On-line results
 
XXXX. Zámecký vrch, Náměšť n. Oslavou (CZ), 10.07.2021 - Competition - Heat 2
 
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver # Nation Class Heat1 Heat2 RUN
8. MADRIAN Ferdinand 1
E2/SC+2000 1:01.59 1:02.19 2:03.78
1. ŠPALEK Jiří 72
E2/SC+2000 57.88 58.99 1:56.87
79. ŠÁLEK Jan 44
E2/SS-1600 1:15.17 1:15.46 2:30.63
37. HEDA Jiří 30
E2/SC-2000 1:09.39 1:09.65 2:19.04
6. CHUDOBA Zdeněk 73
E2/SC-2000 59.80 1:01.03 2:00.83
MORE >>
 
End Race at 17:23
Official Results - Maverick Hill Climb Czech 2021
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 50m 100m Heat1 50m 100m Heat2 RUN Gap
1. ŠPALEK Jiří 72
Eurovrak Racing Team E2/SC+2000 Norma M20F Evo 2.82 4.66 57.88 2.94 4.87 58.99 1:56.87 v=125.06
2. KOMÁREK David 7
KRTZ motorsport E1-3000/2WD Mc F1 EVO 2.69 4.53 58.61 2.88 4.89 58.95 1:57.56 +0.69
3. STOLLNBERGER Andreas 35
Team Terschl Austria E2/SS-2000 Dallara 302 2.47 4.38 59.68 2.46 4.34 58.86 1:58.54 +1.67
4. NOVICKÝ Michal 15
REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49Honda 2.72 4.76 1:00.11 2.71 4.76 59.65 1:59.76 +2.89
5. HLAVINKA Josef 55
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-1600 Tomis 99-04 2.93 5.14 1:00.76 2.86 4.99 59.94 2:00.70 +3.83
6. CHUDOBA Zdeněk 73
Powertti E2/SC-2000 Norma M20F 2.72 4.72 59.80 2.97 5.13 1:01.03 2:00.83 +3.96
7. RYBNÍČEK Marek 104
Nutrend Czech Team E1+3000/2WD KTM X-BOW 2.84 4.84 1:01.80 2.94 4.97 1:01.17 2:02.97 +6.10
8. MADRIAN Ferdinand 1
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren 2.72 4.62 1:01.59 2.83 4.75 1:02.19 2:03.78 +6.91
9. MIČÁNEK Jiří 211
Micanek Motorsport pwd by Bugg E1+3000/2WD Lamborghini Huracan ST EV 3.48 5.66 1:03.58 3.11 5.17 1:02.15 2:05.73 +8.86
10. HLAVINKA Josef 36
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Lotus Opel 2.64 4.76 1:03.33 2.69 4.82 1:03.49 2:06.82 +9.95
11. JERMAN Martin 155
Liqui Moly Racing Team E1+3000/2WD Lamborghini Huracan GT3 3.10 5.20 1:03.93 3.09 5.22 1:02.94 2:06.87 +10.00
12. KRÁČMAR Zdeněk 18
KZ racing E2/SC-1600 Demon Car CM 1000 2.74 4.88 1:03.20 2.85 5.03 1:04.36 2:07.56 +10.69
13. BLAŽEK Roman 214
Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 2.69 4.72 1:04.76 2.73 4.69 1:04.82 2:09.58 +12.71
14. GRÜNER František 236
Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i e30 3.28 5.47 1:05.11 3.30 5.50 1:04.75 2:09.86 +12.99
15. FILLOVÁ Kristýna 96
KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi HULK 9 2.68 4.66 1:04.77 3.37 5.83 1:05.38 2:10.15 +13.28
16. KMÍNEK Zdeněk 157
MJ Autosport E1+3000/2WD Lamborghini GallardoGT3 2.94 5.09 1:05.82 2.84 5.01 1:06.53 2:12.35 +15.48
17. ŠTELC Lukáš 347
Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 2.81 5.04 1:06.67 2.84 5.05 1:06.40 2:13.07 +16.20
18. KELLER Lukáš 396
LKMotorsport S1+2000/4WD Mitshubishi Evo 9 2.70 4.95 1:06.56 2.81 5.08 1:06.52 2:13.08 +16.21
19. PAILER Felix 6
SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 2.60 4.59 1:06.70 2.66 4.59 1:06.51 2:13.21 +16.34
20. MOTÁLEK Milan 5
Komvet Racing E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO 5 2.72 4.95 1:06.74 2.72 4.92 1:06.75 2:13.49 +16.62
21. ŽÁČEK Petr 2
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 2.63 4.91 1:06.99 2.58 4.86 1:06.51 2:13.50 +16.63
22. MACHOVÁ Tereza 68
RTM-Motorsport E2/SC-2000 Norma M20 F 2.83 5.00 1:07.72 2.89 5.01 1:06.64 2:14.36 +17.49
23. BOHÁČ Milan 298
Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio 3.37 5.71 1:07.30 3.50 5.86 1:07.10 2:14.40 +17.53
24. EDER Erich 9
Erich Eder E1-2000 VW 2000 3.46 5.89 1:08.13 3.31 5.72 1:06.93 2:15.06 +18.19
25. DOHNÁLEK Josef 168
Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS 3.59 6.17 1:07.67 3.52 6.02 1:07.61 2:15.28 +18.41
26. NEŠPOR David 165
NERA Hořovice E1+3000/2WD Porsche 997 GT3 3.04 5.21 1:07.65 2.87 5.05 1:08.46 2:16.11 +19.24
27. LOUBAL Lubomir 195
Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4 Tdi DSG 3.83 6.28 1:07.78 4.14 6.69 1:08.62 2:16.40 +19.53
28. KOTEK Pavel 173
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW M3 3.38 5.79 1:08.55 3.35 5.77 1:08.31 2:16.86 +19.99
29. PADRTA Lukáš 392
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 2.92 5.41 1:08.38 2.89 5.42 1:08.56 2:16.94 +20.07
30. NEVESELÝ Radek 345
Tužka Racing S1+2000/2WD Seat Leon 3.56 6.01 1:09.28 3.49 5.92 1:07.81 2:17.09 +20.22
31. BEJDA Vojtech 124
Auto Bejda Racing E1+3000/2WD Škoda Octavia Cup 3.55 6.07 1:09.40 3.62 6.15 1:07.98 2:17.38 +20.51
32. FIGL Jiří 421
Speedy-motorsport HA1+2000 Audi Sport Quattro S1E2 2.52 4.75 1:09.29 2.52 4.64 1:08.52 2:17.81 +20.94
33. SEDLÁK Martin 300
Msracing S1+2000/2WD Hyundai I30 N 3.43 5.95 1:09.35 3.60 6.13 1:08.83 2:18.18 +21.31
34. MEIXNER Richard 177
KV motorteam E1-2000 Renault Clio Cup 3.54 6.13 1:09.10 3.66 6.25 1:09.52 2:18.62 +21.75
35. TÜRK Petr 311
TR motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI 3.00 5.57 1:09.19 2.90 5.42 1:09.77 2:18.96 +22.09
36. FILIPÍN Jiří 166
JFMotorsport E1-1400 Suzuki Swift GTi 3.41 5.89 1:09.68 3.34 5.81 1:09.33 2:19.01 +22.14
37. HEDA Jiří 30
Alcore Motorsport E2/SC-2000 Lola 598 2.96 5.43 1:09.39 3.16 5.68 1:09.65 2:19.04 +22.17
38. BEJDA Pavel 128
Auto Bejda Racing E1+3000/2WD Škoda Octavia Cup 3.75 6.31 1:09.72 3.99 6.79 1:10.47 2:20.19 +23.32
39. WINKLER Martin 312
Rocket racing S1+2000/2WD Nissan 200sx 3.12 5.72 1:10.51 3.12 5.74 1:10.47 2:20.98 +24.11
40. ČEPIČKA Darek 317
Stavebniny AVANT S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 2.78 5.01 1:11.10 2.71 4.94 1:09.99 2:21.09 +24.22
41. PETR Martin 286
Petr Motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8v6 2.81 5.40 1:11.15 2.87 5.47 1:10.20 2:21.35 +24.48
42. KOPEČEK Jiří 38
EH Motorsport E2/SS-2000 Opel Lotus 2.0 3.14 5.52 1:09.96 3.48 5.87 1:11.44 2:21.40 +24.53
43. SLOVÁČEK Michal 114
LRT-Slomak E1+3000/2WD Honda Civic Type R 3.46 6.05 1:10.33 3.65 6.25 1:11.16 2:21.49 +24.62
44. OSLADIL Jan 8
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Opel Lotus 2.95 5.28 1:10.79 3.00 5.42 1:11.09 2:21.88 +25.01
45. KAŠPAR Vilém 301
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 3.62 6.24 1:11.41 3.59 6.27 1:10.90 2:22.31 +25.44
46. MAIER Helmut 161
H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf 3.44 5.86 1:10.75 3.72 6.22 1:11.68 2:22.43 +25.56
47. HLAVICKA Jan 152
Speedy motorsport E1+3000/2WD Škoda Octavia RS 3.56 6.10 1:11.60 3.64 6.22 1:11.71 2:23.31 +26.44
48. MACEK Vojtěch 150
Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 3.06 5.71 1:11.79 3.06 5.70 1:11.60 2:23.39 +26.52
49. ZMEŠKAL Miloš 94
Zmeškal Motorsport HA2 Ralt 032 2.90 5.19 1:07.58 5.97 11.00 1:16.30 2:23.88 +27.01
50. PLEVA Martin 160
Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 3.03 5.76 1:11.75 3.10 5.85 1:12.16 2:23.91 +27.04
51. ŠENOLD Jan 232
Speedy Motorsport E1+2000/4WD Škoda Fabia TDI 4X4 2.83 5.19 1:12.31 2.82 5.18 1:11.61 2:23.92 +27.05
52. HORT Martin 224
Martin Hort E1-1600 Peugeot 106 3.67 6.26 1:11.73 3.66 6.31 1:12.27 2:24.00 +27.13
53. DLOUHÝ Petr 83
Autosport Dlouhý E2/SCB Barracuda Sprint car 600 2.85 5.49 1:12.67 2.77 5.37 1:11.46 2:24.13 +27.26
54. HUBR František 303
HF racing S1+2000/4WD Subaru Impreza STI 2.74 5.18 1:12.26 2.80 5.23 1:12.07 2:24.33 +27.46
55. NASTOUPIL Lukáš 290
PNTH E1-1600 Honda CRX 3.47 6.20 1:12.62 3.56 6.30 1:11.73 2:24.35 +27.48
56. ŽÁK Josef 103
AK ecce homo E1-1400 Škoda Š100 3.06 5.72 1:12.28 3.02 5.69 1:12.12 2:24.40 +27.53
57. FERSTL Sigrid 20
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master 2.65 4.82 1:12.49 2.75 4.88 1:12.10 2:24.59 +27.72
58. JINDRA Michal 196
RTM-Motorsport E1+3000/2WD Porsche GT3 3.03 5.33 1:12.48 3.38 5.85 1:12.12 2:24.60 +27.73
59. KREJČÍ Filip 321
HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 2.79 5.15 1:13.55 2.85 5.15 1:11.74 2:25.29 +28.42
60. FURIŠ Pavel 474
Alcoremotorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 3.36 6.15 1:12.40 3.47 6.32 1:13.06 2:25.46 +28.59
61. MACH Jan 137
TURacing team E1-2000 Škoda Octavia II Cup 3.73 6.50 1:13.59 3.70 6.47 1:12.27 2:25.86 +28.99
62. DORINSKÝ Lukas 409
HRT racing team HA1-2000 VW golf mk2 3.33 6.16 1:12.91 3.34 6.13 1:12.96 2:25.87 +29.00
63. JIRAS Pavel 154
Autosport-Řeporyje E1-1400 Škoda 120LS 3.10 5.77 1:13.44 3.07 5.76 1:12.99 2:26.43 +29.56
64. HOMOLA Tomáš 450
SPZ-VYSOČINA HA1+2000 BMW E30 3.58 6.35 1:13.65 3.45 6.23 1:13.43 2:27.08 +30.21
65. KREJČÍ Bohuslav 115
KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH 3.09 5.75 1:13.83 3.21 5.87 1:13.42 2:27.25 +30.38
66. GRUNTORÁD Faňa 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.67 6.50 1:13.95 3.59 6.40 1:13.58 2:27.53 +30.66
67. MALEŇÁK Dušan 213
DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130LR/H 3.37 6.25 1:14.18 3.37 6.23 1:13.76 2:27.94 +31.07
68. HEJL Vladimír 256
Alcore Motorsport E1-2000 Škoda Škoda Octavia CUP 3.49 6.22 1:13.50 3.52 6.30 1:14.51 2:28.01 +31.14
69. HURY Radek 369
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 3.82 6.65 1:14.20 3.84 6.61 1:14.20 2:28.40 +31.53
70. KURBEL Michal 125
Kovomk E1-1400 Škoda 125L 3.31 6.08 1:14.06 3.18 5.92 1:14.44 2:28.50 +31.63
71. PATERA David 228
Patera Bros. E1-1400 Fiat 127 3.43 6.18 1:14.22 3.40 6.21 1:14.35 2:28.57 +31.70
72. ŠPLÍCHAL David 432
garage flora HA1-2000 VW Golf gti 3.37 6.02 1:14.73 3.38 6.04 1:13.91 2:28.64 +31.77
73. ZELENÝ Milan 484
Historic racing club Jihlava HA1-2000 Škoda 130LR 3.28 6.07 1:14.78 3.26 6.03 1:13.99 2:28.77 +31.90
74. ŠUSTR Miloslav 151
Alcore motorsport E1-1600 Škoda Favorit 3.53 6.38 1:15.71 3.37 6.12 1:13.08 2:28.79 +31.92
75. WINTER Jaroslav 269
AMK Ecce Homo E1-2000 Honda Civic 2,0 Type R 3.47 6.19 1:15.25 3.41 6.13 1:13.71 2:28.96 +32.09
76. TOUŠEK Petr 471
Millers Oils HA1-2000 BMW 318is 3.22 6.00 1:14.63 6.07 1:14.37 2:29.00 +32.13
77. MATULA Michal 145
Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 3.49 6.17 1:14.73 3.22 5.91 1:14.34 2:29.07 +32.20
78. HOUSKA Roman 382
SPZ-VYSOČINA S1+2000/2WD BMW M3 3.41 6.05 1:14.43 3.29 5.92 1:15.61 2:30.04 +33.17
79. ŠÁLEK Jan 44
Alcore Motorsport E2/SS-1600 Estonia 21 3.02 5.85 1:15.17 3.09 5.85 1:15.46 2:30.63 +33.76
80. LAVICKÝ Jakub 126
Lawitzki engineering E1-1400 Fiat 126 2.94 5.59 1:15.64 3.00 5.67 1:15.58 2:31.22 +34.35
81. KOPEČEK Pavel 99
EH Motorsport HA2/ZST - 1600 Formule Easter MTX 1-02 2.85 5.49 1:15.44 2.77 5.44 1:16.05 2:31.49 +34.62
82. HONCŮ Josef 113
TURacing team E1-1400 Škoda Felicia Kit-car 3.54 6.38 1:16.62 3.55 6.40 1:15.29 2:31.91 +35.04
83. KOPIŠTĚ Jaroslav 218
Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 3.27 6.08 1:16.26 3.25 6.06 1:16.05 2:32.31 +35.44
84. HRUBÝ Milan 320
Racing 555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE 3.58 6.13 1:17.26 3.34 5.89 1:15.35 2:32.61 +35.74
85. HOUSKA Radek 322
SPZ-Vysočina S1+2000/2WD Audi TT 3.78 6.64 1:16.67 3.73 6.59 1:15.99 2:32.66 +35.79
86. SALLOUM Jiri 189
e30 E1-3000/2WD BMW 328i 3.55 6.24 1:15.64 3.63 6.32 1:17.24 2:32.88 +36.01
87. HAVIGER Petr 485
Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 3.45 6.37 1:15.47 3.60 6.57 1:17.45 2:32.92 +36.05
88. DIVIŠOVÁ Alexandra 266
Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 3.58 6.24 1:16.40 3.50 6.25 1:16.78 2:33.18 +36.31
89. PŘENOSIL Miroslav 181
LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 2.98 5.57 1:17.03 3.08 5.68 1:16.50 2:33.53 +36.66
90. HANZAL Martin 230
KH E1-1400 Škoda 130H 3.15 5.90 1:16.58 3.16 5.95 1:17.24 2:33.82 +36.95
91. VOZDECKÝ David 93
Vozdecký HA2/ZST - 1600 MTX MTX 1-03 2.98 5.70 1:18.38 2.94 5.62 1:15.46 2:33.84 +36.97
92. HAIDN Franz 403
MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 3.07 5.88 1:17.61 3.07 5.88 1:16.34 2:33.95 +37.08
93. KRUŽÍK Josef 434
Historik racing club Jihlava HA1-2000 Škoda 130LR 3.28 6.14 1:18.16 3.22 6.07 1:17.58 2:35.74 +38.87
94. RŮŽIČKA Martin 199
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/4WD Škoda Fabia S2000 4.45 7.45 1:18.15 4.04 7.00 1:17.86 2:36.01 +39.14
95. MASÁR Radovan 397
TeamVega S1-1600 Honda Civic 3.64 6.62 1:17.66 3.66 6.66 1:18.60 2:36.26 +39.39
96. ORAVEC David 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.46 6.37 1:18.43 3.48 6.38 1:17.93 2:36.36 +39.49
97. FILÍPEK Martin 399
TeamVega S1-1600 Honda civic 3.74 6.68 1:18.53 3.60 6.51 1:18.88 2:37.41 +40.54
98. SIKORA Miroslav 296
R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia 3.43 6.36 1:19.17 3.52 6.49 1:18.54 2:37.71 +40.84
99. KRÁLÍK Lukáš 496
HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Golf mk2 3.33 6.23 1:19.20 3.35 6.22 1:18.71 2:37.91 +41.04
100. ZOUFALÝ Karel 201
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia Pick-UP Fre 3.38 6.09 1:19.48 3.41 6.11 1:18.56 2:38.04 +41.17
101. ŤAHÚR Ondřej 428
Martínkovice motors team HA1-1300 Škoda Favorit 3.60 6.54 1:19.77 3.55 6.45 1:18.54 2:38.31 +41.44
102. KRÁL Jakub 169
RTM-Mohelnice E1-1400 Škoda Felicia 3.63 6.45 1:20.92 3.59 6.38 1:17.41 2:38.33 +41.46
103. BORKOVEC Jiri 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 3.81 6.78 1:19.53 3.67 6.57 1:19.16 2:38.69 +41.82
104. HIMMER Petr 250
Alcore Motorsport E1-1400 Škoda 130 LR 3.24 6.28 1:19.77 3.19 6.19 1:18.96 2:38.73 +41.86
105. DOUBEK Luděk 310
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 3.67 6.44 1:20.10 3.60 6.34 1:19.07 2:39.17 +42.30
106. DOHNAL Josef 331
Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 3.39 6.46 1:20.80 3.49 6.57 1:19.51 2:40.31 +43.44
107. KOWALSKI Adam 377
KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye 3.59 6.56 1:20.23 3.64 6.60 1:20.47 2:40.70 +43.83
108. FURIŠ Filip 412
Alcore Motorsport HA1-2000 Honda Civic 3.52 6.53 1:20.36 3.44 6.46 1:20.42 2:40.78 +43.91
109. KARPÍŠEK Tomáš 469
HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Scirocco MK2 3.37 6.35 1:21.23 3.55 6.59 1:20.56 2:41.79 +44.92
110. SMUTNÝ Jan 203
Pfeifermotorsport E1-2000 Renault Clio 3.67 6.79 1:22.55 3.46 6.35 1:19.34 2:41.89 +45.02
111. VÁŇA Jan 170
Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 3.50 6.24 1:21.50 3.52 6.26 1:20.96 2:42.46 +45.59
112. KURBEL Pavol 120
Kovomk E1-1400 Škoda 120L 3.18 5.98 1:21.44 3.31 6.13 1:22.24 2:43.68 +46.81
113. FURIŠ Karel 470
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 3.80 7.00 1:22.37 3.58 6.72 1:21.81 2:44.18 +47.31
114. HRADIL Vladimír 410
HV motorsport HA1-1300 Škoda 110R 3.64 6.66 1:20.27 3.59 6.54 1:24.60 2:44.87 +48.00
115. ŠVÁB Jakub 413
HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 4.16 7.21 1:23.32 4.04 7.07 1:22.86 2:46.18 +49.31
116. ŽÁČEK Michal 4
Žáček HA1-2000 Ford Escort RS2000 3.53 6.45 1:22.47 3.61 6.55 1:24.00 2:46.47 +49.60
117. KIML ML. Jiří 511
Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS 3.92 7.28 1:22.64 4.02 7.40 1:24.17 2:46.81 +49.94
118. BRŮŽA Tomáš 355
VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 3.79 7.22 1:23.69 3.70 7.08 1:23.18 2:46.87 +50.00
119. SLÁDEK Lukáš 158
Sládek racing team E1-2000 Peugeot 206GTI 3.58 6.70 1:22.97 3.63 6.77 1:24.80 2:47.77 +50.90
120. KLEVETA Pavel 408
Historik HA1-1300 Renault 8 Gordini 3.74 7.06 1:24.11 3.66 6.97 1:24.59 2:48.70 +51.83
121. DOBRÝ Petr 122
Metal Bend E1+3000/2WD BMW Compact 3.89 6.62 1:24.22 3.79 6.80 1:25.23 2:49.45 +52.58
122. FŇUKAL Radomír 366
PPP Racing S1-1600 Honda Civic 1.5 3.56 6.81 1:25.01 3.62 6.91 1:25.66 2:50.67 +53.80
123. FRANTA Adam 246
TWR racing E1-1400 Ford Fiesta Mk4 3.91 7.30 1:25.16 3.92 7.45 1:25.58 2:50.74 +53.87
124. HAVEL František 528
Patera Motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 3.55 6.68 1:27.13 3.54 6.64 1:25.79 2:52.92 +56.05
125. KOSTELECKÝ Tomáš 371
KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT 3.70 7.13 1:25.91 3.62 7.02 1:28.04 2:53.95 +57.08
126. CAKL Filip 363
VPKMotors S1-1600 Ford Fiesta 3.82 7.36 1:26.81 3.92 7.54 1:27.90 2:54.71 +57.84
127. KOSTELECKÝ Radek 372
KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT 3.73 7.53 1:27.72 3.95 7.56 1:27.85 2:55.57 +58.70
128. BABINEC Marek 458
MB Racing HA1-2000 Opel Astra 3.55 6.74 1:31.49 4.07 7.57 1:29.85 3:01.34 +1:04.47
129. KAZDOVÁ Jana 332
Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 4.25 7.78 1:40.70 4.24 7.85 1:38.52 3:19.22 +1:22.35
BORKOVEC David 69
Tužka Racing E2/SS-1600 Formule König 3.60 6.24 1:24.48 - DNS - - DNF -
BENŠ Radim 27
Tužka Racing E2/SS-1600 Formule König 3.12 5.64 1:13.59 - DNS - - DNF -
FERSTL Christian 21
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master 2.51 4.58 1:05.63 - DNS - - DNF -
KASPAR Jaroslav 370
VPK motors S1+2000/4WD Mitsubischi EVO IX 2.74 5.10 1:07.07 2.77 5.15 - DNF - - DNF -
HAVLOVÁ Pavlína 527
Patera Motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 4.31 7.54 1:33.77 3.63 6.79 - DNF - - DNF -
 
Time Icon Head Event
17:23:32 R2 II. súťažná jazda je ukončená
16:44:26 R2 Pokračujeme II. časťou št.poľa
16:00:17 R2 Pokračujeme
15:58:35 R2 Št. č. 410 a 428 budú mať opravnú jazdu
15:50:01 R2 Pokračujeme
15:49:29 R2 Zametá sa trať
15:46:34 R2 Na trati je prvé súťažné vozidlo
15:45:39 R2 Predjazdci na trati
15:34:08 R2 Štart II. súť. jazdy je plánovaný na 15:45 hod.
15:34:08 R1 Štart II. súť. jazdy je plánovaný na 15:45 hod.
15:15:22 R1 I. súť. jazda je ukončená
14:34:33 R1 Pokračujeme II. časťou št. poľa
14:21:05 R1 Vozidlá schádzajú do depa
13:53:38 R1 Prvé súťažné vozidlo na trati
13:52:27 R1 Predjazdci na trati
13:46:56 R1 Uzatvára sa trať
13:11:41 R1 Štart I. súťažnej jazdy je plánovaný na 13:45 hod.