Zoznam prihlásených
MRS-Trophy "II. POLYGON Automotodrom Brno", 6. 6. 2020

Pre pretek je stanovený limit 70 pretekárov. Ostáva voľných miest: 22/22.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 800 NOVÁK Marek CZ flag MN Racing AS-E2/C-1600 Kartcross Kamikaz 3 Honda CBR RR 600 X X 09.05|20:01
2. 600 BORKOVEC Jiri CZ flag Namest nad Oslavou AS-S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 09.05|20:07
3. 601 GRUNTORÁD Faňa "Faňa" CZ flag Náměšť nad Oslavou AS-S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 09.05|20:26
4. 613 KIMLOVÁ Anna D CZ flag Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti X X 09.05|20:30
5. 711 TÜRK Petr Jr CZ flag TR motorsport AS-E1+2000 Subaru Impreza WRX STI X X 09.05|20:44
6. 767 BARTOŠ Miroslav CZ flag AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 X X 09.05|20:49
7. 797 ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie D CZ flag AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 X X 09.05|20:49
8. 911 BAUER Irena "Iris" D CZ flag Bauer racing team AS-HA1-Veterán Vw 11 Brouk X X 09.05|21:28
9. 917 BAUER Patrik "Paťa" CZ flag Bauer racing team AS-HA1-Veterán Vw 11 Brouk X X 09.05|21:29
10. 890 MATĚJNY Tomáš CZ flag DTM Garage AS-HA1+2000 Bmw E30 325i X X 09.05|21:45
857 DAMBOR Jaroslav CZ flag KZM Racing AS-HA1-2000 Zastava 101 sportig - - 09.05|22:00
11. 608 PEŘINA Michal CZ flag Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe X X 09.05|22:52
12. 777 DIBLIK Milan CZ flag KZM Racing AS-E1+2000 Nissan 350Z X X 09.05|22:53
13. 620 TÜRKOVÁ Michaela D CZ flag TR motorsport AS-S1+2000/2WD Audi TT X X 10.05|11:35
14. 802 SULEK Tomáš Jr CZ flag Sulkar AS-E2/C-1600 Kartcross Honda CBR RR 600 X X 10.05|19:57
15. 837 CUPÁK Michal CZ flag Rajhrad motors racing team AS-E2/C-1600 Kartcross Suzuki Gsxr 600 X X 10.05|21:55
16. 775 DIBLÍK Rostislav CZ flag KZM-Racing AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 X X 10.05|22:20
17. 789 MELŠA Michal Jr CZ flag TRT Polička AS-E1-1600 Toyota MR2 X X 11.05|21:28
790 MELŠA Radek CZ flag TRT Polička AS-E1-1600 Toyota MR2 - - 11.05|21:30
18. 715 KURBEL Michal "Kovomk" SK flag Kovomk AS-E1-1400 Skoda 125 X X 11.05|22:34
19. 769 ŠTELC Lukáš CZ flag Kotouč gearboxes AS-E1+2000 Mitsubishi Evo 9 X X 12.05|22:38
20. 633 ŘEMÍNEK Matěj CZ flag AC Choceň AS-S1+2000/2WD Seat Leon X X 13.05|08:12
21. 788 KRÁL Miloslav CZ flag RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. X X 13.05|10:53
622 HOUSKA Radek CZ flag SPZ-Vysočina AS-S1+2000/2WD Audi TT - - 14.05|15:29
22. 701 ŠIMEČEK Radovan CZ flag ECO-PRESS CZ AS-E1-2000 Peugeot 206i X X 15.05|20:58
23. 721 MASNÝ Peter "Estetik" CZ flag KzM Racing AS-E1+2000 Škoda Fabia 4x4x tdi X X 18.05|06:18
24. 714 PALAJOVÁ Kateřina "Kač" D CZ flag KzM Racing AS-E1+2000 VW GOLF 4X4 tdi X X 18.05|06:19
25. 706 PALAJ Antonín "Tonda" CZ flag KzM Racing AS-E1+2000 VW GOLF 4X4 tdi X X 18.05|06:19
26. 765 PIENČÍK Jaroslav SK flag JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic X X 18.05|18:12
722 TOMAN Martin CZ flag MKT Sítotisk Tomanovi AS-E1-1400 Škoda Felicia FST - - 19.05|10:25
27. 840 CUPÁK Martin CZ flag Rajhrad motors racing team AS-E2/C-1600 Kartcross Suzuki Gsxr X X 19.05|15:37
28. 900 MIDRLA Jaroslav "Jaris" CZ flag JarisMotors AS-HA1-Veterán VW VW Buggy X X 25.05|16:56
842 HAMRLE Lukáš CZ flag ML Racing AS-E2/C-1600 Kart Honda 600 - - 25.05|19:16
829 HAMRLE Marek CZ flag ML Racing AS-E2/C-1600 Kart Honda 600 - - 25.05|19:17
29. 878 FUJERA Jakub "Fiji" CZ flag KF motorsport AS-HA1-1300 Škoda 100 X X 27.05|11:11
30. 884 SÁZAVA Luboš CZ flag PGRace Czech Motorsport AS-HA1+2000 Porsche 911 X X 28.05|11:16
31. 708 ORAVEC David "djdavis" CZ flag Skalda Racing AS-E1-1400 Škoda Fabia X X 28.05|21:30
32. 782 STODOLA Petr "Weslay" CZ flag Weslay racing team AS-E1-1600 Honda CRX X X 30.05|20:40
33. 612 PODPĚRA Zdeněk CZ flag Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 Vts X X 31.05|10:50
34. 671 TOUŠEK Petr "Max" CZ flag BestTires AS-S1-2000 BMW 318i X X 31.05|16:24
35. 611 HRUBANOVÁ Lenka D CZ flag Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc X X 01.06|13:26
36. 744 OŠMERA Jiří CZ flag PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. AS-E1-2000 VW Scirocco X X 01.06|15:59
37. 688 BUCHTA Aleš "Alex" CZ flag Backroad Maniacs AS-S1-2000 BMW E36 318ti X X 01.06|20:14
38. 707 DOUBEK Petr CZ flag Dub race AS-E1-1400 Fiat Seicento1.1 X X 01.06|22:02
39. 850 DORINSKÝ Lukas "Lukas Dorinsky" CZ flag Star racing team AS-HA1-2000 VW golf mk2 X X 02.06|08:14
40. 603 NOVÁK Rostislav "Lotus" CZ flag Unis trade AS-S1-2000 Lotus Super Seven X X 02.06|10:44
41. 727 DAMBOR Jaroslav CZ flag KZM-Racing AS-E1-1600 Zastava 101 sporting X X 02.06|22:02
42. 759 VYMĚTAL Lubomír CZ flag LV car AS-E1+2000 BMW M3 E46 X X 02.06|22:45
43. 780 STEHLÍK Karel CZ flag KV MOTOR TEAM AS-E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX X X 02.06|23:51
44. 669 NEVESELÝ Radek "Nevik" CZ flag Garage AS-S1-2000 VW VW X X 03.06|08:05
45. 927 HELIGR Jaroslav CZ flag Jaroslav Heligr AS-HA2-Veterán MTX 1-01 X X 03.06|13:32
46. 818 DOLEŽAL Petr "Kloucezch" CZ flag Historic Racing Club Jihlava AS-E2/C-1600 Kartcross Honda CBR X X 03.06|15:08
47. 702 DIVISOVA Alexandra D CZ flag Pfeifermotrosport AS-E1-2000 Renault Clio X X 04.06|17:15
48. 838 BENŠ Radim CZ flag Radim Benš AS-E2/C-1600 Formule König X X 04.06|17:16