Seznam přihlášených
""IV. GMS HILLCLIMB PROLOG" Automotodom Brno", 4. 4. 2020 - ZRUŠENÉ

Stav k (konec přihlašování) 14.03.2020 00:00:00.

Pro závod je stanoven limit 70 závodníků. Zbývá volných míst: 47/47.


Zvol závod:

# St. č. Jezdec Stát Team Sk./Třída Automobil 1.D. 2.D. Registracie
1. 309 OSLADIL Jan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 2.0 X X 06.03|18:08
2. 306 OSLADIL Jan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle X X 06.03|18:08
3. 323 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 2.0 X X 06.03|18:10
4. 16 NOVICKÝ Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E2-SC-2000 Ligier JS49 Honda X X 07.03|07:35
5. 304 ZOUFALÝ Karel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia Pick-UP Freestyle X X 07.03|16:12
6. 303 HUBR František CZ flag František Hubr E1H+2000 Subaru Impreza STI X X 07.03|17:39
7. 355 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP X X 08.03|07:59
8. 300 HEDA Jiří CZ flag Alcore Motorsport E2H-SC-2000 Lola 598 X X 08.03|08:01
9. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore Motorsport E1H-1400 Škoda 130LR X X 08.03|08:02
10. 22 KRAKOVIČ Radek CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Fiks 09RK X X 08.03|14:23
11. 368 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E1H+2000 BMW SŠ20 X X 08.03|16:04
12. 329 KOČIŘÍK David CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Rapid X X 08.03|16:47
13. 339 DLOUHÝ Petr Jr CZ flag Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracua X X 08.03|21:37
14. 25 ŠVORC Roman CZ flag PGRace Czech Motorsport E2-SC-3000 Lucchiny P3 X X 09.03|08:35
15. 88 OŠMERA Jiří CZ flag Pfeifer Motorsport s.r.o. Skupina 4 VW Scirocco X X 09.03|10:02
16. 334 MÜLLER Michal CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 X X 09.03|18:45
17. 322 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore motorsport E2H-SS-1000 Formule Gloria X X 09.03|19:37
18. 333 ŠPILKA Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicia pick-up Freestyle X X 11.03|07:08
19. 398 BOHÁČ Milan CZ flag Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio X X 11.03|15:32
20. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Junior Moto Servis Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 X X 11.03|21:17
21. 390 KLIMEŠ Lukáš CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma X X 12.03|20:33
22. 389 ZOUFALÁ Martina D CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia X X 12.03|21:00
23. 68 ULMAN Pavel CZ flag Pavel Ulman Skupina 1 BMW E36 X X 13.03|09:02