Seznam přihlášených
"IV. GMS HILLCLIMB Race Cars AUTOMOTODROM Brno", 08. 11. 2020 - ZRUŠENÉ

Stav k (konec přihlašování) 01.11.2020 00:00:00.

Pro závod je stanoven limit 70 závodníků. (Náhradníci jsou zobrazeni kurzívou.)


Zvol závod:

# St. č. Jezdec Stát Team Sk./Třída Automobil 1.D. 2.D. Registracie
1. 340 RŮŽIČKA Martin CZ flag - E1H+2000 Škoda Fabia S2000 X X 21.09|18:06
1. 19 VAVŘINEC Tomáš CZ flag ACCR Czech CRC Team Skupina 3 Mitsubishi EVO IX X X 24.09|15:37
20 TRNKA Petr Jr CZ flag ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM E2-SC-2000 Tba TBA - - 21.09|22:09
1. 40 TRNKA Petr Jr CZ flag ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20FC X X 21.09|22:09
1. 300 HEDA Jiří CZ flag Alcore motorsport E2H-SC-2000 Lola 598 X X 21.09|20:06
2. 322 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore motorsport E2H-SS-1000 Formule Gloria X X 21.09|18:44
3. 325 ŠUSTR Miloslav CZ flag Alcore motorsport E1H-1600 Škoda Favorit X X 21.09|18:23
4. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 130LR X X 21.09|20:09
5. 334 MÜLLER Michal CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 X X 21.09|20:09
6. 355 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP X X 21.09|20:04
7. 356 HEJL Vladimír CZ flag Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP X X 21.09|19:38
1. 34 JUHÁS Martin SK flag AMBRUZ RACING E2-SS-2000 Tatuus FR2000 X X 30.09|10:40
1. 368 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E1H+2000 BMW SŠ20 X X 21.09|21:50
1. 5 CHUDOBA Zdeněk CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F X X 24.09|11:48
2. 12 NECKÁŘ Libor CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO330 L+1 L+1 09.10|05:45:17
3. 14 DOHNÁLEK Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 Citroen C2 VTS X X 21.09|19:15
4. 16 NOVICKÝ Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS49 Honda X X 22.09|06:14
5. 22 KRAKOVIČ Radek CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Fiks 09RK X X 21.09|21:44
6. 304 ZOUFALÝ Karel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia Pick-UP Freestyle X X 21.09|18:04
7. 306 OSLADIL Jan Jr CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle X X 22.09|17:16
8. 315 HLAVINKA Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 X X 21.09|21:22
9. 333 ŠPILKA Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicia pick-up Freestyle X X 22.09|12:42
10. 366 HLAVINKA Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel X X 21.09|21:24
11. 369 WINTER Jaroslav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R X X 22.09|08:59
12. 388 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Mtx 1-02 Formule Easter X X 21.09|18:33
13. 389 ZOUFALÁ Martina D CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia X X 21.09|18:08
14. 390 KLIMEŠ Lukáš CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma X X 21.09|18:07
1. 6 KRÁČMAR Zdeněk CZ flag AMK Ecce Homo Štěrnberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 X X 24.09|16:31
1. 73 KOTEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo v ÚAMK Skupina 2 BMW M3 X X 24.09|10:35
1. 29 SVOBODA Milan CZ flag Automotoklub Pelhřimov E2-SC-1600 Brc CM05 X X 24.09|21:11
1. 320 PLEVA Martin CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1H-1400 Škoda 100 X X 21.09|19:42
1. 398 BOHÁČ Milan CZ flag Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio X X 22.09|09:51
1. 338 POPOVÁ Eliška D Jr CZ flag Eliška Popová E1H-1400 Suzuki SWIFT X X 21.09|20:22
50 VOJÁČEK Lukáš CZ flag Ennoble racing team Skupina 3 Subaru Impreza - - 24.09|13:24
1. 170 GRÜNER František CZ flag František Grüner Skupina 1 BMW 340i X X 22.09|12:57
1. 70 JURENA Peter SK flag GLE I Slovakia Skupina 4 Mitsubishi Lancer EVO IX X X 24.09|22:51
1. 58 MACHOVÁ Tereza D Jr CZ flag GMS Racing Team E2-SC-2000 Norma M20 F X X 22.09|19:18
2. 202 TÁBORSKÝ Radovan CZ flag GMS Racing Team HA-K2-B3 Fiat 128 Rally X X 25.09|12:07
3. 240 STEJSKAL Milan CZ flag GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS X X 22.09|13:25
4. 242 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS X X 23.09|09:08
1. 1 BENEŠ Miloš CZ flag GMS Racingteam E2-SS-3000 Osella FA 30 X X 21.09|20:24
1. 246 PRÁŠEK Jaroslav CZ flag GT2 motorsport HA-K2-B9 Chevron B42 X X 30.09|17:18
1. 53 KRAMPOTA Ivo CZ flag Ivo Krampota Skupina 1 BMW M3 E-36 X X 22.09|14:36
1. 302 FILIPÍN Jiří CZ flag Jiří Filipín E1H-1400 Suzuki Swift GTi X X 21.09|19:26
1. 88 OŠMERA Jiří CZ flag Jiří Ošmera Skupina 4 VW Scirocco X X 21.09|18:57
1. 321 HLAVÁČEK Josef Jr CZ flag Josef Hlaváček E1H-2000 Škoda Octavia X X 23.09|09:32
1. 8 SURÓWKA Jaroslav CZ flag JS Racing z.s. E2-SC-2000 Norma M20 X X 21.09|20:25
1. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Junior Moto Servis Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 X X 21.09|18:33
1. 21 KOMÁREK David CZ flag KRTZ motorsport Skupina 1 Mc F1 EVO X X 21.09|19:58
96 FILLOVA Kristyna D Jr CZ flag KRTZ motorsport Skupina 2 Mitsubishi Black 9 - - 21.09|20:00
1. 24 ŠPALEK Jiří CZ flag KRTZ Motorsport E2-SC-3000 Norma M20F EVO X X 21.09|19:58
1. 33 SAJLEROVÁ Gabriela D CZ flag Liqui Moly racing Team v AČR Skupina 3 Mitsubishi Lancer EVOX X X 24.09|23:27
1. 44 SAJLER Filip CZ flag Liqui Moly Racing Team v AČR Skupina 3 KTM X-Bow X X 24.09|23:33
2. 55 JERMAN Martin CZ flag Liqui Moly Racing Team v AČR Skupina 2 Lamborghini Huracan GT3 X X 22.09|15:08
1. 37 LOUBAL Lubomír CZ flag Lubomír Loubal Skupina 4 VW Golf4 TDi DSG X X 22.09|16:06
1. 359 VYMĚTAL Lubomír CZ flag Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW M3 E46 X X 21.09|23:21
1. 399 NASTOUPIL Lukaš Jr CZ flag Lukaš Nastoupil E1H-1600 Honda CRX X X 21.09|19:02
251 CHMELÍK Martin CZ flag Martin Chmelík HA-K5-E2 MTX 1-01 - - 22.09|07:04
1. 253 ZMEŠKAL Miloš CZ flag Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 X X 22.09|12:32
1. 57 KMÍNEK Zdeněk CZ flag MJ Autosport Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 X X 21.09|22:34
2. 61 MALÝ Jaromír CZ flag MJ Autosport Skupina 4 Nissan 350 Z Fairlady X X 21.09|22:39
1. 2 JANÍK Václav CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo X X 22.09|07:34
2. 3 RYBNÍČEK Marek CZ flag Nutrend ACCR Czech Team Skupina 2 Škoda Fabia R5 X X 21.09|21:55
3. 15 SVOBODA Jiří CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 X X 22.09|07:35
4. 23 DĚDEK David CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-2000 Norma M20FC X X 22.09|07:35
1. 28 DVOŘÁK Pavel CZ flag Pavel DVOŘÁK E2-SS-2000 Martini 39/ F2 L+2 L+2 09.10|10:40:29
1. 339 DLOUHÝ Petr Jr CZ flag Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda X X 23.09|19:38
1. 299 STRNAD Petr CZ flag Petr Strnad HA-K2-B3 Škoda Škoda 130rs X X 21.09|22:02
1. 25 ŠVORC Roman CZ flag PGRace Czech Motorsport E2-SC-3000 Lucchiny P3 X X 21.09|18:57
1. 373 BENŠ Radim CZ flag Radim Benš E2H-SS-1400 Formule König X X 22.09|16:06
1. 77 MEIXNER Richard CZ flag Richard Meixner Skupina 5 Renault Clio cup X X 21.09|18:10
1. 211 MÁLKOVÁ Simona D CZ flag Simona Málková HA-K4-D5 Honda Civic VTEC X X 22.09|12:33
1. 233 TYKAL Petr CZ flag SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 X X 25.09|11:27
1. 345 SULEK Tomáš Jr CZ flag Tomáš Sulek Sprint Car-600 Kartcross Honda CBR RR 600 X X 22.09|21:00
1. 370 DOBEŠ Václav CZ flag Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit X X 21.09|20:34
1. 341 BEJDA Vojtěch CZ flag Vojtěch Bejda E1H+2000 Škoda Octavia Cup X X 21.09|23:25