Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"V. GMS - PROLOG AMD Brno", 3. 4. 2022

Pre pretek je stanovený limit 97 pretekárov. Ostáva voľných miest: 29/28.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
444 BOŘIL Lukáš A CZ flag Osaka Racing HA1-2000 Honda Crx - - 07.03|18:03
3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren - - 07.03|18:04
11 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master - - 07.03|18:05
12 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master - - 07.03|18:05
1. 369 KOLEK Jan A CZ flag Osaka racing S1-1600 Honda Civic 5g X X 07.03|18:06
2. 110 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies - Golf X X 07.03|18:07
3. 488 STRNAD Lukáš A CZ flag Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR X X 07.03|18:15
4. 147 ŠRÁMEK Jakub A CZ flag JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP X X 07.03|18:19
5. 349 BRUCKNER René A AT flag Team Schütz S1-2000 VW GOLF X X 07.03|18:33
6. 377 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye X X 07.03|18:39
91 OSLADIL Jan jr. A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Formule Skoda MTX 1-05 - - 07.03|18:43
90 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Spider MTX 2-03 - - 07.03|18:44
7. 21 OSLADIL Jan snr. A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault X X 07.03|18:45
424 KAŠÁK Michal A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR HA1-2000 Opel Astra - - 07.03|18:51
399 FILÍPEK Martin A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic - - 07.03|20:18
8. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 07.03|20:24
9. 348 SCHWARZMAIER Dominik A AT flag Team Schütz S1-1600 VW Polo X X 07.03|21:24
10. 214 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X X 07.03|21:43
11. 28 CHYTIL Ondřej A CZ flag Chytil Motorsport E2/SS-2000 Martini F2- BMW X X 07.03|22:02
253 NEDUCHAL Matěj Jr A CZ flag Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H - - 07.03|22:10
215 NEDUCHAL Jan A CZ flag Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H - - 07.03|22:12
12. 102 KAWULOK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 X X 07.03|22:41
13. 143 RÝZEK Milan A SK flag National Team Slovakia E1-2000 Ford Puma X X 08.03|00:35
14. 501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X X 08.03|07:03
393 KADLEČEK Jiří A CZ flag Silponix Racing S1-1600 Honda Honda - - 08.03|08:05
15. 333 VANĚREK Roman A CZ flag Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia X X 08.03|08:50
16. 403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 08.03|09:58
17. 307 IVANKO Ján A SK flag Elit plus S1-1600 Honda Civic X X 08.03|10:12
170 KOŽMÍNOVÁ Veronika D A CZ flag Auto Kožmín E1-1400 Volkswagen Polo - - 08.03|10:20
171 KOŽMÍN Martin A CZ flag Auto Kožmín E1+2000/4WD Škoda Fabia - - 08.03|10:21
18. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 08.03|12:44
310 HRUBÝ Milan A CZ flag Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE - - 08.03|14:07
19. 320 SCHÜTZ Stefan A AT flag Team Schütz S1-2000 Seat Leon X X 08.03|19:31
510 SCHÜTZ Victoria Jr A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 VW Golf 1 Gti - - 08.03|19:32
20. 520 SCHÜTZ Thomas A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 08.03|19:32
99 KOPEČEK Pavel A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Formule Easter MTX 1-02 - - 08.03|21:07
38 KOPEČEK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Opel Lotus 2.0 - - 08.03|21:08
21. 266 DIVIŠOVÁ Alexandra D A CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia X X 09.03|06:39
22. 17 ŠPAČEK Zdeněk A CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale X X 09.03|19:00
23. 2 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD Mcf1 Evo Komvet X X 09.03|19:36
24. 8 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet X X 09.03|19:37
25. 1 ŠPALEK Jiří A CZ flag Komvet Racing E2/SC+2000 Norma M20F EVO X X 09.03|19:38
16 SCHWENDINGER Robert A AT flag PSV Wels E2/SS-1600 Arcobaleno Formula Europa - - 09.03|20:13
26. 66 RUTTER Christian A AT flag PSV Wels E2/SC-2000 PRC S4 X X 09.03|20:14
27. 371 KOSTELECKÝ Tomáš Jr A CZ flag Kosťa Motor S1-2000 Peugeot 206 GT X X 09.03|20:30
28. 80 KOSTELECKÝ Radek A CZ flag Kosťa Motor HA2 Ford Van Diemen X X 09.03|20:32
29. 106 KALÁB Lubomír A CZ flag Lemurs E1+3000/2WD BMW M3 e36 X X 09.03|20:59
30. 156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team X X 10.03|10:57
31. 322 HOUSKA Radek A CZ flag - S1+2000/2WD Audi TT X X 10.03|16:13
32. 308 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1-2000 Ford Focus X X 10.03|16:23
397 MASÁR Radovan A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic - - 10.03|19:35
33. 469 NOVÁČEK Miloš A CZ flag MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g X X 10.03|19:44
151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag Alkore motrsport E1-1600 Škoda Favorit - - 10.03|22:05
150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R - - 10.03|22:48
202 TOMAN Martin A CZ flag Trika motorsport E1-1400 Škoda Felicia FST - - 10.03|23:20
34. 131 ANDRÁS František A SK flag ARMOLAN.sk E1-3000/2WD Mazda RX7 X X 11.03|08:25
35. 246 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 X X 11.03|09:10
289 GRÜNER František A CZ flag Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i V8 e30 - - 11.03|09:52
36. 451 VLASÁKOVÁ Vendula D Jr A CZ flag Gt2 HA1-2000 Renault Clio X X 11.03|14:13
37. 396 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 11.03|18:01
38. 441 KRÁTKÝ Jan A CZ flag GMS Racing Team HA1-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth X X 11.03|22:54
39. 443 FELCMAN Zdeněk A CZ flag GMS Racing Team HA1-2000 Fiat 131 Racing 2000 X X 11.03|22:55
40. 442 VIČAR Milan A CZ flag GMS Racing Team HA1+2000 BMW M30 X X 11.03|22:55
212 NEMĚC Zdeněk A CZ flag NC POWER E1-2000 Škoda Fabia Kit Car - - 12.03|13:24
213 PETRŽELKA Michal A CZ flag NC POWER E1-1600 Škoda Fabia Kit Car - - 12.03|13:25
216 KŮS Petr A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Fabia Sedan - - 12.03|13:26
41. 539 FAKTOR Vladimír A SK flag F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S X X 12.03|18:35
42. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia X X 12.03|19:58
117 KEŇO Petr A CZ flag PK racing team E1-1150 Fiat Cinguecento - - 13.03|12:55
119 ŠTELC Lukáš A CZ flag KOTOUČ Gearboxes E1+2000/4WD Mitsubishi Evolution - - 14.03|12:37
43. 142 HRABČÍK Milan A CZ flag notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 Coupe X X 14.03|14:00
331 SAJLEROVÁ Gabriela D A CZ flag Evolution Racing Prague S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO X - - 14.03|14:21
44. 404 TEYSCHL Otakar A CZ flag OTRacing HA1-1400 Mini Mk 3 Walter X X 15.03|17:57
273 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 - - 15.03|18:50
45. 129 KOČIŘÍK David A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda 130 X X 15.03|19:17
46. 168 DOHNÁLEK Josef A CZ flag Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS X X 15.03|20:11
160 PLEVA Martin A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 - - 15.03|21:23
47. 270 DOBEŠ Václav A CZ flag V.D.Racing Team E1-1400 Škoda Favorit X X 16.03|12:12
48. 321 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA X X 16.03|12:43
189 ZOUFALÁ Martina D A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia - - 16.03|13:28
49. 201 ZOUFALÝ Karel A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia PICK-UP Freestyle X X 16.03|13:28
50. 301 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 16.03|20:31
51. 195 LOUBAL Lubomír A CZ flag Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4TDi DSG X X 16.03|21:07
52. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT E1-1600 Toyota MR2 X X 16.03|21:16
53. 125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 125 X X 17.03|23:24
54. 120 KURBEL Pavol A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 120L X X 18.03|05:29
141 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Slomak E1+3000/2WD Toyota MR 2 - - 18.03|12:01
55. 440 STEJSKAL Milan A CZ flag GMS Racing Team HA1+2000 BMW M3 E30 X X 18.03|17:34
56. 392 PADRTA Lukáš A CZ flag Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 18.03|22:24
57. 88 ONDREJKA Ján A SK flag JOSK Racing team HA2 Giom 01 - X 19.03|17:29
58. 338 SIEWIERSKI Arek A PL flag Conrado Rally&Racing S1-2000 Renault Clio RS X X 20.03|19:42
59. 395 KELLER Lukáš A CZ flag LKMotorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 20.03|22:16
60. 25 HASLER Andreas A AT flag Hasler - Motorsport E2/SC-2000 Radical SR3 - Suzuki X X 21.03|11:30
61. 353 POLÁK Vojtěch A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD Audi TT X X 21.03|13:35
62. 290 NASTOUPIL Lukaš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX X X 22.03|10:04
113 MALEŇÁK Dušan A CZ flag DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130LR/H - - 24.03|06:24
293 SAJLER Filip A CZ flag RTR projects E1+3000/2WD KTM GT 4 - - 24.03|14:11
172 ZENKL Otakar A CZ flag Auto Kožmín E1+2000/4WD Škoda Fabia - - 24.03|15:37
63. 35 KOŠŤÁL Martin A CZ flag Pfeifer Motorsport E2/SS-2000 Formula Renault 2.0 X X 24.03|18:06
402 VOJVODÍK Ivan A CZ flag NC POWER HA1-2000 Opel Manta - - 24.03|22:39
31 NOVÝ Mikuláš Jr A CZ flag Yvon Racing E2/SC-1600 Bango Racing Cars BRC 02 - - 25.03|19:41
64. 344 GRUNTORÁD František A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 26.03|19:05
65. 297 VYKOUŘIL Filip A CZ flag Filda racing E1+3000/2WD BMW m3 e46 X X 28.03|13:47
66. 124 VLAŠÁNÝ Radek A CZ flag arv servi E1-1600 Honda civic X X 28.03|15:51
67. 7 RYBNÍČEK Marek A CZ flag Liqui Moly Racing Team E1+3000/2WD KTM X-BOW GTX X X 29.03|08:35
68. 159 VYMĚTAL Lubomír B CZ flag LVcar E1+3000/2WD BMW LV CAR X X 08.03|20:51
69. 394 KEPEŇ Maxmilian Jr B CZ flag RMK motorsport S1-1600 Opel corsa gsi X X 17.03|19:56
206 PODMAJERSKY Vladimi B SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC - - 22.03|10:20