Zoznam prihlásených
MZAV MST "IV. GMS HILLCLIMB Race Cars AUTOMOTODROM Brno", 16. 10. 2021

Pre pretek je stanovený limit 50 pretekárov. (Náhradníci sú zobrazení kurzívou.)


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 722 HOUSKA Radek A CZ flag SPZ-Vysočina AS-E1+2000 Audi TT X X 21.09|18:08
2. 636 HROCH Matěj Jr A CZ flag STK Okříšky RT AS-S1-1400 Mitsubishi Colt X X 21.09|18:08
3. 698 ČERNÝ Adam A CZ flag RSR-Performance AS-S1+2000/4WD Audi TTRS Revo X X 21.09|18:08
4. 646 SMOLÍK Zdeněk A CZ flag STK Okříšky RT AS-S1-1400 Mitsubishi Colt X X 21.09|18:08
5. 616 TRNKA Zdeněk A CZ flag STK Okříšky RT AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 6 X X 21.09|18:09
6. 607 HAVLÍK Jaroslav A CZ flag HS Automobil AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR X X 21.09|18:09
704 CEJNAR Pavel A CZ flag Cejny Motorsport AS-E1-1400 Suzuki Swift - - 21.09|18:12
7. 775 DIBLÍK Rostislav A CZ flag KZM Racing team AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 X X 21.09|18:14
8. 788 KRÁL Miloslav A CZ flag RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. X X 21.09|18:14
9. 613 KIMLOVÁ Anna D A CZ flag Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti X X 21.09|18:20
10. 688 BUCHTA Aleš A CZ flag RGC Motorsport CZ AS-S1-2000 BMW E36 318ti X X 21.09|18:42
11. 662 DOSTÁL Ondřej A CZ flag Bosut AS-S1+2000/2WD Renault Megane X X 21.09|18:43
12. 625 CAHA Petr A CZ flag Tupá vačka, vostrej řidič Racing team AS-S1-2000 Seat Leon tdi X X 21.09|18:58
13. 686 PAZDERKA Zdeněk A CZ flag LuktRacing AS-S1-1600 Mazda MX-5 X X 21.09|18:59
14. 802 ŠPAČEK Zdeněk A CZ flag Špaček AS-E2/C+1600 Formule Ford Mygale X X 21.09|19:18
15. 601 HRUBANOVÁ Lenka D A CZ flag Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc X X 21.09|19:22
16. 798 POLÁK Vojtěch A CZ flag SPZ-VYSOČINA AS-E1+2000 Audi TT X X 21.09|19:49
17. 777 DIBLIK Milan A CZ flag KZM Racing team AS-E1+2000 Nissan 350Z X X 21.09|20:04
18. 628 CUPÁKOVÁ Hana D A CZ flag - AS-S1-2000 BMW 318ti X X 21.09|20:16
19. 632 POLEHLA Michal A CZ flag Japan racing AS-S1-1600 Honda Civic X X 21.09|20:20
20. 716 KURBEL Pavol A SK flag Kovomk AS-E1-1400 Škoda 120L X X 21.09|20:27
21. 800 NOVÁK Marek A CZ flag MN Racing AS-E2/C-1600 Kartcross Kamikaz 3 Honda CBR RR 600 X X 21.09|20:29
22. 713 VANĚREK Roman A CZ flag Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia X X 21.09|20:32
23. 677 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport AS-S1-1600 Peugeot 106 rallye X X 21.09|20:34
24. 715 KURBEL Michal A SK flag Kovomk AS-E1-1400 Škoda 125L X X 21.09|20:43
25. 645 CAHA Jan A CZ flag TVVR Racing Team AS-S1+2000/4WD Seat Leon 1.9TDi X X 21.09|20:58
898 KOZMANN Laco A SK flag O.L SPORTLINE RACING TEAM AS-HA1-2000 Volkswagen SCIROCCO 1 - - 21.09|20:59
608 PEŘINA Michal A CZ flag Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe - - 21.09|21:15
26. 615 HANAČÍK Michal A CZ flag Puglife AS-S1+2000/2WD Honda Civic Type R X X 21.09|22:12
876 GRUNTORÁD František A CZ flag Náměšť nad Oslavou AS-HA1-2000 Renault Clio - - 21.09|22:13
27. 605 HLÁSENSKÝ Ivan A CZ flag IH motorsport AS-S1+2000/2WD BMW M2 competition X X 21.09|22:16
28. 614 NOVÁK Rostislav A CZ flag Super Seven AS-S1-2000 Lotus Super Seven X X 21.09|23:19
29. 679 DOSTÁL Martin A CZ flag Bosut AS-S1+2000/2WD Renault Megane X X 21.09|23:27
30. 666 SLOVÁKOVÁ Marta D Jr A CZ flag Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia X X 22.09|04:14
917 BAUER Patrik A CZ flag Bauer racing team AS-HA1 Vw 11 Brouk - - 22.09|06:49
611 BAUER Irena D A CZ flag Bauer Racing Team AS-S1-2000 VW New Beetle - - 22.09|06:50
31. 606 MIROVSKY Zdenek A CZ flag AHL AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STI X X 22.09|07:03
649 DIVIŠ Jiří A CZ flag - AS-S1-1400 Volkswagen Polo - - 22.09|07:37
32. 885 KANIA Tomáš A CZ flag Alfa Romeo Luigi team AS-HA1-2000 Alfa Romeo 75 X X 22.09|09:31
33. 630 PFEIFFER Siegfried A AT flag Pfeiffer Motorsport AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR X X 22.09|11:02
660 HLAVÍNEK Jiří A CZ flag JH Racing AS-S1-2000 Renault Clio - - 22.09|11:11
34. 797 ŠTĚPÁNKOVÁ Natalie D A CZ flag AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 X X 22.09|11:42
35. 676 BARTOŠ Miroslav A CZ flag AV Díly Praha AS-S1-1600 Volvo C30 X X 22.09|11:43
36. 641 KOŘÍNEK Petr A CZ flag VPK-MOTORS AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STI X X 22.09|12:15
37. 612 PODPĚRA Zdeněk A CZ flag Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS X X 22.09|12:22
38. 621 DOBROVOLNÁ Blanka D A CZ flag Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS X X 22.09|12:29
39. 648 SCHWARZMAIER Dominik A AT flag Msc Mühlbach AS-S1+2000/4WD Audi A6 X X 22.09|19:46
40. 640 BRUCKNER René A AT flag Bruckner Motorsport AS-S1+2000/2WD VW Golf X X 23.09|21:35
41. 701 ŠIMEČEK Radovan A CZ flag ECO-PRESS CZ s.r.o. AS-E1-2000 Peugeot 206i X X 28.09|13:54
42. 638 MARUŠÁK Milan A CZ flag Janík Motorsport AS-S1+2000/2WD Hyundai I30N X X 01.10|15:24
43. 663 RAUŠER Jan A CZ flag Broscar AS-S1+2000/2WD VW Golf X X 05.10|10:36
44. 746 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing AS-E1-1400 Ford Fiesta Mk4 X X 05.10|11:24
900 MIDRLA Jaroslav A CZ flag JarisMotors AS-HA1 VW Buggy - - 06.10|08:22
45. 759 VYMĚTAL Lubomír B CZ flag LVcar AS-E1+2000 BMW BMW M3 E 46 X X 23.09|23:19
46. 668 ČERNÝ David C CZ flag RSR-PERFORMANCE AS-S1+2000/4WD Audi TTRS X X 21.09|18:12
47. 682 HOUSKA Roman C CZ flag SPZ-VYSOČINA AS-S1+2000/4WD BMW M135iX X X 21.09|19:46
877 GRUNTORÁD Jiří C CZ flag Náměšť nad Oslavou AS-HA1-2000 Renault Clio - - 21.09|22:21
48. 687 HOLÁN Ivo C CZ flag Furtdokola AS-S1+2000/2WD BMW M2comp X X 21.09|22:35
692 HYNČICA Lubomír C CZ flag Lubomír Hynčica AS-S1-1400 Peugeot 306 - - 22.09|14:16
49. 833 KOSTELECKY Radek C CZ flag KOSTA motor AS-E2/C+1600 Ford Formula Ford X X 23.09|11:08
50. 664 FALTUS Milan C CZ flag Racing555 AS-S1-1600 Honda Civic VTI X X 24.09|18:31
51. 695 KLIEŠTIK Rudolf C CZ flag SPZ-VYSOČINA AS-S1+2000/2WD Mercedes CLK L+1 L+1 26.09|19:02:36
52. 644 ŠTEFELA Jaroslav C CZ flag RMB AS-S1-2000 Renault Megane RS L+2 L+2 04.10|13:45:16
53. 870 KLEIN Jaromír C CZ flag KF Motorsport AS-HA1-1300 Škoda 100 L+3 L+3 07.10|13:07:16