On-line results
 
PRAMOS XVI. Divácká 13°, Diváky (CZ), 11.09.2021 - Classification - Heat 2
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
 
 
End Race at 19:27
 
Classification results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m Heat1 20m 100m Heat2 BEST
1. ŠPALEK Jiří 0MREC(1.) 72
Eurovrak Racing Team E2/SC+2000 Norma M20F Evo 2.38 5.87 1:03.47 2.01 5.19 1:01.77 1:01.77
2. KOMÁREK David 0MREC(2.) 7
KRTZ motorsport E1-3000/2WD Mc F1 EVO Komvet 5.83 9.59 1:09.14 2.36 5.72 1:01.85 1:01.85
3. STOLLNBERGER Andreas 0MREC(3.) 35
Team Terschl Austria E2/SS-2000 Dallara 302 2.02 5.38 1:09.14 1.96 5.19 1:04.48 1:04.48
4. NOVICKÝ Michal 0MREC(4.) 15
REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49Honda 2.37 6.12 1:06.96 2.23 5.44 1:04.62 1:04.62
5. CHUDOBA Zdeněk 0MREC(5.) 73
Powertti E2/SC-2000 Norma M20F 2.07 5.49 1:09.74 2.12 5.50 1:06.19 1:06.19
6. RYBNÍČEK Marek 0MREC(6.) 104
Nutrend Czech Team E1+3000/2WD KTM X-BOW 2.62 6.36 1:09.88 2.47 6.09 1:07.67 1:07.67
7. MADRIAN Ferdinand 0MREC(7.) 1
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren 2.15 5.66 1:07.71 2.25 5.61 1:07.83 1:07.71
8. ULMAN Pavel 0MREC(8.) 105
Pavel Ulman, ZRT motorsport E1+3000/2WD BMW E36 3.24 7.12 1:10.74 2.76 6.40 1:08.71 1:08.71
9. JERMAN Martin 0MREC(9.) 155
Martin Jerman E1+3000/2WD Lamborghini Huracan GT3 2.40 6.34 1:10.83 2.39 6.16 1:09.29 1:09.29
10. KRÁČMAR Zdeněk 0MREC(10.) 18
KZ racing E2/SC-1600 Demon Car CM 1000 2.32 5.98 1:13.34 2.14 5.55 1:10.13 1:10.13
11. GRÜNER František 0MREC(11.) 236
Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i e30 2.92 6.90 1:13.40 2.81 6.54 1:10.50 1:10.50
12. FILLOVÁ Kristýna 0MREC(12.) 96
KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 Komvet 2.24 5.84 1:12.07 2.27 5.78 1:10.54 1:10.54
13. PAILER Felix 0MREC(13.) 6
SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 2.20 5.91 1:14.86 2.13 5.78 1:11.60 1:11.60
14. BERGER Karel 0MREC(14.) 67
B.A.M.S. E2/SC-2000 Osella PA21 JRB 2.33 6.31 1:14.81 2.19 5.97 1:11.93 1:11.93
15. PROMOK Stefan 0MREC(15.) 3
Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 2.15 5.81 1:12.41 2.19 6.25 1:12.82 1:12.41
16. STEHLIK Karel 0MREC(16.) 121
KV Motor Team E1+2000/4WD Mitsubishi lancer Evo Ix 2.22 6.09 1:15.64 2.09 5.64 1:12.46 1:12.46
17. KMÍNEK Zdeněk 0MREC(17.) 157
MJ Autosport E1+3000/2WD Lamborghini GallardoGT3 2.39 6.43 1:16.71 2.38 6.16 1:12.78 1:12.78
18. BLAŽEK Roman 0MREC(18.) 214
Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 2.22 6.23 1:19.14 2.11 5.71 1:14.42 1:14.42
19. KELLER Lukáš 0MREC(19.) 396
LKMotorsport S1+2000/4WD Mitshubishi Evo 9 2.55 6.47 1:16.88 2.30 6.04 1:14.53 1:14.53
20. NEVESELÝ Radek 0MREC(20.) 345
Tužka Racing S1+2000/2WD Seat Leon 3.03 7.23 1:16.56 2.95 6.94 1:14.55 1:14.55
21. KOTEK Pavel 0MREC(21.) 173
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW M3 2.95 7.10 1:19.53 2.75 6.57 1:14.70 1:14.70
22. ČÍŽEK Luboš 0MREC(22.) 272
Cizek racing E1+2000/4WD Audi S2 2.05 5.60 1:15.13 2.13 5.65 1:14.78 1:14.78
23. ŽÁČEK Petr 0MREC(23.) 2
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 2.01 5.75 1:17.59 2.23 5.97 1:15.23 1:15.23
24. ČEPIČKA Darek 0MREC(24.) 317
Stavebniny AVANT S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 2.24 6.28 1:18.70 2.14 5.84 1:15.48 1:15.48
25. ŠTELC Lukáš 0MREC(25.) 347
Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 2.51 6.31 1:19.00 2.35 6.04 1:15.93 1:15.93
26. RUTTER Christian 0MREC(26.) 66
Rutter Christian E2/SC-2000 PRC S4 2.19 6.13 1:17.94 2.34 6.42 1:16.77 1:16.77
27. KOŽMÍN Martin 0MREC(27.) 163
Auto Kožmín E1+2000/4WD Škoda Fabia 2.85 7.43 1:27.09 2.41 6.38 1:17.03 1:17.03
28. KREJČÍ Filip 0MREC(28.) 321
HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 2.30 6.31 1:21.17 2.22 6.09 1:17.20 1:17.20
29. BOHÁČ Milan 0MREC(29.) 298
Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio 2.91 6.96 1:17.99 2.74 6.73 1:17.21 1:17.21
30. PADRTA Lukáš 0MREC(30.) 392
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 2.46 6.69 1:18.52 2.41 6.40 1:17.24 1:17.24
31. DLOUHÝ Petr 0MREC(31.) 83
Autosport Dlouhý E2/SCB Barracuda Sprint car 600 2.22 6.25 1:20.61 2.21 6.16 1:17.36 1:17.36
32. TÜRK Petr 0MREC(32.) 311
TR motorsport S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI 2.49 6.68 1:18.51 2.76 7.00 1:17.74 1:17.74
33. KOPEČEK Jiří 0MREC(33.) 38
EH Motorsport E2/SS-2000 Opel Lotus 2.0 2.47 6.27 1:18.02 2.35 5.99 1:17.90 1:17.90
34. LOUBAL Lubomir 0MREC(34.) 195
Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4 Tdi DSG 3.82 8.51 1:18.21 3.10 7.21 2:04.33 1:18.21
35. KAWULOK Jiří 0MREC(35.) 222
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 2.74 6.95 1:18.65 2.79 7.45 1:18.41 1:18.41
36. FILIPÍN Jiří 0MREC(36.) 166
JFMotorsport E1-1400 Suzuki Swift GTi 2.79 6.80 1:18.79 2.73 6.67 1:20.04 1:18.79
37. KAŠPAR Vilém 0MREC(37.) 301
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.99 7.21 1:18.91 2.90 7.10 1:43.72 1:18.91
38. PLEVA Martin 0MREC(38.) 160
Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 2.51 6.76 1:20.31 2.45 6.72 1:19.62 1:19.62
39. MAIER Helmut 0MREC(39.) 161
H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf 2.66 6.69 1:22.86 2.72 6.71 1:20.11 1:20.11
40. HUBR František 0MREC(40.) 303
HF racing S1+2000/4WD Subaru Impreza STI 2.14 6.25 1:23.56 2.11 5.98 1:20.16 1:20.16
40. NASTOUPIL Lukáš 0MREC(41.) 290
PNTH E1-1600 Honda CRX 2.78 7.14 1:25.60 2.84 7.06 1:20.16 1:20.16
42. WINTER Jaroslav 0MREC(42.) 269
AMK Ecce Homo E1-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.76 7.00 1:22.86 2.71 6.89 1:20.27 1:20.27
43. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(43.) 273
JP Motorsport E1-1400 Škoda 130 RS Evo1 2.59 6.82 1:23.03 2.48 6.70 1:20.32 1:20.32
44. HOMOLA Tomáš 0MREC(44.) 450
SPZ-VYSOČINA HA1+2000 BMW E30 3.08 7.54 1:24.91 2.82 7.10 1:20.37 1:20.37
45. OSLADIL Jan 0MREC(45.) 8
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Opel Lotus 2.43 6.48 1:24.41 2.35 6.23 1:20.67 1:20.67
46. KOWALSKI Adam 0MREC(46.) 377
KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye 2.82 7.27 1:22.20 2.75 7.06 1:20.70 1:20.70
47. MACEK Vojtěch 0MREC(47.) 150
Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 2.50 6.89 1:25.45 2.38 6.57 1:20.75 1:20.75
48. SALLOUM Jiri 0MREC(48.) 189
e30 E1-3000/2WD BMW E30 2.86 7.34 1:22.49 2.75 7.02 1:20.83 1:20.83
49. ZMEŠKAL Miloš 0MREC(49.) 94
Zmeškal Motorsport HA2 Ralt 032 - DNS - 2.28 7.35 1:21.36 1:21.36
50. HRUBÝ Milan 0MREC(50.) 320
Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE 2.75 7.00 1:23.81 2.59 6.74 1:21.64 1:21.64
51. ŠPLÍCHAL David 0MREC(51.) 432
garage flora HA1-2000 VW Golf gti 2.84 7.22 1:24.54 2.88 7.14 1:21.84 1:21.84
52. DORINSKÝ Lukas 0MREC(52.) 409
HRT racing team HA1-2000 VW golf mk2 2.78 7.09 1:23.65 2.67 6.87 1:21.98 1:21.98
53. SLOVÁČEK Michal 0MREC(53.) 114
LRT-Slomak E1+3000/2WD Toyota MR 2 2.80 7.27 1:24.26 3.02 7.80 1:22.50 1:22.50
54. SEDLÁK Martin 0MREC(54.) 343
Ms racing S1-2000 Renault Clio 2.90 7.45 1:24.73 2.87 7.33 1:22.59 1:22.59
55. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(55.) 206
VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 2.88 7.12 1:23.76 2.83 7.00 1:22.63 1:22.63
56. ŠUSTR Miloslav 0MREC(56.) 151
Alcore motorsport E1-1600 Škoda Favorit 2.83 7.41 1:26.69 2.77 7.32 1:23.27 1:23.27
57. DIVIŠOVÁ Alexandra 0MREC(57.) 266
Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 3.04 7.67 1:27.76 3.02 7.37 1:23.50 1:23.50
58. KURBEL Michal 0MREC(58.) 125
Kovomk E1-1400 Škoda 125L 2.73 6.99 1:23.61 2.66 7.11 1:24.18 1:23.61
59. TOUŠEK Petr 0MREC(59.) 471
Millers Oils HA1-2000 BMW 318is 2.56 6.95 1:25.51 2.56 6.93 1:23.79 1:23.79
60. MATULA Michal 0MREC(60.) 145
Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 2.95 7.56 1:25.45 2.74 7.20 1:23.97 1:23.97
61. SYTAŘ Jakub 0MREC(61.) 380
ARC Kyjov S1-1600 Citroen Saxo VTS 2.93 7.68 1:31.66 2.75 7.33 1:24.18 1:24.18
62. KOŽMÍNOVÁ Veronika 0MREC(62.) 275
Auto Kožmín E1-1400 Volkswagen Polo 3.06 7.67 1:24.30 2.98 7.75 1:24.42 1:24.30
63. ZIMA Petr 0MREC(63.) 226
TSU Racing Team E1-1400 Fiat Cinquecento 2.95 7.47 1:27.13 2.90 7.22 1:24.31 1:24.31
64. ZÖCHLING Manfred 0MREC(64.) 514
Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Volkswagen Typ 17 GTI 2.75 7.17 1:25.86 2.75 7.33 1:24.41 1:24.41
65. SCHÜTZ Thomas 0MREC(65.) 520
MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.75 7.33 1:31.26 2.70 7.35 1:24.80 1:24.80
66. HAIDN Franz 0MREC(66.) 403
MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 2.45 7.05 1:25.92 2.34 6.74 1:24.97 1:24.97
67. HOUSKA Roman 0MREC(67.) 382
SPZ-VYSOČINA S1+2000/2WD BMW M3 2.96 7.95 1:29.00 2.84 7.32 1:25.33 1:25.33
68. GRUNTORÁD Faňa 0MREC(68.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia 3.14 7.86 1:26.60 2.90 7.64 1:28.13 1:26.60
69. KOPEČEK Pavel 0MREC(69.) 99
EH Motorsport HA2/ZST - 1600 Formule Easter MTX 1-02 2.18 6.56 1:28.47 2.14 6.36 1:26.67 1:26.67
70. HRABČÍK Milan 0MREC(70.) 144
notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 coupe 2.60 6.98 1:28.17 2.46 6.89 1:26.73 1:26.73
71. ORAVEC David 0MREC(71.) 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.89 7.37 - DNF - 2.86 7.37 1:27.40 1:27.40
72. ZOUFALÝ Karel 0MREC(72.) 201
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia Pick-UP Fre 2.92 7.57 1:32.94 2.72 7.03 1:27.82 1:27.82
73. ŤAHÚR Ondřej 0MREC(73.) 428
Martínkovice motors team HA1-1300 Škoda Favorit 2.88 7.48 4:33.87 2.80 7.23 1:28.36 1:28.36
74. BENŠ Radim 0MREC(74.) 461
Tužka Racing HA1-2000 VW Corrado 3.05 7.77 1:29.25 2.87 7.48 1:28.46 1:28.46
75. HURTA Jakub 0MREC(75.) 360
- S1-2000 Škoda Fabia TDI 3.26 8.27 1:31.54 3.09 7.83 1:28.61 1:28.61
76. MELŠA Michal 0MREC(76.) 234
TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 3.01 7.69 1:30.42 2.80 7.32 1:28.71 1:28.71
77. LEŠIKAR Petr 0MREC(77.) 306
Babi Team S1-1600 Honda Civic 2.98 7.63 - DNF - 2.99 7.56 1:29.26 1:29.26
78. HANAČÍK Michal 2AS(1.) 615
Puglife AS-S1+2000/2WD Honda Civic Type R 1:34.38 2.91 7.11 1:29.57 1:29.57
79. NEDUCHAL Jan 0MREC(78.) 215
Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H 2.58 7.21 1:31.55 2.47 7.05 1:29.60 1:29.60
80. SIKORA Miroslav 0MREC(79.) 296
R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia 2.85 7.56 1:32.96 3.24 7.98 1:30.26 1:30.26
81. ŽÁČEK Michal 0MREC(80.) 4
Žáček HA1-2000 Ford Escort RS2000 2.77 7.58 2:41.07 2.82 7.44 1:30.57 1:30.57
82. CAHA Jan 2AS(2.) 645
TVVR Racing Team AS-S1+2000/4WD Seat Leon Cupra 1:34.33 2.55 7.02 1:30.64 1:30.64
83. BORKOVEC Jiri 0MREC(81.) 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 3.10 7.83 1:30.80 3.01 7.85 1:32.44 1:30.80
84. KLIMEŠ Lukáš 0MREC(82.) 200
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Puma 2.94 7.63 1:32.16 2.76 7.44 1:30.96 1:30.96
85. BRŮŽA Tomáš 0MREC(83.) 355
VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 2.90 7.86 1:32.84 2.85 7.77 1:31.05 1:31.05
86. KURBEL Michal 2AS(3.) 715
Kovomk AS-E1+2000 Škoda 125L - DNS - 2.62 6.95 1:31.67 1:31.67
87. FURIŠ Filip 0MREC(84.) 412
Alcore Motorsport HA1-2000 Honda Civic 2.84 7.70 1:35.65 2.73 7.52 1:31.81 1:31.81
88. HLÁSENSKÝ Ivan 2AS(4.) 605
IH motorsport AS-S1+2000/2WD BMW M2 competition 2.82 7.35 1:50.99 2.66 6.80 1:32.19 1:32.19
89. MIROVSKY Zdenek 2AS(5.) 606
AHL AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STI 1:44.12 2.75 7.07 1:32.48 1:32.48
90. HOUSKA Radek 2AS(6.) 722
SPZ-Vysočina AS-E1+2000 Audi TT 2.96 7.44 1:38.21 2.97 7.49 1:32.53 1:32.53
91. KOWALSKI Adam 2AS(7.) 677
KOWALSKI motorsport AS-S1-1600 Peugeot 106 rallye 3.17 7.75 1:38.25 2.87 7.20 1:32.62 1:32.62
92. KREJČÍ Filip 2AS(8.) 639
HOKRmotors Racing AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 1:37.66 2.49 6.65 1:32.84 1:32.84
93. VÁŇA Jan 0MREC(85.) 170
Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 3.18 8.18 1:34.79 2.93 7.41 1:33.15 1:33.15
94. FRANTA Adam 0MREC(86.) 246
TWR racing E1-1400 Ford Fiesta Mk4 3.18 8.81 1:45.47 3.11 8.67 1:33.39 1:33.39
95. BORKOVEC David 0MREC(87.) 525
Tužka Racing HA1-K-1300 Škoda Favorit Rally 4.23 10.22 1:38.59 3.01 8.27 1:33.50 1:33.50
96. ŠVÁB Jakub 0MREC(88.) 413
HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 3.25 8.01 1:35.81 3.40 8.08 1:33.52 1:33.52
97. CEJNAR Pavel 0MREC(89.) 101
Cejny Motorsport E1-1400 Suzuki Swift 3.21 8.34 1:34.87 2.97 7.93 1:34.03 1:34.03
98. PFEIFFER Siegfried 2AS(9.) 630
Pfeiffer Motorsport AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR 1:38.48 2.24 6.49 1:34.07 1:34.07
99. DIBLIK Milan 2AS(10.) 777
KZM Racing team AS-E1+2000 Nissan 350Z 1:45.76 2.99 7.44 1:34.10 1:34.10
100. VANĚREK Roman 2AS(11.) 713
Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 3.26 8.28 1:45.80 3.04 7.48 1:34.27 1:34.27
101. TOUŠEK Petr 2AS(12.) 871
Millers Oils AS-HA1-2000 BMW 318is 2.81 7.47 1:40.39 2.56 6.96 1:34.40 1:34.40
102. POLÁK Vojtěch 2AS(13.) 798
SPZ-VYSOČINA AS-E1+2000 Audi TT 1:44.17 3.02 7.51 1:35.20 1:35.20
103. NEUBAUER Herbert 0MREC(90.) 521
Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16 2.28 7.03 1:37.58 2.31 6.95 1:35.69 1:35.69
104. KLEVETA Pavel 0MREC(91.) 408
Historik HA1-1300 Renault 8 Gordini 2.89 8.04 1:37.63 3.09 8.22 1:35.72 1:35.72
105. VEJMĚLEK Vojta 2AS(14.) 634
TVVR racing team AS-S1+2000/4WD Seat Leon cupra 2.58 7.05 1:41.23 2.56 6.95 1:35.78 1:35.78
106. TRNKA Zdeněk 2AS(15.) 616
STK Okříšky RT AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 6 1:48.74 3.06 7.63 1:35.81 1:35.81
107. FŇUKAL Radomír 0MREC(92.) 366
PPP Racing S1-2000 Honda Civic 2.79 7.30 1:36.14 2.70 7.07 1:59.90 1:36.14
108. SKŘIVÁNEK Lukáš 0MREC(93.) 480
Martínkovice Motors Team HA1-1300 Škoda Favorit 3.09 8.46 4:29.11 3.02 7.95 1:36.44 1:36.44
109. SMEJKAL Lukas 2AS(16.) 685
Focus RS AS-S1+2000/4WD Focus Rs Focus RS 1:41.54 2.26 6.36 1:36.56 1:36.56
110. HORNÍČEK Filip 0MREC(94.) 530
Tužka Racing HA1-K-1300 Škoda 1300 3.24 8.54 1:39.11 3.08 8.50 1:37.06 1:37.06
111. DIBLÍK Rostislav 2AS(17.) 775
KZM Racing team AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 2.87 7.96 1:45.75 2.46 7.08 1:37.13 1:37.13
112. STEPANEK Milan 0MREC(95.) 407
stepa racing team HA1-2000 BMW stepa racing team 3.34 8.73 1:43.03 2.96 8.02 1:37.73 1:37.73
113. KURBEL Pavol 2AS(18.) 716
Kovomk AS-E1-1400 Škoda 120L 2.77 7.22 1:41.83 2.70 7.04 1:37.80 1:37.80
114. CAHA Petr 2AS(19.) 625
Tupá vačka, vostrej řidič Raci AS-S1-2000 Seat Leon tdi 1:49.92 3.52 8.32 1:37.82 1:37.82
115. BUCHTA Aleš 2AS(20.) 688
RGC Motorsport CZ AS-S1-2000 BMW E36 318ti 1:39.91 2.73 7.44 1:38.08 1:38.08
116. POLEHLA Michal 2AS(21.) 632
Japan racing AS-S1-1600 Honda Civic ee9 1:44.16 2.86 7.41 1:38.34 1:38.34
117. DOUBEK Luděk 0MREC(96.) 310
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 3.48 9.00 1:38.53 - DNS - 1:38.53
118. ŠTĚPÁNKOVÁ Natalie 2AS(22.) 797
AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 1:47.52 3.00 7.80 1:39.08 1:39.08
119. KRÁL Miloslav 2AS(23.) 788
RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. 1:44.88 3.15 9.02 1:39.86 1:39.86
120. KOZMANN Laco 2AS(24.) 898
O.L SPORTLINE RACING TEAM AS-HA1-2000 Volkswagen SCIROCCO 1 3.02 7.56 1:44.78 2.65 7.06 1:41.07 1:41.07
121. CEJNAR Pavel 2AS(25.) 704
Cejny Motorsport AS-E1-1400 Suzuki Swift 1:47.87 2.96 7.86 1:42.76 1:42.76
122. DAMBOR Jaroslav 2AS(26.) 858
KZM Racing AS-HA1-2000 Zastava 101 sportig 3.48 1:49.29 3.15 8.30 1:43.11 1:43.11
123. PODPĚRA Zdeněk 2AS(27.) 612
Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS 1:48.34 3.10 8.48 1:43.15 1:43.15
124. GRUNTORÁD František 2AS(28.) 876
Náměšť nad Oslavou AS-HA1-2000 Renault Clio 3.01 8.10 1:48.40 2.76 7.68 1:43.69 1:43.69
125. FRANTA Adam 2AS(29.) 746
TWR racing AS-E1-1600 Ford Fiesta Mk4 3.25 2:00.38 3.06 8.45 1:43.89 1:43.89
126. ŠPAČEK Zdeněk 2AS(30.) 802
Špaček AS-E2/C+1600 Formule Ford Mygale 2.83 7.70 1:49.75 2.60 7.45 1:46.75 1:46.75
127. PEŘINA Michal 2AS(31.) 608
Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe 3.13 8.01 1:53.45 2.99 7.98 1:46.80 1:46.80
128. SMOLÍK Zdeněk 2AS(32.) 646
STK Okříšky RT AS-S1-1400 Mitsubishi Colt 1:51.40 3.04 8.40 1:46.88 1:46.88
129. KANIA Tomáš 2AS(33.) 885
Alfa Romeo Luigi team AS-HA1-2000 Alfa Romeo 75 3.79 20.30 2:07.07 3.25 8.65 1:47.02 1:47.02
130. KRUPA Vlado 2AS(34.) 651
Krupa team AS-S1+2000/2WD Hyundai I30N performance 1:53.57 3.21 8.08 1:47.60 1:47.60
131. DOBROVOLNÁ Blanka 2AS(35.) 621
Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS 3.12 8.76 1:51.24 3.17 8.90 1:47.63 1:47.63
132. BARTOŠ Miroslav 2AS(36.) 676
AV Díly Praha AS-S1-1600 Volvo C30 2:00.89 3.34 8.83 1:47.74 1:47.74
133. DIVIŠ Jiří 2AS(37.) 649
- AS-S1-1400 Volkswagen Polo 1:57.29 3.24 9.30 1:50.65 1:50.65
134. PAZDERKA Zdeněk 2AS(38.) 686
LuktRacing AS-S1-1600 Mazda MX-5 1:55.87 3.15 8.72 1:51.16 1:51.16
135. CUPÁKOVÁ Hana 2AS(39.) 628
- AS-S1-2000 BMW 318ti 3.18 9.05 2:02.05 3.50 9.36 1:52.48 1:52.48
136. KIMLOVÁ Anna 2AS(40.) 613
Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti 3.40 9.04 1:53.03 3.17 8.62 1:55.78 1:53.03
137. MESÁROŠ Ján 0MREC(97.) 501
MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 3.47 9.34 1:57.85 - DNS - 1:57.85
138. HRUBANOVÁ Lenka 2AS(41.) 601
Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc 3.16 8.76 2:02.73 3.22 9.13 2:00.48 2:00.48
139. SLOVÁKOVÁ Marta 2AS(42.) 666
Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia 3:27.53 3.64 11.33 2:55.91 2:55.91
KOSTELECKÝ Tomáš 0MREC 371
KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT 3.26 8.32 - DNF - - DNS - - DNF -
HURY Radek 0MREC 369
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 3.13 7.59 - DNF - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Head Event
13:27:50 Q2 Nasleduje zvoz
13:23:22 Q2 Posledné vozidlo 2. tr. jazdy MHCC je v cieli
12:19:11 Q2 Pokračujeme
12:11:13 Q2 Dabléri 2. tr. jazdy MHCC sú v cieli, nasleduje ich zvoz
12:07:39 Q2 Prvý predjazdec 2. tr. jazdy MHCC je na trati
11:52:49 Q2 Zvoz bol zastavený pre prejazd sanitky
11:35:12 Q1 Posledné vozidlo 1. tr. jazdy MHCC je v cieli
10:34:06 Q1 Pokračujeme
10:29:38 Q1 Št. č. 369 malo haváriu, auto je nepojazdné, jazdec je v poriadku
10:19:05 Q1 Pokračujeme
10:11:23 Q1 Nasleduje zvoz dablérskych vozidiel 1. tr. jazdy MHCC
10:08:28 Q1 Nasledujú dva dablérske vozy a linkový autobus
09:36:50 Q1 Prvý predjazdec 1. tr. jazdy MHCC je na trati
09:22:15 Q2 Posledné vozidlo 2. tr. jazdy MST je v cieli
08:50:23 Q2 Prvé vozidlo 2. tr. jazdy MST je na trati
08:41:29 Q1 1. tr. jazda MST je ukončená
08:39:36 Q1 Posledné auto 1. tr. jazdy MST je na trati
08:15:16 Q1 MST pokračuje
08:08:13 Q1 Prvé vozidlo MST je na trati