Seznam přihlášených
"I. GMS Albrechtický kopec", 21. - 23. 8. 2020

Pro závod je stanoven limit 75 závodníků. (Náhradníci jsou zobrazeni kurzívou.)

Ukončení přihlašování:
- (19.08.2020 00:00:00).


Zvol závod:

# St. č. Jezdec Stát Team Sk./Třída Automobil 1.D. 2.D. Registracie
1. 251 CHMELÍK Martin CZ flag Martin Chmelík HA-K5-E2 MTX 1-01 X X 27.07|18:01
2. 57 KMÍNEK Zdeněk CZ flag MJ Autosport Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 X X 27.07|18:13
3. 61 MALÝ Jaromír CZ flag MJ Autosport Skupina 4 Nissan 350 Z Fairlady X X 27.07|18:16
4. 3 RYBNÍČEK Marek CZ flag Nutrend ACCR Czech Team Skupina 2 Škoda Fabia R5 X X 27.07|18:26
5. 333 ŠPILKA Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicia pick-up Freestyle X X 27.07|18:30
6. 368 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E1H+2000 BMW SŠ20 X X 27.07|19:35
7. 88 OŠMERA Jiří CZ flag - Skupina 4 VW Scirocco X X 27.07|19:45
8. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Junior Moto Servis Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 X X 27.07|19:47
9. 312 CEJNAR Pavel CZ flag Pavel cejnar E1H-1400 Suzuki Swift X X 27.07|19:50
10. 8 SURÓWKA Jaroslav CZ flag JS Racing z.s. E2-SC-2000 Norma M20 X X 27.07|19:53
11. 42 TRNKA Jan CZ flag Jan Trnka Skupina 5 Škoda Felicia X X 27.07|20:07
12. 350 HRADIL Vladimír CZ flag Vladimír Hradil E1H-1400 Škoda 110R X X 27.07|20:08
13. 308 KNAPEK Tomáš CZ flag JS Racing z.s. E2H-SS-1400 MTX Faster X X 27.07|20:12
14. 315 HLAVINKA Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 X X 27.07|20:40
15. 366 HLAVINKA Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel X X 27.07|20:43
16. 21 KOMÁREK David CZ flag KRTZ motorsport Skupina 1 Mc F1 EVO X X 27.07|20:52
17. 96 FILLOVA Kristyna D Jr CZ flag KRTZ motorsport Skupina 2 Mitsubishi Black 9 X X 27.07|20:52
18. 24 ŠPALEK Jiří CZ flag KRTZ Motorsport E2-SC-3000 Norma M20F EVO X X 27.07|20:53
19. 399 NASTOUPIL Lukaš Jr CZ flag Lukaš Nastoupil E1H-1600 Honda CRX X X 27.07|21:04
20. 370 DOBEŠ Václav CZ flag Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit X X 27.07|21:05
21. 20 TRNKA Petr Jr CZ flag ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 LRM X X 27.07|21:19
22. 388 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Mtx 1-02 Formule Easter X X 27.07|21:21
23. 302 FILIPÍN Jiří CZ flag Jiří Filipín E1H-1400 Suzuki Swift GTi X X 27.07|21:23
24. 390 KLIMEŠ Lukáš CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma X X 27.07|21:27
25. 369 WINTER Jaroslav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R X X 27.07|21:31
26. 322 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore motorsport E2H-SS-1000 Formule Gloria X X 27.07|21:33
27. 389 ZOUFALÁ Martina D CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia X X 27.07|21:37
28. 25 ŠVORC Roman CZ flag PGRace Czech Motorsport E2-SC-3000 Lucchiny P3 X X 27.07|21:48
29. 395 HOMOLA Matyáš Jr CZ flag Matyáš Homola E1H+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX X X 27.07|21:49
30. 170 GRÜNER František CZ flag František Grüner Skupina 1 BMW 340i X X 27.07|21:53
31. 73 KOTEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo v ÚAMK Skupina 2 BMW M3 X X 27.07|21:58
32. 355 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP X X 27.07|22:02
33. 300 HEDA Jiří CZ flag Alcore motorsport E2H-SC-2000 Lola 598 X X 27.07|22:03
34. 334 MÜLLER Michal CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 X X 27.07|22:04
35. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 130LR X X 27.07|22:04
36. 335 ŠÁLEK Jan CZ flag Alcore motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 X X 27.07|22:05
37. 320 PLEVA Martin CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1H-1400 Škoda 100 X X 27.07|22:05
38. 22 KRAKOVIČ Radek CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Fiks 09RK X X 27.07|22:21
39. 30 KOZAR Yevhen CZ flag Yevhen Kozar Skupina 4 Renault Megane RS X X 27.07|23:57
40. 339 DLOUHÝ Petr Jr CZ flag Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracua X X 28.07|00:00
41. 13 VONDRÁK Martin CZ flag Vondrak Martin E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters X X 28.07|00:49
42. 306 OSLADIL Jan Jr CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle X X 28.07|07:16
43. 318 MACHOVÁ Tereza D Jr CZ flag GMS Racing Team E1H-1400 Suzuki Swift X X 28.07|07:16
44. 14 DOHNÁLEK Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 Citroen C2 VTS X X 28.07|07:21
45. 68 ULMAN Pavel CZ flag Pavel Ulman Skupina 1 BMW E36 X X 28.07|07:44
46. 325 ŠUSTR Miloslav CZ flag Alcore motorsport E1H-1600 Škoda Favorit X X 28.07|07:49
47. 233 TYKAL Petr CZ flag SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 X X 28.07|07:59
48. 16 NOVICKÝ Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS49 Honda X X 28.07|08:13
49. 37 LOUBAL Lubomír CZ flag Lubomír Loubal Skupina 4 VW Golf4 TDi DSG X X 28.07|08:33
50. 373 BENŠ Radim CZ flag Radim Benš E2H-SS-1400 Formule König X X 28.07|08:34
51. 53 KRAMPOTA Ivo CZ flag Ivo Krampota Skupina 1 BMW M3 E-36 X X 28.07|09:14
52. 398 BOHÁČ Milan CZ flag Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio X X 28.07|09:22
53. 240 STEJSKAL Milan CZ flag GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS X X 28.07|09:29
54. 241 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS Racing Team HA-K4-D6 Fiat Ritmo 130 TC Abarth X X 28.07|09:30
55. 307 TOMEČEK Lukáš CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger X X 28.07|09:45
56. 1 BENEŠ Miloš CZ flag GMS Racingteam E2-SS-3000 Osella FA 30 X X 28.07|10:19
57. 5 CHUDOBA Zdeněk CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F X X 28.07|13:10
58. 338 POPOVÁ Eliška D Jr CZ flag Eliška Popová E1H-1400 Suzuki SWIFT X X 28.07|14:18
59. 202 TÁBORSKÝ Radovan CZ flag GMS Racing Team HA-K2-B3 Fiat 128 Rally X X 28.07|14:30
60. 77 MEIXNER Richard CZ flag Richard Meixner Skupina 5 Renault Clio cup X X 28.07|14:38
61. 253 ZMEŠKAL Miloš CZ flag Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 X X 28.07|15:07
62. 211 MÁLKOVÁ Simona D CZ flag Simona Málková HA-K4-D5 Honda Civic VTEC X X 28.07|15:12
63. 39 MICHL Dan CZ flag Michl ACCR Czech Team Skupina 1 Lotus Elise X X 28.07|17:15
64. 305 NEŠPOR Radoslav CZ flag Radoslav Nešpor E1H+2000 Porsche 997 GT3 cup rally X X 28.07|21:04
65. 364 KŘIVKA Tomáš CZ flag Tomáš Křivka E1H-2000 Renault Clio sport X X 28.07|22:47
66. 340 RŮŽIČKA Martin CZ flag - E1H+2000 Škoda Fabia S2000 X X 29.07|10:22
67. 28 DVOŘÁK Pavel CZ flag Pavel DVOŘÁK E2-SS-2000 Martini 39/ F2 X X 29.07|10:35
68. 29 SVOBODA Milan CZ flag Automotoklub Pelhřimov E2-SC-1600 Brc CM05 X X 29.07|10:43
69. 6 KRÁČMAR Zdeněk CZ flag AMK Ecce Homo Štěrnberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 X X 29.07|11:15
70. 343 PRAŽÁK Jiří CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Suzuki Swift X X 29.07|13:12
71. 55 JERMAN Martin CZ flag Liqui Moly Racing Team v ACŘ Skupina 2 Lamborghini Huracan GT3 X X 29.07|16:21
72. 246 PRÁŠEK Jaroslav CZ flag GT2 motorsport HA-K5-E5 Chevron B42 X X 29.07|16:37
73. 2 JANÍK Václav CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo X X 29.07|17:05
74. 23 DĚDEK David CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-2000 Norma M20FC X X 29.07|17:06
75. 15 SVOBODA Jiří CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 X X 29.07|17:06
76. 100 AMBRUZ Peter SK flag AMBRUZ RACING Skupina 4 Mitsubishi Lancer EVO IX L+1 L+1 29.07|19:27:43
77. 101 AMBRUZ Anna D SK flag AMBRUZ RACING Skupina 4 Honda Civic Type R L+2 L+2 29.07|19:28:13
78. 102 KACVINSKY Peter SK flag AMBRUZ RACING Skupina 5 Renault Clio 16V L+3 L+3 29.07|19:28:45
79. 34 JUHÁS Martin SK flag AMBRUZ RACING E2-SS-2000 Tatuus FR2000 L+4 L+4 29.07|19:29:13
80. 47 ČAMBAL Mojmír SK flag RS Team Skupina 3 Citroen Saxo VTRS L+5 L+5 29.07|21:29:27
81. 35 NECKÁŘ Libor CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-2000 Formule Tatuus Master LNR 350 L+6 L+6 29.07|23:18:02
82. 71 JURENA Peter SK flag GLE I SLOVAKIA Skupina 4 Mitsubishi LANCER EVO IX L+7 L+7 29.07|23:20:38
83. 341 BEJDA Vojtěch CZ flag Vojtěch Bejda E1H+2000 Škoda Octavia Cup L+8 L+8 30.07|17:48:13
84. 321 HLAVÁČEK Josef Jr CZ flag Josef Hlaváček E1H-2000 Škoda Octavia L+9 L+9 30.07|19:23:11
85. 356 HEJL Vladimír CZ flag Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP L+10 L+10 30.07|20:55:57
86. 337 MACH Jan CZ flag Jan Mach E1H-2000 Škoda Octavia Cup II L+11 L+11 30.07|21:26:51
87. 32 LOS Jiri CZ flag jiri los Skupina 2 Mitsubishi Lancer EvoIX L+12 L+12 31.07|09:09:26
88. 19 VAVŘINEC Tomáš CZ flag ACCR Czech CRC Team Skupina 3 Mitsubishi EVO IX L+13 L+13 31.07|15:01:03
89. 344 HORT Martin CZ flag Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 L+14 L+14 31.07|15:32:50
90. 60 BENEŠ Oskar CZ flag Ennoble Racing klub Skupina 2 Ford Fiesta L+15 L+15 31.07|17:29:12
91. 374 FURIŠ Pavel CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 Mi 16 L+16 L+16 02.08|20:13:04
92. 359 VYMĚTAL Lubomír CZ flag Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW M3 E46 L+17 L+17 06.08|18:37:20

Přihláška

Odhláška