Seznam přihlášených
"XXXVIII. Zámecký vrch", 3. - 5. 5. 2019

Stav k (konec přihlašování) 01.05.2019 00:00:00.

Pro závod je stanoven limit 80 závodníků. Zbývá volných míst: 8/9.


Zvol závod:

# St. č. Jezdec Stát Team Sk./Třída Automobil 1.D. 2.D. Registracie
1. 1 BENEŠ Miloš CZ flag GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 X X 20.04|06:10
2. 3 RYBNÍČEK Marek CZ flag ACCR CZECH TEAM LIQUI MOLY E2-SH-3000 Mc F1 Evo 2019 X X 10.04|10:34
3. 6 MALÝ Jaromír CZ flag MJ Autosport E2-SC-1400 Brc BRC X X 16.04|09:43
4. 9 JERMAN Martin CZ flag ACCR Czech Jerman Team GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 X X 22.04|00:55
5. 10 SAJLER Filip CZ flag Liqui Moly Racing Team klub v ACŘ N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X X X 22.04|00:55
6. 12 SAJLEROVÁ Gabriela D CZ flag Liqui Moly Racing Team klub v ACŘ N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X X X 22.04|00:56
7. 18 KRÁČMAR Zdeněk CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 X X 22.04|06:07
8. 22 NECKÁŘ Libor CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-2000 Tatuus Master LNR Evo X X 21.04|23:53
9. 27 SUROWKA Jaroslav CZ flag Jaroslav Surowka E2-SC-2000 Norma M20 X X 10.04|13:25
10. 31 KOZAR Yevhen CZ flag Kozar N+3000 Renault Megan RS X X 19.04|12:28
11. 33 HOLÁN Ivo CZ flag Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo 9 X X 09.04|18:01
12. 42 TRNKA Jan CZ flag TRNKA JAN A-1400 Škoda FELICIA-VK X X 11.04|20:48
13. 45 MALÁ Kristýna D Jr CZ flag MJ Autosport A-2000 Renault CLIO RS X X 16.04|09:44
14. 47 DĚDEK David CZ flag Nutrend ACCR Czech Team A-2000 Alfa Romeo 147, 2,0 TS X X 09.04|18:37
15. 57 KMÍNEK Zdeněk CZ flag MJ Autosport GT+2000 Nissan 350Z X X 09.04|22:49
16. 64 KŘIVKA Tomáš Jr CZ flag Tomáš Křivka E1-2000 Renault CLIO SPORT X X 30.04|22:53
17. 67 MÁLKOVÁ Simona D CZ flag Simona Málková E1-1600 Ford Honda Civic VTEC X X 17.04|18:14
18. 68 MACHOVÁ Tereza D Jr CZ flag GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift X X 11.04|15:46
19. 69 DOHNÁLEK Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Citroen C2 VTS X X 10.04|12:44
20. 70 STEJSKAL Bronislav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 28.04|20:05
21. 73 LOUBAL Lubomir CZ flag Lubomír Loubal E1-3000 VW Golf 4Tdi X X 23.04|11:47
22. 76 MACH Jan CZ flag Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP X X 18.04|20:50
23. 77 SVOZIL Michal CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-3000 BMW M3 X X 23.04|18:11
24. 78 FILIPÍN Jiří CZ flag Jiří Filipín E1-1400 Suzuki Swift GTi X X 23.04|18:12
25. 88 OŠMERA Jiří CZ flag PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E2-SH-2000 VW Scirocco X X 10.04|09:23
26. 91 PLUHAŘ Jindřich CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Nissan Sunny X X 16.04|13:27
27. 93 KOTEK Pavel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW M3 X X 23.04|09:06
28. 96 FILLOVÁ Kristýna D Jr CZ flag KRTZ MOTORSPORT E2-SH+3000 Mitsubishi Black Evo X X 22.04|12:38
29. 200 CHYTIL Ondřej Jr CZ flag Chytil Motorsport ACCR Czech Team HA-K5-E3 MTX 1-03 X X 23.04|08:14
30. 201 CHYTIL Martin CZ flag Martin Chytil HA-K5-E8 MTX 1-06B X X 24.04|17:15
31. 202 TÁBORSKÝ Radovan CZ flag GMS RACING TEAM HA-K2-B3 Fiat 128 Rally X X 24.04|22:26
32. 222 KARÁSEK David CZ flag Le Mans Redux HA-K1-A1 Aero Minor Sport X - 30.04|17:00
33. 240 STEJSKAL Milan CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS X X 17.04|11:30
34. 241 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D6 Fiat RITMO ABARTH 130TC X X 17.04|11:31
35. 246 PRÁŠEK Jaroslav CZ flag autosportprasek@seznam.cz HA-K5-E5 Chevron B42 X X 14.04|21:16
36. 250 ŠTĚRBA Josef CZ flag Josef Štěrba HA-K1-A2 Fiat ABARTH TC 1000 X X 30.04|14:17
37. 253 ZMEŠKAL Miloš CZ flag Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 X X 17.04|18:12
38. 288 MŇUK Radek Jr CZ flag Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS X X 11.04|19:24
39. 296 VOZDECKÝ Dominik Jr CZ flag Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 X X 10.04|12:26
40. 300 HEDA Jiří CZ flag Alcore Motorsport E2H-SS-1000 Ryba F3 X X 13.04|15:11
41. 303 HUBR František CZ flag František Hubr E1H+2000 Subaru Impreza STI X X 11.04|17:02
42. 304 ZOUFALY Karel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia frestyle X X 10.04|06:06
43. 307 TOMEČEK Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger X X 22.04|08:33
44. 310 OSLADIL Jan CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1600 Formule Modial MTX 1-06 X X 19.04|09:04
45. 311 KOPECKÝ Luděk CZ flag Luděk Kopecký E2H-SS-1400 MTX 1-01 X X 14.04|08:38
46. 314 HORT Martin CZ flag Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 X X 23.04|07:56
47. 315 HLAVINKA Josef Jr CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 X X 23.04|20:25
48. 318 HÁJEK Marek CZ flag Marek Hájek E1H-2000 BMW 318is compact X X 10.04|15:04
49. 320 PLEVA Martin CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem E1H-Škoda ZAV Škoda 100 X X 09.04|18:55
50. 326 BERGER Karel CZ flag Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 X X 22.04|21:51
51. 328 KOPEČEK Jiří CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus X X 16.04|21:16
52. 329 KOČIŘÍK David CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 X X 09.04|20:21
53. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130LR X X 13.04|15:10
54. 332 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 110R X X 14.04|21:24
55. 333 DAVID Petr CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 VW GOLF TDI X X 23.04|14:26
56. 334 MÜLLER Michal CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 X X 13.04|15:10
57. 335 ŠÁLEK Jan CZ flag Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 X X 13.04|15:18
58. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 X X 09.04|22:13
59. 338 POPOVÁ Eliška D Jr CZ flag ELIŠKA POPOVÁ E1H-1400 Suzuki SWIFT X X 12.04|11:39
60. 339 DLOUHÝ Petr Jr CZ flag Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda X X 15.04|22:29
61. 341 MALÍK Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra OPC X X 22.04|21:57
62. 355 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP X X 13.04|15:12
63. 356 REJL Martin CZ flag Martin Rejl E1H-1600 Škoda 130 RS X X 20.04|10:24
64. 359 VYMĚTAL Lubomír CZ flag Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW E46 X X 23.04|23:07
360 KŘIVKA Tomáš Jr CZ flag Tomáš Křivka E1H-2000 Renault CLIO SPORT - - 22.04|23:05
65. 366 HLAVINKA Josef CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel X X 23.04|20:24
368 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 BMW SŠ19 - - 09.04|21:07
66. 369 WINTER Jaroslav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R X X 10.04|10:02
67. 371 SVOBODA Libor CZ flag Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic X X 21.04|11:04
68. 374 FURIŠ Pavel CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 MI16 X X 10.04|18:58
69. 383 ŽÁČEK Petr CZ flag Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 09.04|18:14
388 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 MTX 1-03 - - 16.04|21:17
70. 389 ZOUFALÁ Martina D CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia X X 16.04|20:29
390 KLIMEŠ Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma - - 09.04|18:06
71. 398 BOHÁČ Milan CZ flag Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio X X 25.04|13:21
72. 399 KNAPEK Tomáš CZ flag Tomáš Knapek E2H-SS-1400 MTX Faster X X 09.04|18:49