Zoznam prihlásených
MRS-Trophy "PRAMOS XV. Divácká 13°", 11. - 13. 9. 2020

Pre pretek je stanovený limit 45 pretekárov. Ostáva voľných miest: 4/0.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Štát Team Trieda Automobil 1.D. Registrácia
1. 609 KRUPA Vladimir "Dedko" SK flag Krupa AS-S1-1600 Honda CRX targa del sol X 19.08|13:57
2. 611 HRUBANOVÁ Lenka D CZ flag Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc X 18.08|19:09
3. 612 PODPĚRA Zdeněk CZ flag Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 Vts X 20.08|22:51
4. 629 MAŠTERA David "Dejv" CZ flag Škoda Motorsport AS-S1-1600 Škoda Fabia RS X 19.08|12:00
5. 654 ZAVŘEL Adam CZ flag AZ Racing AS-S1-1600 Citroën Saxo VTS X 18.08|18:06
6. 655 KRÁLÍK Adam Jr CZ flag Králíkteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS X 18.08|21:20
1. 608 PEŘINA Michal CZ flag Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe X 18.08|19:13
2. 628 CUPÁKOVÁ Hana "Cupi" D CZ flag Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti X 24.08|15:27
3. 671 TOUŠEK Petr "Max" CZ flag BestTires AS-S1-2000 BMW 318i X 26.08|09:55
4. 688 BUCHTA Aleš "Alex" CZ flag Backroad Maniacs AS-S1-2000 BMW E36 318ti X 19.08|21:26
1. 601 GRUNTORÁD Faňa "Faňa" CZ flag Náměšť nad Oslavou AS-S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X 19.08|09:08
2. 610 HANAČÍK Michal "Majkl" CZ flag MT racing AS-S1+2000/2WD Honda Civic Type R X 18.08|18:06
3. 620 TÜRKOVÁ Michaela D CZ flag TR motorsport AS-S1+2000/2WD Audi TT X 19.08|17:49
4. 622 HOUSKA Radek CZ flag SPZ-Vysočina AS-S1+2000/2WD Audi TT X 18.08|19:11
5. 633 ŘEMÍNEK Matěj CZ flag AC Choceň AS-S1+2000/2WD Seat Leon X 18.08|20:26
6. 686 ROJAR Vašek CZ flag ROJAR s.r.o. AS-S1+2000/2WD Lotus Exige X 23.08|20:49
7. 690 NEVESELÝ Radek "Nevik" CZ flag Garage AS-S1+2000/2WD Seat Leon X 21.08|14:48
1. 656 ŘEHÁK Vlastimil CZ flag Řehyteam valachia AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza X 18.08|20:33
703 KOZMANN Oliver "Maco" SK flag O.L SportlineRacingTeam AS-E1-1400 Fiat Seicento - 18.08|18:11
1. 707 DOUBEK Petr CZ flag Dub race AS-E1-1400 Fiat Seicento1.1 X 21.08|13:46
2. 715 KURBEL Michal "Kovomk" SK flag Kovomk AS-E1-1400 Skoda 125 X 18.08|22:14
3. 716 KURBEL Pavol SK flag KOVOMK AS-E1-1400 Škoda 120L X 24.08|18:48
4. 723 ZWINGER Vítězslav CZ flag TWR- Racing AS-E1-1400 Ford Fiesta X 19.08|20:17
5. 733 FRANTA Adam Jr CZ flag TWR- Racing AS-E1-1400 Ford Fiesta X 19.08|11:56
1. 709 MASÁR Radovan "Vincent Vega" SK flag NANODRY AS-E1-1600 Honda Civic X 18.08|18:01
2. 757 BARTOŠ Miroslav CZ flag AVdíly Praha AS-E1-1600 Volvo C30 X 18.08|23:46
3. 765 PIENČÍK Jaroslav SK flag JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic X 06.09|16:25
4. 766 ŠEDIVÝ Roman SK flag JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic X 06.09|16:29
1. 713 VANĚREK Roman CZ flag Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia X 03.09|13:59
767 BARTOŠ Miroslav CZ flag AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 - 07.09|17:39
2. 788 KRÁL Miloslav CZ flag RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. X 18.08|18:06
3. 797 ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie D CZ flag AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 X 18.08|23:46
1. 711 TÜRK Petr Jr CZ flag TR motorsport AS-E1+2000 Subaru Impreza WRX STI X 18.08|18:07
2. 759 VYMĚTAL Lubomír CZ flag LV car AS-E1+2000 BMW M3 E46 X 02.09|22:53
3. 769 ŠTELC Lukáš CZ flag Kotouč gearboxes AS-E1+2000 Mitsubishi Evo 9 X 18.08|18:57
1. 837 CUPÁK Michal CZ flag Rajhrad motors racing team AS-E2/C-1600 Kartcross Suzuki Gsxr 600 X 20.08|07:46
2. 840 CUPÁK Martin CZ flag Rajhrad motors racing team AS-E2/C-1600 Kartcross Suzuki Gsxr X 20.08|07:31
1. 868 LISKA Radim CZ flag Racing.team1 AS-HA1-2000 BMW E36 X 18.08|23:05
2. 885 KANIA Tomáš CZ flag Alfa Romeo Luigi team AS-HA1-2000 Alfa Romeo 75 X 01.09|19:39
3. 898 KOZMANN Laco "ŠMUKO" SK flag O.L. Sportline Racing Team AS-HA1-2000 Volkswagen SCIROCCO 1 X 18.08|18:05
1. 900 MIDRLA Jaroslav "Jaris" CZ flag JarisMotors AS-HA1-Veterán VW Buggy X 28.08|09:44
2. 911 BAUER Irena "Iris" D CZ flag Bauer racing team AS-HA1-Veterán VW 11 Brouk X 19.08|11:50
3. 917 BAUER Patrik "Paťa" CZ flag Bauer racing team AS-HA1-Veterán VW 11 Brouk X 19.08|11:45