Zoznam prihlásených
"III. GMS HILLCLIMB PROLOG" Automotodrom Brno", 5. - 6. 4. 2019

Pre pretek je stanovený limit 70 pretekárov. Ostáva voľných miest: 6/6.

Export to pdf

Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 225 KAWULOK Jiří "Jurek" A CZ flag JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 X X 05.03|18:00
2. 500 JANSA Emil A CZ flag Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport X X 05.03|18:02
505 JANSA Tomáš "Tomas" A CZ flag Patera motorsport HA1-K+1600 Volkswagen Scirocco 1.8 GTX - - 05.03|18:03
3. 1 PHILIPP Wilhelm A DE flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 05.03|18:12
4. 2 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 X X 05.03|18:12
5. 7 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 X X 05.03|18:13
6. 4 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20F X X 05.03|18:13
7. 11 KRAMER Gottfried A AT flag Kramer Racing E2/C-2000 Tatuus S 2000 X X 05.03|18:14
8. 355 KRALIK Adam Jr A CZ flag KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS X X 05.03|18:22
9. 550 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 X X 05.03|18:27
10. 12 WALDY JUN. Hermann A AT flag MSC Rottenegg E2/C-2000 Tatuus Master X X 05.03|19:14
11. 464 VRÁTIL Pavel "Sebastian" A CZ flag CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI X X 05.03|19:18
12. 131 OSLADIL Jan A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Focus X X 05.03|19:20
13. 20 OSLADIL Jan A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Formule Van Diemen X X 05.03|19:27
14. 16 SCHWENDINGER Robert "Roby" A AT flag Robert Schwendinger E2/C-1600 Arcobaleno Formula Europa X X 05.03|20:04
15. 66 RUTTER Christian A AT flag Rutter Christian HA2 PRC S2000 X X 05.03|20:08
16. 100 BOKŮVKA Martin A CZ flag Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 X X 05.03|20:10
17. 25 ŠVORC Roman A CZ flag PGRace czech motorsport E2/C+2000 Lucchiny P3-96M X X 05.03|20:39
18. 206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC X X 05.03|20:41
19. 112 STROSZ Milan A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 05.03|21:02
20. 111 ORAVEC David "Dejv" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 05.03|21:30
122 DOBRÝ Petr A CZ flag BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact - - 05.03|22:12
21. 318 ŠPILKA Václav A CZ flag MetalBend motorsport S1-1600 Honda CRX X X 06.03|06:47
22. 118 ŠPILKA Michal A CZ flag MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up X X 06.03|06:48
23. 299 DULLER Benjamin A AT flag Duller Racing Team E1+2000/4WD Ford Fiesta WRC X X 06.03|12:03
24. 496 JELÍNEK Libor A CZ flag AutoJelínek HA1+2000 BMW 3.5 CSL X X 06.03|18:42
25. 73 ONDREJKA Ján A SK flag JOSK Racing team HA2 Giom 01 X X 06.03|19:54
26. 398 KADLEČEK Jiří A CZ flag Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Civic 1.6VTi X X 06.03|21:00
27. 9 FRANK Alexander A AT flag MSC Rottenegg E2/C-2000 PRC S4 Honda X X 07.03|07:09
28. 15 GRADISCHNIG Bernhard A AT flag Gradischnig E2/C+2000 Norma M20F X X 07.03|22:25
29. 310 HRUBÝ Milan A CZ flag ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Chevrolet Corvette X X 08.03|20:55
30. 311 KŘEPELKA Lukáš A CZ flag ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Chevrolet Corvette X X 08.03|20:56
31. 115 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro Skoda historik E1-1600 Škoda Rapid X X 10.03|12:15
32. 224 GALÁŠ Jáchym Jr A CZ flag Gt2 motorsport E1+2000/2WD VW Golf Gti TCR X X 11.03|20:33
33. 211 PODPĚRA Zdeněk "Poppyk" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Honda Civic X X 12.03|12:56
34. 166 DIVIŠOVÁ Alexandra D A CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Renault Clio X X 13.03|06:42
35. 347 ŠTELC Lukáš A CZ flag KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX X X 14.03|20:52
36. 200 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček E1+2000/2WD BMW 130i X X 14.03|21:15
37. 105 DRONG Pavel A CZ flag Pavel Drong E1-1400 Suzuki Swift GTI X X 15.03|21:53
38. 169 KUBÍK Daniel Jr A CZ flag PK-drive Racing E1+2000/2WD BMW 130i X X 18.03|20:26
39. 6 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 18.03|20:45
110 LEMON Petr "Bulik" A CZ flag BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 - - 19.03|16:51
40. 36 TRZEPACZYŃSKI Leszek A PL flag Leszek E2/C-2000 Norma M20F X X 19.03|20:52
41. 412 FURIŠ Filip Jr A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 19.03|21:21
42. 181 PŘENOSIL Miroslav "Mirda" A CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS X X 20.03|13:24
43. 156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi O.C. TECH TEAM E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 X X 20.03|15:14
44. 158 NĚMEC Zdeněk A CZ flag NC power pro sport E1-2000 Škoda Fabia Sedan X X 22.03|15:45
45. 511 KIML ML. Jiří A CZ flag Ji-Go Pneuservis HA1-K-1300 Škoda 120ls X X 22.03|18:24
46. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag BPautosport E1-1600 Škoda Favorit X X 22.03|22:08
47. 10 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 X X 22.03|22:12
48. 116 VALÁŠEK Milan A CZ flag IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR X X 24.03|11:18
49. 133 HROMÁDKO Jaroslav "Jara" A CZ flag JP Motorsport E1-1400 Suzuki Swift Ewo II X X 24.03|14:54
50. 290 NASTOUPIL Lukaš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX X X 25.03|10:37
51. 189 SALLOUM Jiří A CZ flag haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 X X 25.03|14:41
52. 388 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1+2000/2WD Ford Focus X X 26.03|11:20
53. 202 HAVIGER Milan "Dědek" A CZ flag Haviger motors E1-2000 Honda Type R X X 27.03|14:21
54. 69 KARÁSEK David A CZ flag Le Mans Redux HA2/ZST - 1600 Aero Minor Sport X X 27.03|23:05
55. 113 MALEŇÁK Dušan A CZ flag DVDV Racing team E1-1400 Škoda 130 LR/H X X 28.03|07:46
56. 99 KASPAR Zdenek A CZ flag Le Mans Redux HA2/ZST - 1600 Aero Minor Sport 750 X X 28.03|21:28
57. 212 BARTÚNEK Daniel Jr A CZ flag RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V X X 29.03|15:54
58. 313 ŠABÍK Martin A SK flag LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus X X 30.03|18:04
59. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia X X 01.04|09:25
60. 344 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 01.04|22:31
61. 482 MARTINEK Tomáš A CZ flag Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi X X 02.04|08:23
62. 300 KOŘÍNEK Petr A CZ flag VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS X X 02.04|13:02
63. 22 ZWEIMÜLLER Johnny A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 KTM X-Bow X X 04.04|17:22
210 NEUBAUER Marie-Luise D Jr B AT flag MSC Rottenegg E1-1600 VW Polo - - 06.03|11:06
1018 VÍTEK Petr B CZ flag CLIMART RACING TEAM E2/C+2000 Osella PA 30 - - 15.03|17:39
155 DUCHOŇ Oldřich B CZ flag ADRT E1+2000/2WD BMW 325 - - 19.03|22:02
64. 120 MIROVSKY Zdenek B CZ flag AHL E1-2000 Škoda felicie X X 21.03|20:07
44 KOTAŠKA Adam B CZ flag JPK.cz Racing E2/SCB Yamaha Kartcross - - 23.03|19:47