On-line results
 
MČR Ecce Homo, Šternberk (CZ), 24.04.2021 - Competition - Head 2
 
 
Overall    Class    Groups    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver # Nation Class Head1 Head2 RUN
3. BENEŠ Miloš 1
E2-SS-3000 1:51.86 1:50.15<TR 1:50.15
5. BORMOLINI Fausto 2
E2-SS-3000 1:53.09 1:51.85 1:51.85
8. FAUSTINI Robin 3
Kategória II. 1:58.39 1:56.39 1:56.39
9. NAPIONE Renzo 4
Kategória II. 2:00.40 2:02.08 2:00.40
14. PETIT Axel 5
All cars 2:11.15 2:08.16 2:08.16
MORE >>
 
End Race at 16:20
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 2100m Head1 20m 100m 2100m Head2 RUN Gap
1. MERLI Christian 10
Christian Merli All cars Osella FA 30 Zytek LRM 1.78 4.18 49.93 1:48.98<TR 1.79 4.20 49.91 1:48.31<TR 1:48.31 v=159.54
2. PETIT Sébastien 14
Sebastien Petit All cars Norma M 20 FC 1.73 4.16 52.26 1:52.21 1.65 4.02 50.96 1:49.72<TR 1:49.72 +1.41
3. BENEŠ Miloš 1
GMS racing team E2-SS-3000 Osella FA 30 1.85 4.24 51.63 1:51.86 1.77 4.09 50.38 1:50.15<TR 1:50.15 +1.84
4. TRNKA Petr 11
ACCR Czech Trnka Racing Team E2-SC-3000 Norma M 20 FC 1.70 4.06 51.73 1:52.46 1.75 4.11 50.78 1:51.10 1:51.10 +2.79
5. BORMOLINI Fausto 2
Fausto Bormolini E2-SS-3000 Reynard K02 1.74 4.22 52.47 1:53.09 1.82 4.24 51.49 1:51.85 1:51.85 +3.54
6. JANÍK Václav 12
Nutrend - Jantar Team Kategória II. Norma M 20 FC Turbo 1.75 4.12 54.03 1:57.74 1.61 3.85 52.07 1:53.24 1:53.24 +4.93
7. PETIT Kevin 15
PETIT Kevin All cars Norma M 20 FC 1.97 4.55 54.62 1:54.62 1.92 4.48 53.70 - DNF - 1:54.62 +6.31
8. FAUSTINI Robin 3
FAUSTINI Robin Kategória II. Reynard K02 1.86 4.33 54.35 1:58.39 1.92 4.37 54.46 1:56.39 1:56.39 +8.08
9. NAPIONE Renzo 4
Renzo Napione Kategória II. Reynard K02 1.78 4.22 56.58 2:00.40 1.87 4.54 56.91 2:02.08 2:00.40 +12.09
10. MICHL Dan 39
Michl ACCR Czech Team Skupina 1 Lotus Elise 1.82 4.36 56.38 2:01.43 1.79 4.33 56.93 2:02.04 2:01.43 +13.12
11. MADRIAN Ferdinand 16
AMBRUZ RACING E2-SC-3000 Norma M 20 FC 1.86 4.66 58.73 2:07.02 1.88 4.67 59.01 2:07.09 2:07.02 +18.71
12. NECKÁŘ Libor 23
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS 53 Evo 2 1.91 4.57 59.07 2:07.29 1.87 4.70 59.58 2:09.20 2:07.29 +18.98
13. SVOBODA Jiří 6
Nutrend Jantar Team E2-SS-3000 Lola B 03/51 1.81 4.55 59.76 2:08.14 - DNS - 2:08.14 +19.83
14. PETIT Axel 5
PETIT Axel All cars Tatuus Formula Masters 1.79 4.58 1:00.75 2:11.15 2.06 4.84 59.47 2:08.16 2:08.16 +19.85
15. DĚDEK David 21
Nutrend - Jantar Team E2-SC-2000 Norma M 20 FC 1.79 4.51 59.37 2:08.77 1.74 4.46 59.68 2:09.82 2:08.77 +20.46
16. HLAVINKA Josef 170
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-1400 Tomis 99-04 1.98 4.89 59.18 2:10.00 2.04 4.95 59.58 2:10.27 2:10.00 +21.69
17. JERMAN Martin 46
JERMAN Martin Skupina 2 Lamborghini Huracán GT3 1.75 4.54 1:01.46 2:10.30 1.88 4.65 1:02.29 2:10.41 2:10.30 +21.99
18. DROTÁR Igor 55
Drotar Autosport RS Skupina 3 Škoda Fabia WRC 1.73 4.42 1:01.08 2:11.34 1.73 4.42 1:01.03 2:10.74 2:10.74 +22.43
19. KRAMPOTA Ivo 40
Ivo Krampota Skupina 1 BMW M3 E36 2.19 5.15 1:02.27 2:13.66 2.27 5.25 1:00.80 2:10.78 2:10.78 +22.47
20. CHUDOBA Zdeněk 22
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M 20 F 1.84 4.91 1:01.79 2:12.94 1.73 4.83 1:00.38 2:11.52 2:11.52 +23.21
21. ŠVORC Roman 17
PGRace Czech Motorsport s.r.o. E2-SC-3000 Lucchini P3 1.95 4.72 1:03.78 2:14.20 1.88 4.54 1:02.71 2:13.33 2:13.33 +25.02
22. MILOŇ Ján 45
Jantar Team Skupina 2 Škoda Fabia R5 1.64 4.19 1:03.21 2:14.19 1.62 4.23 1:02.88 2:13.79 2:13.79 +25.48
23. KRÁČMAR Zdeněk 24
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 1.74 4.54 1:02.31 2:14.98 1.73 4.54 1:01.50 2:14.15 2:14.15 +25.84
24. HLAVINKA Josef 171
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-2000 Opel Lotus 1.83 4.74 1:10.73 2:39.74 1.93 5.14 1:02.48 2:14.76 2:14.76 +26.45
25. SVOBODA Milan 25
Automotoklub Pelhřimov E2-SC-1400 BRC CM 05 Evo 2.20 5.24 1:02.64 2:15.12 2.19 5.31 1:02.91 2:15.45 2:15.12 +26.81
26. STUDENÝ Lukáš 175
Alcore Motorsport E2H-1000 Gloria C8F 1.82 4.75 1:02.57 2:15.77 1.87 4.82 1:03.12 2:16.97 2:15.77 +27.46
27. MLEJNEK Aleš 20
Aleš Mlejnek E2-SC-2000 Norma F 20 1.87 4.82 1:03.82 2:17.40 1.86 4.90 1:03.98 2:17.63 2:17.40 +29.09
28. KMÍNEK Zdeněk 47
KMÍNEK Zdeněk Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 1.92 4.87 1:05.32 2:18.01 2.06 5.16 1:06.75 2:19.93 2:18.01 +29.70
29. STEHLIK Karel 60
STEHLÍK Karel Skupina 3 Mitsubishi Lancer Evo IX. 1.73 4.53 1:05.21 2:23.67 1.92 4.93 1:04.69 2:18.18 2:18.18 +29.87
30. JUHÁS Martin 7
Ambruz Racing E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters 1.82 4.69 1:03.79 2:18.68 1.80 4.71 1:03.45 2:18.72 2:18.68 +30.37
31. AMBRUZ Peter 66
Ambruz Racing Skupina 4 Mitsubishi Lance Evo IX 1.61 4.61 1:04.98 2:19.52 1.64 4.62 1:04.70 2:18.73 2:18.73 +30.42
32. MIČKO Branislav 48
LamaRacing Skupina 2 Škoda Fabia 1.92 4.92 1:08.67 2:24.83 2.20 5.31 1:07.73 2:19.26 2:19.26 +30.95
33. BOHÁČ Milan 199
Boháč Milan Skupina 3 Renault Clio 2.06 5.23 1:07.14 2:22.88 2.05 5.21 1:05.28 2:19.30 2:19.30 +30.99
34. ŠUTLAK Miroslav 58
Miroslav Šutlák Skupina 3 Škoda Fabia 1.66 4.47 1:08.07 2:22.14 1.72 4.56 1:06.84 2:19.98 2:19.98 +31.67
35. TRNĚNÝ Karel 65
TRNĚNÝ Karel Skupina 4 Ford Focus R5 1.74 4.81 1:06.14 2:21.84 1.71 4.75 1:04.16 2:20.17 2:20.17 +31.86
36. SVOZIL Michal 49
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 BMW E36 2.11 5.20 1:07.30 2:23.06 2.19 5.42 1:07.43 2:24.58 2:23.06 +34.75
37. ČAMBAL Mojmír 83
RS Team Třída 5a Citroën Saxo VTS 2.07 5.37 1:06.55 2:23.98 2.08 5.43 1:07.96 2:25.58 2:23.98 +35.67
38. OŠMERA Jiří 69
Ošmera Jirí Skupina 4 Volkswagen Scirocco 2.14 5.57 1:09.08 2:27.43 2.19 5.67 1:08.49 2:27.01 2:27.01 +38.70
39. MEIXNER Richard 80
KV MOTOR TEAM s.r.o. Třída 5a Renault Clio Sport 2.40 6.00 1:08.67 2:28.87 2.49 6.08 1:08.00 2:27.55 2:27.55 +39.24
40. VAVŘINEC Tomáš 57
ACCR Czech CRC Team Skupina 3 Mitsubishi Lancer Evo IX 1.68 4.49 1:03.91 2:36.54 1.66 4.57 1:05.97 2:27.79 2:27.79 +39.48
41. VYMĚTAL Lubomír 183
Vymětal Lubomír Skupina 2 BMW M3 E46 2.15 5.29 1:09.34 2:28.07 2.16 5.36 1:10.51 2:29.83 2:28.07 +39.76
42. BEJDA Vojtěch 71
Bejda Vojtěch Skupina 4 Škoda Octavia Cup 2.33 5.87 1:10.47 2:29.98 2.38 6.10 1:09.90 2:28.43 2:28.43 +40.12
43. TOMEČEK Lukáš 189
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK Skupina 4 Škoda Fabia 2.36 5.91 1:10.46 2:29.99 2.35 5.86 1:10.35 2:29.40 2:29.40 +41.09
44. MÜLLER Lukáš 195
Alcore Motorsport Třída 5a Škoda Octavia Cup 2.32 5.86 1:08.91 2:29.51 2.37 5.90 1:08.72 2:29.77 2:29.51 +41.20
45. NOVÁK Marek 179
Marek Novák Sprint Car-600 Kart Cross Kamikaz 3 1.67 4.69 1:10.93 2:32.11 1.63 4.68 1:09.06 2:29.63 2:29.63 +41.32
46. ZMEŠKAL Miloš 205
Zmeškal Miloš HA-K5-E5 Ralt 32 2.02 5.34 1:10.07 2:29.85 2.11 5.43 1:10.11 2:31.60 2:29.85 +41.54
47. PLUHAŘ Jindřich 89
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK Třída 5a Nissan Sunny 2.0 Gti 2.12 5.58 1:10.89 2:32.08 2.20 5.67 1:10.38 2:30.84 2:30.84 +42.53
48. ČAMBÁLIK Bohumír 82
Strong Racing Team Třída 5b Honda CIVIC TYPE-R EP3 2.13 5.54 1:11.18 2:31.61 2.13 5.52 1:10.80 2:31.11 2:31.11 +42.80
49. OSLADIL Jan 174
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-2000 Opel Lotus 1.85 4.86 1:09.50 2:31.45 1.87 4.95 1:08.89 2:32.97 2:31.45 +43.14
50. MUTŇANSKÝ Ivan 59
Zaneti Motorsport Skupina 3 Mitsubishi Lancer Evo X 1.88 5.34 1:11.60 2:34.46 1.87 5.39 1:10.74 2:33.89 2:33.89 +45.58
51. BEJDA Pavel 70
BEJDA Pavel Skupina 4 Škoda Octavia Cup 2.37 5.99 1:54.58 3:19.71 2.46 6.17 1:13.90 2:35.69 2:35.69 +47.38
52. DOLEŽAL Lubomír 214
Lubomir Doležal HA-K5-E7 MTX 1-06 B 1.96 5.49 1:10.91 2:35.82 1.97 5.69 1:11.07 2:36.42 2:35.82 +47.51
53. DLOUHÝ Petr 180
Dlouhý Petr Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda 1.78 5.20 1:11.83 2:38.72 1.76 5.19 1:11.56 2:38.82 2:38.72 +50.41
54. KOPEČEK Pavel 169
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-1400 Easter Mtx 1-02 1.84 5.52 1:14.52 2:40.40 1.83 5.38 1:13.13 2:39.75 2:39.75 +51.44
55. KMEŤ František 215
Autošport Kmeť HA-K5-E2 Easter MTX 1-03 1.91 5.27 1:15.16 2:40.83 1.97 5.49 1:15.03 2:39.80 2:39.80 +51.49
56. KACVINSKÝ Peter 81
Ambruz Racing Třída 5b Renault Clio RS 2.35 6.14 1:14.82 2:41.80 2.19 5.90 1:13.98 2:41.02 2:41.02 +52.71
57. ŠPILKA Michal 92
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK Třída 5b Škoda Felicia Free Style 2.11 5.92 1:13.44 2:41.90 2.16 5.94 1:13.08 2:48.93 2:41.90 +53.59
58. MÜLLER Michal 194
Alcore Motorsport Třída 5b Škoda 100 2.15 5.64 1:16.43 2:50.51 2.08 5.62 1:16.71 2:42.73 2:42.73 +54.42
59. CHYTIL Martin 213
Martin chytil HA-K5-E8 MTX 1-06 B 2.00 5.64 1:16.55 2:45.15 2.09 5.85 1:14.97 2:42.95 2:42.95 +54.64
60. HEJL Vladimír 197
Alcore Motorsport Třída 5b Škoda Octavia Cup 2.43 6.20 1:17.29 2:44.37 2.34 6.09 1:16.75 2:43.60 2:43.60 +55.29
61. RŮŽIČKA Martin 190
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 Škoda Fabia S2000 2.25 6.00 1:18.16 2:48.33 2.48 6.22 1:17.45 2:45.63 2:45.63 +57.32
62. POPOVÁ Eliška 73
Popova Eliska Skupina 4 Suzuki Swift GTi 2.43 6.18 1:21.36 2:52.57 2.26 5.83 1:17.37 2:47.13 2:47.13 +58.82
63. STRNAD Petr 223
Petr Strnad HA-K2-B3 ŠKODA 130 RS 1.84 5.62 1:18.05 2:50.28 1.87 5.61 1:17.88 2:50.75 2:50.28 +1:01.97
64. BENÍK Tomáš 218
MTB Racing Team HA-K3-C2 Lancia Beta Coupe 2.28 6.26 1:19.40 2:52.63 2.26 6.21 1:18.51 2:50.67 2:50.67 +1:02.36
65. FURIŠ Filip 198
Alcore Motorsport Třída 5b Honda Civic 2.29 6.20 1:21.00 2:53.38 2.22 6.28 1:18.87 2:50.70 2:50.70 +1:02.39
66. ŠUBA Ladislav 184
gt2 motorsport s.r.o. Skupina 2 BMW E36 2.76 6.73 1:23.87 2:55.27 2.63 6.55 1:21.03 2:50.93 2:50.93 +1:02.62
67. ZOUFALÝ Karel 193
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Třída 5b Škoda Felicia Pick-Up Freestyle 2.22 6.19 1:21.48 2:54.70 2.24 6.14 1:20.30 2:52.10 2:52.10 +1:03.79
68. KRÁLÍK Adam 90
KRÁLÍK Adam Třída 5b Seat Leon TDi 2.61 6.98 - DNF - 2.66 7.00 1:20.82 2:57.25 2:57.25 +1:08.94
69. ILLÉŠ Vojtěch 210
MTB Racing Team HA-K4-D2 BMW 320i 2.49 6.86 1:22.25 2:58.32 2.48 6.94 1:23.03 2:57.98 2:57.98 +1:09.67
70. BENÍK Marcel 227
MTB Racing Team HA-K1-A5 BMW 320 i 2.31 6.76 1:22.80 3:03.62 2.39 6.86 1:22.16 3:01.78 3:01.78 +1:13.47
71. KLIMEŠ Lukáš 196
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Třída 5b Ford Puma 2.24 6.42 1:26.74 3:05.54 2.32 6.57 1:28.27 3:08.39 3:05.54 +1:17.23
72. AMBRUZ Anna 93
Ambruz Racing Třída 5b Honda Civic Type-R 2.61 7.04 1:33.01 3:18.36 2.55 6.87 1:31.43 3:14.87 3:14.87 +1:26.56
73. KUDELA František 230
KUDELA František HA-K1-A10 Talbot Lago 2.55 7.06 1:36.03 3:22.73 2.41 6.88 1:33.22 3:16.22 3:16.22 +1:27.91
74. KUDELA Robert 229
KUDELA Robert HA-K1-A10 Talbot Lago 2.59 7.02 1:34.80 3:24.29 2.72 7.23 1:34.75 3:23.99 3:23.99 +1:35.68
75. BAUER František 217
Bauer František HA-K1-A8 MG-UVA Pohl 2.19 6.64 1:37.61 3:29.38 2.22 6.81 1:36.35 3:27.47 3:27.47 +1:39.16
76. KONICAR Vladimír 228
KONICAR Vladimír HA-K1-A5 BMW 2002 TI 2.59 8.19 1:42.18 3:48.80 - DNS - 3:48.80 +2:00.49
77. FRONĚK Michal 216
FRONĚK Michal HA-K1-A7 Aero Minor Le Mans 2.59 7.83 1:44.43 3:52.83 2.55 7.82 1:46.63 3:52.72 3:52.72 +2:04.41
LIEDL Tomáš 68
AutoSportTeam Presskam Skupina 4 Seat Seat Leon Supercopa 2.22 5.73 - DNF - - DNS - - DNF -
KOTEK Pavel 185
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 2 BMW M3 - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Head Event
16:07:37 R2 Št. č. 12 bude mať opravnú jazdu (žltá vlajka)
15:15:11 R2 Je odštartované
14:46:25 R1 I. súť. jazda je ukončená
14:44:34 R1 Odšartovalo posledné vozidlo I. súť. jazdy
14:31:45 R1 Pokračujeme
14:19:31 R1 Št. č. 46 a 47 budú mať opravnú jazdu
14:16:34 R1 Čistí sa trať
14:08:51 R1 Pokračujeme
13:57:39 R1 Št. č. 69 bude mať opravnú jazdu
13:52:51 R1 Št. č. 90 a 68 stoja pre poruchu
13:47:42 R1 Št. č. 70 - hodiny
13:45:27 R1 Št. č. 90 ide pomalou jazdou
13:39:37 R1 Pokračujeme II. časťou št. poľa
13:21:02 R1 Po št. č. 179 bude nasledovať zvoz
13:00:19 R1 Je odštartované