Seznam přihlášených
"III. GMS HILLCLIMB PROLOG" Automotodrom Brno", 5. - 6. 4. 2019

Stav k (konec přihlašování) 03.04.2019 00:00:00.

Pro závod je stanoven limit 70 závodníků. Zbývá volných míst: 1/1.

Export to pdf

Zvol závod:

# St. č. Jezdec Stát Team Sk./Třída Automobil 1.D. 2.D. Registracie
1. 96 FILLOVÁ Kristýna D Jr CZ flag KRTZ racing E2-SH+3000 Mitsubishi Black Evo X X 05.03|18:43
2. 3 RYBNÍČEK Marek CZ flag ACCR CZECH TEAM LIQUI MOLY E2-SH-3000 Mc F1 Evo 2019 X X 05.03|19:00
3. 14 VAVŘINEC Tomáš CZ flag ACCR Czech CRC Team N+3000 Mitsubishi EVO IX X X 05.03|19:41
4. 399 KNAPEK Tomáš CZ flag Tomáš Knapek E2H-SS-1400 MTX Faster X X 05.03|20:46
388 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 MTX 1-03 - - 05.03|20:48
308 KOPEČEK Jiří CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra F - - 05.03|20:49
5. 47 DĚDEK David CZ flag Nutrend ACCR Czech Team A-2000 Alfa Romeo 147, 2,0 TS X X 05.03|22:14
310 OSLADIL Jan CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1600 Formule Modial MTX 1-06 - - 06.03|07:30
6. 88 OŠMERA Jiří CZ flag PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E2-SH-2000 VW Scirocco X X 06.03|12:32
7. 33 HOLÁN Ivo CZ flag Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo 9 X X 06.03|13:47
66 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1+3000 BMW ŠS19 - - 06.03|21:19
8. 355 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP X X 06.03|22:16
9. 8 JANÍK Václav CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo X X 08.03|09:25
10. 16 LISA Petr CZ flag Autoklub JV Sport Racing AČR E2-SC-2000 Norma M20FC X X 08.03|10:28
11. 240 STEJSKAL Milan CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS X X 09.03|12:10
12. 241 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D6 Fiat RITMO ABARTH 130TC X X 09.03|12:11
13. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 X X 10.03|09:13
14. 9 JERMAN Martin CZ flag ACCR Czech Jerman Team GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 X X 11.03|12:05
15. 10 SAJLER Filip CZ flag Liqui moly Racing team klub v AČR N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X X X 11.03|12:06
16. 12 SAJLEROVÁ Gabriela D CZ flag Liqui Moly Racing Team klub v ACŘ N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X X X 11.03|12:06
17. 339 DLOUHÝ Petr Jr CZ flag Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda X X 12.03|20:46
18. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130LR X X 13.03|00:20
368 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 BMW SŠ19 - - 13.03|18:20
19. 303 HUBR František CZ flag František Hubr E1H+2000 Subaru Impreza STI X X 13.03|19:09
20. 304 ZOUFALY Karel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia frestyle X X 14.03|10:19
21. 57 KMÍNEK Zdeněk CZ flag MJ Autosport GT+2000 Nissan 350Z X X 15.03|20:53
22. 6 MALÝ Jaromír CZ flag MJ Autosport GT+2000 Brc BRC X X 15.03|21:16
23. 45 MALÁ Kristýna D Jr CZ flag MJ Autosport A-2000 Renault CLIO RS X X 15.03|21:38
24. 18 KRÁČMAR Zdeněk CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 X X 18.03|20:31
25. 253 ZMEŠKAL Miloš CZ flag Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 X X 18.03|21:09
26. 67 MÁLKOVÁ Simona D CZ flag Simona Málková E1-1600 Ford Fiesta XR 2i X X 18.03|21:09
27. 333 DAVID Petr CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 VW GOLF TDI X X 18.03|23:53
28. 22 NECKÁŘ Libor CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-2000 Tatuus Master LNR Evo X X 19.03|01:47
29. 1 BENEŠ Miloš CZ flag GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 X X 19.03|07:31
30. 383 ŽÁČEK Petr CZ flag Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 19.03|07:37
31. 91 PLUHAŘ Jindřich CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Nissan Sunny X X 19.03|12:58
32. 44 VOJÁČEK Petr CZ flag Art racing Praha A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 X X 19.03|12:58
33. 40 VOJÁČEK Lukáš CZ flag ACČR Czech Ennoble team A+3000 Subaru Impreza Sti X X 19.03|13:01
34. 30 LOS Jiří CZ flag 3L Racing N+3000 Renalt megan rs X X 19.03|19:58
35. 340 KOPECKÝ Luděk CZ flag Luděk Kopecký E1H-1600 VAZ 2103 X X 20.03|09:06
36. 11 VONDRÁK Martin CZ flag Martin Vondrák E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters X X 20.03|13:38
37. 389 ZOUFALÁ Martina D CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia X X 20.03|14:40
38. 390 KLIMEŠ Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma X X 20.03|15:13
39. 31 KOZAR Yevhen CZ flag Kozar N+3000 Renault Megan RS X X 20.03|22:24
40. 266 KREJSA Miroslav CZ flag Miroslav Krejsa HA-K5-E7 MTX 1-03 X X 21.03|07:51
41. 19 VÍTEK Petr CZ flag CLIMART RACING TEAM E2-SC-3000 Osella PA 30 X X 21.03|08:07
42. 369 WINTER Jaroslav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R X X 21.03|09:59
43. 90 BENEŠ Oskar CZ flag Auto racing PM Praha E2-SH+3000 Ford Fiesta X X 21.03|10:44
44. 300 HEDA Jiří CZ flag Alcore Motorsport E2H-SS-1000 Ryba F3 X X 21.03|20:24
45. 351 CHMELÍK Martin Jr CZ flag PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E1H-2000 Renault Clio X X 22.03|21:23
46. 318 HÁJEK Marek CZ flag Marek Hájek E1H-2000 BMW 318is compact X X 23.03|10:23
47. 252 DOLEŽAL Lubomír CZ flag dolezall@unet.cz HA-K5-E7 MTX 1-06 X X 23.03|20:54
48. 68 MACHOVÁ Tereza D Jr CZ flag GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift X X 24.03|15:26
49. 20 CHUDOBA Zdeněk CZ flag AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F X X 25.03|14:07
50. 334 MÜLLER Michal CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 X X 25.03|20:48
63 HUBÁČEK Karel CZ flag Autoklub JV Sport Racing AČR E1+3000 BMW M3 GTR - - 26.03|09:27
51. 200 CHYTIL Ondřej Jr CZ flag Chytil Motorsport ACCR Czech Team HA-K5-E3 MTX 1-03 X X 26.03|13:13
52. 359 VYMĚTAL Lubomír CZ flag Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW E46 X X 26.03|19:19
53. 344 KOTAŠKA Adam Jr CZ flag Adam Kotaška Sprint Car-600 Yamaha Kamikaz 3 X X 26.03|21:12
54. 61 DROTÁR Igor SK flag Drotár autošport r E1+3000 Škoda Fábia X X 26.03|21:46
55. 21 SVOBODA Jiří CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B02/50 X X 27.03|10:19
56. 296 VOZDECKÝ Dominik Jr CZ flag Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 X X 27.03|12:43
57. 4 ŠPALEK Jiří CZ flag Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20F EVO X X 27.03|19:48
58. 328 KOPEČEK Jiří CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus X X 28.03|01:53
59. 269 FRONĚK Michal CZ flag Le Mans Redux HA-K1-A1 Aero Minor Sport X X 28.03|19:00
60. 332 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 110R X X 28.03|21:54
61. 231 VOJVODÍK Ivan CZ flag Vojvodík Ivan HA-K4-D4 Lada Samara X X 30.03|09:03
62. 244 VELEBNÝ Michal CZ flag Velebný Michal HA-K1-A7 Škoda SPORT X X 30.03|14:10
63. 234 VĚTVIČKA Jaroslav CZ flag Jaroslav Větvička HA-K1-A7 Tatra 605 X X 01.04|20:23
64. 69 DOHNÁLEK Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Citroen C2 VTS X X 01.04|21:49
65. 77 SVOZIL Michal CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-3000 BMW M3 X X 02.04|09:09
66. 99 VITVER Vladimír CZ flag ACCR Czech AVC Group Team E2-SH+3000 Audi TT-R DTM X X 02.04|13:49
67. 398 BOHÁČ Milan CZ flag Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio X X 02.04|14:26
68. 98 GANGUR Jakub Jr CZ flag Jakub Gangur E2-SH-2000 Lotus Evora WR16 X X 02.04|14:47
69. 70 STEJSKAL Bronislav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 02.04|19:02