Zoznam prihlásených
MZAV MST " IV. POLYGON RACE - Automotodrom Brno", 16. - 17. 4. 2022

Pre pretek je stanovený limit 60 pretekárov. Ostáva voľných miest: 7/20.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 611 HRUBANOVÁ Lenka D A CZ flag Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc X X 21.03|18:04
2. 602 PFEIFFER Siegfried A AT flag Pfeiffer Motorsport AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR X X 21.03|18:07
3. 668 PAZDERKA Zdeněk A CZ flag Miata AS-S1-1600 Mazda MX-5 X X 21.03|18:26
4. 613 KIMLOVÁ Anna D A CZ flag Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti X X 21.03|18:34
837 CUPÁK Michal A CZ flag Rajhrad motors racing team AS-E2/C-1600 Kartcross Suzuki GSXR 600 - - 21.03|18:36
5. 601 ŠIMEČEK Radovan A CZ flag e-bullet.cz AS-S1+2000/2WD Hyundai i30N X X 21.03|18:57
6. 699 MAYER Patrick A AT flag Mayer Motorsport AS-E1-2000 Renault Megane RS Trophy X - 21.03|19:05
7. 677 BARTOŠ Miroslav A CZ flag AV díly Praha AS-S1-1600 Volvo C30 X X 21.03|19:56
8. 797 ŠTĚPÁNKOVÁ Natalie D A CZ flag AV díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 X X 21.03|19:56
9. 775 DIBLIK Rostislav A CZ flag KZM racing team AS-E1+2000 Seat Leon X X 21.03|20:06
10. 798 POLÁK Vojtěch A CZ flag SPZ-Vysočina AS-E1+2000 Audi TT X X 21.03|20:09
11. 707 DOUBEK Petr A CZ flag Dub race AS-E1-1400 Fiat seicento abarth X - 21.03|20:35
840 CUPÁK Martin A CZ flag Rajhrad motors racing team AS-E2/C-1600 Kartcross Suzuki GSX-R - - 21.03|21:14
12. 800 NOVÁK Marek A CZ flag MN Racing AS-E2/C-1600 Kartcross Kamikaz 3 Honda CBR RR 600 X X 21.03|21:18
13. 802 ŠPAČEK Zdeněk A CZ flag Špaček AS-E2/C+1600 Mygale Formule ford X - 21.03|21:44
14. 801 ŠPAČKOVÁ Jana D A CZ flag Špaček AS-E2/C+1600 Mygale formule Ford X - 21.03|21:45
15. 777 DIBLIK Milan A CZ flag KZM Racing team AS-E1+2000 Nissan 350Z X X 21.03|21:45
16. 616 SMOLÍK Zdeněk A CZ flag STK Okříšky RT AS-S1-1400 Honda Civic Sport X X 21.03|21:47
686 HROCH Matěj Jr A CZ flag STK Okříšky RT AS-S1-1400 Honda Civic Sport - - 21.03|21:47
17. 676 TRNKA Zdeněk A CZ flag STK Okříšky RT AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 6 X X 21.03|21:48
18. 900 HUDEČEK Lukáš A CZ flag Bastr AS-HA1 Trabant 601 X X 21.03|21:57
19. 605 HLÁSENSKÝ Ivan A CZ flag IH Motorsport AS-S1+2000/2WD BMW M2 competition X X 21.03|22:06
20. 633 RUBACEK Radek A CZ flag ALL4TRUCKS AS-S1+2000/2WD Hyundai i30N - X 21.03|22:13
21. 666 SLOVÁKOVÁ Marta D Jr A CZ flag Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia X X 22.03|04:13
22. 609 DIVIŠ Jiří A CZ flag JD Motorsport AS-S1-1400 Volkswagen Polo X X 22.03|05:13
23. 716 KURBEL Pavol A SK flag Kovomk racing AS-E1-1400 Škoda 120L X X 22.03|05:43
24. 620 TÜRKOVA Michaela D A CZ flag TRmotorsport AS-S1+2000/2WD Audi TT X - 22.03|06:34
25. 715 KURBEL Michal A SK flag Kovomk racing AS-E1-1400 Skoda 125 X X 22.03|08:31
26. 608 PEŘINA Michal A CZ flag Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe X X 22.03|08:48
27. 665 SLOVÁK Jan A CZ flag Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia X X 22.03|17:59
28. 706 PALAJ Antonín A CZ flag KZM racing team AS-E1+2000 VW Golf II 4x4 X X 22.03|19:10
29. 721 MASNÝ Peter A CZ flag KZM racing team AS-E1-2000 Škoda Fabia X X 22.03|19:10
30. 722 HOUSKA Radek A CZ flag SPZ-Vysočina AS-E1+2000 Audi TT X X 22.03|19:15
31. 696 HAVLÍK Adam A CZ flag TOYOTA HS AUTOMOBIL AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR X X 22.03|19:16
672 GRÜNEROVÁ Nicol D Jr A CZ flag Grüner Motorsport AS-S1-2000 BMW 316i e46 - - 22.03|20:00
32. 628 CUPÁKOVÁ Hana D A CZ flag - AS-S1-2000 BMW 318ti X - 22.03|20:17
33. 700 JEŠINA Jaroslav A CZ flag VPKmotors AS-E1-1400 Ford Fiesta X - 22.03|20:40
34. 718 KOŘÍNEK Lucas Jr A CZ flag AHL AS-E1-2000 Ford Puma X - 22.03|21:37
35. 636 MIROVSKÝ Zdenek A CZ flag AHL AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STI X X 23.03|19:39
36. 622 RULC Filip Jr A CZ flag DRT AS-S1-2000 Subaru Impreza X - 23.03|21:29
37. 655 RULC Dan Jr A CZ flag DRT AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza X - 23.03|21:35
38. 612 PODPĚRA Zdeněk A CZ flag Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS X X 23.03|22:14
39. 675 CHALUPA Radim A CZ flag AHL AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STi X X 25.03|22:40
833 KOSTELECKÝ Radek A CZ flag Kosťa Motor AS-E2/C+1600 Ford Van Diemen - - 27.03|10:41
671 KOSTELECKÝ Tomáš Jr A CZ flag Kosťa Motor AS-S1-2000 Peugeot 206 GT - - 27.03|10:43
40. 610 HANACIK Michal A CZ flag Puglife AS-S1+2000/2WD Honda Civic X - 30.03|13:15
41. 607 MATUŠ Pavel A CZ flag automavel motorsport AS-S1-1400 VW Polo - X 31.03|14:04
42. 746 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing AS-E1-1600 Ford Fiesta Mk4 X X 01.04|20:37
43. 708 KONEČNÝ Ivan A CZ flag Alfa Racing Club AS-E1-1600 Citroen Saxo X X 03.04|14:56
44. 727 DAMBOR Jaroslav A CZ flag KZM Racing team AS-E1-1600 Zastava 101 sportig X X 06.04|08:37
45. 606 MAŇÁK Marek A CZ flag kktvlssky AS-S1+2000/2WD Nissan 350Z X X 07.04|16:48
46. 690 HYBÁŠEK Jiři A CZ flag AHL AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX X X 08.04|23:09
47. 604 HYBASEK Pavel A CZ flag AHL AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 X X 08.04|23:10
48. 626 ONDRÁČEK Jiří A CZ flag AHL AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VII X X 09.04|09:29
49. 711 ORAVEC David A CZ flag Skalda racing AS-E1-1400 Škoda Fabia X - 10.04|15:50
50. 617 DOSTÁL Martin A CZ flag Bosut AS-S1+2000/2WD Renault Megane rs X - 11.04|09:20
51. 659 TÜRK ST. Petr A CZ flag TR Motorsport Chemwork AS-S1+2000/4WD Misubishi Lancer EVO X X - 11.04|21:51
52. 625 CAHA Petr A CZ flag TVVR racing team AS-S1-2000 Seat Leon tdi - X 12.04|02:57
53. 759 TÜRK ML. Petr A CZ flag TR Motorsport Chemwork AS-E1+2000 Subaru Impreza RA X - 12.04|17:14
669 GARTNER Michael B AT flag Mayer Motorsport AS-S1-2000 Renault Clio RS - - 21.03|18:08
54. 631 KEPEN Maxmilián Jr B CZ flag RMK motorsport AS-S1-1600 Opel corsa gsi X X 21.03|20:43
55. 692 NEUWIRTH Erik B CZ flag AHL AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO X X 08.04|23:19
56. 799 NEDUCHAL Matěj Jr B CZ flag Automotosport Neduchal AS-E1-1600 Škoda 130 R/H X - 09.04|20:45