Zoznam prihlásených
"XXXVIII. Zámecký vrch", 3. - 5. 5. 2019

Pre pretek je stanovený limit 80 pretekárov. Ostáva voľných miest: 2/3.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 6 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 09.04|18:02
2. 250 HORNÍČEK Filip A CZ flag F.H.Racing E1-1400 Škoda Felicia X X 09.04|18:02
3. 432 ŠPLÍCHAL David "Šplouchy" A CZ flag Gti garage HA1-2000 Volkswagen Golf gti X X 09.04|18:16
4. 139 HRABČÍK Milan "Hrabča" A CZ flag notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto X X 09.04|18:48
5. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R X X 09.04|18:54
6. 112 STROSZ Milan A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 09.04|19:00
7. 412 FURIŠ Filip Jr A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 09.04|19:11
8. 470 FURIŠ Karel A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 09.04|19:13
9. 25 ŠVORC Roman A CZ flag PGRace czech motorsport E2/C+2000 Lucchiny P3 X X 09.04|19:16
10. 115 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro Skoda historik E1-1600 Škoda Rapid X X 09.04|19:22
122 DOBRÝ Petr A CZ flag BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact - - 09.04|19:26
11. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag BPautosport E1-1600 Škoda Favorit X X 09.04|19:39
12. 200 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček E1+2000/2WD BMW 130i X X 09.04|19:46
13. 110 LEMON Petr "Bulik" A CZ flag BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 X X 09.04|19:57
14. 455 DOHNAL Josef A CZ flag Dohnal Motorsport HA1-2000 Honda CRX X X 09.04|20:01
15. 321 KAZDOVÁ Jana D A CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 X X 09.04|20:02
16. 7 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 X X 09.04|20:11
17. 2 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 X X 09.04|20:11
18. 1 PHILIPP Wilhelm A DE flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 09.04|20:12
19. 464 VRÁTIL Pavel "Sebastian" A CZ flag CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI X X 09.04|20:21
20. 388 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1+2000/2WD Ford Focus X X 09.04|20:22
21. 499 KRUPICA Lukáš "Zolty" A CZ flag Auto Špacír HA1-1300 Škoda Rapid 136 X X 09.04|20:26
22. 485 HAVIGER Petr A CZ flag Haviger motors HA1-2000 Renault Clio X X 09.04|20:33
23. 100 BOKŮVKA Martin A CZ flag Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 X X 09.04|20:52
24. 347 ŠTELC Lukáš A CZ flag KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX X X 09.04|21:23
25. 550 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 X X 09.04|21:30
26. 333 BORKOVEC Jirka A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 09.04|22:19
27. 511 KIML ML. Jiří A CZ flag Ji-Go Pneuservis HA1-K-1300 Škoda 120ls X X 09.04|22:31
28. 398 KADLEČEK Jiří A CZ flag Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Civic 1.6VTi X X 10.04|06:14
29. 446 BUŽGA Miroslav A CZ flag CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI X X 10.04|07:12
30. 20 OSLADIL Jan A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Formule Van Diemen X X 10.04|07:26
31. 113 MALEŇÁK Dušan A CZ flag DVDV Racing team E1-1400 Škoda 130 LR/H X X 10.04|07:40
32. 225 KAWULOK Jiří "Jurek" A CZ flag JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 X X 10.04|08:05
33. 344 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 10.04|08:30
34. 202 HAVIGER Milan "Dědek" A CZ flag Haviger motors E1-2000 Honda Type R X X 10.04|10:00
35. 318 ŠPILKA Václav A CZ flag MetalBend motorsport S1-1600 Honda CRX X X 10.04|11:24
36. 118 ŠPILKA Michal A CZ flag MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up X X 10.04|11:25
5 KUBICA Tomáš A CZ flag Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II - - 10.04|11:41
124 KUBICA Milan A CZ flag Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II - - 10.04|11:42
37. 181 PŘENOSIL Miroslav "Mirda" A CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS X X 10.04|13:25
38. 482 MARTINEK Tomáš A CZ flag Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi X X 10.04|15:02
39. 206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC X X 10.04|15:04
40. 500 JANSA Emil A CZ flag Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport X X 10.04|15:33
41. 104 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Svijany E1-2000 Honda Civic Type R X X 10.04|16:41
42. 111 ORAVEC David "Dejv" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 11.04|04:56
43. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia X X 11.04|09:42
44. 189 SALLOUM Jiří A CZ flag Haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 X X 11.04|10:00
45. 73 ONDREJKA Ján A SK flag JOSK Racing team HA2 Giom 01 X X 11.04|19:38
302 ČEPIČKA Vlastimil "Čepi" A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer X - - 11.04|21:25
46. 106 PETR Martin A CZ flag PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo X X 12.04|09:58
47. 133 HROMÁDKO Jaroslav "Jara" A CZ flag JP Motorsport E1-1400 Suzuki Swift Ewo II X X 13.04|06:59
48. 355 KRALIK Adam Jr A CZ flag KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS X X 14.04|21:32
49. 239 MÁLEK Dan A CZ flag VPKmotors E1-1600 Škoda Felicia RS X X 14.04|22:25
50. 313 ŠABÍK Martin A SK flag LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus X X 15.04|07:45
496 JELÍNEK Libor A CZ flag AutoJelínek HA1+2000 BMW 3.5 CSL - - 15.04|09:37
51. 463 ŠPUNDA Petr A CZ flag PŠ Autosport HA1-2000 Ford Escort RS2000 X X 15.04|13:09
52. 405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hlmotorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi X X 15.04|15:00
53. 3 KOLBÁBEK Radek A CZ flag LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 X X 15.04|15:55
502 RAŠKA Stanislav A CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi - - 15.04|16:06
54. 218 KOPIŠTĚ Jaroslav A CZ flag Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye X X 16.04|12:21
55. 10 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 X X 16.04|15:21
56. 211 PODPĚRA Zdeněk "Poppyk" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Honda Civic X X 18.04|23:09
57. 169 KUBÍK Daniel Jr A CZ flag PK-drive Racing E1+2000/2WD BMW 130i X X 19.04|10:51
58. 290 NASTOUPIL Lukaš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX X X 21.04|15:21
59. 227 VAVROCH Petr "HURICANE" A CZ flag ecce homo E1-1400 VW Polo FOX X X 21.04|20:35
60. 306 KOŽNAROVÁ Libuše D A CZ flag VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta X - 22.04|19:39
61. 212 BARTÚNEK Daniel Jr A CZ flag RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V X X 23.04|07:29
62. 24 LANGER Pavel A CZ flag GT2 Motorsport E2/C-1600 Autola 1/04 X X 25.04|21:27
63. 501 MESÁROŠ Ján "MEŠI" A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S - X 28.04|13:14
64. 166 DIVIŠOVÁ Alexandra D A CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia X X 30.04|10:18
65. 116 VALÁŠEK Milan A CZ flag IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR X - 30.04|19:05
66. 156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi O.C. TECH TEAM E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 X X 01.05|12:27
67. 36 TRZEPACZYŃSKI Leszek A PL flag Leszek E2/C-2000 Norma M20 F X X 01.05|12:55
68. 155 DUCHOŇ Oldřich B CZ flag ADRT E1+2000/2WD BMW 325 X - 09.04|23:08
69. 277 BORKOVEC David "Dawe" B CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi X X 14.04|11:42
70. 278 HURTA Jakub "Mistr" B CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi X X 14.04|11:43
71. 316 KŘEPELKA Lukáš B CZ flag ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot SRC X X 23.04|12:43
72. 172 HRUBÝ Milan B CZ flag ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 X X 23.04|12:44
73. 484 ZELENÝ Milan C CZ flag Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR X X 10.04|06:00
74. 434 KRUŽÍK Josef C CZ flag Historic racing team Jihlava HA1-1300 Škoda Škoda 130LR X X 11.04|11:28
75. 363 CAKL Filip "Caklbery" C CZ flag VPK motors S1-2000 Škoda Fabia X X 12.04|18:30
76. 171 ŠTĚRBA Vojtěch C CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi X X 14.04|11:59
77. 272 HURTA Michal C CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi X X 14.04|12:00
78. 28 WEIL David C CZ flag WEILTEC E2/C-1600 MTX Faster X X 14.04|20:46
79. 303 TEKAL Zdenek "Tekil" C CZ flag VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta - X 22.04|19:45
80. 314 WINKLER Martin C CZ flag Rocket team S1+2000/2WD Nissan 200sx X X 29.04|13:56