Zoznam prihlásených
MRS-Trophy "III. POLYGON Automotodrom Brno", 27. 9. 2020

Pre pretek je stanovený limit 50 pretekárov. Ostáva voľných miest: 16/16.

Prihlasovanie končí o:
- (20.09.2020 18:00:00).


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 610 HANAČÍK Michal "Majkl" CZ flag MT racing AS-S1+2000/2WD Honda Civic Type R X X 04.09|18:00
2. 800 NOVÁK Marek CZ flag MN Racing AS-E2/C-1600 Kartcross Kamikaz 3 Honda CBR RR 600 X X 04.09|18:20
3. 613 KIMLOVÁ Anna D CZ flag Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti X X 04.09|18:27
4. 688 BUCHTA Aleš "Alex" CZ flag Backroad Maniacs AS-S1-2000 BMW E36 318ti X X 04.09|19:04
5. 671 TOUŠEK Petr "Max" CZ flag BestTires AS-S1-2000 BMW 318i X X 04.09|19:14
6. 622 HOUSKA Radek CZ flag SPZ-Vysočina AS-S1+2000/2WD Audi TT X X 04.09|19:31
7. 715 KURBEL Michal "Kovomk" SK flag Kovomk AS-E1-1400 Skoda 125 X X 04.09|20:33
8. 608 PEŘINA Michal CZ flag Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe X X 04.09|21:13
9. 621 TRNKA Zdeněk CZ flag STK Okříšky RT AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VI X X 04.09|23:48
10. 716 KURBEL Pavol SK flag KOVOMK AS-E1-1400 Škoda 120L X X 05.09|00:11
11. 713 VANĚREK Roman CZ flag Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia X X 05.09|09:28
12. 638 KADLEČEK Jiří CZ flag Honda AS-S1-1600 Honda Civic X X 05.09|21:21
13. 911 BAUER Irena "Iris" D CZ flag Bauer racing team AS-HA1-Veterán VW 11 Brouk X X 06.09|04:35
14. 917 BAUER Patrik "Paťa" CZ flag Bauer racing team AS-HA1-Veterán VW 11 Brouk X X 06.09|04:36
15. 900 MIDRLA Jaroslav "Jaris" CZ flag JarisMotors AS-HA1-Veterán VW Buggy X X 06.09|07:54
16. 788 KRÁL Miloslav CZ flag RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. X X 06.09|20:23
759 VYMĚTAL Lubomír CZ flag LV car AS-E1+2000 BMW M3 E46 - - 06.09|22:31
628 CUPÁKOVÁ Hana "Cupi" D CZ flag Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti - - 07.09|09:08
17. 733 FRANTA Adam Jr CZ flag TWR- Racing AS-E1-1400 Ford Fiesta X X 07.09|09:58
18. 723 ZWINGER Vítězslav CZ flag TWR- Racing AS-E1-1400 Ford Fiesta X X 07.09|10:00
19. 609 KRUPA Vladimir "Dedko" SK flag Krupa AS-S1-1600 Honda CRX targa del sol X X 07.09|11:13
20. 601 GRUNTORÁD Faňa "Faňa" CZ flag Náměšť nad Oslavou AS-S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 07.09|14:09
21. 885 KANIA Tomáš CZ flag Alfa Romeo Luigi team AS-HA1-2000 Alfa Romeo 75 X X 08.09|20:22
22. 611 HRUBANOVÁ Lenka D CZ flag Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc X X 09.09|09:30
23. 612 PODPĚRA Zdeněk CZ flag Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 Vts X X 09.09|21:03
24. 777 DIBLIK Milan CZ flag KZM racing AS-E1+2000 Nissan 350Z X X 13.09|19:58
25. 655 KRÁLÍK Adam Jr CZ flag Králíkteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS X X 13.09|23:48
26. 898 KOZMANN Laco "ŠMUKO" SK flag O.L. Sportline Racing Team AS-HA1-2000 Volkswagen SCIROCCO 1 X X 14.09|16:32
27. 721 MASNÝ Peter "Estetik" CZ flag KzM Racing AS-E1+2000 Škoda Fabia 4x4x tdi X X 14.09|19:54
28. 706 PALAJ Antonín "Tonda" CZ flag KzM Racing AS-E1+2000 VW GOLF 4X4 tdi X X 14.09|19:55
29. 623 POLÁKOVÁ Nikola D CZ flag SPZ-Vysočina AS-S1+2000/2WD Audi TT X X 16.09|15:41
30. 780 STEHLÍK Karel CZ flag KV MOTOR TEAM AS-E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX X X 16.09|18:21
31. 797 ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie D CZ flag AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 X X 16.09|19:22
32. 757 BARTOŠ Miroslav CZ flag AVdíly Praha AS-E1-1600 Volvo C30 X X 16.09|19:22
33. 775 DIBLÍK Rostislav CZ flag KZM-Racing AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 X X 16.09|23:23
34. 703 KOZMANN Oliver "Maco" SK flag O.L SportlineRacingTeam AS-E1-1400 Fiat Seicento X X 17.09|09:25

Prihláška

Odhláška