Zoznam prihlásených
MRS-Trophy "22. Slovácký kopec - X. Memoriál Stanislava Firtla", 24. - 26. 7. 2020

Pre pretek je stanovený limit 50 pretekárov. Ostáva voľných miest: 5/11.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 601 GRUNTORÁD Faňa "Faňa" CZ flag Náměšť nad Oslavou AS-S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 29.06|21:00
2. 608 PEŘINA Michal CZ flag Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe X X 29.06|22:29
3. 610 HANAČÍK Michal "Majkl" CZ flag MT racing AS-S1+2000/2WD Honda Civic Type R X X 12.07|19:20
4. 611 HRUBANOVÁ Lenka D CZ flag Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc X X 30.06|14:39
5. 612 PODPĚRA Zdeněk CZ flag Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 Vts X X 06.07|08:08
6. 620 TÜRKOVÁ Michaela D CZ flag TR motorsport AS-S1+2000/2WD Audi TT X X 03.07|00:00
7. 622 HOUSKA Radek CZ flag SPZ-Vysočina AS-S1+2000/2WD Audi TT X X 30.06|13:39
8. 628 CUPÁKOVÁ Hana "Cupi" D CZ flag Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti X - 02.07|16:21
9. 633 ŘEMÍNEK Matěj CZ flag AC Choceň AS-S1+2000/2WD Seat Leon X X 01.07|09:43
10. 654 ZAVŘEL Adam CZ flag AZ Racing AS-S1-1600 Citroën Saxo VTS X X 29.06|22:09
11. 655 KRÁLÍK Adam Jr CZ flag Králíkteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS X X 30.06|20:37
12. 656 ŘEHÁK Vlastimil CZ flag Řehyteam valachia AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza X X 29.06|19:41
13. 671 TOUŠEK Petr "Max" CZ flag BestTires AS-S1-2000 BMW E30 X X 10.07|09:13
14. 676 VAVROCH Adam CZ flag HURICANE MOTORSPORT TEAM AS-S1-2000 Mercedes-Benz w201 - X 14.07|13:25
15. 688 BUCHTA Aleš "Alex" CZ flag Backroad Maniacs AS-S1-2000 BMW E36 318ti X X 02.07|14:24
16. 690 NEVESELÝ Radek "Nevik" CZ flag Garage AS-S1+2000/2WD Seat Leon X X 29.06|18:43
17. 698 BOKŮVKA Martin "Bokmen" CZ flag Bokmen AS-S1+2000/4WD Audi W32 - X 21.07|20:52
18. 702 DIVISOVA Alexandra D CZ flag Pfeifermotrosport AS-E1-2000 Renault Clio X - 22.07|08:23
19. 706 PALAJ Antonín "Tonda" CZ flag KzM Racing AS-E1+2000 VW GOLF 4X4 tdi X X 21.07|18:28
707 DOUBEK Petr CZ flag Dub race AS-E1-1400 Fiat Seicento1.1 - - 29.06|21:10
20. 711 TÜRK Petr CZ flag TR motorsport AS-E1+2000 Subaru Impreza WRX STI X X 01.07|14:30
21. 713 VANĚREK Roman CZ flag Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia X X 17.07|18:00
22. 721 MASNÝ Peter "Estetik" CZ flag KzM Racing AS-E1+2000 Škoda Fabia 4x4x tdi X X 21.07|18:29
23. 727 DAMBOR Jaroslav CZ flag KZM-Racing AS-E1-1600 Zastava 101 sporting X X 21.07|09:59
24. 733 FRANTA Adam Jr CZ flag TWR- Racing AS-E1-1400 Ford Fiesta X X 01.07|08:56
25. 759 VYMĚTAL Lubomír CZ flag LV car AS-E1+2000 BMW M3 E46 X X 21.07|23:43
26. 767 BARTOŠ Miroslav CZ flag AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 X X 29.06|20:50
27. 769 ŠTELC Lukáš CZ flag Kotouč gearboxes AS-E1+2000 Mitsubishi Evo 9 X X 06.07|22:57
28. 775 DIBLÍK Rostislav CZ flag KZM-Racing AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 X X 16.07|18:09
29. 777 DIBLIK Milan CZ flag KZM racing AS-E1+2000 Nissan 350Z X X 15.07|21:32
30. 788 KRÁL Miloslav CZ flag RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. X X 29.06|18:02
31. 797 ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie D CZ flag AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 X X 29.06|20:50
32. 800 NOVÁK Marek CZ flag MN Racing AS-E2/C-1600 Kartcross Kamikaz 3 Honda CBR RR 600 X X 03.07|11:33
33. 855 SLOVÁK Tomáš "SLOVENA" CZ flag SLOVENA. RACING AS-HA1-1300 Škoda 100 X - 21.07|10:45
34. 860 BISAHA Miloš "Bicar" CZ flag Team Bicar AS-HA1-1300 Škoda 130RS X - 21.07|17:43
35. 868 LISKA Radim CZ flag Racing.team1 AS-HA1-2000 BMW E36 X X 09.07|22:52
36. 878 FUJERA Jakub "Fiji" CZ flag KF motorsport AS-HA1-1300 Škoda 100 X X 01.07|08:27
37. 884 SÁZAVA Luboš CZ flag PGRace Czech Motorsport AS-HA1+2000 Porsche 911 X - 12.07|16:48
38. 899 VANÍČEK Luboš "Vaňous" CZ flag Team Vaňous AS-HA1-1300 Škoda 100 X - 21.07|14:10
39. 900 MIDRLA Jaroslav "Jaris" CZ flag JarisMotors AS-HA1-Veterán VW Buggy X - 30.06|19:52
40. 911 BAUER Irena "Iris" D CZ flag Bauer racing team AS-HA1-Veterán VW 11 Brouk X X 29.06|20:25
41. 917 BAUER Patrik "Paťa" CZ flag Bauer racing team AS-HA1-Veterán VW 11 Brouk X X 29.06|20:24
1. 609 KRUPA Vladimir "Dedko" SK flag Krupa AS-S1-1600 Honda CRX targa del sol X X 01.07|14:17
2. 709 MASÁR Radovan "Vincent Vega" SK flag NANODRY AS-E1-1600 Honda Civic X - 01.07|07:48
3. 715 KURBEL Michal "Kovomk" SK flag Kovomk AS-E1-1400 Skoda 125 X X 06.07|19:34
4. 765 PIENČÍK Jaroslav SK flag JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic X X 15.07|17:12
5. 766 ŠEDIVÝ Roman SK flag JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic X X 15.07|17:13
6. 898 KOZMANN Laco "ŠMUKO" SK flag O.L. Sportline Racing Team AS-HA1-2000 Volkswagen SCIROCCO 1 X X 30.06|13:48