Seznam přihlášených
"XXXVII. Zámecký vrch", 4. - 6. 5. 2018

Stav k (konec přihlašování) 26.04.2018 00:00:00.

Pro závod je stanoven limit 80 závodníků. Zbývá volných míst: 7/8.

Export to pdf

Zvol závod:

# St. č. Jezdec Stát Team Sk./Třída Automobil 1.D. 2.D. Registracie
1. 302 NOVICKÝ Michal CZ flag Michal Novický E2H-SC-2000 Ligier JS49 Honda X X 04.04|18:19
2. 296 VOZDECKÝ Dominik Jr CZ flag Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 X X 04.04|18:33
3. 326 BERGER Karel CZ flag Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 X X 04.04|19:18
4. 320 PLEVA Martin CZ flag Automotoklub Vrbno v AĆR E1H-Škoda ZAV Škoda 100 X X 04.04|19:23
5. 312 OSLADIL Jan CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Formule van diemen X X 04.04|19:24
6. 1 KOMÁREK David CZ flag Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20FC KOMVET X X 04.04|19:39
7. 4 ŠPALEK Jiří CZ flag Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20F EVO X X 04.04|19:40
8. 5 RYBNÍČEK Marek CZ flag LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+3000 Ford FIESTA WRC EVO X X 04.04|19:47
9. 308 KOPEČEK Jiří CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra X X 04.04|20:32
10. 301 PLUHAŘ Jindřich CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Nissan Sunny 2.0 Gti X X 04.04|20:35
11. 37 VAVŘINEC Tomáš CZ flag ACCR Czech CRC Team N+3000 Mitsubishi EVO IX X X 04.04|20:40
12. 329 KOČIŘÍK David CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid X X 04.04|21:21
13. 76 MACH Jan CZ flag Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP X X 04.04|21:31
34 HOLÁN Ivo CZ flag Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo 9 - - 04.04|21:39
14. 30 KOZAR Yevhen CZ flag Yevhen Kozar N+3000 Renault Megan RS X X 04.04|22:09
15. 88 OŠMERA Jiří CZ flag Jiří Ošmera E2-SH-2000 Volkswagen Scirocco X X 05.04|09:03
16. 370 DOBEŠ Václav CZ flag Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit X X 05.04|10:19
17. 331 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 X X 05.04|11:22
18. 369 WINTER Jaroslav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R X X 05.04|12:03
19. 379 VYMĚTAL Lubomir CZ flag Vymětal E1H+2000/2WD BMW M3 X X 05.04|12:39
20. 57 KMÍNEK Zdeněk CZ flag MJ Autosport GT+2000 Nissan 350 Z X X 05.04|12:44
66 CHALOUPKA František CZ flag Auto Racing Team Praha E1+3000 Mitsubishi Lancer Evo 6 - - 05.04|18:39
21. 332 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-Škoda ZAV škoda 110R X X 05.04|20:18
22. 73 LOUBAL Lubomir CZ flag Lubomir Loubal E1-3000 VW Golf 4tdi X X 05.04|21:07
23. 341 MALÍK Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra OPC X X 05.04|23:27
24. 334 ZOUFALÝ Karel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia PickUP Freestyle X X 06.04|06:42
25. 388 KRÁČMAR Zdeněk CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-1400 Demon Car CM1000 X X 06.04|19:48
26. 382 M. Karel (Chybí souhlas GDPR !!!) - - - - X X 07.04|19:04
27. 333 DAVID Petr CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000/2WD VW GOLF TDI X X 08.04|11:12
28. 399 KNAPEK Tomáš CZ flag JS Racing E2H-SS-1400 MTX Faster X X 08.04|15:32
29. 373 SURÓWKA Jaroslav CZ flag Jaroslav Surowka E2H-SC-2000 Norma M20 X X 08.04|15:32
30. 398 B. Milan (Chybí souhlas GDPR !!!) - - - - X X 09.04|12:27
31. 343 KLUKAN Radek CZ flag Radek Klukan E1H+2000/2WD BMW M3 X X 09.04|12:30
32. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR RR 600 X X 09.04|19:02
33. 85 THEIMER ST. Jiří CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Peugeot 306 Maxi X X 09.04|19:22
34. 44 VOJÁČEK Petr CZ flag Auto Racing Team Praha A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 X X 09.04|22:17
35. 40 GRUNTORÁD František CZ flag Auto Racing Team Praha A-2000 Renault Clio RS X X 09.04|22:18
36. 47 DĚDEK David CZ flag Auto Racing Team Praha A-2000 Alfa Rome 147 2,0 TS X X 09.04|22:19
37. 303 KRAKOVIČ Radek CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Fiks 09RK X X 10.04|08:24
38. 32 SAJLER Filip CZ flag Liqui Moly Racing Team v AČR N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X X X 10.04|11:04
39. 33 SAJLEROVÁ Gabriela D CZ flag Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X X X 10.04|11:05
40. 55 JERMAN Martin CZ flag ACCR Czech Jerman Team GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 X X 10.04|11:06
41. 355 R. Martin (Chybí souhlas GDPR !!!) - - - - X X 10.04|14:24
42. 304 SAMEK Martin CZ flag Samek Václav E1H-1600 Škoda Felicie Pick-up X X 10.04|21:31
43. 12 MALÝ Jaromír CZ flag MJ Autosport E2-SH+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 X X 11.04|06:50
44. 348 POPOVA EliŠka D Jr CZ flag ELIŠKA POPOVA E1H-1600 Škoda FELICIA PICK-UP FREE STYLE X - 11.04|11:25
45. 347 POPOV Georgi CZ flag GEORGI POPOV E1H-1600 Škoda FELICIA PICK-UP FREE STYLE - X 11.04|11:43
46. 96 GRÜNER František CZ flag František Grüner E2-SH+3000 BMW 327i e30 X X 11.04|12:10
47. 317 STANEK Vojtech CZ flag stanek vojtech E1H-1600 Citroen C2 c2 X X 11.04|15:30
48. 3 BENEŠ Miloš CZ flag GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 X X 11.04|19:28
49. 253 ZMEŠKAL Miloš CZ flag Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 032 X X 11.04|21:58
50. 67 MÁLKOVÁ Simona D CZ flag Miloš Zmeškal E1-1600 Ford Fiesta X X 11.04|21:59
51. 314 ŽÁK Josef CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Š100 X X 12.04|11:21
52. 322 FILIPÍN Jiří CZ flag Filipín Jiří E1H-1400 Suzuki Swift GTi X X 12.04|12:15
53. 240 STEJSKAL Milan CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS X X 12.04|14:50
54. 241 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D3 Fiat RITMO 130TC X X 12.04|14:51
55. 378 SATEK Jakub CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic Type R X X 12.04|15:19
56. 316 K. Lukáš (Chybí souhlas GDPR !!!) - - - - X X 12.04|17:56
350 HRADIL Vladimír CZ flag Vladimír Hradil E1H-Škoda ZAV Škoda 110R - - 12.04|19:53
57. 335 ŠÁLEK Jan CZ flag Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 X X 12.04|21:38
58. 386 DOHNÁLEK Josef CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Citroen C2 VTS X X 12.04|22:04
59. 311 MLEJNEK Aleš CZ flag Aleš Mlejnek E2H-SS-1400 Gloria C8F X X 13.04|06:39
222 KUBÍČEK Jiří CZ flag SKI ACCR Czech Team HA-K3-C1 Škoda 130 RS - - 13.04|08:20
313 ČERNÍN Václav CZ flag KV Motor Team s.r.o. E1H+2000 Mitsubishi Eclipse Evo 750+ - - 13.04|12:25
60. 323 H. Jan (Chybí souhlas GDPR !!!) - - - - X X 13.04|21:21
61. 315 HLAVINKA Josef CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 X X 14.04|01:09
273 ONDREJKA Ján SK flag Ján Ondrejka HA-K2-B1 Škoda 200 RS - - 15.04|14:32
62. 371 SVOBODA Libor CZ flag Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic X X 17.04|08:31
63. 89 D. Dušan (Chybí souhlas GDPR !!!) - - - - X X 17.04|21:17
64. 366 HLAVINKA Josef CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Opel Lotus X X 17.04|21:50
324 Č. Vlastimil (Chybí souhlas GDPR !!!) - - - - - - 17.04|21:53
65. 357 CHUDOBA Zdeněk CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Norma M 20F X X 18.04|11:31
66. 305 NECKÁŘ Libor CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 X X 18.04|20:54
67. 307 TOMEČEK Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger X X 18.04|21:31
72 HRUBÝ Milan CZ flag Kv Motor Team s.r.o. E1-1600 Škoda Fabia FR16 - - 19.04|14:03
201 PRÁŠEK Jaroslav CZ flag gt2 motorsport s.r.o. HA-K5-E5 Chevron B42 - - 19.04|17:22
68. 78 MICHALÍK Tomáš CZ flag Tomáš Michalík E1+3000 Mitsubishi Lancer EVO IX X X 19.04|20:39
69. 70 STEJSKAL Bronislav CZ flag Bronislav Stejskal E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 21.04|20:00
70. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130 LR X X 22.04|10:52
71 MEIXNER Richard CZ flag KvMotorTeam s.r.o. E1+3000 Mitsubishi Lancer EVO MAX - - 23.04|22:14
377 GRUNDOVÁ Nela D CZ flag KVMotorTeam s.r.o. E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII - - 23.04|22:16
71. 309 STRNAD Petr CZ flag Petr Strnad E1H-Škoda ZAV Škoda Škoda 130LR X X 24.04|14:59
72. 65 ŠUBERT Drahoslav CZ flag LIQUI MOLY RACING TEAM E1+3000 Mitsubishi Lancer WRC 05 X X 25.04|14:59
73. 77 SVOZIL Michal CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW m3 X - 25.04|21:24
74. 337 Š. Petr (Chybí souhlas GDPR !!!) - - - - X X 30.04|20:57