Seznam přihlášených
"I. GMS Albrechtický kopec", 21. - 23. 8. 2020

Stav k (konec přihlašování) 19.08.2020 00:00:00.

Pro závod je stanoven limit 85 závodníků. Zbývá volných míst: 7/8.


Zvol závod:

# St. č. Jezdec Stát Team Sk./Třída Automobil 1.D. 2.D. Náhradník Registracie
1. 96 FILLOVA Kristyna D Jr CZ flag KRTZ motorsport Skupina 2 Mitsubishi Black 9 X X - 27.07|20:52
2. 318 MACHOVÁ Tereza D Jr CZ flag GMS Racing Team E1H-1400 Suzuki Swift X X - 28.07|07:16
3. 321 HLAVÁČEK Josef Jr CZ flag Josef Hlaváček E1H-2000 Škoda Octavia X X - 30.07|19:23
4. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Junior Moto Servis Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 X X - 27.07|19:47
5. 338 POPOVÁ Eliška D Jr CZ flag Eliška Popová E1H-1400 Suzuki SWIFT X X - 28.07|14:18
6. 339 DLOUHÝ Petr Jr CZ flag Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracua X X - 28.07|00:00
7. 395 HOMOLA Matyáš Jr CZ flag Matyáš Homola E1H+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX X X - 27.07|21:49
8. 399 NASTOUPIL Lukaš Jr CZ flag Lukaš Nastoupil E1H-1600 Honda CRX X X - 27.07|21:04
1. 1 BENEŠ Miloš CZ flag GMS Racingteam E2-SS-3000 Osella FA 30 X X - 28.07|10:19
2. 2 JANÍK Václav CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo X X - 29.07|17:05
3. 3 RYBNÍČEK Marek CZ flag Nutrend ACCR Czech Team Skupina 2 Škoda Fabia R5 X X - 27.07|18:26
5 CHUDOBA Zdeněk CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F - - - 28.07|13:10
4. 6 KRÁČMAR Zdeněk CZ flag AMK Ecce Homo Štěrnberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 X X - 29.07|11:15
5. 8 SURÓWKA Jaroslav CZ flag JS Racing z.s. E2-SC-2000 Norma M20 X X - 27.07|19:53
13 VONDRÁK Martin CZ flag Vondrak Martin E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters - - - 28.07|00:49
6. 14 DOHNÁLEK Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 Citroen C2 VTS X X - 28.07|07:21
7. 15 SVOBODA Jiří CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 X X - 29.07|17:06
8. 16 NOVICKÝ Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS49 Honda X X - 28.07|08:13
9. 19 VAVŘINEC Tomáš CZ flag ACCR Czech CRC Team Skupina 3 Mitsubishi EVO IX X X - 31.07|15:01
10. 20 TRNKA Petr CZ flag ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 LRM X X - 27.07|21:19
11. 21 KOMÁREK David CZ flag KRTZ motorsport Skupina 1 Mc F1 EVO X X - 27.07|20:52
12. 22 KRAKOVIČ Radek CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Fiks 09RK X X - 27.07|22:21
13. 23 DĚDEK David CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-2000 Norma M20FC X X - 29.07|17:06
14. 24 ŠPALEK Jiří CZ flag KRTZ Motorsport E2-SC-3000 Norma M20F EVO X X - 27.07|20:53
15. 25 ŠVORC Roman CZ flag PGRace Czech Motorsport E2-SC-3000 Lucchiny P3 X X - 27.07|21:48
16. 28 DVOŘÁK Pavel CZ flag Pavel DVOŘÁK E2-SS-2000 Martini 39/ F2 X X - 29.07|10:35
17. 29 SVOBODA Milan CZ flag Automotoklub Pelhřimov E2-SC-1600 Brc CM05 X X - 29.07|10:43
18. 30 KOZAR Yevhen CZ flag Yevhen Kozar Skupina 4 Renault Megane RS X X - 27.07|23:57
19. 32 † LOS Jiri CZ flag Jiří Los Skupina 2 Mitsubishi Lancer EvoIX X X - 31.07|09:09
20. 34 JUHÁS Martin SK flag AMBRUZ RACING E2-SS-2000 Tatuus FR2000 X X - 29.07|19:29
35 NECKÁŘ Libor CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-2000 Formule Tatuus Master LNR 350 - - - 29.07|23:18
21. 37 LOUBAL Lubomír CZ flag Lubomír Loubal Skupina 4 VW Golf4 TDi DSG X X - 28.07|08:33
22. 39 MICHL Dan CZ flag Michl ACCR Czech Team Skupina 1 Lotus Elise X X - 28.07|17:15
23. 42 TRNKA Jan CZ flag Jan Trnka Skupina 5 Škoda Felicia X X - 27.07|20:07
47 ČAMBAL Mojmír SK flag RS Team Skupina 3 Citroen Saxo VTRS - - - 29.07|21:29
24. 53 KRAMPOTA Ivo CZ flag Ivo Krampota Skupina 1 BMW M3 E-36 X X - 28.07|09:14
25. 55 JERMAN Martin CZ flag Liqui Moly Racing Team v ACŘ Skupina 2 Lamborghini Huracan GT3 X X - 29.07|16:21
26. 57 KMÍNEK Zdeněk CZ flag MJ Autosport Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 X X - 27.07|18:13
27. 60 BENEŠ Oskar CZ flag Ennoble Racing klub Skupina 2 Ford Fiesta X X - 31.07|17:29
28. 61 MALÝ Jaromír CZ flag MJ Autosport Skupina 4 Nissan 350 Z Fairlady X X - 27.07|18:16
29. 68 ULMAN Pavel CZ flag Pavel Ulman Skupina 1 BMW E36 X X - 28.07|07:44
30. 71 JURENA Peter SK flag GLE I SLOVAKIA Skupina 3 Mitsubishi LANCER EVO IX X X - 29.07|23:20
73 KOTEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo v ÚAMK Skupina 2 BMW M3 - - - 27.07|21:58
31. 77 MEIXNER Richard CZ flag Richard Meixner Skupina 5 Renault Clio cup X X - 28.07|14:38
32. 88 OŠMERA Jiří CZ flag - Skupina 4 VW Scirocco X X - 27.07|19:45
100 AMBRUZ Peter SK flag AMBRUZ RACING Skupina 4 Mitsubishi Lancer EVO IX - - - 29.07|19:27
101 AMBRUZ Anna D SK flag AMBRUZ RACING Skupina 4 Honda Civic Type R - - - 29.07|19:28
102 KACVINSKY Peter SK flag AMBRUZ RACING Skupina 5 Renault Clio 16V - - - 29.07|19:28
33. 170 GRÜNER František CZ flag František Grüner Skupina 1 BMW 340i X X - 27.07|21:53
34. 202 TÁBORSKÝ Radovan CZ flag GMS Racing Team HA-K2-B3 Fiat 128 Rally X X - 28.07|14:30
35. 211 MÁLKOVÁ Simona D CZ flag Simona Málková HA-K4-D5 Honda Civic VTEC X X - 28.07|15:12
36. 233 TYKAL Petr CZ flag SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 X X - 28.07|07:59
37. 240 STEJSKAL Milan CZ flag GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS X X - 28.07|09:29
38. 241 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS Racing Team HA-K4-D6 Fiat Ritmo 130 TC Abarth X X - 28.07|09:30
39. 246 PRÁŠEK Jaroslav CZ flag GT2 motorsport HA-K2-B9 Chevron B42 X X - 29.07|16:37
40. 251 CHMELÍK Martin CZ flag Martin Chmelík HA-K5-E2 MTX 1-01 X X - 27.07|18:01
41. 253 ZMEŠKAL Miloš CZ flag Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 X X - 28.07|15:07
42. 299 STRNAD Petr CZ flag Petr Strnad HA-K2-B3 Škoda Škoda 130rs X X - 12.08|07:51
43. 300 HEDA Jiří CZ flag Alcore motorsport E2H-SC-2000 Lola 598 X X - 27.07|22:03
44. 302 FILIPÍN Jiří CZ flag Jiří Filipín E1H-1400 Suzuki Swift GTi X X - 27.07|21:23
45. 305 NEŠPOR Radoslav CZ flag Radoslav Nešpor E1H+2000 Porsche 997 GT3 cup rally X X - 28.07|21:04
46. 306 OSLADIL Jan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle X X - 28.07|07:16
47. 307 TOMEČEK Lukáš CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger X X - 28.07|09:45
48. 308 KNAPEK Tomáš CZ flag JS Racing z.s. E2H-SS-1400 MTX Faster X X - 27.07|20:12
312 CEJNAR Pavel CZ flag Pavel cejnar E1H-1400 Suzuki Swift - - - 27.07|19:50
49. 315 HLAVINKA Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 X X - 27.07|20:40
50. 320 PLEVA Martin CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1H-1400 Škoda 100 X X - 27.07|22:05
51. 322 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore motorsport E2H-SS-1000 Formule Gloria X X - 27.07|21:33
52. 325 ŠUSTR Miloslav CZ flag Alcore motorsport E1H-1600 Škoda Favorit X X - 28.07|07:49
53. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 130LR X X - 27.07|22:04
54. 333 ŠPILKA Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicia pick-up Freestyle X X - 27.07|18:30
55. 334 MÜLLER Michal CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 X - - 27.07|22:04
56. 335 ŠÁLEK Jan CZ flag Alcore motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 X X - 27.07|22:05
57. 337 MACH Jan CZ flag Jan Mach E1H-2000 Škoda Octavia Cup II X X - 30.07|21:26
58. 340 RŮŽIČKA Martin CZ flag - E1H+2000 Škoda Fabia S2000 X X - 29.07|10:22
59. 341 BEJDA Vojtěch CZ flag Vojtěch Bejda E1H+2000 Škoda Octavia Cup X X - 30.07|17:48
343 PRAŽÁK Jiří CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Suzuki Swift - - - 29.07|13:12
344 HORT Martin CZ flag Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 - - - 31.07|15:32
350 HRADIL Vladimír CZ flag Vladimír Hradil E1H-1400 Škoda 110R - - - 27.07|20:08
60. 355 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP X X - 27.07|22:02
356 HEJL Vladimír CZ flag Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP - - - 30.07|20:55
364 KŘIVKA Tomáš CZ flag Tomáš Křivka E1H-2000 Renault Clio sport - - - 28.07|22:47
61. 366 HLAVINKA Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel X X - 27.07|20:43
62. 368 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E1H+2000 BMW SŠ20 X X - 27.07|19:35
63. 369 WINTER Jaroslav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R X X - 27.07|21:31
64. 370 DOBEŠ Václav CZ flag Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit X X - 27.07|21:05
65. 373 BENŠ Radim CZ flag Radim Benš E2H-SS-1400 Formule König X X - 28.07|08:34
66. 374 FURIŠ Pavel CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 Mi 16 X X - 02.08|20:13
67. 388 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Mtx 1-02 Formule Easter X X - 27.07|21:21
68. 389 ZOUFALÁ Martina D CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia X X - 27.07|21:37
69. 390 KLIMEŠ Lukáš CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma X X - 27.07|21:27
70. 398 BOHÁČ Milan CZ flag Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio X X - 28.07|09:22