On-line results
 
ECCE HOMO VII. Šternberský vrch, Šternberk (CZ), 20.04.2019 - Competition - Head 2
 
 
Overall    Class    Groups    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver # Nation Class Head1 Head2 RUN
1. NEVĚŘIL Dušan 30
E2/C+2000 1:19.52<TR 1:19.84<TR 2:39.36
3. NOVICKÝ Michal 19
E2/C-2000 1:29.76<TR 1:29.15<TR 2:58.91
19. KOPEČEK Jiří 32
E2/C-2000 1:46.05<TR 1:46.94<TR 3:32.99
2. SUROWKA Jaroslav 17
E2/C-2000 1:28.88<TR 1:29.04<TR 2:57.92
4. MADRIAN Ferdinand 4
E2/C+2000 1:31.05<TR 1:28.49<TR 2:59.54
MORE >>
 
End Race at 16:24
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 170m 1600m Head1 20m 170m 1600m Head2 RUN Gap
1. NEVĚŘIL Dušan 30
Speedmaster racing team E2/C+2000 Norma M20FC 1.48 6.81 47.81 1:19.52<TR 1.43 6.88 48.15 1:19.84<TR 2:39.36 v=144.57
2. SUROWKA Jaroslav 17
Js Racing z. s E2/C-2000 Norma M20 1.40 52.16 1:28.88<TR 1.41 7.03 52.41 1:29.04<TR 2:57.92 +18.56
3. NOVICKÝ Michal 19
REC E2/C-2000 Ligier JS 49 Honda 1.52 7.15 52.45 1:29.76<TR 1.65 7.34 52.27 1:29.15<TR 2:58.91 +19.55
4. MADRIAN Ferdinand 4
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 1.73 8.07 55.02 1:31.05<TR 1.65 52.99 1:28.49<TR 2:59.54 +20.18
5. FERSTL Christian 2
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 1.50 7.39 54.27 1:30.78<TR 1.94 8.33 55.35 1:31.52<TR 3:02.30 +22.94
6. JANIK Vaclav 23
Janík Motorsport E1+2000/2WD BMW M3 GTR 1.77 8.04 56.53 1:34.00<TR 1.75 7.83 55.22 1:31.88<TR 3:05.88 +26.52
7. HLAVINKA Josef 27
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Tomis 99-04 1.67 54.55 1:33.00<TR 1.57 7.49 54.69 1:34.17<TR 3:07.17 +27.81
8. KRÁČMAR Zdeněk 38
AMK Ecce Homo Šternberk E2/C-1600 Demon Car Cm 1000 1.42 7.49 56.76 1:36.60<TR 1.45 7.38 56.02 1:35.91<TR 3:12.51 +33.15
9. FILLOVÁ Kristýna 196
KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi BLACK 9 1.54 8.03 1:00.42 1:39.39<TR 1.54 8.29 59.98 1:38.39<TR 3:17.78 +38.42
10. FERSTL Sigrid 7
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 1.66 8.75 1:02.09 1:41.91<TR 1.66 8.85 1:02.06 1:41.79<TR 3:23.70 +44.34
11. BOKŮVKA Martin 100
Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 1:00.42 1:41.28<TR 1.91 8.86 1:01.55 1:42.54<TR 3:23.82 +44.46
12. PETR Martin 106
PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo 1.63 8.36 1:00.88 1:42.85<TR 1.50 1:00.10 1:42.15<TR 3:25.00 +45.64
13. SLOVÁČEK Michal 104
LRT-Svijany E1-2000 Honda Civic Type R 1.86 8.54 1:01.03 1:42.76<TR 1.87 8.53 1:00.66 1:43.14<TR 3:25.90 +46.54
14. ČEPIČKA Vlastimil 302
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer X 1.38 1:02.18 1:44.42<TR 1.36 7.83 1:00.96 1:42.68<TR 3:27.10 +47.74
15. DĚDEK David 147
NUTREND ACCR Czech Team E1-2000 Alfa Romeo 147 2,0 TS 1.96 8.68 1:01.13 1:44.37<TR 1.97 8.70 1:47.20 1:43.48<TR 3:27.85 +48.49
16. KUBICA Tomáš 5
Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 1.85 8.80 1:03.10 1:45.59<TR 1.89 8.73 1:44.06<TR 3:29.65 +50.29
17. ŠTELC Lukáš 347
KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 1.65 8.17 1:03.14 1:46.58<TR 1.57 7.96 1:01.16 1:43.97<TR 3:30.55 +51.19
18. HRUBÝ Milan 172
ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 1.88 8.71 1:01.62 1:45.65<TR 1.98 1:27.65 1:46.72<TR 3:32.37 +53.01
19. KOPEČEK Jiří 32
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 1.55 7.89 1:02.44 1:46.05<TR 1.53 8.00 1:01.74 1:46.94<TR 3:32.99 +53.63
20. PODMAJERSKY Vladimir 206
VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC 1.90 8.67 1:03.00 1:46.81<TR 1.85 8.64 1:02.68 1:46.34<TR 3:33.15 +53.79
21. HAVIGER Milan 202
Haviger motors E1-2000 Honda Type R 1.87 8.79 1:02.77 1:46.88<TR 1.91 8.83 1:03.36 1:46.61<TR 3:33.49 +54.13
22. MALÍK Lukáš 341
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1-2000 Opel Astra OPC 1.82 8.49 1:02.28 1:46.34<TR 1.98 8.86 1:03.70 1:48.80<TR 3:35.14 +55.78
23. MACEK Vojtěch 150
Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R 1.49 8.23 1:02.51 1:47.92<TR 1.62 8.57 1:03.42 1:48.68<TR 3:36.60 +57.24
24. ÁZSÓTH Ladislav 388
LRT S1+2000/2WD Ford Focus 1:48.91<TR 1.99 8.90 1:02.89 1:47.81<TR 3:36.72 +57.36
25. HRABČÍK Milan 139
notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto 1.90 1:04.99 1:49.61<TR 1.86 8.74 1:03.26 1:47.45<TR 3:37.06 +57.70
26. KAŠPAR Vilém 6
VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 1.98 9.08 1:04.63 1:49.57<TR 1.98 8.95 1:04.80 1:48.96<TR 3:38.53 +59.17
27. PLEVA Martin 160
Automotoklub Vrbno v AĆR E1-1400 Škoda 100 1.76 8.57 1:03.52 1:49.54<TR 1.80 8.59 1:04.06 1:50.30<TR 3:39.84 +1:00.48
28. HOMOLA Tomáš 550
SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 1.99 9.13 1:05.41 1:50.54<TR 1.96 8.98 1:04.42 1:49.48<TR 3:40.02 +1:00.66
29. KUBICA Milan 124
Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 1:49.76<TR 2.12 9.61 1:06.09 1:50.51<TR 3:40.27 +1:00.91
30. OSLADIL Jan 20
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Formule Van Diemen 1.97 8.67 1:04.27 1:50.19<TR 1.92 8.61 1:04.09 1:50.08<TR 3:40.27 +1:00.91
31. ŠUSTR Miloslav 151
BPautosport E1-1600 Škoda Favorit 1.80 1:04.89 1:51.15<TR 1.82 8.65 1:03.37 1:49.17<TR 3:40.32 +1:00.96
32. HAVIGER Petr 485
Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 1.85 8.71 1:04.15 1:50.64<TR 1.82 8.69 1:04.08 1:50.19<TR 3:40.83 +1:01.47
33. VRÁTIL Pavel 464
CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI 1.84 8.82 1:05.21 1:51.09<TR 1.83 8.75 1:04.86 1:50.41<TR 3:41.50 +1:02.14
34. GRUNTORÁD František 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 1:51.23<TR 1.97 9.48 1:05.68 1:51.03<TR 3:42.26 +1:02.90
35. VAVROCH Petr 227
ecce homo E1-1400 VW Polo FOX 1.85 9.05 1:06.05 1:52.67<TR 1.87 9.03 1:05.50 1:51.71<TR 3:44.38 +1:05.02
36. MARTINEK Tomáš 482
Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi 1.91 8.97 1:04.99 1:52.75<TR 1.92 9.04 1:05.19 1:52.49<TR 3:45.24 +1:05.88
37. SALLOUM Jiří 189
haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 1.99 9.47 1:07.15 1:52.96<TR 2.07 9.43 1:06.81 1:52.96<TR 3:45.92 +1:06.56
38. ŠPILKA Michal 118
MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 1.89 8.77 1:05.56 1:53.46<TR 1.91 8.84 1:05.21 1:52.75<TR 3:46.21 +1:06.85
39. DIVIŠOVÁ Alexandra 166
Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 2.21 9.44 1:06.95 1:53.27<TR 2.24 9.43 1:38.39 1:54.86<TR 3:48.13 +1:08.77
40. KOČIŘÍK David 129
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Rapid 136 1.70 8.53 1:06.92 1:54.57<TR 1.77 8.70 1:07.01 1:54.17<TR 3:48.74 +1:09.38
41. ŠABÍK Martin 313
LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 2.02 9.85 1:08.03 1:55.19<TR 1.95 9.55 1:53.66<TR 3:48.85 +1:09.49
42. JELÍNEK Libor 496
AutoJelínek HA1+2000 BMW 3.5 CSL 1.70 8.97 1:09.40 1:55.29<TR 1.70 8.84 1:08.37 1:54.35<TR 3:49.64 +1:10.28
43. KAWULOK Jiří 225
JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 2.19 9.51 1:07.49 1:55.57<TR 1.93 1:08.50 1:56.22<TR 3:51.79 +1:12.43
44. KRALIK Adam 355
KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS 2.06 9.67 1:08.70 1:57.35<TR 1.96 9.65 1:08.49 1:56.73<TR 3:54.08 +1:14.72
45. VÁŇA Jan 156
Alfa Romeo Luigi O.C. TECH TEAM E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 2.05 9.20 1:09.72 1:57.72<TR 2.06 9.31 1:09.57 1:57.47<TR 3:55.19 +1:15.83
46. PŘENOSIL Miroslav 181
LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 1.66 8.57 1:08.71 1:58.06<TR 1.57 8.46 1:09.01 1:57.33<TR 3:55.39 +1:16.03
47. DOBRÝ Petr 122
BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact 2.05 9.15 1:07.97 1:58.55<TR 2.13 9.40 1:08.97 1:58.97<TR 3:57.52 +1:18.16
48. SIKORA Miroslav 233
R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 1.98 9.15 1:09.48 1:59.70<TR 1.93 8.95 1:08.57 1:58.65<TR 3:58.35 +1:18.99
49. BORKOVEC Jirka 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.30 10.23 1:12.30 2:01.19<TR 2.16 9.92 1:58.70<TR 3:59.89 +1:20.53
50. OSLADIL Jan 131
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Focus 2.10 9.71 1:12.98 2:00.55<TR 2.07 9.79 1:12.35 1:59.74<TR 4:00.29 +1:20.93
51. KADLEČEK Jiří 398
Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Civic 1.6VTi 1.98 9.27 1:09.66 2:00.06<TR 2.02 9.52 1:10.07 2:00.73<TR 4:00.79 +1:21.43
52. NASTOUPIL Lukaš 290
PNTH E1-1600 Honda CRX 2.14 9.50 1:10.90 1:59.85<TR 2.18 9.58 1:10.40 2:00.98<TR 4:00.83 +1:21.47
53. FURIŠ Karel 470
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.11 9.98 1:12.57 2:05.44<TR 2.03 9.84 2:05.28<TR 4:10.72 +1:31.36
54. FURIŠ Filip 412
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2:07.64<TR 2.12 10.22 1:13.62 2:06.71<TR 4:14.35 +1:34.99
55. KŘEPELKA Lukáš 316
ScuderiaMotorsport S1-2000 Peugeot SRC 2.16 10.88 1:17.36 2:13.12<TR 2.10 1:14.86 2:07.98<TR 4:21.10 +1:41.74
56. ŠPILKA Václav 318
MetalBend motorsport S1-1600 Honda CRX 2.11 10.07 1:19.42 2:14.43<TR 2.26 10.55 1:16.31 2:10.76<TR 4:25.19 +1:45.83
57. JANSA Emil 500
Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 2.25 10.50 1:19.67 2:16.27<TR 2.14 10.07 1:16.72 2:12.89<TR 4:29.16 +1:49.80
VAŠÍČEK Petr 107
ALF Team E1-2000 VW SIROCCO II 2.48 11.39 1:15.37 2:11.53<TR - DNS -=TR - DNF -
GRYGAR David 222
Šternberk E1-1400 Škoda Felicie 2.14 1:24.42 - DNF -<TR - DNS -=TR - DNF -
HEINISCH Alfred 103
ALF Team E1-2000 VW SIROCCO II 1:56.16<TR - DNS -=TR - DNF -
KRUPICA Lukáš 499
Auto Špacír HA1-1300 Škoda Rapid 136 4.51 12.85 - DNF -<TR - DNS -=TR - DNF -
JEŽEK Radim 186
Radim Ježek E1-1400 Škoda Fabia - DNS -=TR - DNS -=TR - DNF -
OSLADIL Jan 70
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 MTX formule Mondial 1.51 1:09.09 1:59.53<TR 1.46 8.38 - DNF -<TR - DNF -
KLČ Miroslav 414
Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 2.05 9.81 1:12.82 - DNF -<TR - DNS -=TR - DNF -
PODPĚRA Zdeněk 211
Skalda Racing E1-1400 Honda Civic - DNS -=TR - DNS -=TR - DNF -
 
Time Icon Head Event
16:22:54 R2 Preteky sú ukončené; dovidenia zajtra.
15:23:39 R2 Je odštartované
14:52:45 R1 I. súť. jazda je ukončená
14:51:27 R1 Posledné vozidlo na trati
13:31:47 R1 Pokračujeme hlavným št. poľom
13:05:01 R1 Predjazdci na trati
12:46:54 R1 Štart I. súťažnej jazdy je plánovaný na 13:00 hod.