Seznam přihlášených
"XXXVIII. Zámecký vrch", 3. - 5. 5. 2019

Stav k (konec přihlašování) 01.05.2019 00:00:00.

Pro závod je stanoven limit 80 závodníků. Zbývá volných míst: 8/9.


Zvol závod:

# St. č. Jezdec Stát Team Sk./Třída Automobil 1.D. 2.D. Registracie
1. 33 HOLÁN Ivo CZ flag Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo 9 X X 09.04|18:01
390 KLIMEŠ Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma - - 09.04|18:06
2. 383 ŽÁČEK Petr CZ flag Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 09.04|18:14
3. 47 DĚDEK David CZ flag Nutrend ACCR Czech Team A-2000 Alfa Romeo 147, 2,0 TS X X 09.04|18:37
4. 399 KNAPEK Tomáš CZ flag Tomáš Knapek E2H-SS-1400 MTX Faster X X 09.04|18:49
5. 320 PLEVA Martin CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem E1H-Škoda ZAV Škoda 100 X X 09.04|18:55
6. 329 KOČIŘÍK David CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 X X 09.04|20:21
368 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 BMW SŠ19 - - 09.04|21:07
7. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 X X 09.04|22:13
8. 57 KMÍNEK Zdeněk CZ flag MJ Autosport GT+2000 Nissan 350Z X X 09.04|22:49
9. 304 ZOUFALY Karel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia frestyle X X 10.04|06:06
10. 88 OŠMERA Jiří CZ flag PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E2-SH-2000 VW Scirocco X X 10.04|09:23
11. 369 WINTER Jaroslav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R X X 10.04|10:02
12. 3 RYBNÍČEK Marek CZ flag ACCR CZECH TEAM LIQUI MOLY E2-SH-3000 Mc F1 Evo 2019 X X 10.04|10:34
13. 296 VOZDECKÝ Dominik Jr CZ flag Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 X X 10.04|12:26
14. 69 DOHNÁLEK Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Citroen C2 VTS X X 10.04|12:44
15. 27 SUROWKA Jaroslav CZ flag Jaroslav Surowka E2-SC-2000 Norma M20 X X 10.04|13:25
16. 318 HÁJEK Marek CZ flag Marek Hájek E1H-2000 BMW 318is compact X X 10.04|15:04
17. 374 FURIŠ Pavel CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 MI16 X X 10.04|18:58
18. 68 MACHOVÁ Tereza D Jr CZ flag GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift X X 11.04|15:46
19. 303 HUBR František CZ flag František Hubr E1H+2000 Subaru Impreza STI X X 11.04|17:02
20. 288 MŇUK Radek Jr CZ flag Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS X X 11.04|19:24
21. 42 TRNKA Jan CZ flag TRNKA JAN A-1400 Škoda FELICIA-VK X X 11.04|20:48
22. 338 POPOVÁ Eliška D Jr CZ flag ELIŠKA POPOVÁ E1H-1400 Suzuki SWIFT X X 12.04|11:39
23. 334 MÜLLER Michal CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 X X 13.04|15:10
24. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130LR X X 13.04|15:10
25. 300 HEDA Jiří CZ flag Alcore Motorsport E2H-SS-1000 Ryba F3 X X 13.04|15:11
26. 355 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP X X 13.04|15:12
27. 335 ŠÁLEK Jan CZ flag Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 X X 13.04|15:18
28. 311 KOPECKÝ Luděk CZ flag Luděk Kopecký E2H-SS-1400 MTX 1-01 X X 14.04|08:38
29. 246 PRÁŠEK Jaroslav CZ flag autosportprasek@seznam.cz HA-K5-E5 Chevron B42 X X 14.04|21:16
30. 332 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 110R X X 14.04|21:24
31. 339 DLOUHÝ Petr Jr CZ flag Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda X X 15.04|22:29
32. 6 MALÝ Jaromír CZ flag MJ Autosport E2-SC-1400 Brc BRC X X 16.04|09:43
33. 45 MALÁ Kristýna D Jr CZ flag MJ Autosport A-2000 Renault CLIO RS X X 16.04|09:44
34. 91 PLUHAŘ Jindřich CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Nissan Sunny X X 16.04|13:27
35. 389 ZOUFALÁ Martina D CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia X X 16.04|20:29
36. 328 KOPEČEK Jiří CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus X X 16.04|21:16
388 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 MTX 1-03 - - 16.04|21:17
37. 240 STEJSKAL Milan CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS X X 17.04|11:30
38. 241 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D6 Fiat RITMO ABARTH 130TC X X 17.04|11:31
39. 253 ZMEŠKAL Miloš CZ flag Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 X X 17.04|18:12
40. 67 MÁLKOVÁ Simona D CZ flag Simona Málková E1-1600 Ford Honda Civic VTEC X X 17.04|18:14
41. 76 MACH Jan CZ flag Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP X X 18.04|20:50
42. 310 OSLADIL Jan CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1600 Formule Modial MTX 1-06 X X 19.04|09:04
43. 31 KOZAR Yevhen CZ flag Kozar N+3000 Renault Megan RS X X 19.04|12:28
44. 1 BENEŠ Miloš CZ flag GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 X X 20.04|06:10
45. 356 REJL Martin CZ flag Martin Rejl E1H-1600 Škoda 130 RS X X 20.04|10:24
46. 371 SVOBODA Libor CZ flag Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic X X 21.04|11:04
47. 22 NECKÁŘ Libor CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-2000 Tatuus Master LNR Evo X X 21.04|23:53
48. 9 JERMAN Martin CZ flag ACCR Czech Jerman Team GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 X X 22.04|00:55
49. 10 SAJLER Filip CZ flag Liqui Moly Racing Team klub v ACŘ N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X X X 22.04|00:55
50. 12 SAJLEROVÁ Gabriela D CZ flag Liqui Moly Racing Team klub v ACŘ N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X X X 22.04|00:56
51. 18 KRÁČMAR Zdeněk CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 X X 22.04|06:07
52. 307 TOMEČEK Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger X X 22.04|08:33
53. 96 FILLOVÁ Kristýna D Jr CZ flag KRTZ MOTORSPORT E2-SH+3000 Mitsubishi Black Evo X X 22.04|12:38
54. 326 BERGER Karel CZ flag Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 X X 22.04|21:51
55. 341 MALÍK Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra OPC X X 22.04|21:57
360 KŘIVKA Tomáš Jr CZ flag Tomáš Křivka E1H-2000 Renault CLIO SPORT - - 22.04|23:05
56. 314 HORT Martin CZ flag Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 X X 23.04|07:56
57. 200 CHYTIL Ondřej Jr CZ flag Chytil Motorsport ACCR Czech Team HA-K5-E3 MTX 1-03 X X 23.04|08:14
58. 93 KOTEK Pavel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW M3 X X 23.04|09:06
59. 73 LOUBAL Lubomir CZ flag Lubomír Loubal E1-3000 VW Golf 4Tdi X X 23.04|11:47
60. 333 DAVID Petr CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 VW GOLF TDI X X 23.04|14:26
61. 77 SVOZIL Michal CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-3000 BMW M3 X X 23.04|18:11
62. 78 FILIPÍN Jiří CZ flag Jiří Filipín E1-1400 Suzuki Swift GTi X X 23.04|18:12
63. 366 HLAVINKA Josef CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel X X 23.04|20:24
64. 315 HLAVINKA Josef Jr CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 X X 23.04|20:25
65. 359 VYMĚTAL Lubomír CZ flag Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW E46 X X 23.04|23:07
66. 201 CHYTIL Martin CZ flag Martin Chytil HA-K5-E8 MTX 1-06B X X 24.04|17:15
67. 202 TÁBORSKÝ Radovan CZ flag GMS RACING TEAM HA-K2-B3 Fiat 128 Rally X X 24.04|22:26
68. 398 BOHÁČ Milan CZ flag Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio X X 25.04|13:21
69. 70 STEJSKAL Bronislav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 28.04|20:05
70. 250 ŠTĚRBA Josef CZ flag Josef Štěrba HA-K1-A2 Fiat ABARTH TC 1000 X X 30.04|14:17
71. 222 KARÁSEK David CZ flag Le Mans Redux HA-K1-A1 Aero Minor Sport X - 30.04|17:00
72. 64 KŘIVKA Tomáš Jr CZ flag Tomáš Křivka E1-2000 Renault CLIO SPORT X X 30.04|22:53