On-line results
 
23. Slovácký kopec - XI. Memoriál Stanislava Firtla, Násedlovice (CZ), 16.05.2021 - Competition - Heat 2
 
 
Overall    Class    Groups    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class Heat1 Heat2 RUN
94. DOBROVOLNÁ Blanka 2AS(23.) 621
AS-S1-1600 1:44.40 1:43.80 3:28.20
82. POLÁK Vojtěch 2AS(13.) 798
AS-E1+2000 1:33.52 1:34.46 3:07.98
98. KRUPA Vladimir 2AS(27.) 609
AS-S1-1600 1:47.62 1:49.80 3:37.42
89. FRANTA Adam 2AS(18.) 746
AS-E1-1400 1:40.19 1:38.66 3:18.85
81. BUCHTA Aleš 2AS(12.) 688
AS-S1-2000 1:33.75 1:32.87 3:06.62
MORE >>
 
End Race at 17:10
Official Results - Maverick Hill Climb Czech 2021
Official Results - Maverick Slalom - Trophy 2021
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 50m 100m Heat1 50m 100m Heat2 RUN Gap
1. ŠPALEK Jiří 0MREC(1.) 72
Eurovrak Racing Team E2/SC+2000 Norma M20F Evo 2.77 4.05 56.92 2.99 4.29 58.26 1:55.18 v=138.14
2. KOMÁREK David 0MREC(2.) 7
KRTZ motorsport E1-3000/2WD Mc F1 EVO 3.67 5.10 57.60 3.24 4.69 58.00 1:55.60 +0.42
3. MADRIAN Ferdinand 0MREC(3.) 1
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren 2.96 4.37 59.26 3.52 4.97 59.20 1:58.46 +3.28
4. NOVICKÝ Michal 0MREC(4.) 15
REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49Honda se 3.01 4.53 1:00.02 3.05 4.56 1:00.64 2:00.66 +5.48
5. STOLLNBERGER Andreas 0MREC(5.) 35
Team Terschl Austria E2/SS-2000 Dallara 302 2.93 4.34 1:03.23 2.82 4.25 1:03.31 2:06.54 +11.36
6. RYBNÍČEK Marek 0MREC(6.) 104
Nutrend Czech Team E1+3000/2WD KTM X-BOW 3.30 4.81 1:04.24 3.10 4.56 1:03.23 2:07.47 +12.29
7. FILLOVÁ Kristýna 0MREC(7.) 96
KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi HULK 9 2.89 4.27 1:04.31 2.99 4.48 1:04.94 2:09.25 +14.07
8. JERMAN Martin 0MREC(8.) 155
Liqui Moly Racing Team E1+3000/2WD Lamborghini Huracan GT3 3.09 4.51 1:06.62 3.16 4.62 1:05.85 2:12.47 +17.29
9. PAILER Felix 0MREC(9.) 6
SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 2.74 4.07 1:06.20 2.71 4.04 1:08.14 2:14.34 +19.16
10. GRÜNER František 0MREC(10.) 236
Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i e30 3.85 5.55 1:07.79 3.60 5.24 1:07.16 2:14.95 +19.77
11. DOHNÁLEK Josef 0MREC(11.) 168
Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS 3.58 5.38 1:08.12 3.62 5.42 1:08.37 2:16.49 +21.31
12. HARTL Roland 0MREC(12.) 109
FS Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 6 2.83 4.35 1:09.19 2.79 4.29 1:08.02 2:17.21 +22.03
13. BOHÁČ Milan 0MREC(13.) 298
Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio 3.46 5.14 1:08.76 3.51 5.22 1:09.52 2:18.28 +23.10
14. LOUBAL Lubomir 0MREC(14.) 195
Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4 Tdi DSG 3.85 5.68 1:09.46 3.86 5.72 1:09.51 2:18.97 +23.79
15. ŽÁČEK Petr 0MREC(15.) 2
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 2.83 4.46 1:09.73 2.75 4.39 1:09.61 2:19.34 +24.16
16. FIRTL JR. Stanislav 0MREC(16.) 133
ARC Kyjov E1-2000 Škoda Octavia TDi 3.64 5.52 1:10.47 3.60 5.46 1:09.33 2:19.80 +24.62
17. KOTEK Pavel 0MREC(17.) 173
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW M3 3.90 5.69 1:09.62 3.92 5.72 1:10.52 2:20.14 +24.96
18. MOTÁLEK Milan 0MREC(18.) 5
Komvet Racing E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 5 2.77 4.37 1:10.00 2.82 4.43 1:10.54 2:20.54 +25.36
19. TÜRK Petr 0MREC(19.) 311
TR motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI 3.11 4.98 1:10.11 3.30 5.22 1:10.56 2:20.67 +25.49
20. ŠTELC Lukáš 0MREC(20.) 347
Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 3.10 4.75 1:10.66 3.17 4.82 1:10.37 2:21.03 +25.85
21. EDER Erich 0MREC(21.) 9
Erich Eder E1-2000 VW 2000 3.49 5.22 1:10.20 3.80 5.56 1:10.87 2:21.07 +25.89
22. CHUDOBA Zdeněk 0MREC(22.) 73
Powertti E2/SC-2000 Norma M20F 3.13 4.84 1:06.64 3.23 5.06 1:15.34 2:21.98 +26.80
23. DOBEŠ Václav 0MREC(23.) 270
V.D.Racing Team E1-1400 Škoda Favorit 3.51 5.30 1:11.32 3.53 5.33 1:11.64 2:22.96 +27.78
24. SEDLÁK Martin 0MREC(24.) 300
Msracing S1+2000/2WD Hyundai I30 N 3.62 5.38 1:11.91 3.97 5.87 1:12.73 2:24.64 +29.46
25. MAIER Helmut 0MREC(25.) 161
H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf 3.47 5.18 1:12.33 3.44 5.12 1:12.93 2:25.26 +30.08
26. PADRTA Lukáš 0MREC(26.) 392
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 3.73 5.57 1:12.65 3.71 5.66 1:13.02 2:25.67 +30.49
27. BORKOVEC David 0MREC(27.) 10
Tužka Racing E1-2000 VW golf 3.78 5.73 1:14.27 4.10 5.87 1:11.55 2:25.82 +30.64
28. KOPEČEK Jiří 0MREC(28.) 38
EH Motorsport E2/SS-2000 Opel Lotus 2.0 3.48 5.32 1:13.50 3.50 5.32 1:12.32 2:25.82 +30.64
29. TYKAL Petr 0MREC(29.) 95
SKI Modřice / Mad Racing Power HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 3.23 5.10 1:12.94 3.25 5.14 1:13.66 2:26.60 +31.42
30. KUBÍČEK Jiří 0MREC(30.) 210
SKI Modřice / Mad Racing Power E1-1400 Škoda 130 RS 3.42 5.41 1:13.53 3.43 5.43 1:13.55 2:27.08 +31.90
31. HOUSKA Roman 0MREC(31.) 382
SPZ-VYSOČINA S1+2000/2WD BMW M3 3.62 5.54 1:13.59 3.89 5.79 1:13.64 2:27.23 +32.05
32. HOMOLA Tomáš 0MREC(32.) 450
SPZ-VYSOČINA HA1+2000 BMW E30 3.82 5.79 1:13.78 3.78 5.75 1:13.50 2:27.28 +32.10
33. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(33.) 273
JP Motorsport E1-1400 Škoda 130 RS Evo1 3.33 5.21 1:14.11 3.27 5.17 1:13.44 2:27.55 +32.37
34. KAŠPAR Vilém 0MREC(34.) 301
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 3.80 5.67 1:13.77 3.93 5.90 1:14.06 2:27.83 +32.65
35. NASTOUPIL Lukáš 0MREC(35.) 290
PNTH E1-1600 Honda CRX 3.75 5.68 1:13.86 3.75 5.63 1:14.10 2:27.96 +32.78
36. HURY Radek 0MREC(36.) 369
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 4.01 6.07 1:15.38 3.87 5.86 1:14.71 2:30.09 +34.91
37. PATERA David 0MREC(37.) 228
Patera Bros. E1-1400 Fiat 127 3.59 5.60 1:15.83 3.66 5.65 1:14.67 2:30.50 +35.32
38. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(38.) 308
LRT S1-2000 Ford Focus 3.86 5.83 1:15.47 3.77 5.75 1:15.07 2:30.54 +35.36
39. WINTER Jaroslav 0MREC(39.) 269
AMK Ecce Homo E1-2000 Honda Civic 2,0 Type R 3.86 5.84 1:15.87 3.70 5.66 1:14.77 2:30.64 +35.46
40. GRUNTORÁD Faňa 0MREC(40.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia 3.95 5.96 1:16.23 3.74 5.77 1:14.94 2:31.17 +35.99
41. KOPEČEK Pavel 0MREC(41.) 99
EH Motorsport HA2/ZST - 1600 Formule Easter MTX 1-02 3.13 5.06 1:16.14 3.16 5.09 1:17.05 2:33.19 +38.01
42. MALEŇÁK Dušan 0MREC(42.) 213
DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130LR/H 3.69 5.74 1:18.16 3.63 5.67 1:16.31 2:34.47 +39.29
43. SYTAŘ Jakub 0MREC(43.) 380
ARC Kyjov S1-1600 Citroen Saxo VTS 3.60 5.70 1:17.82 3.68 5.85 1:18.30 2:36.12 +40.94
44. SCHÜTZ Thomas 0MREC(44.) 520
MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 3.83 6.11 1:17.93 3.83 6.09 1:18.39 2:36.32 +41.14
45. ŽÁČEK Michal 0MREC(45.) 4
Žáček HA1-2000 Ford Escort RS2000 3.62 5.62 1:18.78 3.63 5.66 1:18.45 2:37.23 +42.05
46. TOUŠEK Petr 0MREC(46.) 471
Millers Oils HA1-2000 BMW 318is 3.46 5.47 1:19.19 3.56 5.59 1:19.17 2:38.36 +43.18
47. NEUBAUER Herbert 0MREC(47.) 521
Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16 3.08 4.94 1:19.91 3.09 4.87 1:18.70 2:38.61 +43.43
48. HAIDN Franz 0MREC(48.) 403
MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 3.38 5.44 1:19.36 3.41 5.49 1:19.85 2:39.21 +44.03
49. HOUSKA Radek 0MREC(49.) 322
SPZ-Vysočina S1+2000/2WD Audi TT 3.83 5.83 1:19.21 4.03 6.07 1:20.38 2:39.59 +44.41
50. ŠABÍK Martin 0MREC(50.) 393
LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 3.79 5.80 1:19.84 3.74 5.75 1:19.96 2:39.80 +44.62
51. MASÁR Radovan 0MREC(51.) 397
TeamVega S1-1600 Honda Civic 3.99 6.24 1:20.54 4.03 6.26 1:20.15 2:40.69 +45.51
52. BORKOVEC Jiri 0MREC(52.) 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 4.05 6.06 1:19.75 3.81 5.80 1:21.00 2:40.75 +45.57
53. LEŠIKAR Petr 0MREC(53.) 306
Babi Team S1-1600 Honda Civic 3.83 5.95 1:20.01 3.79 5.86 1:20.76 2:40.77 +45.59
54. ORAVEC David 0MREC(54.) 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.68 5.77 1:20.23 3.74 5.85 1:20.91 2:41.14 +45.96
55. MELŠA Michal 0MREC(55.) 234
TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 3.75 5.86 1:21.54 3.74 5.86 1:20.22 2:41.76 +46.58
56. SÁZAVA Luboš 0MREC(56.) 134
GMS Racing team E1-3000/2WD BMW 130 4.33 6.48 1:21.96 4.29 6.36 1:20.58 2:42.54 +47.36
57. ŤAHÚR Ondřej 0MREC(57.) 428
Martínkovice motors team HA1-1300 Škoda Favorit 3.92 6.04 1:22.21 3.87 5.97 1:21.40 2:43.61 +48.43
58. NOVÁK Marek 2AS(1.) 800
MN Racing AS-E2/C-1600 Kartcross Kamikaz 3 Honda 2.71 4.36 1:22.02 2.62 4.24 1:21.92 2:43.94 +48.76
59. KOWALSKI Adam 0MREC(58.) 377
KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye 3.93 6.15 1:22.03 4.12 6.39 1:22.55 2:44.58 +49.40
60. PATERA Michal 0MREC(59.) 127
Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 3.74 5.83 1:22.81 3.84 5.94 1:23.33 2:46.14 +50.96
61. MELŠA Radek 0MREC(60.) 235
TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 3.60 5.69 1:24.39 3.71 5.81 1:22.26 2:46.65 +51.47
62. DOUBEK Luděk 0MREC(61.) 310
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 3.87 5.80 1:23.82 3.85 5.80 1:24.06 2:47.88 +52.70
63. FURIŠ Filip 0MREC(62.) 412
Alcore Motorsport HA1-2000 Honda Civic 3.78 5.96 1:24.42 3.87 6.07 1:23.94 2:48.36 +53.18
64. VÁŇA Jan 0MREC(63.) 170
Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 4.04 6.00 1:24.26 3.75 5.70 1:24.11 2:48.37 +53.19
65. SIKORA Miroslav 0MREC(64.) 296
R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia 3.83 5.96 1:25.01 3.78 5.92 1:23.39 2:48.40 +53.22
66. BRŮŽA Tomáš 0MREC(65.) 355
VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 4.07 6.45 1:24.67 4.20 6.66 1:25.51 2:50.18 +55.00
67. HANAČÍK Michal 2AS(2.) 615
Puglife AS-S1+2000/2WD Honda Civic Type R 3.70 5.56 1:25.37 3.77 5.60 1:25.48 2:50.85 +55.67
68. SLÁDEK Lukáš 0MREC(66.) 158
Sládek racing team E1-2000 Peugeot 206GTI 3.83 6.03 1:25.91 3.88 6.12 1:26.02 2:51.93 +56.75
69. DIBLIK Milan 2AS(3.) 777
KZM Racing team AS-E1+2000 Nissan 350Z 3.62 5.52 1:27.55 3.49 5.36 1:26.57 2:54.12 +58.94
70. SKŘIVÁNEK Lukáš 0MREC(67.) 480
Martínkovice Motors Team HA1-1300 Škoda Favorit 4.49 7.06 1:27.73 3.91 6.19 1:27.71 2:55.44 +1:00.26
71. HOUSKA Radek 2AS(4.) 722
SPZ-Vysočina AS-E1+2000 Audi TT 3.94 5.94 1:27.53 3.82 5.80 1:28.69 2:56.22 +1:01.04
72. KOSTELECKÝ Radek 0MREC(68.) 372
KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT 4.19 6.84 1:29.09 4.12 6.59 1:29.11 2:58.20 +1:03.02
73. HLÁSENSKÝ Ivan 2AS(5.) 605
IH motorsport AS-S1+2000/2WD BMW M2 competition 3.47 5.19 1:29.05 3.57 5.29 1:29.18 2:58.23 +1:03.05
74. SCHÜTZ Victoria 0MREC(69.) 510
MSC Mühlbach HA1-K-1600 VW Golf 1 3.73 6.00 1:29.01 3.82 6.07 1:29.55 2:58.56 +1:03.38
75. ŽÁČEK Michal 2AS(6.) 866
Žáček AS-HA1-2000 Ford Escort RS2000 3.62 5.64 1:31.81 3.67 5.70 1:32.08 3:03.89 +1:08.71
76. TOUŠEK Petr 2AS(7.) 871
BestTires AS-HA1-2000 BMW 318is 3.96 6.05 1:32.82 3.52 5.55 1:32.18 3:05.00 +1:09.82
77. DIBLÍK Rostislav 2AS(8.) 775
KZM Racing team AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 3.44 5.54 1:32.87 3.45 5.57 1:32.83 3:05.70 +1:10.52
78. PALAJ Antonín 2AS(9.) 706
KZM Racing team AS-E1+2000 VW Golf 4x4 tdi 3.31 5.32 1:33.35 3.38 5.37 1:32.48 3:05.83 +1:10.65
79. VANĚREK Roman 2AS(10.) 713
Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 3.80 5.89 1:33.28 3.89 5.95 1:32.77 3:06.05 +1:10.87
80. KRÁL Miloslav 2AS(11.) 788
RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. 4.01 5.98 1:34.62 3.92 5.88 1:31.54 3:06.16 +1:10.98
81. BUCHTA Aleš 2AS(12.) 688
RGC Motorsport CZ AS-S1-2000 BMW E36 318ti 3.81 6.04 1:33.75 3.79 6.02 1:32.87 3:06.62 +1:11.44
82. POLÁK Vojtěch 2AS(13.) 798
SPZ-VYSOČINA AS-E1+2000 Audi TT 3.69 5.67 1:33.52 1:34.46 3:07.98 +1:12.80
83. ŠTĚPÁNKOVÁ Natalie 2AS(14.) 797
AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 3.77 5.87 1:34.37 3.72 5.81 1:33.86 3:08.23 +1:13.05
84. HAVLOVÁ Pavlína 0MREC(70.) 527
Patera Motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 4.86 7.59 1:34.96 4.82 7.41 1:34.62 3:09.58 +1:14.40
85. SCHÜTZ Stefan 2AS(15.) 610
MSC M�hlbach AS-S1-2000 Seat Leon 3.99 6.15 1:34.71 3.89 6.03 1:35.29 3:10.00 +1:14.82
86. HUBR František 0MREC(71.) 303
HF racing S1+2000/4WD Subaru Impreza STI 3.00 4.76 1:56.09 3.08 4.88 1:15.26 3:11.35 +1:16.17
87. PEŘINA Michal 2AS(16.) 608
Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe 3.93 6.18 1:37.51 3.96 6.19 1:36.93 3:14.44 +1:19.26
88. DAMBOR Jaroslav 2AS(17.) 858
KZM Racing AS-HA1-2000 Zastava 101 sporting 4.19 6.50 1:38.04 4.22 6.57 1:38.15 3:16.19 +1:21.01
89. FRANTA Adam 2AS(18.) 746
TWR racing AS-E1-1400 Ford Fiesta Mk4 4.25 6.76 1:40.19 4.20 6.70 1:38.66 3:18.85 +1:23.67
90. PODPĚRA Zdeněk 2AS(19.) 612
Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS 4.30 6.74 1:40.55 4.32 6.78 1:40.18 3:20.73 +1:25.55
91. KANIA Tomáš 2AS(20.) 885
Alfa Romeo Luigi team AS-HA1-2000 Alfa Romeo 75 4.10 6.43 1:40.99 4.21 6.50 1:40.55 3:21.54 +1:26.36
92. SLOVÁK Tomáš 2AS(21.) 855
SLOVENA.RACING AS-HA1-1300 Škoda 120S 3.94 6.39 1:41.30 3.99 6.46 1:41.59 3:22.89 +1:27.71
93. KOWALSKI Adam 2AS(22.) 677
KOWALSKI motorsport AS-S1-1600 Peugeot 106 rallye 4.06 7.58 1:44.19 4.01 6.25 1:42.68 3:26.87 +1:31.69
94. DOBROVOLNÁ Blanka 2AS(23.) 621
Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS 4.56 7.12 1:44.40 4.50 7.02 1:43.80 3:28.20 +1:33.02
95. BAUER Patrik 2AS(24.) 917
Bauer racing team AS-HA1-Veterán Vw 11 Brouk 4.06 6.48 1:44.63 3.98 6.41 1:46.36 3:30.99 +1:35.81
96. PAZDERKA Zdeněk 2AS(25.) 686
LuktRacing AS-S1-1600 Mazda MX-5 4.16 6.62 1:45.27 4.21 6.73 1:46.89 3:32.16 +1:36.98
97. BARTOŠ Miroslav 2AS(26.) 676
AV Díly Praha AS-S1-1600 Volvo C30 4.65 7.12 1:47.51 4.61 7.09 1:49.32 3:36.83 +1:41.65
98. KRUPA Vladimir 2AS(27.) 609
Krupa team AS-S1-1600 Honda Crx Krupa 3.68 5.90 1:47.62 3.63 5.91 1:49.80 3:37.42 +1:42.24
99. CUPÁKOVÁ Hana 2AS(28.) 628
- AS-S1-2000 BMW 318ti 4.02 6.35 1:49.24 4.07 6.46 1:52.31 3:41.55 +1:46.37
100. HRUBANOVÁ Lenka 2AS(29.) 601
Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc 4.08 6.55 1:50.78 4.15 6.68 1:51.90 3:42.68 +1:47.50
101. FALTÝNEK Jan 2AS(30.) 860
Všední den AS-HA1-1300 Škoda 120s 4.18 6.91 1:50.71 4.21 6.94 1:52.07 3:42.78 +1:47.60
102. BAUER Irena 2AS(31.) 611
Bauer Racing Team AS-S1-2000 VW New Beetle 4.07 6.50 1:59.28 4.07 6.51 1:57.27 3:56.55 +2:01.37
103. SLOVÁKOVÁ Marta 2AS(32.) 666
Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia 5.08 8.19 2:28.57 5.37 8.90 2:36.89 5:05.46 +3:10.28
104. KIMLOVÁ Anna 2AS(33.) 613
Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti 4.36 6.92 3:49.71 4.05 6.42 1:49.37 5:39.08 +3:43.90
NEVESELÝ Radek 0MREC 345
Tužka Racing S1+2000/2WD Seat Leon 3.72 5.55 1:10.29 3.70 5.51 - DNF - - DNF -
FILÍPEK Martin 0MREC 399
TeamVega S1-1600 Honda civic 3.96 6.13 1:19.97 3.95 6.13 - DNF - - DNF -
 
Time Icon Head Event
17:06:58 R2 II. súť. jazda je ukončená
16:56:51 R2 Zvoz vozidiel MST schádza do depa
16:39:42 R2 Štart vozidiel MST
15:54:44 R2 Pokračujeme
15:39:25 R2 Havária št. č. 345 (pretekár OK)
15:15:58 R2 Pokračujeme
15:11:32 R2 Št. č. 308, 382 a 4 budú mať opravnú jazdu
15:11:06 R2 Techn. porucha št. č. 399
15:04:03 R2 Pokračujeme hl. št. poľom MHCC
14:47:44 R2 Štart II. súť. jazdy MHCC
14:38:32 R1 I. súť. jazda je ukončená
14:32:22 R1 Štartujú dabléri MHCC
13:56:44 R1 Pokračujeme
13:54:33 R1 Št. č. 300 a 168 budú mať opravnú jazdu
13:54:07 R1 Kontakt št. č. 303 s balíkom slamy
13:36:29 R1 Štartujú vozidlá MHCC
13:11:12 R1 Pokračujeme
13:09:16 R1 Št. č. 746 bude mať opkakovanú jazdu
13:07:48 R1 Havária št. č. 613 (pretekár OK)
12:51:29 R1 Je odštartované
12:41:45 R1 Pripravuje sa štart I. súť. jazdy MST