Seznam přihlášených
"Ústecká 21", 24. - 26. 8. 2018

Stav k (konec přihlašování) 17.08.2018 00:00:00.

Pro závod je stanoven limit 140 závodníků. Zbývá volných míst: 2/1.


Zvol závod:

# St. č. Jezdec Stát Team Sk./Třída IHCC HHCC CEZ MSR Automobil 1.D. 2.D. Registracie
1. 393 KADLEČEK Jiří CZ flag Jiří Kadleček E1H-1600 Honda Civic X X 16.07|07:29
2. 88 OŠMERA Jiří CZ flag Jiří Ošmera E2-SH-2000 E2-SH E2-SH-2000 Volkswagen Scirocco X X 16.07|07:30
3. 383 ŽÁČEK Petr CZ flag LEGENDY E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 16.07|07:55
4. 235 TYKAL Petr CZ flag SKI ACCR CZECH TEAM HA-K5-E3 HA-K5-E2 HA-K5-E2 MTX 1-03 X X 16.07|08:16
5. 57 KMÍNEK Zdeněk CZ flag MJ Autosport GT+2000 GT Nissan 350 Z 3498 X X 16.07|10:47
6. 72 HRUBÝ Milan CZ flag Kv Motor Team s.r.o. E1-1600 E1 Škoda Fabia FR16 X X 16.07|11:44
7. 340 KŘEPELKA Lukáš CZ flag Kv Motor Team s.r.o. E1H-2000 Peugeot 206 SRC X X 16.07|11:51
8. 76 MACH Jan CZ flag Jan Mach E1-2000 E1 Škoda Octavia CUP X X 16.07|21:15
222 KUBÍČEK Jiří CZ flag SKI ACCR Czech Team HA-K3-C1 HA-K3-C1 Škoda 130 RS - - 16.07|21:32
9. 275 GÄNSDORFER Aleš CZ flag Aleš Gänsdorfer HA-K5-E7 HA-K5-E4 HA-K5-E4 HK3 MTX 1-10 X X 16.07|22:14
10. 296 VOZDECKÝ Dominik Jr CZ flag Dominik Vozdecký HA-K5-E3 HA-K5-E3 MTX 1-03 X X 16.07|22:25
11. 308 KOPEČEK Jiří CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra X X 17.07|09:35
12. 372 BROUSEK Petr CZ flag Brousek E1H-1400 Austin Mini Cooper X X 17.07|10:47
13. 348 POPOVA EliŠka D Jr CZ flag ELIŠKA POPOVA E1H-1600 Škoda FELICIA PICK-UP FREE STYLE X X 17.07|11:02
14. 70 STEJSKAL Bronislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 E1 Škoda Felicia Kit-Car - X 17.07|11:47
15. 370 DOBEŠ Václav CZ flag Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit X X 17.07|13:28
16. 71 MEIXNER Richard CZ flag KvMotorTeam s.r.o. E1+3000 E1 Mitsubishi Lancer EVO MAX X X 17.07|14:19
17. 377 GRUNDOVÁ Nela D Jr CZ flag KVMotorTeam s.r.o. E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII X X 17.07|14:20
18. 351 CHMELÍK Martin Jr CZ flag Martin Chmelík E1H-2000 Renault Clio X X 17.07|14:31
19. 217 MIKEŠ Jaroslav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA-K2-B3 HA-K2-B3 HA-K2-B3 Škoda 130RS X X 17.07|15:43
20. 388 KRÁČMAR Zdeněk CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-1400 Demon Car CM1000 X X 17.07|17:31
21. 5 RYBNÍČEK Marek CZ flag LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+3000 E2-SH Ford FIESTA WRC EVO X X 17.07|17:53
22. 326 BERGER Karel CZ flag Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 X X 17.07|18:09
23. 385 KUBÍN Adam CZ flag Adam Kubín E1H+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX X X 17.07|19:52
24. 320 PLEVA Martin CZ flag Automotoklub Vrbno v AĆR E1H-Škoda ZAV Škoda 100 X X 17.07|19:56
325 ŠUSTR Miloslav CZ flag Šustr Miloslav E1H-1600 Škoda Favorit - - 17.07|20:01
25. 301 PLUHAŘ Jindřich CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Nissan Sunny X X 17.07|22:06
26. 360 KŘIVKA Tomáš Jr CZ flag Tomáš Křivka E1H-2000 Renault CLIO SPORT X X 17.07|22:38
27. 37 VAVŘINEC Tomáš CZ flag CRC Czech National Team N+3000 N N+2000 Mitsubishi EVO IX X X 18.07|07:24
28. 386 DOHNÁLEK Josef CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Citroen C2 VTS X X 18.07|08:30
29. 73 LOUBAL Lubomir CZ flag Lubomir Loubal E1-3000 E1 VW GOLF 4Tdi X X 18.07|09:10
30. 329 KOČIŘÍK David CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid X X 18.07|20:09
31. 77 SVOZIL Michal CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 E2-SH BMW m3 X X 19.07|08:55
32. 374 FURIŠ Pavel CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 Mi16 X X 19.07|20:16
33. 55 JERMAN Martin CZ flag ACCR Czech Jerman Team GT+2000 GT Lamborghini Gallardo GT3 X X 20.07|09:11
34. 32 SAJLER Filip CZ flag Liqui Moly Racing Team N+3000 N Mitsubishi Lancer EVO X X X 20.07|09:12
35. 33 SAJLEROVÁ Gabriela D CZ flag Liqui Moly Racing Team N+3000 N Mitsubishi Lancer EVO X X X 20.07|09:13
36. 331 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 X X 21.07|16:09
37. 322 FILIPÍN Jiří CZ flag Filipín Jiří E1H-1400 Suzuki Swift GTi X X 21.07|20:39
38. 96 GRÜNER František CZ flag František Grüner E2-SH+3000 E2-SH BMW 327i e30 X X 22.07|21:36
39. 240 STEJSKAL Milan CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D5 HA-K4-D4 HA-K4-D5 Lada VFTS X X 23.07|09:55
40. 241 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D3 HA-K4-D5 HA-K4-D3 Fiat RITMO 130TC X X 23.07|09:56
41. 341 MALÍK Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra OPC X X 23.07|18:05
42. 47 DĚDEK David CZ flag Auto Racing Team Praha A-2000 A Alfa Romeo 147 2,0 TS X X 23.07|22:40
43. 303 KRAKOVIČ Radek CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Fiks 09RK X X 24.07|08:57
44. 311 MLEJNEK Aleš CZ flag Aleš Mlejnek E2H-SS-1400 Gloria C8F X X 24.07|12:25
45. 332 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-Škoda ZAV škoda 110R X X 24.07|12:38
46. 369 WINTER Jaroslav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R X X 24.07|13:32
47. 338 KALÁB Jiří CZ flag Motorsport Jura E1H-1400 Škoda Felicia A 1400 X X 24.07|14:14
48. 345 ZÁLESKÝ Radek CZ flag Radek Záleský E2H-SS-1400 MTX 1-02 X X 24.07|16:22
49. 334 ZOUFALÝ Karel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia PickUP Freestyle X X 24.07|17:30
307 TOMEČEK Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger - - 25.07|08:03
50. 335 ŠÁLEK Jan CZ flag Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 X X 25.07|08:42
51. 513 KMEŤ František SK flag Autošportkmeť HA-K5-E2 HA-K5-E2 HA-K5-E2 HK3 Metalex MTX 1-03 X X 25.07|11:09
52. 361 ŠTILEC Roman CZ flag Roman Štilec E1H-1600 Honda Civic X X 25.07|12:34
53. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130 LR X X 25.07|15:10
54. 69 BENEŠ Oskar CZ flag MJ Autosport E1+3000 E1 Ford Fiesta WRC X X 25.07|15:58
55. 12 MALÝ Jaromír CZ flag MJ Autosport E2-SH+3000 E2-SH Mitsubishi Lancer Evo 8 X X 25.07|16:00
56. 357 CHUDOBA Zdeněk CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Norma M 20F X X 25.07|18:18
57. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR RR 600 X X 25.07|20:36
58. 65 ŠUBERT Drahoslav CZ flag LIQUI MOLY RACING TEAM E1+3000 E1 Mitsubishi Lancer WRC 05 X X 25.07|22:21
59. 304 SAMEK Martin CZ flag Racing Team 3L z.s E1H-1600 Škoda Felicie Pick-up X X 25.07|22:23
60. 333 DAVID Petr CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000/2WD VW GOLF TDI X X 25.07|22:31
366 HLAVINKA Josef CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Opel Lotus - - 25.07|22:43
61. 315 HLAVINKA Josef Jr CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 X X 25.07|22:44
62. 7 VONDRÁK Martin CZ flag Auto Vondrák ACCR CZECH Team E2-SS-2000 D/E2-SS Tatuus Formula Masters X X 25.07|23:22
63. 273 ONDREJKA Ján SK flag Ján Ondrejka HA-K2-B1 HA-K2-B1 HK1-1600 Giom 1 X X 26.07|17:12
64. 305 NECKÁŘ Libor CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 X X 29.07|13:55
65. 302 NOVICKÝ Michal CZ flag Michal Novický E2H-SC-2000 Ligier JS49 Honda X X 30.07|08:11
66. 80 LOS Jiří CZ flag Racing team 3l z.s. E2-SH+3000 E2-SH Mitshubishi Lancer Evo IX X X 30.07|10:21
67. 93 KOTEK Pavel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 E2-SH BMW M3 X X 30.07|16:23
68. 232 VONDRÁKOVÁ Michaela D CZ flag Michaela Vondráková HA-K2-B3 HA-K2-B3 HA-K2-B3 Škoda 120S X X 30.07|18:33
69. 233 INDRA Jindřich CZ flag JINDŘICH INDRA ACCR CZECH TEAM HA-K3-C1 HA-K3-C1 HA-K3-C1 Škoda 110L X X 30.07|18:44
70. 209 DOKOUPIL Roman CZ flag Dokoupil HA-K3-C1 HA-K3-C1 Škoda 130 RS X X 30.07|21:26
71. 45 HOSNEDL Jan CZ flag Jan Hosnedl A-2000 A Renault Clio sport X X 30.07|21:48
72. 600 VERES Alexander SK flag Alexander Veres A-2000 A A-2000 Renault Clio RS X X 31.07|10:04
73. 700 MICHL Josef CZ flag Michl Motor ACCR Czech Team HA-K2-B3 HA-K2-B3 HA-K2-B3 HK2-1300 Škoda 130 RS X X 31.07|22:52
74. 202 KONICAR Vladimír CZ flag 1a ACCR C HA-K1-A5 HA-K1-A5 HA-K1-A5 BMW 2002 X X 31.07|23:32
75. 722 KUBÍČEK Jiří CZ flag SKI ACCR Czech Team HA-K3-C1 HA-K3-C1 HA-K3-C1 Škoda 130 RS X X 01.08|19:44
314 ŽÁK Josef CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Š100 - - 01.08|20:24
76. 288 MŇUK Radek Jr CZ flag Radek Mňuk HA-K3-C1 HA-K3-C1 Škoda 130 RS X X 02.08|08:19
77. 339 PETR Dlouhý Jr CZ flag AUTOSPORTDLOUHY Sprint Car-600 Buggy Barracuda Yamaha 600 X X 03.08|22:06
78. 68 MACHOVÁ Tereza D Jr CZ flag GMS RACING TEAM E1-1400 E1 Suzuki Swift X X 04.08|10:45
79. 201 PRÁŠEK Jaroslav CZ flag gt2 motorsport s.r.o. HA-K5-E5 HA-K5-E5 HA-K5-E5 Chevron B42 X X 05.08|19:46
80. 545 MIČKO Branislav SK flag Lama Racing N N N+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 X X 06.08|11:40
81. 650 MIČKO Branislav SK flag Lama Racing N+2000 N N+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 X X 06.08|11:41
82. 85 THEIMER ST. Jiří CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 E2-SH E2-SH-2000 Peugeot 306 Maxi X X 06.08|18:13
83. 703 LOTTINI Piero IT flag Bologna squadra corse HA-K4-D8 HA-K4-D8 HA-K4-D8 Osella PA9/90 X X 07.08|13:15
84. 42 TRNKA Jan CZ flag JAN TRNKA A-1400 A Skoda FELICIA X X 07.08|13:51
85. 701 COLOTTO Gina IT flag Bologna squadra corse HA-K5-E3 HA-K5-E3 HA-K5-E3 Formula Fiat Abarth FE033 X X 07.08|15:11
86. 777 CZAPKA Marian PL flag Katrex Karolina Autosport HA-K3-C3 HA-K3-C3 HA-K3-C3 HK1+2000 Porsche 928 X X 07.08|15:57
87. 517 ČAMBÁLIK Bohumír SK flag STRONG RACING TEAM A A A-2000 Honda CIVIC TYPE-R EP3 X X 07.08|18:05
88. 601 KACVINSKÝ Peter SK flag Kacvinský Peter N-2000 N N-2000 Honda Civic TYPER X X 07.08|18:33
89. 1 KOMÁREK David CZ flag Liqui Moly racing E2-SC-3000 E2-SC Norma M20FC KOMVET X X 07.08|18:44
90. 4 ŠPALEK Jiří CZ flag Liqui Moly racing E2-SC-3000 E2-SC Norma M20F EVO X X 07.08|18:45
91. 501 DROTÁR Igor SK flag Drotár autošport E1 E1 E1+2000 Škoda Fábia R5 X X 07.08|22:36
92. 702 BONUCCI Uberto IT flag BONUCCI UBERTO HA-K4-D8 HA-K4-D8 HA-K4-D8 Osella PA 9/90 X X 07.08|23:24
93. 704 PAGLIARELLO Giovanni IT flag PAGLIARELLO GIOVANNI HA-K1-A2 HA-K1-A2 HA-K1-A2 Abarth 1000 BIALBERO X X 07.08|23:33
94. 238 BROŽ Robert CZ flag Robert Brož HA-K3-C1 HA-K3-C1 Škoda 130 RS X X 08.08|05:22
95. 86 JEŽEK Radim CZ flag Radim Ježek E2-SH-1400 E2-SH Škoda Falicia X X 08.08|09:24
96. 666 MACHÁČEK Kamil SK flag Ing.Kamil Macháček E1+2000/2WD E1 E1+2000/2WD Opel Calibra X X 08.08|12:42
97. 99 VITVER Vladimír CZ flag SVC GRPOUP Czech National Team E2-SH+3000 E2-SH Audi TT-R DTM X X 08.08|13:27
98. 705 BENÍK Tomáš Jr SK flag MTB Racing Team HA-K3-C2 HA-K3-C2 HA-K3-C2 HK1-2000 Lancia Beta Coupé X X 08.08|15:13
99. 706 BENÍK Marcel SK flag MTB Racing Team HA-K4-D2 HA-K4-D2 HA-K4-D2 HK2-2000 BMW 320i X X 08.08|15:25
100. 745 FREUDENSCHUß Willi AT flag Team Terschl Austria HA-K4-D3 HA-K4-D3 HA-K4-D3 HK2+2000 BMW 320i X X 08.08|19:16
101. 710 ČILIAK Miroslav SK flag Slovak National Hillclimb Team HA-K5-E4 HA-K5-E4 HA-K5-E4 HK3 Metalex MTX 1-06 X X 08.08|21:27
102. 502 AMBRÚZ Peter SK flag Slovak National Hillclimb Team N N N+2000 Mitsubishi LANCER EVO IX X X 08.08|21:31
103. 550 AMBRUZ Anna D SK flag Slovak National Hillclimb Team N N N-2000 Honda CIVIC Type R X X 08.08|21:35
104. 599 SALON Peter SK flag Slovak National Hillclimb Team E1 E1 E1+2000/2WD Seat Leon Supercopa X X 08.08|21:40
105. 503 BEREŠ JUN. Jozef SK flag Slovak National Hillclimb Team E2-SH E2-SH E2-SH+2000 Ford ESCORT RS COSWORTH WRC X X 08.08|21:47
106. 504 ONDREJ Tomáš SK flag Slovak National Hillclimb Team D/E2-SS D/E2-SS D/E2-2000 Tatuus FR2000 X X 08.08|21:52
107. 505 HUDY Vladimír SK flag SLOVAK NATIONAL HILLCLIMB TEAM A A A-2000 Honda Civic Type r X X 08.08|22:21
108. 616 VLHA Vladimír SK flag Vladimír Vlha N+2000 N N+2000 Mitsubishi Lancer Evolution IX X X 09.08|11:40
109. 606 ŠÚTOR Róbert SK flag Subaru Rally Team Komárno E1-2000 E1 E1-2000 Skoda Octavia X X 09.08|12:13
110. 614 BARÁTH Alexander Jr SK flag Alexander Baráth N-2000 N N-2000 Honda Civic X X 09.08|13:23
111. 696 KRIVÁK Stanislav SK flag Stanislav Krivák E1-2000 E1 E1-2000 Peugeot 306 X X 09.08|16:28
112. 3 BENEŠ Miloš CZ flag GMS RACING TEAM E2-SS-3000 D/E2-SS Osella FA 30 X X 09.08|16:40
113. 373 SURÓWKA Jaroslav CZ flag Jaroslav Surowka E2H-SC-2000 Norma M20 X X 09.08|17:15
114. 633 ČAMBÁLIK Tomáš Jr SK flag STRONG RACING TEAM N-2000 N N-2000 Renault Clio RS X X 09.08|19:37
115. 253 ZMEŠKAL Miloš CZ flag Miloš Zmeškal HA-K5-E9 HA-K5-E5 HA-K5-E5 HK3 Ralt RT 032 X X 10.08|00:12
67 MÁLKOVÁ Simona D CZ flag Miloš Zmeškal E1-1600 E1 Ford Fiesta - - 10.08|00:20
116. 626 GRÓF Marián SK flag String Racing Team E1-1600 E1 E1-1600 Suzuki SWIFT X X 10.08|07:48
117. 2 NEVĚŘIL Dušan CZ flag Speedmaster racing team E2-SC-3000 D/E2-SS Norma M20FC X X 10.08|11:19
118. 602 KOLENO ML Miloš SK flag Motorsport-koleno E1-2000 E1 E1-2000 Skoda Octavia kit car X X 10.08|12:02
119. 603 KOLENO Miloš SK flag Motorsport-koleno E1-2000 E1 E1-2000 Škoda 130LR X X 10.08|12:05
120. 699 DUBÓCZI Jaroslav SK flag Jantar Team s.r.o. E1+2000/2WD E1 E1+2000/2WD Seat Leon Supercopa X X 10.08|15:02
121. 707 NEUBAUER Herbert AT flag Historic Racing Team Austria HA-K4-D6 HA-K4-D6 HA-K4-D6 HK3 Lancia Delta Integrale 16V X X 10.08|22:34
122. 708 ADÁMEK Miroslav CZ flag Auto Adámek HA-K2-B3 HA-K2-B3 HA-K2-B3 Nsu TT X X 10.08|23:14
123. 91 VAŠEK Jiří CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 E2-SH E2-SH-2000 Škoda Octavia X X 11.08|10:15
124. 309 STRNAD Petr CZ flag Petr Strnad E1H-Škoda ZAV Škoda Škoda 130LR X X 11.08|14:53
125. 64 CVRČEK Věroslav CZ flag L Racing team E1-3000 E1 E1+2000 Škoda Fabia S2000 X X 12.08|07:54
126. 605 PAVLÍK Denis Jr SK flag L Racing team A-1600 A A-1600 Peugeot 208 R2 Vti X X 12.08|08:09
127. 344 HORT Martin CZ flag MAX SPEED s.r.o. E1H-1600 Peugeot 106 X X 13.08|00:07
128. 607 KONEČNÝ Tomáš SK flag Rally System Slovakia N+2000 N N+2000 Subaru WRX STI X X 13.08|08:56
129. 612 DEMETER Matej Jr SK flag Demo motorsport team E1-1600 E1 E1-1600 Citroen Saxo VTS X X 13.08|10:25
130. 693 JUHAS Martin SK flag mrm motorsport E1+2000/2WD E1 E1+2000/2WD BMW M3 X X 13.08|17:40
131. 653 POLÁČEK Martin SK flag Martin Poláček E1+2000/2WD E1 E1+2000/2WD BMW m3 X X 13.08|20:13
132. 31 KRÁMSKÝ Otakar, jr. CZ flag BMW Krámský Team Open Osella PA20/S X X 13.08|21:24
133. 656 PURŠ Patrik Jr SK flag patrik purš E1-1600 E1 E1-1600 Honda civic vti X X 14.08|00:54
134. 609 POPIELA Marcin PL flag Marcin Popiela N-2000 N N-2000 Honda Civic Type-r X X 14.08|08:32
135. 712 LABNER Reinhard AT flag Reinhard Labner HA-K1-A3 HA-K1-A3 HA-K1-A3 HK1-1300 Austin Mini Cooper S 1275 X X 14.08|17:04
136. 9 KRAMPOTA Ivo CZ flag Krampota Ivo E2-SH+3000 E2-SH BMW M3 E-36 X X 15.08|11:42
137. 74 DUDA Grzegorz PL flag Race National Team Poland E1-3000 E1 E1+2000 Hyundai i20 X X 16.08|19:19
138. 540 JAKŠIC Vasilije ME flag AMSK Blazo Smiljanic Kotor N N Mitsubishi Lancer X X 16.08|20:28
139. 512 BULATOVIC Dejan ME flag AMSK Blazo Smiljanic Kotor E1 E1 Seat Leon X X 16.08|20:33