On-line results

ECCE HOMO Historic 2021, Šternberk, 12.09.2021 - Competition - Run 2
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Start List
 
Driver # Nation Team Class Car Approx. start time
1. FOUKALOVÁ Jana 135
Jana Foukalová A do 1955 AERO 662
2. FOUKAL Vladimír 136
Foukal Vladimír A do 1955 AERO 30
3. DOLANSKÝ Jaroslav 137
Jaroslav Dolanský A do 1955 ZBROJOVKA BRNO Z4
4. KRAJÍČEK Jaroslav ml. 138
Krajíček Jaroslav A do 1955 BUICK MODEL 10
5. VAVROCH Jiří 142
Historic Car Club Mohelnice A do 1955 PRAGA P34 PICCOLO
6. OKÁČ Milan 151
Z-klub A do 1955 ZBROJOVKA BRNO Z18/sport
7. JAROŠ Karel 152
Z-klub A do 1955 ZBROJOVKA BRNO Z4/1000 mil
8. PAVELČÍK Petr 158
Petr Pavelčík A do 1955 ŠKODA TUDOR
9. BELKO Milan 162
S.K.A.M. Olomouc A do 1955 JAWA MINOR 1
10. KUBÍČEK Václav 170
Veteran klub Kroměříž A do 1955 ŠKODA 1100 SPORT
11. KUBELKA Robert 174
S.K.A.M. Olomouc A do 1955 ZBROJOVKA Z4 Roadster
12. FIALA Pavel 182
Pavel Fiala A do 1955 ŠKODA TUDOR
13. HOLÁNEK Eduard 185
Holánek Eduard A do 1955 TATRA T 87
14. KREJCHA Pavel 186
S.K.A.M. Olomouc A do 1955 ZBROJOVKA BRNO Z4
15. STOJASPAL Stanislav st. 190
S.K.A.M. Olomouc A do 1955 AERO 30
16. POKORNÝ Bohumír 256
Bohumír Pokorný A do 1955 TATRA 97
17. TENGLER Vladimír 263
AMK Vítkov - Slezský veterán klub A do 1955 JAWA 600 cabrio
18. KEMLER Jaroslav 264
Boxer Historic Mohelnice A do 1955 AERO 500
19. ČERMÁK Vít 267
Tatra VCC Praha A do 1955 STEYR 55
20. BERNARD Jaromír 273
VCC Hradec Králové A do 1955 PORSCHE 550A SPYDER
21. HEJTMAN Petr 282
Boxer Morava Historik A do 1955 ZBROJOVKA JAWA 600
22. PAVLÍČEK Jaromír 126
VW Brouk Klub Olomouc A do 1970 VW Beetle 1500 Kaefer
23. FIRLA Jindřich 128
VTK Bohumín A do 1970 ŠKODA 1000 MB
24. TÄUBEL Jan 130
Veteran Vintage Klub Praha A do 1970 GBELEC SPORT
25. VROBEL Juraj 134
Juraj Vrobel A do 1970 ŠKODA Š100
26. MÁTL Vlastimil 139
Veterán Klub Uničovsko A do 1970 ŠKODA Octavia 985
27. MLČOCH Zdeněk 144
Boxer Morava Historik A do 1970 MG MGA
28. MICHAL Jan 146
Jan Michal A do 1970 VW BUGGY
29. RICHTER Miloslav 147
Buggy Expres A do 1970 VW BUGGY APAL
30. HAMPAPA Marek 149
Historic Car Club Mohelnice A do 1970 BMW 2800 CS
31. MIKOLECKÁ Kamila 154
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK A do 1970 APAL-PORSCHE SPEEDSTER
32. KRÁTKÝ Radovan 160
Veterán Klub Uničovsko A do 1970 VW BROUK
33. BUMBA Milan 161
Porsche Club Classic A do 1970 VW Brouk
34. MÜLLER Emil 163
Buggy Expres A do 1970 Volkswagen Buggy
35. TITZ Tomáš 165
Titz Tomáš A do 1970 ŠKODA 1100 MB DELUXE
36. HOSPERGER Martin 168
Tatra Veteran Car Club Praha A do 1970 ŠKODA 1000 MB
37. ADAMEC Jan 169
S.K.A.M. Olomouc A do 1970 ŠKODA OCTAVIA
38. ŠVEC Radek 171
Youngtimers Konice A do 1970 TRIUMPH T-4
39. KOŘÍNKOVÁ Elisabeta 178
Kořínková Elisabeta A do 1970 MG B GT
40. TOMŠU Tereza 180
Tereza Tomšů A do 1970 FIAT 600 D
41. ŠKARKA Michael 184
Michael Škarka A do 1970 VW BROUK 1200
42. TOMEČKOVÁ Iveta 187
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK A do 1970 ŠKODA 450 ROADSTER
43. BARTOŠ Zdeněk 193
Přátelé historických vozidel Habrovany A do 1970 ŠKODA FELICIA
44. KRÁL Jan 194
Přátelé historických vozidel Habrovany A do 1970 ŠKODA Felicia
45. MÜLLER Antonín 221
Alcore Motorsport A do 1970 ŠKODA 100
46. MÜLLER Michal 222
Alcore Motorsport A do 1970 ŠKODA 100
47. SKŘIČKA Vladimír 223
Alfa Romeo Luigi O.C. Techteam A do 1970 ALFA ROMEO GIULIA GTV
48. BARON Leo 228
Classic Motor Sport Klub Frýdek Místek A do 1970 WARTBURG FORMULE 3
49. DAVID Bohumil 251
David Bohumil A do 1970 VW-PUMA Beach Buggy
50. MICHNA Radomír 262
MINI Fan Club A do 1970 AUSTIN MINI MK2
51. KOŘÍNEK Petr 266
Kořínek Petr A do 1970 MORRIS Mini Cooper
52. SMRČEK Dominik 274
Dominik Smrček A do 1970 MG A
53. BAUER Patrik 276
VW Club A do 1970 VW 11 BROUK
54. ČEFELIN Jan 278
Čefelin Jan A do 1970 AUSTIN MINI Countryman
55. ADAMÍK David 286
David ADAMÍK A do 1970 Škoda 1000 MB
56. NOWAK Michal 121
Nowak Michal A do 1980 ŠKODA 110 R
57. VYMĚTAL Jan 123
Boxer Morava Historik A do 1980 OPEL GT AL1900
58. OSTŘANSKÝ Jiří 124
Boxer Morava Historik A do 1980 CHEVROLET CORVETTE C3
59. BUČEK Petr 127
VTK Bohumín A do 1980 ŠKODA 100
60. SEBERA Vít 129
VTK Bohumín A do 1980 WARTBURG 353 W
61. PETRÁČEK Bořek 131
Bořek Petráček A do 1980 ŠKODA 110 R
62. ŠÍMA Pavel 132
Pavel Šíma A do 1980 CHRYSLER 180 GS
63. JURNÍK Jan 140
Hanácký automoto veterán klub Prostějov A do 1980 ŠKODA 110R
64. NOVOTNÝ Jiří 141
Porsche Club Classic A do 1980 Porsche 944
65. KLÍČ Lubomír 143
Klíč lubomír A do 1980 FIAT X1/9 1500
66. TÁBORSKÝ Jan 145
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK A do 1980 ŠKODA 110R
67. KRECL Emil 148
Krecl Emil A do 1980 Porsche 911-T
68. KUBÍČEK Jiří 150
HCC Mohelnice A do 1980 BMW 2500
69. HNILIČKA Martin 153
Porsche Club Classic A do 1980 PORSCHE 924
70. PAROBEK Rudolf 155
Porsche Club Classic A do 1980 PORSCHE 924
71. GÁŠEK Tomáš 156
Porsche Club Classic A do 1980 Porsche 911
72. ŠEVČÍK Martin 157
Martin Ševčík A do 1980 PORSCHE 928 S
73. HRMEL Josef 164
Hanácké minikróžek A do 1980 AUSTIN MINI MORRIS
74. SURMA David 167
Minicooper Club A do 1980 AUSTIN MINI MK2
75. KLAJBL Jan 172
Pluscars Újezd A do 1980 VAZ 2101
76. KOCIÁN Heřman 173
Porsche Club Classic A do 1980 Porsche 911 SC Turbo Look
77. ULMA Libor 175
Boxer Morava Historik A do 1980 PORSCHE 924
78. MUŠÁLEK Harald 177
VCC Ostrava A do 1980 OPEL MONZA 3.OS
79. ŠIMELA Petr 179
MINI Fan Club A do 1980 AUSTIN MORRIS MINI
80. VESELSKÝ Jan 181
Veselský Jan A do 1980 ŠKODA 120 L
81. KLOKOČNÍK Jan 183
Tatra VCC Praha A do 1980 MG B
82. NEJEDLÝ Pavel 189
Garage Olomouc A do 1980 LOTUS ELAN
83. ŠPILKA Marek 191
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK A do 1980 BMW 318
84. KOČIŠ Pavel 192
Pavel Kočiš A do 1980 AUSTIN ROVER MINI
85. PŠENICA Martin 195
Porsche Club Classic A do 1980 PORSCHE 911 SC
86. ŠPILKA Michal 196
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK A do 1980 VAZ 2101
87. FIDLER Antonín 198
Fidler Jaromír A do 1980 FORD Taunus GXL
88. VANÍČEK Luboš 200
Luboš Vaníček A do 1980 ŠKODA 100L 722
89. VONDRÁKOVÁ Michaela 201
Vondrakova Michaela A do 1980 Skoda 120S
90. INDRA Jindřich 202
Indra Jindřich A do 1980 Škoda 110 L A2
91. MOSIOLEK Blazej 203
Automobilklub Opolski A do 1980 POLSKI FIAT 125 P Monte Carlo
92. VÁPENÍK Zdeněk 204
Zdeněk Vápeník A do 1980 ŠKODA 110R
93. FALTÝNEK Jan 205
Všední den A do 1980 ŠKODA 120S
94. KOUTNÝ Luděk 206
Luděk Koutný A do 1980 LADA 21011
95. KLÍČ David 207
Veteran vehicle club Konice A do 1980 VW SCIROCCO GT
96. MATUŠEK Lukáš 208
Matušek Lukáš A do 1980 ŠKODA 130 RS
97. STRAŽICKÝ Jaroslav 209
Jaroslav Stražický A do 1980 ŠKODA 1150R Coupé
98. STRAŽICKÝ Jaroslav 210
Jaroslav Stražický A do 1980 ŠKODA 130RS
99. PAJCHL Josef 211
Josef Pajchl A do 1980 MTX Formule 1-03
100. PAJCHL Tomas 212
Tomas Pajchl A do 1980 MTX 1-06
101. HEDA Jiří 215
Alcore Motorsport A do 1980 LOLA 598
102. ŠÁLEK Jan 216
Alcore Motorsport A do 1980 Estonia 21
103. MALÝ Jaroslav 217
Jaroslav Malý A do 1980 METALEX MTX 1-02
104. HIMMER Petr 218
Alcore Motorsport A do 1980 Škoda 130 LR
105. ZÁLESKÝ Radek 220
VCC Hrochův Týnec A do 1980 MTX 1-02
106. SULEK Jaroslav 224
Autoklub ČR A do 1980 ŠKODA 130 RS
107. KOPECKÝ Luděk 225
Luděk Kopecký A do 1980 LADA VAZ 2103
108. STUDENÝ Václav 226
Alcore Motorsport A do 1980 ŠKODA 120 S
109. STUDENÝ Lukáš 227
Alcore Motorsport A do 1980 Škoda 110R
110. GALINSKA-POSTAWKA Ewa 229
Automobilklub Ziemi Klodzkiej A do 1980 POLSKI FIAT 125p
111. ŠVEC Jiří 230
AMK Kolín A do 1980 ÚVMV-GT Spider
112. VOZDECKÝ David 231
David Vozdecký A do 1980 MTX 1-03
113. NOVÁK Pavel 232
Pavel Novák A do 1980 ŠKODA 130 RS
114. PRÁŠEK Jaroslav 233
gt2 motorsport s.r.o. A do 1980 Chevron B21/23
115. PRÁŠEK Pavel 234
Autosport Prášek A do 1980 CHEVRON B38 F3
116. SLOVÁK Tomáš 240
Slovena Racing A do 1980 ŠKODA 120S
117. PAVLIŠ Ondřej 252
Ondřej Pavliš A do 1980 Mercedes-Benz 350 SLC
118. BAREŠ Jaroslav 257
Porsche Club Classic A do 1980 Porsche 911 SC Targa
119. SAŇKA Tomáš 258
Porsche Club Classic A do 1980 PORSCHE 924
120. STŘÍTEZSKÝ Pavel 259
Pavel Střítezský A do 1980 PUMA GTE
121. REICHL Antonín 261
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK A do 1980 CHEVROLET CORVETTE/C3
122. NEPLECH Jaroslav 270
Jaroslav Neplech A do 1980 LADA 2103
123. TICHÝ Pavel 271
Pavel Tichý A do 1980 FORD CAPRI
124. BLAHA Petr 272
Blaha Petr A do 1980 FORD CAPRI Mk.III
125. TICHÝ Jaroslav 279
Tichý Jaroslav A do 1980 PORSCHE 924
126. SEKANINA Jiří 280
Porsche Club Classic A do 1980 PORSCHE 911 TARGA
127. LIŠKOVÁ Libuše 281
Libuše Lišková A do 1980 ŠKODA 100
128. SEKANINA Marek 285
Porsche Club Classic A do 1980 PORSCHE 928 S
129. KOPEČEK Jiří 300
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK A do 1980 Easter MTX 1-02
130. VEJMOLA Luděk 1
Haná Liboš Motoklub M do 1955 BSA 500SW S29
131. KOPEČEK Jiří 4
Moto Kopeček Holešov M do 1955 JAWA 350 OHV
132. KOPEČEK Oldřich 5
Moto Kopeček Holešov M do 1955 JAWA 350 OHV
133. VANĚK Jiří 6
Jiří Vaněk M do 1955 JAWA SPECIAL
134. HANUŠ Vratislav 7
Oldtimer club Helfštýn M do 1955 BMW R63
135. ŠINDLER Zdeněk 8
S.K.A.M. Olomouc M do 1955 ČZ 250 SPORT
136. TOMAN František 10
Toman František M do 1955 JAWA 250
137. TRNKA Miroslav 11
Miroslav Trnka M do 1955 ČZ 125 C
138. MUROŇ Tomáš 12
CKHM Ostrava M do 1955 CZ SPORT (Lidový)
139. BRTNÍK Vladimír 13
CKHM Ostrava M do 1955 TRIUMPH B200
140. DUDA Jiří 14
CKHM Ostrava M do 1955 ARIEL SB
141. ŠIMEČKA Jan 16
CKHM Ostrava M do 1955 ČZ 125T
142. LANGER Martin 21
Martin Langer M do 1955 ARIEL+side car VG
143. ZATLOUKAL Karel 25
Karel Zatloukal M do 1955 JAWA 250/11
144. VŠETIČKA Jiří 27
Všetička Jiří M do 1955 NSU 351 OSL
145. KUBÍČEK Ota 28
Ota Kubíček M do 1955 TRIUMPH 3H
146. ŠLIMAR Petr 29
CKHM Ostrava M do 1955 HARLEY-DAVIDSON WL 750
147. KOTALA Petr 30
Petr Kotala M do 1955 ARIEL 350 OHV
148. PAVELČÍK Petr 31
Petr Pavelčík M do 1955 DKW 250 NZ
149. JANDL Petr 34
VAC Brno M do 1955 MV AGUSTA 175 OHC
150. VALENTA Luděk 35
VCC Uherske Hradiste M do 1955 ARDIE SS 31 SILBERPFEIL
151. DOČKAL František 37
S.K.A.M. Olomouc M do 1955 A.J.S.500 SV T9
152. BUČEK Libor 39
Loun Racing Team M do 1955 ČZ 150 C
153. ŠIŠMA Ondřej 40
Ondřej Šišma M do 1955 ČZ 150C
154. KOTÁSEK František 41
VCC Kroměříž M do 1955 BMW R63
155. ČUNDERLOVÁ Hana 42
Hana Čunderlová M do 1955 BMW R71
156. ČUNDERLOVÁ Jitka 43
Jitka Čunderlová M do 1955 JAWA 250 PÉRÁK
157. ČUNDERLE Tomáš 44
Tomáš Čunderle M do 1955 HARLEY DAVIDSON HD 1000 J
158. VDOVIĆÍK Petr 45
CKHM Ostrava M do 1955 JAWA 250/11 pérák
159. KALOUSEK Miroslav 46
Kalousek Miroslav M do 1955 NORTON CS1
160. LOUN III. Jaroslav 47
Loun Racing Team M do 1955 INDIAN CZ 125
161. PAPOUŠKOVÁ Klára 48
Loun Racing Team M do 1955 ČZ 125 T
162. LOUN Jaroslav ml. 51
Loun Racing Team M do 1955 GILERA NETTUNO 250 SUPER SPORT
163. SOUKUP Josef 54
S.K.A.M. Olomouc M do 1955 D-RAD R20
164. KRCHŇÁK Aleš 56
Krchňák Aleš M do 1955 JAWA 250
165. HOES Igor 57
Historic Car Club Mohelnice M do 1955 HARLEY-DAVIDSON G servi-car
166. NEČAS Matouš 60
1. dámský klub historických vozidel Mohelnice M do 1955 ČZ 125 T
167. NEČAS Martin 61
1. dámský klub historických vozidel Mohelnice M do 1955 ČZ 150 C
168. HNILICA Pavel 62
Boxer Morava Historik M do 1955 BMW R12
169. STAŘINSKÝ Aleš 64
CKHM Ostrava M do 1955 JAWA 350 OHV
170. HENZEL Radek 65
VVCC Rožnov p.Radhoštěm M do 1955 BSA YC11 250 OHV
171. BERGER Zdeněk 66
AMK Vítkov - Slezský veterán klub M do 1955 BSA S OHV 500
172. KLEMENT Jiří 68
Jiří Klement M do 1955 BMW R35
173. ŽÁČEK Jiří 69
Jiří Žáček M do 1955 INDIAN SCOUT 1200
174. JUDAS Jiří 70
Jiří Judas M do 1955 HARLEY-DAVIDSON D
175. SLOUKA Michal 71
Michal Slouka M do 1955 ČZ 175 SPECIÁL
176. MIKULÁŠ Pavel 72
Pavel Mikuláš M do 1955 JAWA SPECIAL 175
177. DĚDEČEK Oldřich 75
Slovácký veteran Klub Uherské Hradiště M do 1955 BSA 500
178. KRAJÍČEK Jaroslav st. 76
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK M do 1955 INDIAN SCOUT
179. STAROŠTÍK Jaroslav 78
Historic Car Club Mohelnice M do 1955 INDIAN 101 SCOUT
180. MAŠEK Martin 79
AMK Vítkov - Slezský veterán klub M do 1955 HARLEY-DAVIDSON WL
181. ŽÁKOVSKÝ Josef 80
Josef Žákovský M do 1955 BMW R67/2
182. VLČEK Miroslav 87
Vlček Miroslav M do 1955 JAWA 250 pérák
183. PALLA Roman 89
Oldtimer club Helfštýn M do 1955 JAWA 350 OGAR
184. DOLANSKÝ Bronislav 92
Bronislav Dolanský M do 1955 JAWA 250 pérák
185. LIŠKA Jan 93
Liška Jan M do 1955 ČZ 150 C
186. GÁŠEK Daniel 94
Daniel Gášek M do 1955 JAWA 100 ROBOT
187. GÁŠEK Martin 97
Martin Gášek M do 1955 JAWA 100 ROBOT
188. GAJDŮŠEK ML. Pavel 99
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK M do 1955 PEREGRINE 350SV
189. GAJDŮŠEK ML. Pavel 100
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK M do 1955 ČZ 150 C
190. HYNEK Pavel 102
Hynek Pavel M do 1955 TRIUMPH CSD
191. PENKA Vlastimil 103
? M do 1955 ČZ 150C
192. DVORNÍK Alexandr 109
Alexandr DVORNÍK M do 1955 Jawa 250 Pérák
193. HEJČ Petr 2
Petr Hejč M do 1970 NORTON ES2
194. HORÁK Bronislav 3
Moto Kopeček Holešov M do 1970 JAWA 250/353
195. TOMAN Tomáš 9
Toman Tomáš M do 1970 JAWA ČZ350
196. CHMELÍK František 15
František Chmelík M do 1970 ČZ 175/477 Katalog
197. KUČERA Martin 17
Kučera Martin M do 1970 JAWA 250/590 Sport
198. MÁTL Tomáš 22
Veterán Klub Uničovsko M do 1970 ČZ 501
199. SWACZYNA Pavel 23
Pavel Swaczyna M do 1970 JAWA 250 SPORT
200. VALENTA ML. Luděk 36
AMK Svazarm Strážnice M do 1970 JAWA 350/354
201. ZATLOUKAL Olin 38
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK M do 1970 ČZ 175/505 TŘÍKOLKA
202. GAJA Josef 50
Loun Racing Team M do 1970 JAWA 350/361 SPORT
203. ŠTÝBNAR Jakub 52
Štýbnar Jakub M do 1970 JAWA 250/590 SPORT
204. LOUN Jaroslav st. 53
Loun Racing Team M do 1970 JAWA ČZ 175/356
205. MATOUŠEK Jaroslav 55
AMK Vítkov - Slezský veterán klub M do 1970 YAMAHA 500 CLUBSPORT
206. VLACH Pavel 58
Loun Racing Team M do 1970 JAWA+sidecar Velorex 250/353+560
207. LANDA Miloslav 59
Miloslav Landa M do 1970 JAWA pérák
208. VESELKA Petr 63
VAC Brno M do 1970 MOTOM 48
209. LÁTAL Josef 67
Josef Látal M do 1970 JAWA 250/592
210. FIALA Vojtěch 73
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK M do 1970 JAWA 550
211. HÁDĚL Jaroslav 74
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK M do 1970 JAWA 550
212. DEMEL Tomáš 77
Demel Tomáš M do 1970 JAWA 250/353
213. KOLÍNKOVÁ Kristýna 81
AMK Vítkov - Slezský veterán klub M do 1970 TESTI 50
214. TOMKA Ctirad 84
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK M do 1970 JAWA 353
215. TOMEČEK Lukáš 85
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK M do 1970 JAWA STADION S11
216. KOLÍNEK Pavel 86
AMK Vítkov - Slezský veterán klub M do 1970 ČZ 175
217. HYKA Jiří 88
Jiří Hyka M do 1970 ČZ 175
218. HRUŠKA Tomáš 91
Hruška Tomáš M do 1970 TATRAN MANET
219. KOLÍNEK Tomáš 96
AMK Vítkov - Slezský veterán klub M do 1970 YAMAHA 350
220. SLAVÍK Marek 98
Slavík Marek M do 1970 JAWA STADION S22
221. BUREŠ David 101
David Bureš M do 1970 NORTON DOMINATOR 99
222. VELÍM Adam 104
? M do 1970 Jawa 250
223. BÍLEK Vlastimil 120
Vlastimil BÍLEK M do 1970 NORTON COMMANDO 750
224. OPLETAL Ivo 18
Opletal Ivo M do 1980 HONDA CBX 1000
225. OULEHLA Tomáš 19
Tomáš Oulehla M do 1980 SUZUKI GT 380
226. OULEHLA Igor 20
Igor Oulehla M do 1980 KAWASAKI KZ400
227. KOLÁŘ Jaroslav 24
Kolář Jaroslav M do 1980 YAMAHA XS 400
228. TESAŘ Tomáš 26
Norton Owners Club M do 1980 NORTON Commando
229. MENSCHIK Pavel 32
Menschik Pavel M do 1980 JAWA 23 MUSTANG
230. HEJČ Petr 33
Petr Hejč M do 1980 BMW R75/5
231. SÁS František 82
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK M do 1980 JAWA 350 PANELKA
232. MIKUŠ Jindřich 83
Mikuš Jindřich M do 1980 JAWA 250/592
233. VIRÁG Jiří 90
Waspeed M do 1980 PEDRINI-YAMAHA 750 OW 31
234. GÁŠEK Ivo 95
Ivo Gášek M do 1980 HONDA CB750 SUPERSPORT
235. LEŽÁK Josef 111
Josef LEŽÁK M do 1980 JAWA 350 California