | ZAKOUŘIL Tomáš LT Motorsport |
(14.) | 398 | S1+2000/2WD Seat Ibiza |
1:52.45 1:51.66 |
3:44.11 | |
16:19:44 | 57. | MRKVIČKA Jan Mrkev racing |
(22.) | 383 | S1-2000 Škoda Fabia RS TDI |
1:57.14 1:57.59 |
3:54.73 | |
16:19:02 | 28. | WINKLER Martin Rocket team |
(9.) | 314 | S1+2000/2WD Nissan 200sx |
1:46.49 1:45.01 |
3:31.50 | |
16:18:44 | DRONG Pavel Drong Pavel |
401 | HA1-1400 Suzuki Swift GTI |
- DNF - 1:57.75 |
- DNF - | |||
16:17:58 | 20. | VÁVRA Petr RTMmotorsport |
(4.) | 366 | S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 8 |
1:41.57 1:42.50 |
3:24.07 | |
16:17:25 | 16. | ČEPIČKA Darek AVANT Racing |
(3.) | 317 | S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X |
1:40.93 1:40.38 |
3:21.31 | |
16:16:53 | 10. | TÜRK Petr TR Motorsport CHEMWORK |
(1.) | 9 | S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO IX |
1:39.45 1:38.45 |
3:17.90 | |
16:16:31 | 35. | MAIER Helmut H+R Spezialfedern |
(11.) | 110 | E1-1600 VW Spies-Golf |
1:47.92 1:47.05 |
3:34.97 | |
16:16:15 | 73. | BRUCKNER René Team Schütz |
(33.) | 349 | S1-2000 VW Golf 3 GTI 16V |
2:06.10 2:04.39 |
4:10.49 | |
16:15:38 | 59. | NOVÁČEK Miloš MN Japan racing |
(23.) | 310 | S1-1600 Honda Civic vti |
1:58.45 1:56.98 |
3:55.43 | |
16:15:16 | 75. | PAVLIČÍK Lukáš Raška racing team |
(35.) | 509 | HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi |
2:05.45 2:05.53 |
4:10.98 | |
16:14:33 | 45. | ŠPLÍCHAL David Garage Flóra |
(15.) | 432 | HA1-2000 VW Golf gti |
1:53.97 1:52.81 |
3:46.78 | |
16:11:10 | Race on progress |
|||||||
16:06:42 | 54. | NEČAS Michal MN japan racing |
(20.) | 444 | HA1-1400 Honda Civic 4G |
1:57.03 1:56.77 |
3:53.80 | |
16:06:08 | 41. | GRATZER August MSC MÜHLBACH |
(12.) | 550 | HA1-K+1600 Lancia Beta Montecarlo |
1:52.15 1:51.64 |
3:43.79 | |
16:05:41 | 51. | KRÁTKÝ Jan GMS Racing Team |
(17.) | 541 | HA1-K+1600 Fiat Ritmo 130Tc Abarth |
1:55.55 1:55.75 |
3:51.30 | |
16:05:16 | RED flag - track cleaning |
|||||||
16:05:14 | 64. | BEK Tomáš Renault motosport |
(27.) | 440 | HA1+2000 Renault 5 turbo |
1:59.89 1:59.59 |
3:59.48 | |
16:04:28 | 23. | ŽÁČEK Petr LEGENDY |
(6.) | 4 | HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 |
1:42.95 1:42.91 |
3:25.86 | |
16:04:11 | 62. | PROFELD JR. Jan Profa racing team |
(25.) | 427 | HA1-2000 Honda Civic 1600 |
1:58.44 1:58.79 |
3:57.23 | |
16:03:26 | 26. | JANOUCH Miroslav . |
(8.) | 411 | HA1+2000 Mitsubishi Lancer Evo III |
1:44.08 1:44.43 |
3:28.51 | |
16:03:11 | 82. | VOSYKA Robert Profa racing team |
(41.) | 478 | HA1-1400 Škoda Škoda120S |
2:08.34 2:09.03 |
4:17.37 | |
16:02:28 | 53. | PROFELD Jan Profa racing team |
(19.) | 476 | HA1-1400 Škoda Favorit |
1:56.42 1:56.30 |
3:52.72 | |
16:02:08 | 81. | DUDÍK Lubomír VW Brouk servis Olomouc |
(40.) | 456 | HA1-2000 VW Brouk 1302 |
2:09.09 2:07.41 |
4:16.50 | |
16:01:36 | 74. | ŠÍMA František Con-wall-racing |
(34.) | 423 | HA1-1400 Škoda 130LR |
2:05.00 2:05.80 |
4:10.80 | |
16:01:00 | 63. | JANOUCH ST Miroslav CON-WALL Racing |
(26.) | 407 | HA1-1400 Škoda 130RS |
1:57.70 1:59.65 |
3:57.35 | |
16:00:26 | 52. | STRNAD Lukáš Hostr racing team |
(18.) | 400 | HA1-1400 Škoda 130 LR |
1:55.32 1:56.11 |
3:51.43 | |
15:59:58 | 67. | HAIDN Franz MSC Mühlbach |
(29.) | 403 | HA1+2000 BMW E30 325ix |
2:00.14 2:01.24 |
4:01.38 | |
15:57:51 | Race on progress |
|||||||
15:55:12 | Prripravuje sa štart II. súť. jazdy |
  |