On-line results
 
XXXX. Zámecký vrch, Náměšť n. Oslavou (CZ), 11.07.2021 - Competition - Heat 2
 
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver # Nation Class Heat1 Heat2 RUN
6. CHUDOBA Zdeněk 73
E2/SC-2000 1:00.37 59.76 2:00.13
13. MACHOVÁ Tereza 68
E2/SC-2000 1:03.78 1:04.89 2:08.67
7. MADRIAN Ferdinand 1
E2/SC+2000 59.98 1:01.10 2:01.08
9. KRÁČMAR Zdeněk 18
E2/SC-1600 1:02.14 1:02.01 2:04.15
1. ŠPALEK Jiří 72
E2/SC+2000 56.64 57.16 1:53.80
MORE >>
 
End Race at 17:20
Official Results - Maverick Hill Climb Czech 2021
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 50m 100m Heat1 50m 100m Heat2 RUN Gap
1. ŠPALEK Jiří 72
Eurovrak Racing Team E2/SC+2000 Norma M20F Evo 2.68 4.45 56.64 2.70 4.50 57.16 1:53.80 v=128.43
2. KOMÁREK David 7
KRTZ motorsport E1-3000/2WD Mc F1 EVO 2.72 4.55 56.93 2.74 4.60 57.58 1:54.51 +0.71
3. STOLLNBERGER Andreas 35
Team Terschl Austria E2/SS-2000 Dallara 302 2.60 4.48 58.23 2.48 4.35 58.72 1:56.95 +3.15
4. HLAVINKA Josef 55
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-1600 Tomis 99-04 2.97 5.10 59.70 2.84 4.96 1:00.31 2:00.01 +6.21
5. NOVICKÝ Michal 15
REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49Honda 2.73 4.75 59.98 2.73 4.74 1:00.14 2:00.12 +6.32
6. CHUDOBA Zdeněk 73
Powertti E2/SC-2000 Norma M20F 2.76 4.85 1:00.37 2.93 5.01 59.76 2:00.13 +6.33
7. MADRIAN Ferdinand 1
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren 2.85 4.76 59.98 2.82 4.75 1:01.10 2:01.08 +7.28
8. RYBNÍČEK Marek 104
Nutrend Czech Team E1+3000/2WD KTM X-BOW 2.88 4.90 1:00.93 2.99 5.01 1:00.99 2:01.92 +8.12
9. KRÁČMAR Zdeněk 18
KZ racing E2/SC-1600 Demon Car CM 1000 2.87 4.98 1:02.14 2.87 4.99 1:02.01 2:04.15 +10.35
10. MIČÁNEK Jiří 211
Micanek Motorsport pwd by Bugg E1+3000/2WD Lamborghini Huracan ST EV 3.36 5.46 1:01.69 3.95 6.00 1:02.48 2:04.17 +10.37
11. HLAVINKA Josef 36
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Lotus Opel 2.76 4.85 1:02.95 2.77 4.88 1:03.13 2:06.08 +12.28
12. JERMAN Martin 155
Liqui Moly Racing Team E1+3000/2WD Lamborghini Huracan GT3 3.05 5.03 1:02.34 3.18 5.22 1:05.18 2:07.52 +13.72
13. MACHOVÁ Tereza 68
RTM-Motorsport E2/SC-2000 Norma M20 F 2.80 4.87 1:03.78 2.76 4.79 1:04.89 2:08.67 +14.87
14. FILLOVÁ Kristýna 96
KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi HULK 9 2.81 4.75 1:04.35 2.93 4.95 1:04.77 2:09.12 +15.32
15. GRÜNER František 236
Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i e30 3.49 5.69 1:04.12 3.34 5.55 1:05.12 2:09.24 +15.44
16. FERSTL Christian 21
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master 2.96 5.18 1:06.74 2.57 4.48 1:02.63 2:09.37 +15.57
17. KELLER Lukáš 396
LKMotorsport S1+2000/4WD Mitshubishi Evo 9 2.67 4.88 1:05.04 2.66 4.87 1:04.93 2:09.97 +16.17
18. KMÍNEK Zdeněk 157
MJ Autosport E1+3000/2WD Lamborghini GallardoGT3 2.93 5.04 1:04.70 2.89 5.06 1:05.83 2:10.53 +16.73
19. DOHNÁLEK Josef 168
Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS 3.44 5.91 1:06.20 3.47 5.94 1:06.79 2:12.99 +19.19
20. MOTÁLEK Milan 5
Komvet Racing E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO 5 2.64 4.80 1:06.34 2.66 4.83 1:06.79 2:13.13 +19.33
21. KASPAR Jaroslav 370
VPK motors S1+2000/4WD Mitsubischi EVO IX 2.71 5.05 1:06.87 2.68 5.03 1:06.55 2:13.42 +19.62
22. BOHÁČ Milan 298
Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio 3.39 5.68 1:06.59 3.39 5.82 1:06.96 2:13.55 +19.75
23. EDER Erich 9
Erich Eder E1-2000 VW 2000 3.33 5.70 1:06.32 3.17 5.55 1:07.44 2:13.76 +19.96
24. PAILER Felix 6
SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 2.65 4.81 1:04.78 2.61 4.45 1:09.17 2:13.95 +20.15
25. KOTEK Pavel 173
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW M3 3.36 5.77 1:06.97 3.39 5.79 1:07.74 2:14.71 +20.91
26. NEŠPOR David 165
NERA Hořovice E1+3000/2WD Porsche 997 GT3 2.92 5.04 1:07.48 2.86 4.98 1:07.83 2:15.31 +21.51
27. BEJDA Vojtech 124
Auto Bejda Racing E1+3000/2WD Škoda Octavia Cup 3.54 6.06 1:07.80 3.62 6.17 1:07.67 2:15.47 +21.67
28. PADRTA Lukáš 392
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 3.04 5.54 1:07.01 3.15 5.68 1:08.56 2:15.57 +21.77
29. ZMEŠKAL Miloš 94
Zmeškal Motorsport HA2 Ralt 032 3.15 5.43 1:07.69 3.32 5.63 1:08.18 2:15.87 +22.07
30. NEVESELÝ Radek 345
Tužka Racing S1+2000/2WD Seat Leon 3.56 5.97 1:07.50 3.63 6.06 1:09.25 2:16.75 +22.95
31. FIGL Jiří 421
Speedy-motorsport HA1+2000 Audi Sport Quattro S1E2 2.56 4.66 1:08.53 2.51 4.61 1:08.25 2:16.78 +22.98
32. JINDRA Michal 196
RTM-Motorsport E1+3000/2WD Porsche GT3 3.00 5.11 1:08.68 2.99 5.09 1:08.21 2:16.89 +23.09
33. LOUBAL Lubomir 195
Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4 Tdi DSG 3.72 6.32 1:08.84 3.82 6.42 1:08.12 2:16.96 +23.16
34. SEDLÁK Martin 300
Msracing S1+2000/2WD Hyundai I30 N 3.43 5.90 1:08.58 3.63 6.13 1:08.39 2:16.97 +23.17
35. TÜRK Petr 311
TR motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI 2.82 5.33 1:08.20 2.84 5.35 1:08.80 2:17.00 +23.20
36. KOPEČEK Jiří 38
EH Motorsport E2/SS-2000 Opel Lotus 2.0 3.15 5.54 1:08.92 3.07 5.39 1:08.09 2:17.01 +23.21
37. ČEPIČKA Darek 317
Stavebniny AVANT S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 2.78 5.02 1:08.56 2.80 5.04 1:09.07 2:17.63 +23.83
38. ŽÁČEK Petr 2
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 2.60 4.86 1:06.53 3.62 6.34 1:11.54 2:18.07 +24.27
39. FILIPÍN Jiří 166
JFMotorsport E1-1400 Suzuki Swift GTi 3.30 5.78 1:08.89 3.28 5.72 1:09.20 2:18.09 +24.29
40. BEJDA Pavel 128
Auto Bejda Racing E1+3000/2WD Škoda Octavia Cup 3.80 6.58 1:10.23 3.93 6.77 1:08.88 2:19.11 +25.31
41. BORKOVEC David 326
Komvet junior TEAM S1+2000/4WD Evo 9 3.69 6.25 1:09.62 3.65 6.21 1:09.52 2:19.14 +25.34
42. FERSTL Sigrid 20
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master 2.75 4.88 1:09.66 2.84 4.90 1:10.18 2:19.84 +26.04
43. SLOVÁČEK Michal 114
LRT-Slomak E1+3000/2WD Honda Civic Type R 3.56 6.13 1:10.39 3.49 6.05 1:09.60 2:19.99 +26.19
44. HEDA Jiří 30
Alcore Motorsport E2/SC-2000 Lola 598 2.99 5.45 1:09.53 3.34 5.86 1:10.47 2:20.00 +26.20
45. WINKLER Martin 312
Rocket racing S1+2000/2WD Nissan 200sx 3.17 5.78 1:10.24 3.19 5.80 1:09.99 2:20.23 +26.43
46. KAŠPAR Vilém 301
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 3.55 6.16 1:10.74 3.46 6.08 1:10.51 2:21.25 +27.45
47. MAIER Helmut 161
H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf 3.46 5.85 1:10.53 3.54 5.95 1:11.55 2:22.08 +28.28
48. HLAVICKA Jan 152
Speedy motorsport E1+3000/2WD Škoda Octavia RS 3.69 6.36 1:10.98 3.56 6.15 1:11.14 2:22.12 +28.32
49. ŠENOLD Jan 232
Speedy Motorsport E1+2000/4WD Škoda Fabia TDI 4X4 2.82 5.11 1:11.50 2.78 5.08 1:10.98 2:22.48 +28.68
50. HORT Martin 224
Martin Hort E1-1600 Peugeot 106 3.60 6.16 1:11.26 3.61 6.23 1:11.50 2:22.76 +28.96
51. HUBR František 303
HF racing S1+2000/4WD Subaru Impreza STI 2.84 5.26 1:11.73 2.75 5.15 1:11.19 2:22.92 +29.12
52. NASTOUPIL Lukáš 290
PNTH E1-1600 Honda CRX 3.44 6.05 1:11.49 3.47 6.08 1:12.22 2:23.71 +29.91
53. DLOUHÝ Petr 83
Autosport Dlouhý E2/SCB Barracuda Sprint car 600 2.90 5.61 1:13.43 2.79 5.42 1:11.04 2:24.47 +30.67
54. PLEVA Martin 160
Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 3.07 5.79 1:12.04 3.12 5.83 1:12.55 2:24.59 +30.79
55. KREJČÍ Filip 321
HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 2.87 5.14 1:11.87 2.86 5.18 1:12.76 2:24.63 +30.83
56. DORINSKÝ Lukas 409
HRT racing team HA1-2000 VW golf mk2 3.37 6.15 1:12.49 1:12.26 2:24.75 +30.95
57. GRUNTORÁD Faňa 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.49 6.25 1:12.07 3.52 6.32 1:12.74 2:24.81 +31.01
58. HOMOLA Tomáš 450
SPZ-VYSOČINA HA1+2000 BMW E30 3.58 6.34 1:12.57 3.62 6.39 1:12.31 2:24.88 +31.08
59. MACH Jan 137
TURacing team E1-2000 Škoda Octavia II Cup 3.73 6.45 1:12.97 3.69 6.41 1:11.92 2:24.89 +31.09
60. TOUŠEK Petr 471
Millers Oils HA1-2000 BMW 318is 3.22 5.98 1:12.46 3.20 5.94 1:12.51 2:24.97 +31.17
61. ŽÁK Josef 103
AK ecce homo E1-1400 Škoda Š100 3.09 5.74 1:12.42 3.06 5.70 1:12.58 2:25.00 +31.20
62. MACEK Vojtěch 150
Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 3.11 5.75 1:13.61 3.03 5.65 1:11.82 2:25.43 +31.63
63. ŠPLÍCHAL David 432
garage flora HA1-2000 VW Golf gti 3.48 6.12 1:12.72 3.25 5.88 1:12.73 2:25.45 +31.65
64. JIRAS Pavel 154
Autosport-Řeporyje E1-1400 Škoda 120LS 3.14 5.78 1:11.22 3.23 5.91 1:14.32 2:25.54 +31.74
65. FURIŠ Pavel 474
Alcoremotorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 3.38 6.20 1:12.24 3.52 6.54 1:13.73 2:25.97 +32.17
66. HOUSKA Roman 382
SPZ-VYSOČINA S1+2000/2WD BMW M3 3.43 6.03 1:13.19 3.33 5.96 1:12.99 2:26.18 +32.38
67. WINTER Jaroslav 269
AMK Ecce Homo E1-2000 Honda Civic 2,0 Type R 3.43 6.06 1:12.32 3.37 6.04 1:14.35 2:26.67 +32.87
68. KOPEČEK Pavel 99
EH Motorsport HA2/ZST - 1600 Formule Easter MTX 1-02 2.80 5.46 1:13.00 2.77 5.36 1:14.08 2:27.08 +33.28
69. PATERA David 228
Patera Bros. E1-1400 Fiat 127 3.46 6.22 1:13.60 3.45 6.23 1:13.56 2:27.16 +33.36
70. MATULA Michal 145
Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 3.29 5.96 1:12.95 3.31 6.04 1:14.38 2:27.33 +33.53
71. KREJČÍ Bohuslav 115
KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH 3.13 5.79 1:13.14 3.17 5.83 1:14.28 2:27.42 +33.62
72. KOTĚRA Aleš 142
Auto Bejda Racing E1+3000/2WD Škoda Octavia Cup 3.61 6.17 1:13.72 3.74 6.42 1:13.82 2:27.54 +33.74
73. HEJL Vladimír 256
Alcore Motorsport E1-2000 Škoda Škoda Octavia CUP 3.47 6.12 1:13.83 3.48 6.16 1:14.20 2:28.03 +34.23
74. HURY Radek 369
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 3.72 6.44 1:14.64 3.78 6.55 1:13.40 2:28.04 +34.24
75. MALEŇÁK Dušan 213
DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130LR/H 3.35 6.17 1:13.84 3.34 6.19 1:14.39 2:28.23 +34.43
76. ŠUSTR Miloslav 151
Alcore motorsport E1-1600 Škoda Favorit 3.38 6.09 1:13.69 3.40 6.11 1:14.61 2:28.30 +34.50
77. DIVIŠOVÁ Alexandra 266
Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 3.59 6.24 1:13.94 3.51 6.21 1:14.91 2:28.85 +35.05
78. VOZDECKÝ David 93
Vozdecký HA2/ZST - 1600 MTX MTX 1-03 3.07 5.81 1:15.17 3.02 5.72 1:13.76 2:28.93 +35.13
79. KURBEL Michal 125
Kovomk E1-1400 Škoda 125L 3.26 6.01 1:14.08 3.30 6.02 1:14.96 2:29.04 +35.24
80. ZELENÝ Milan 484
Historic racing club Jihlava HA1-2000 Škoda 130LR 3.18 5.96 1:14.68 3.14 5.90 1:14.73 2:29.41 +35.61
81. LAVICKÝ Jakub 126
Lawitzki engineering E1-1400 Fiat 126 2.95 5.58 1:14.99 2.92 5.50 1:15.42 2:30.41 +36.61
82. KRÁL Jakub 169
RTM-Mohelnice E1-1400 Škoda Felicia 3.39 6.10 1:15.66 3.50 6.23 1:15.54 2:31.20 +37.40
83. HAVIGER Petr 485
Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 3.50 6.42 1:15.62 3.47 6.38 1:15.77 2:31.39 +37.59
84. FILÍPEK Martin 399
TeamVega S1-1600 Honda civic 3.58 6.43 1:15.82 3.45 6.27 1:16.08 2:31.90 +38.10
85. KOPIŠTĚ Jaroslav 218
Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 3.28 6.05 1:16.19 3.31 6.08 1:15.78 2:31.97 +38.17
86. HONCŮ Josef 113
TURacing team E1-1400 Škoda Felicia Kit-car 3.50 6.28 1:15.58 3.52 6.30 1:16.57 2:32.15 +38.35
87. KRÁLÍK Lukáš 496
HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Golf mk2 3.34 6.71 1:16.70 3.48 6.37 1:16.31 2:33.01 +39.21
88. KOWALSKI Adam 377
KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye 3.52 6.38 1:16.90 3.49 6.33 1:16.14 2:33.04 +39.24
89. MASÁR Radovan 397
TeamVega S1-1600 Honda Civic 3.58 6.52 1:15.86 3.70 6.65 1:17.22 2:33.08 +39.28
90. SALLOUM Jiri 189
e30 E1-3000/2WD BMW 328i 3.57 6.34 1:16.12 3.64 6.41 1:17.14 2:33.26 +39.46
91. HANZAL Martin 230
KH E1-1400 Škoda 130H 3.08 5.78 1:15.59 3.17 5.91 1:17.86 2:33.45 +39.65
92. SIKORA Miroslav 296
R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia 3.42 6.31 1:17.22 3.54 6.41 1:16.88 2:34.10 +40.30
93. HAIDN Franz 403
MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 3.08 5.90 1:17.23 3.13 5.99 1:16.88 2:34.11 +40.31
94. ŠÁLEK Jan 44
Alcore Motorsport E2/SS-1600 Estonia 21 3.05 5.81 1:17.37 3.12 5.74 1:17.29 2:34.66 +40.86
95. ORAVEC David 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.47 6.36 1:17.06 3.42 6.29 1:17.71 2:34.77 +40.97
96. PŘENOSIL Miroslav 181
LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 3.02 5.62 1:17.68 3.08 5.68 1:17.21 2:34.89 +41.09
97. HOUSKA Radek 322
SPZ-Vysočina S1+2000/2WD Audi TT 3.68 6.48 1:19.44 3.66 6.53 1:16.64 2:36.08 +42.28
98. DOUBEK Luděk 310
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 3.53 6.27 1:18.23 3.71 6.46 1:17.97 2:36.20 +42.40
99. KARPÍŠEK Tomáš 469
HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Scirocco MK2 3.31 6.22 1:18.10 3.30 6.23 1:18.13 2:36.23 +42.43
100. RŮŽIČKA Martin 199
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/4WD Škoda Fabia S2000 4.24 7.60 1:18.61 3.97 6.86 1:17.69 2:36.30 +42.50
101. SMUTNÝ Jan 203
Pfeifermotorsport E1-2000 Renault Clio 3.46 6.32 1:17.21 3.73 7.24 1:19.50 2:36.71 +42.91
102. KRUŽÍK Josef 434
Historik racing club Jihlava HA1-2000 Škoda 130LR 3.30 6.15 1:18.06 3.26 6.10 1:18.71 2:36.77 +42.97
103. BORKOVEC Jiri 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 3.72 6.58 1:19.28 3.67 6.60 1:17.89 2:37.17 +43.37
104. FURIŠ Filip 412
Alcore Motorsport HA1-2000 Honda Civic 3.43 6.41 1:19.29 3.54 6.58 1:18.55 2:37.84 +44.04
105. ZOUFALÝ Karel 201
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia Pick-UP Fre 3.40 6.11 1:19.03 3.70 6.55 1:19.50 2:38.53 +44.73
106. KURBEL Pavol 120
Kovomk E1-1400 Škoda 120L 3.26 6.03 1:19.62 3.57 6.37 1:19.70 2:39.32 +45.52
107. ŤAHÚR Ondřej 428
Martínkovice motors team HA1-1300 Škoda Favorit 3.61 6.51 1:20.90 3.62 6.56 1:19.13 2:40.03 +46.23
108. VÁŇA Jan 170
Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 3.69 6.44 1:19.12 3.55 6.23 1:21.19 2:40.31 +46.51
109. FURIŠ Karel 470
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 3.94 7.12 1:22.40 3.75 6.90 1:22.15 2:44.55 +50.75
110. KIML ML. Jiří 511
Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS 3.80 7.07 1:22.98 3.70 6.94 1:22.40 2:45.38 +51.58
111. BRŮŽA Tomáš 355
VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 3.78 7.14 1:22.35 3.80 7.20 1:23.18 2:45.53 +51.73
112. FŇUKAL Radomír 366
PPP Racing S1-1600 Honda Civic 1.5 3.77 7.05 1:23.16 3.52 6.63 1:23.63 2:46.79 +52.99
113. SLÁDEK Lukáš 158
Sládek racing team E1-2000 Peugeot 206GTI 3.58 6.64 1:22.10 3.56 6.62 1:25.21 2:47.31 +53.51
114. FRANTA Adam 246
TWR racing E1-1400 Ford Fiesta Mk4 3.89 7.27 1:24.54 3.84 7.21 1:23.98 2:48.52 +54.72
115. ŽÁČEK Michal 4
Žáček HA1-2000 Ford Escort RS2000 3.53 6.44 1:21.64 3.42 6.31 1:26.92 2:48.56 +54.76
116. KLEVETA Pavel 408
Historik HA1-1300 Renault 8 Gordini 3.65 6.96 1:25.53 3.51 6.76 1:24.32 2:49.85 +56.05
117. ŠVÁB Petr 405
Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 4.52 7.74 1:26.58 4.41 7.67 1:24.72 2:51.30 +57.50
118. BABINEC Marek 458
MB Racing HA1-2000 Opel Astra 3.68 6.87 1:26.14 3.61 6.86 1:25.95 2:52.09 +58.29
119. CAKL Filip 363
VPKMotors S1-1600 Ford Fiesta 3.93 7.50 1:26.47 3.89 7.43 1:28.64 2:55.11 +1:01.31
120. KOSTELECKÝ Radek 372
KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT 3.88 7.41 1:27.61 3.84 7.40 1:28.34 2:55.95 +1:02.15
121. KOSTELECKÝ Tomáš 371
KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT 3.66 7.05 1:28.93 3.76 7.18 1:29.69 2:58.62 +1:04.82
OSLADIL Jan 8
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Opel Lotus - DNF - - DNS - - DNF -
MEIXNER Richard 177
KV motorteam E1-2000 Renault Clio Cup 3.66 6.23 1:08.40 3.52 6.07 - DNF - - DNF -
HRUBÝ Milan 320
Racing 555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE 3.58 6.10 1:13.37 - DNS - - DNF -
KAZDOVÁ Jana 332
Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 4.34 7.99 1:42.15 - DNS - - DNF -
DOHNAL Josef 331
Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 3.53 6.56 1:19.51 - DNS - - DNF -
ŠTELC Lukáš 347
Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 2.89 5.09 1:12.73 - DNS - - DNF -
 
Time Icon Head Event
17:19:12 R2 II. súť. jazda je ukončená
16:56:16 R2 Pokračujeme
16:43:27 R2 Havarované vozidlo je potrebné odtiahnúť - pauza cca 15 min.
16:42:47 R2 Havária št. č. 177 (pretekár OK)
16:29:10 R2 Pokračujeme II. časťou št. poiľa
15:41:02 R2 Nasleduje zvoz vozidiel do depa
15:17:19 R2 Je odštartované
15:16:16 R2 Na trati sú predjazdci
15:08:49 R2 Štart II. súť. jazdy je plánovaný na 15:15 hod.
14:49:28 R1 I. súť. jazda je ukončená
14:12:17 R1 Pokračujeme II. časťou št. poľa
14:03:31 R1 Zvoz vozidiel I. časti št. poľa do depa
13:37:56 R1 Št. č. 432 bude mať opravnú jazdu
13:29:55 R1 Odštartovalo prvé súťažné vozidlo
13:29:00 R1 Na trati sú predjazdci
13:26:31 R1 Trať je uzavretá
12:13:17 R1 Štart I. súťažnej jazdy je plánovaný na 13:30 hod.