On-line results
 
MČR Ecce Homo, Šternberk (CZ), 25.04.2021 - Competition - Head 2
 
 
Overall    Class    Groups    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver # Nation Class Head1 Head2 RUN
33. NOVÁK Marek 179
Sprint Car-600 2:27.28 2:26.47 2:26.47
42. DLOUHÝ Petr 180
Sprint Car-600 - DNF - 2:37.89 2:37.89
38. OSLADIL Jan 174
E2H-2000 2:31.21 2:30.39 2:30.39
41. KOPEČEK Pavel 169
E2H-1400 2:35.77 2:37.28 2:35.77
15. HLAVINKA Josef 170
E2H-1400 2:09.86 2:10.95 2:09.86
MORE >>
 
End Race at 17:20
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 2100m Head1 20m 100m 2100m Head2 RUN Gap
1. MERLI Christian 10
Christian Merli All cars Osella FA 30 Zytek LRM 1.75 49.54 1:47.91<TR - DNS - 1:47.91 v=160.13
2. TRNKA Petr 11
ACCR Czech Trnka Racing Team E2-SC-3000 Norma M 20 FC 1.90 49.53 1:48.70 - DNS - 1:48.70 +0.79
3. PETIT Sébastien 14
Sebastien Petit All cars Norma M 20 FC 1.55 50.75 1:49.16 - DNS - 1:49.16 +1.25
4. BENEŠ Miloš 1
GMS racing team E2-SS-3000 Osella FA 30 1.86 50.54 1:49.59 - DNS - 1:49.59 +1.68
5. PETIT Kevin 15
PETIT Kevin All cars Norma M 20 FC 1.80 52.76 1:51.93 - DNS - 1:51.93 +4.02
6. FAUSTINI Robin 3
FAUSTINI Robin Kategória II. Reynard K02 1.87 53.19 1:54.73 - DNS - 1:54.73 +6.82
7. MADRIAN Ferdinand 16
AMBRUZ RACING E2-SC-3000 Norma M 20 FC 1.72 4.47 57.49 2:04.13 - DNS - 2:04.13 +16.22
8. PETIT Axel 5
PETIT Axel All cars Tatuus Formula Masters 1.69 57.21 2:06.27 - DNS - 2:06.27 +18.36
9. MILOŇ Ján 45
Jantar Team Skupina 2 Škoda Fabia R5 1.51 4.15 59.94 2:06.93 - DNS - 2:06.93 +19.02
10. DĚDEK David 21
Nutrend - Jantar Team E2-SC-2000 Norma M 20 FC 1.69 4.60 58.86 2:07.55 - DNS - 2:07.55 +19.64
11. NECKÁŘ Libor 23
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS 53 Evo 2 1.67 4.54 58.69 2:08.67 - DNS - 2:08.67 +20.76
12. JERMAN Martin 46
JERMAN Martin Skupina 2 Lamborghini Huracán GT3 4.75 1:01.59 2:08.97 - DNS - 2:08.97 +21.06
13. KRAMPOTA Ivo 40
Ivo Krampota Skupina 1 BMW M3 E36 5.08 59.90 2:09.08 - DNS - 2:09.08 +21.17
14. DROTÁR Igor 55
Drotar Autosport RS Skupina 3 Škoda Fabia WRC 1.61 4.39 1:00.62 2:09.73 - DNS - 2:09.73 +21.82
15. HLAVINKA Josef 170
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-1400 Tomis 99-04 1.88 4.96 58.92 2:09.86 2.02 5.13 59.97 2:10.95 2:09.86 +21.95
16. CHUDOBA Zdeněk 22
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M 20 F 1.81 5.02 1:00.94 2:11.93 - DNS - 2:11.93 +24.02
17. MIČKO Branislav 48
LamaRacing Skupina 2 Škoda Fabia 1.74 1:02.69 2:12.09 - DNS - 2:12.09 +24.18
18. MLEJNEK Aleš 20
Aleš Mlejnek E2-SC-2000 Norma F 20 1.80 1:01.45 2:13.79 - DNS - 2:13.79 +25.88
19. KRÁČMAR Zdeněk 24
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 1.63 4.56 1:02.45 2:15.53 - DNS - 2:15.53 +27.62
20. STUDENÝ Lukáš 175
Alcore Motorsport E2H-1000 Gloria C8F 1.69 4.71 1:02.70 2:15.96 1.72 4.79 1:02.79 2:15.67 2:15.67 +27.76
21. SVOBODA Milan 25
Automotoklub Pelhřimov E2-SC-1400 BRC CM 05 Evo 2.01 5.18 1:02.45 2:16.17 - DNS - 2:16.17 +28.26
22. STEHLIK Karel 60
STEHLÍK Karel Skupina 3 Mitsubishi Lancer Evo IX. 2.03 5.03 1:04.76 2:16.52 - DNS - 2:16.52 +28.61
23. JUHÁS Martin 7
Ambruz Racing E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters 1.70 1:02.71 2:17.21 - DNS - 2:17.21 +29.30
24. KMÍNEK Zdeněk 47
KMÍNEK Zdeněk Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 4.98 1:06.19 2:19.06 - DNS - 2:19.06 +31.15
25. ŠUTLAK Miroslav 58
Miroslav Šutlák Skupina 3 Škoda Fabia 1.55 4.47 1:06.65 2:19.68 - DNS - 2:19.68 +31.77
26. BOHÁČ Milan 199
Boháč Milan Skupina 3 Renault Clio 1.94 5.23 1:05.29 2:19.91 1.99 5.33 1:05.85 2:20.68 2:19.91 +32.00
27. AMBRUZ Peter 66
Ambruz Racing Skupina 4 Mitsubishi Lance Evo IX 1.50 4.56 1:05.23 2:20.01 - DNS - 2:20.01 +32.10
28. TRNĚNÝ Karel 65
TRNĚNÝ Karel Skupina 4 Ford Focus R5 1.65 4.83 1:04.87 2:20.63 - DNS - 2:20.63 +32.72
29. ČAMBAL Mojmír 83
RS Team Třída 5a Citroën Saxo VTS 1.95 5.31 1:05.61 2:22.16 - DNS - 2:22.16 +34.25
30. MUTŇANSKÝ Ivan 59
Zaneti Motorsport Skupina 3 Mitsubishi Lancer Evo X 1.62 4.86 1:07.25 2:24.29 - DNS - 2:24.29 +36.38
31. LIEDL Tomáš 68
AutoSportTeam Presskam Skupina 4 Seat Seat Leon Supercopa 2.12 5.58 1:07.64 2:25.87 - DNS - 2:25.87 +37.96
32. OŠMERA Jiří 69
Ošmera Jirí Skupina 4 Volkswagen Scirocco 2.13 5.79 1:08.45 2:26.00 - DNS - 2:26.00 +38.09
33. NOVÁK Marek 179
Marek Novák Sprint Car-600 Kart Cross Kamikaz 3 1.49 4.56 1:06.51 2:27.28 1.49 4.55 1:06.74 2:26.47 2:26.47 +38.56
34. BEJDA Vojtěch 71
Bejda Vojtěch Skupina 4 Škoda Octavia Cup 2.27 6.20 1:10.85 2:28.49 - DNS - 2:28.49 +40.58
35. TOMEČEK Lukáš 189
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK Skupina 4 Škoda Fabia 2.20 5.85 1:11.05 2:30.25 2.12 5.77 1:09.35 2:28.67 2:28.67 +40.76
36. MÜLLER Lukáš 195
Alcore Motorsport Třída 5a Škoda Octavia Cup 2.24 5.89 1:10.17 2:31.34 2.15 5.71 1:08.74 2:28.95 2:28.95 +41.04
37. ČAMBÁLIK Bohumír 82
Strong Racing Team Třída 5b Honda CIVIC TYPE-R EP3 1.98 5.53 1:09.19 2:29.70 - DNS - 2:29.70 +41.79
38. OSLADIL Jan 174
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-2000 Opel Lotus 1.70 4.73 1:09.96 2:31.21 1.84 4.99 1:09.06 2:30.39 2:30.39 +42.48
39. PLUHAŘ Jindřich 89
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK Třída 5a Nissan Sunny 2.0 Gti 2.00 5.61 1:10.23 2:32.25 - DNS - 2:32.25 +44.34
40. BEJDA Pavel 70
BEJDA Pavel Skupina 4 Škoda Octavia Cup 2.30 6.21 1:13.50 2:34.71 - DNS - 2:34.71 +46.80
41. KOPEČEK Pavel 169
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-1400 Easter Mtx 1-02 1.72 5.35 1:11.47 2:35.77 1.70 5.28 1:11.67 2:37.28 2:35.77 +47.86
42. DLOUHÝ Petr 180
Dlouhý Petr Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda 1.64 5.16 1:11.48 - DNF - 1.65 1:11.13 2:37.89 2:37.89 +49.98
43. HEJL Vladimír 197
Alcore Motorsport Třída 5b Škoda Octavia Cup 2.28 6.45 1:16.35 2:43.68 2.28 6.14 1:13.97 2:39.44 2:39.44 +51.53
44. CHYTIL Martin 213
Martin chytil HA-K5-E8 MTX 1-06 B 1.91 5.57 1:14.92 2:43.80 1.91 5.60 1:13.11 2:39.69 2:39.69 +51.78
45. KACVINSKÝ Peter 81
Ambruz Racing Třída 5b Renault Clio RS 2.12 6.01 1:13.83 2:42.11 - DNS - 2:42.11 +54.20
46. POPOVÁ Eliška 73
Popova Eliska Skupina 4 Suzuki Swift GTi 2.14 5.81 1:17.78 2:45.01 - DNS - 2:45.01 +57.10
47. MÜLLER Michal 194
Alcore Motorsport Třída 5b Škoda 100 1.94 6.30 1:18.69 2:46.27 1.95 6.01 1:19.83 2:47.60 2:46.27 +58.36
48. ŠUBA Ladislav 184
gt2 motorsport s.r.o. Skupina 2 BMW E36 1.99 5.59 1:19.60 2:49.08 1.94 5.46 1:18.19 2:46.28 2:46.28 +58.37
49. FURIŠ Filip 198
Alcore Motorsport Třída 5b Honda Civic 2.02 6.06 1:19.52 2:50.96 2.05 6.18 1:17.04 2:47.31 2:47.31 +59.40
50. RŮŽIČKA Martin 190
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 Škoda Fabia S2000 2.58 7.23 1:19.31 2:49.05 2.19 6.21 1:18.15 2:50.11 2:49.05 +1:01.14
51. KONICAR Vladimír 228
KONICAR Vladimír HA-K1-A5 BMW 2002 TI 2.18 6.24 1:20.67 2:51.56 2.12 6.14 1:19.20 2:49.40 2:49.40 +1:01.49
52. KRÁLÍK Adam 90
KRÁLÍK Adam Třída 5b Seat Leon TDi 2.36 6.68 1:18.19 2:49.89 - DNS - 2:49.89 +1:01.98
53. KLIMEŠ Lukáš 196
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Třída 5b Ford Puma 2.13 6.47 1:25.42 3:02.37 2.14 6.47 1:25.58 3:04.42 3:02.37 +1:14.46
54. AMBRUZ Anna 93
Ambruz Racing Třída 5b Honda Civic Type-R 2.44 6.78 1:29.69 3:11.31 - DNS - 3:11.31 +1:23.40
55. KUDELA František 230
KUDELA František HA-K1-A10 Talbot Lago 2.51 6.53 1:28.77 3:12.03 2.42 7.01 1:29.48 3:12.17 3:12.03 +1:24.12
56. KUDELA Robert 229
KUDELA Robert HA-K1-A10 Talbot Lago 2.61 7.73 1:32.03 3:20.78 2.57 7.73 1:33.35 3:20.49 3:20.49 +1:32.58
57. BAUER František 217
Bauer František HA-K1-A8 MG-UVA Pohl 2.09 6.73 1:36.51 3:27.83 2.10 6.96 1:36.43 3:27.26 3:27.26 +1:39.35
MEIXNER Richard 80
KV MOTOR TEAM s.r.o. Třída 5a Renault Clio Sport 2.19 5.86 - DNF - - DNS - - DNF -
MICHL Dan 39
Michl ACCR Czech Team Skupina 1 Lotus Elise 1.71 4.31 57.24 - DNF - - DNS - - DNF -
JANÍK Václav 12
Nutrend - Jantar Team Kategória II. Norma M 20 FC Turbo 1.73 4.18 52.27 - DNF - - DNS - - DNF -
BORMOLINI Fausto 2
Fausto Bormolini E2-SS-3000 Reynard K02 - DNS - - DNS - - DNF -
NAPIONE Renzo 4
Renzo Napione Kategória II. Reynard K02 - DNS - - DNS - - DNF -
ŠVORC Roman 17
PGRace Czech Motorsport s.r.o. E2-SC-3000 Lucchini P3 - DNS - - DNS - - DNF -
SVOZIL Michal 49
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 BMW E36 - DNS - - DNS - - DNF -
SVOBODA Jiří 6
Nutrend Jantar Team E2-SS-3000 Lola B 03/51 - DNS - - DNS - - DNF -
DOLEŽAL Lubomír 214
Lubomir Doležal HA-K5-E7 MTX 1-06 B 1.79 5.41 - DNF - - DNS - - DNF -
HLAVINKA Josef 171
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-2000 Opel Lotus - DNS - - DNS - - DNF -
ZOUFALÝ Karel 193
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Třída 5b Škoda Felicia Pick-Up Freestyle - DNS - - DNS - - DNF -
KOTEK Pavel 185
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 2 BMW M3 - DNS - - DNS - - DNF -
ŠPILKA Michal 92
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK Třída 5b Škoda Felicia Free Style - DNS - - DNS - - DNF -
FRONĚK Michal 216
FRONĚK Michal HA-K1-A7 Aero Minor Le Mans - DNS - - DNS - - DNF -
STRNAD Petr 223
Petr Strnad HA-K2-B3 ŠKODA 130 RS - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Head Event
17:17:55 R2 Dnešné preteky sú ukončené.
17:11:04 R2 Pokračujeme št. č. 25, ktorý "preverí" adhéziu vozovky. Po jeho dojazde sa rozhodne o pokračovaní pretekov.
16:18:13 R2 Št. č. 40 bude mať opravnú jazdu
16:16:40 R2 Olej na trati
16:13:01 R2 Pomalá jazda št. č. 55
16:07:51 R2 Pokračujeme
15:22:34 R2 Odstránenie následkov havárie potrvá cca 20 min.
15:21:55 R2 Havária št. č. 68 (pretekár OK)
14:53:45 R2 Je odštartované
14:52:28 R2 II. súť. jazda sa pôjde bez zvozu
14:36:31 R1 I. súť. jazda je ukončená
14:30:23 R1 Pokračujeme
14:22:58 R1 Aktualizovali sme traťový rekord zo včerajšieho dňa
14:12:31 R1 Št. č. 7, 10, 11 budú mať opravnú jazdu
14:02:15 R1 Požiar št. č. 12
13:39:31 R1 Pokračujeme
13:02:20 R1 Je odštartované
12:58:15 R1 Na trati je predjazdec
12:35:28 R1 Štart I. súťažnej jazdy je plánovaný na 13:00 hod.