Zoznam prihlásených
"VI. Šternberský vrch", 8. 9. 2018

Pre pretek je stanovený limit 70 pretekárov. Ostáva voľných miest: 0/0.

Export to pdf

Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. Registrácia
1. 9 MADRIAN Ferdinand A AT flag Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20F X 07.08|18:24
2. 17 WILHELM Philipp A DE flag MSC Rottenegg E2/C+2000 Norma M20F X 07.08|18:24
3. 11 SCHOEGLER Sigrid D A AT flag Mad Racing Power E2/C-2000 Formule Renault Renault X 07.08|18:25
4. 485 HAVIGER Petr A CZ flag Haviger Motors sport HA1-2000 Renault Clio X 07.08|18:25
5. 12 FERSTL Christian A AT flag Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master X 07.08|18:25
6. 135 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-VYSOČINA E1+2000/2WD BMW E30 X 07.08|18:35
7. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact X 07.08|18:46
8. 527 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1300 Zastava 101 Special X 07.08|18:47
9. 301 OSLADIL Jan A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1-1600 Ford Fiesta ST X 07.08|19:29
10. 339 MÁLEK Dan A CZ flag VPKmotors S1-1600 Škoda Felicia RS X 07.08|21:02
11. 401 NEUBAUER Herbert A AT flag MSC Rottenegg HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V Turbo X 07.08|22:05
12. 210 NEUBAUER Marie - Luise D Jr A AT flag MSC Rottenegg E1-1600 VW Polo X 07.08|22:06
955 KRÁLÍK Adam Jr A CZ flag kralikteam Předjezdci Citroen Saxo VTS X 07.08|22:34
13. 499 KRUPICA Lukáš "Zolty" A CZ flag Auto Špacír HA1-1300 Škoda 130 LR X 07.08|22:52
14. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X 07.08|23:19
15. 102 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro Skoda historik E1-1400 Škoda Rapid X 08.08|06:43
16. 107 KOLBÁBEK Radek A CZ flag LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 X 08.08|08:16
17. 496 JELÍNEK Libor A CZ flag auto-jelinek HA1+2000 BMW CSL 3.5 X 08.08|08:32
18. 106 PETR Martin A CZ flag motorsport petr E1+2000/4WD Volkswagen Golf 2.8v6 turbo X 08.08|11:05
19. 228 KOPIŠTĚ Daniel A CZ flag Hobby Racing Team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye X 08.08|12:27
20. 130 BOKŮVKA Martin A CZ flag Bokmem E1+2000/2WD BMW E30 X 08.08|14:22
21. 388 ÁZSÓTH Ladislav "Ladin" A CZ flag LRT S1-2000 Ford Focus X 08.08|15:55
22. 139 HRABČÍK Milan "hrabča" A CZ flag Notor Motor.racing team E1-2000 Fiat Punto X 08.08|19:45
23. 470 FURIŠ Karel A CZ flag SVS Hobby Autosport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X 08.08|20:57
24. 412 FURIŠ Filip Jr A CZ flag SVS Hobby Autosport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X 08.08|20:57
25. 398 KADLEČEK Jiří A CZ flag Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda X 08.08|21:18
26. 71 VOZDECKÝ David Jr A CZ flag Maverick Rescue Historic Hillclimb Racing Team HA2/ZST - 1600 Formule Mtx 1-03 X 08.08|21:55
27. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag BP-autosport E1-1600 Škoda Favorit Šustr Miloslav X 08.08|23:05
528 PATERA David A CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1300 Zastava 101 - 09.08|19:57
28. 5 BORKOVEC David A CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi X 10.08|12:36
29. 105 HURTA Jakub "Mistr" A CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi X 10.08|12:37
482 MARTINEK Tomáš A CZ flag Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi - 11.08|12:03
30. 501 RAŠKA Stanislav A CZ flag Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi X 12.08|19:03
31. 477 BROUSEK Petr A CZ flag Hustle HA1-1300 Mini Cooper Mini cooper X 13.08|13:15
518 KLEVETA Pavel A CZ flag -R 8 HA1-K-1300 Renault 8 Gordini - 13.08|22:12
32. 302 ČEPIČKA Vlastimil A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer X 14.08|10:11
33. 10 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X 15.08|11:26
34. 464 VRATIL Pavel "Sebastian" A CZ flag CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett Gsi X 17.08|04:54
35. 396 FILLOVA Kristyna D A CZ flag KRTZ S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 17.08|07:22
36. 484 ZELENÝ Milan A CZ flag Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR X 20.08|06:13
37. 173 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JPmotorsport E1-1400 Škoda 130RSEvo1 X 22.08|19:59
38. 313 ŠABÍK Martin A SK flag LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus X 23.08|00:40
39. 434 KRUŽÍK Josef A CZ flag Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda Škoda 130LR X 24.08|12:53
40. 363 CAKL Filip "Caklbery" A CZ flag VPK motors S1-2000 Skoda Fabia Rs X 25.08|23:19
41. 411 KIML ML. Jiří A CZ flag Ji-Go Pneuservis HA1-1300 Škoda 120 LS X 01.09|10:29
992 PADRTA Lukáš A CZ flag Lukáš Padrta Předjezdci Mitsubishi Evolution X 01.09|17:35
42. 456 BROUSEK Adam A CZ flag HUSTLE Racing HA1-1300 Mini Special X 01.09|18:59
43. 240 HORNÍČEK Filip B CZ flag F.H. RAcing E1-1400 Škoda Felicia X 07.08|18:21
44. 181 PŘENOSIL Miroslav "Mirda" B CZ flag LPGpower E1-1600 Škoda 130 RS X 07.08|18:22
45. 124 KUBICA Milan B CZ flag Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II X 07.08|18:23
46. 125 KUBICA Tomáš B CZ flag Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II X 07.08|18:23
47. 202 HAVIGER Milan "Dědek" B CZ flag Haviger motors sport E1-2000 Honda Civic X 07.08|18:28
48. 448 BÍNA Václav B CZ flag Team Racing Škoda Městec Králové HA1-1300 Škoda Škoda 120LS X 07.08|18:28
49. 347 ŠTELC Lukáš B CZ flag KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX X 07.08|18:41
990 HARVANEK Marian B SK flag DarkMIKE Předjezdci Subaru Impreza WRX STi - 07.08|18:41
50. 282 ŠPILKA Michal B CZ flag MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up X 07.08|18:58
971 BAUER Patrik B CZ flag Bauer Racing Předjezdci Vw 11 Brouk X 07.08|18:58
51. 292 GRYGAR David B CZ flag bez tymu E1-1400 Škoda Felicie X 07.08|20:10
52. 500 JANSA Emil B CZ flag AVION TEAM HA1-K-1300 Fiat 127 fiat 127 X 07.08|21:28
979 ŠPILKA Václav B CZ flag MetalBend motorsport Předjezdci Lada 2105 - 08.08|06:55
53. 404 ŠVÁB Kamil B CZ flag HL motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi X 08.08|08:44
54. 206 PODMAJERSKY Vladimir B SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC X 08.08|14:36
989 JANSA Tomáš B CZ flag AVION TEAM Předjezdci Volkswagen Scirocco GTX X 09.08|09:44
55. 290 NASTOUPIL Lukáš Jr B CZ flag PNTH E1-1600 Honda crx X 10.08|12:50
56. 171 ŠTĚRBA Vojtěch B CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi X 10.08|13:59
57. 39 GAIDOŠ Miroslav B CZ flag Miroslav Gaidoš E2/C-1600 Speed Car Gt 1000 GT1000 X 12.08|17:10
58. 498 SEMKOVA Lenka D B CZ flag Auto Špacír HA1-1300 Škoda 130 LR X 18.08|20:27
402 CHYTIL Jaroslav B CZ flag Chytil Motorsport HA1-2000 Škoda 110R - 21.08|11:38
405 CHYTIL Martin B CZ flag Chytil Motorsport HA1-2000 škoda 120S - 21.08|11:39
970 MORCINKOVÁ Kristýna "Mellany" D B CZ flag JS Racing a.s. Předjezdci BMW E46 X 24.08|09:44
980 ŽÁČEK Michal Jr B CZ flag Žáček Předjezdci BMW 328i X 25.08|09:16
59. 36 TRZEPACZYNSKI Leszek B PL flag Polonia Racing Team E2/C-2000 Norma M20F X 25.08|12:16
60. 61 CHYTIL Ondřej B CZ flag Chytil Motorsport HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 X 26.08|11:10
995 ROESSLER Marco B DE flag Wilhelm Motorsport Předjezdci BMW M2 X 27.08|16:13
61. 300 KOŘENKOVÁ Anežka D Jr B CZ flag ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 SRC X 27.08|18:21
62. 172 HRUBÝ Milan B CZ flag Kv Motor Team s.r.o. E1-1600 Škoda Fabia FR16 X 27.08|18:23
63. 179 VYMĚTAL Lubomír B CZ flag LV car E1+2000/2WD BMW M3 X 28.08|09:49
64. 149 REMEŠ Dušan "DUDU" B CZ flag LV car E1+2000/2WD Bmw M3 LV car X 28.08|12:25
65. 213 ČERNÍN Václav B CZ flag KV Motor Team s.r.o. E1+2000/4WD Mitsubishi Eclipse Evo 750+ X 28.08|16:07
66. 406 JIRAS Pavel "Vendy" B CZ flag Autosport-Řeporyje HA1-1300 Škoda Škoda 130 RS X 29.08|13:16
67. 225 DVOŘÁK Vojta B CZ flag MAX Motorsport E1+2000/2WD BMW E36 3.5T X 29.08|13:42
68. 280 FIŠER Dušan B CZ flag Čechy pod Kosířem E1-1400 Škoda 130 X 03.09|10:50
69. 109 SEDLÁK Martin B CZ flag BJP!!! E1-2000 Škoda Octavia 2 Cup X 03.09|23:25
70. 321 KASPAR Jarda B CZ flag VPK motors S1+2000/4WD Mitsubischi EVO 9 X 04.09|17:52