On-line results | ||||
|
||||
67. Ústecká 21, Ústí nad Orlicí (CZ), 28.05.2023 - Competition - Heat 3 |
  | |||||||||||
Overall |    | Class |    | Groups |    | Categs |    | Start list |    | Practice |    |
  |
Lady Trophy |    | Junior Trophy |    |
  |
  | |||||||
Competitors in Finish | |||||||
  |
Finish | Rank | Driver | # | Nation | Class | Heat | RUN |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:09:22 | III. súť. jazda je ukončená |
||||||
16:08:53 | 1. | BENEŠ Miloš GMS CZECH RACING TEAM |
4 | E2-SS-3000 Osella FA 30 |
1:45.29 1:46.23 |
3:31.52 | |
16:08:35 | 14. | SVOBODA Jiří ORLEN I Janík Motorsport |
5 | E2-SS-3000 Lola B 03/51 |
2:00.38 2:00.62 |
4:01.00 | |
16:08:00 | 5. | JUHAS Martin AMBRUZ RACING |
201 | E2-SS-3000 Lola B 02/50 |
1:55.80 1:56.25 |
3:52.05 | |
16:07:51 | 49. | HLAVINKA Josef AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK |
21 | E2-SS-2000 Tatuus FR 2000 |
2:17.77 2:18.50 |
4:36.27 | |
16:06:57 | 4. | HLAVINKA Josef ACCR Hlavinka motorsport Czech |
3 | E2-SS-1400 Gloria C8F |
1:55.13 1:55.92 |
3:51.05 | |
16:06:37 | 22. | NOVÁK Marek NOVÁK Marek |
36 | E2-SS-1400 Gloria C8F |
2:08.34 2:08.04 |
4:16.38 | |
16:05:48 | 2. | JANÍK Václav ORLEN I Janík Motorsport |
2 | E2-SC-3000 Norma M 20 FC |
1:51.12 1:50.95 |
3:42.07 | |
16:05:21 | 3. | VÍTEK Petr CLIMART RACING TEAM |
7 | E2-SC-3000 Osella PA 30 |
1:54.44 1:53.96 |
3:48.40 | |
16:04:56 | 10. | DĚDEK David ORLEN I Janík Motorsport |
6 | E2-SC-2000 Norma M 20 FC |
1:58.22 1:58.75 |
3:56.97 | |
16:04:23 | 12. | MACHOVÁ Tereza ACCR GMS Czech Racing Team |
11 | E2-SC-2000 Norma F 20 |
2:00.38 1:59.55 |
3:59.93 | |
16:03:53 | 11. | CHUDOBA Zdeněk CHUDOBA Zdeněk |
20 | E2-SC-2000 Norma F 20 |
1:57.43 2:00.98 |
3:58.41 | |
16:03:25 | 16. | SVOBODA Milan AUTOMOTO KLUB PELHŘIMOV v AČR |
15 | E2-SC-1400 BRC CM 05 Evo |
2:04.59 2:04.00 |
4:08.59 | |
16:02:47 | 7. | BERGER Karel BERGER Karel |
26 | E2-SC-1400 Osella PA21 JrB |
1:57.43 1:56.24 |
3:53.67 | |
16:02:30 | 28. | MATUŠKA Martin Martin Matuška |
202 | Kategória II. Tomis 99-04 |
2:12.54 2:11.04 |
4:23.58 | |
16:01:05 | 70. | KURBEL Michal Michal Kurbel |
220 | NP1 Škoda 125 |
2:30.58 2:30.10 |
5:00.68 | |
16:00:00 | 17. | KRAMPOTA Ivo KRAMPOTA Ivo |
14 | Skupina 1 BMW M3 E36 |
2:06.33 2:05.13 |
4:11.46 | |
15:59:22 | 8. | KOMÁREK David KRTZ motorsport |
75 | Skupina 1 McLaren F1 Evo 2019 |
1:56.68 1:57.08 |
3:53.76 | |
15:58:56 | 15. | FILLOVÁ Kristýna KRTZ motorsport |
90 | Skupina 1 Mitsubishi Lancer Evo IX |
2:03.41 2:04.22 |
4:07.63 | |
15:58:17 | 6. | RYBNÍČEK Marek ACCR LIQUI MOLY CZ |
51 | Skupina 2 KTM GTX-Bow |
1:56.27 1:56.78 |
3:53.05 | |
15:57:57 | 19. | JERMAN Martin ACCR LIQUI MOLY CZ |
55 | Skupina 2 Lamborghini Huracán GT3 |
2:06.60 2:08.73 |
4:15.33 | |
15:57:28 | 26. | KMÍNEK Zdeněk ACCR LIQUI MOLY CZ |
57 | Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 |
2:09.75 2:11.80 |
4:21.55 | |
15:56:49 | 13. | MIČÁNEK Jiří MICANEK pwrd by BUGGYRA ACCR T |
66 | Skupina 2 Lamborghini Huracán GT3 |
1:59.97 2:00.55 |
4:00.52 | |
15:56:26 | 33. | MALÝ Jaromír ORLEN I Janík Motorsport |
65 | Skupina 3 Hyundai Elantra TCR |
2:13.45 2:13.50 |
4:26.95 | |
15:55:55 | 32. | VOJÁČEK Lukáš AUTO RACING TEAM PRAHA |
88 | Skupina 4 Mitsubishi Lancer Evo X |
2:13.81 2:12.75 |
4:26.56 | |
15:55:22 | 23. | BEJDA Pavel gt2 motorsport s.r.o. |
91 | Skupina 3 Porsche 911 |
2:07.84 2:10.73 |
4:18.57 | |
15:54:49 | 24. | MADZIARA Bartłomiej Bartłomiej Madziara |
203 | Skupina 2 Porsche 991 GT3 CUP |
2:09.59 2:09.71 |
4:19.30 | |
15:54:16 | 21. | JINDRA Michal ACCR GMS Czech Racing Team |
96 | Skupina 3 Porsche 997 GT3 |
2:08.35 2:07.76 |
4:16.11 | |
15:53:47 | 20. | ČAMBAL Mojmír RS-team |
204 | Skupina 3 Hyundai i30 N TCR |
2:08.51 2:07.46 |
4:15.97 | |
15:53:17 | 35. | HEDA Jiří ALCORE MOTORSPORT, z.s. |
170 | HA-K4-D9 Lola 598 |
2:14.21 2:13.43 |
4:27.64 | |
15:52:08 | Race on progress |
||||||
15:49:48 | 67. | TOUŠEK Petr TOUŠEK Petr |
53 | Skupina 4 BMW M3 |
2:27.07 2:28.68 |
4:55.75 | |
15:49:32 | 41. | KOLČAVA Radek KOLČAVA Radek |
54 | Skupina 4 Volkswagen Golf Gti |
2:15.03 2:14.95 |
4:29.98 | |
15:44:24 | Št. č. 54 a 53 opravnú jazdu odmietli |
||||||
15:43:48 | Št. č. 96, 204 budú mať opravnú jazdu |
||||||
15:33:46 | Št. č. 59 stojí pre poruchu; bude nutný odťah |
||||||
15:31:17 | 31. | LOUBAL Lubomír LOUBAL Lubomír |
59 | Skupina 4 Volkswagen Golf IV TDI |
2:11.77 2:13.25 |
4:25.02 | |
15:31:02 | RED flag - from marshals |
||||||
15:29:57 | 30. | DOHNÁLEK Josef AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK |
86 | Skupina 4 Citroën C2 VTS |
2:12.31 2:12.19 |
4:24.50 | |
15:29:24 | 25. | AMBRUZ Peter AMBRUZ RACING |
205 | Skupina 4 Mitsubishi Lance Evo IX |
2:10.77 2:10.03 |
4:20.80 | |
15:28:54 | 29. | DUBÓCZI Jaroslav Jantar Team s.r.o. |
207 | Skupina 4 Seat Leon Supercopa TDI |
2:12.23 2:12.14 |
4:24.37 | |
15:28:30 | 51. | HREBÍČEK Peter PH Motorsport o.z |
208 | Skupina 4 Citroën Saxo VTS |
2:19.39 2:18.94 |
4:38.33 | |
15:28:07 | 68. | FURIŠ Filip ALCORE MOTORSPORT, z.s. |
62 | Skupina 5 Honda Civic |
2:30.33 2:27.80 |
4:58.13 | |
15:27:31 | 57. | PROKOPČÁK Peter PD Team Performante |
211 | Skupina 5 Honda Civic Type R |
2:22.61 2:23.37 |
4:45.98 | |
15:27:08 | 75. | FUSKO František Kesko racing |
212 | Skupina 6 Seat Leon TDi |
2:32.28 2:31.37 |
5:03.65 | |
15:26:37 | 76. | KACVINSKY Peter AMBRUZ RACING |
214 | Skupina 6 Renault Clio 16V |
2:32.08 2:32.24 |
5:04.32 | |
15:25:55 | 45. | NOVÁK Tomáš NOVÁK Tomáš |
34 | E2H-SS-2000 Opel Lotus |
2:17.88 2:15.14 |
4:33.02 | |
15:25:16 | 37. | GOLIS Jan GOLIS Jan |
8 | E2H-SS-1600 Konig E2 |
2:14.02 2:13.92 |
4:27.94 | |
15:24:51 | 53. | GOLIS Jaroslav GOLIS Jaroslav |
10 | E2H-SS-1400 Konig E2 |
2:22.17 2:21.05 |
4:43.22 | |
15:24:17 | 48. | HRUBÝ Milan KV MOTOR TEAM s.r.o. |
72 | E1H+2000 Chevrolet Corsa |
2:17.89 2:17.61 |
4:35.50 | |
15:23:42 | 40. | KUBÍN Adam KUBÍN Adam |
103 | E1H+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX |
2:14.55 2:14.75 |
4:29.30 | |
15:22:12 | 43. | KREJČÍ Filip KREJČÍ Filip |
123 | E1H+2000 Subaru Impreza |
2:16.04 2:15.84 |
4:31.88 | |
15:21:29 | 42. | ŠENOLD Jan ŠENOLD Jan |
132 | E1H+2000 Škoda Octavia Cup |
2:15.66 2:15.98 |
4:31.64 | |
15:21:17 | 58. | WINTER Jaroslav AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK |
120 | E1H-2000 Honda Civic Type R |
2:23.94 2:24.36 |
4:48.30 | |
15:20:38 | 46. | HORT Martin HORT Martin |
114 | E1H-1600 Peugeot 106 |
2:17.25 2:17.30 |
4:34.55 | |
15:20:26 | 78. | HIMMER Petr ALCORE MOTORSPORT, z.s. |
128 | E1H-1400 Škoda 130 LR |
2:35.48 2:37.26 |
5:12.74 | |
15:19:47 | 69. | PROUZOVÁ Olivie PROUZOVÁ Olivie |
144 | E1H-1400 Suzuki Swift GTi |
2:29.85 2:29.90 |
4:59.75 | |
15:19:10 | 54. | LEITMAN Samuel Samuel Leitman |
215 | NP3 Seat Leon |
2:23.04 2:20.66 |
4:43.70 | |
15:18:42 | 64. | VYLETELKA Martin Martin Vyletelka |
216 | NP3 Honda Civic type R |
2:27.33 2:27.33 |
4:54.66 | |
15:15:56 | Race on progress |
||||||
15:12:49 | Po pomalej jazde št. č. 221 boli zdržané 170 a 220; budú mať opravnú jazdu |
||||||
15:11:47 | RED flag - from marshals |
||||||
15:10:21 | 77. | PODMAJERSKÝ Vladimír Vladimír Podmajerský |
217 | NP3 Peugeot 206 RC |
2:36.08 2:36.16 |
5:12.24 | |
15:09:39 | 59. | KRÍŽO Michal Michal Krížo |
219 | NP2 Honda Civic VTi |
2:24.56 2:25.13 |
4:49.69 | |
15:09:08 | 80. | OKRUHLICA Michal Michal Okruhlica |
221 | NP1 Škoda Fabia |
2:54.06 2:50.29 |
5:44.35 | |
15:07:22 | 38. | TYKAL Petr TYKAL Petr |
189 | HA-K5-E3 MTX 1-03 |
2:14.06 2:14.15 |
4:28.21 | |
15:05:09 | Je odštartované |
||||||
15:04:54 | Race on progress |
||||||
15:01:08 | Predjazdci sú na trati |
||||||
14:58:54 | Do III. súť. jazdy nastúpi 65 pretekárov |
||||||
14:58:23 | Uzatvára sa trať |
||||||
14:40:20 | Štart III. súť. jazdy je plánovaný o 15:00 |
  |