Zoznam prihlásených
"21. Slovácký kopec - IX. Memoriál Stanislava Firtla", 21. - 23. 6. 2019

Pre pretek je stanovený limit 80 pretekárov. Ostáva voľných miest: 11/15.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 500 JANSA Emil A CZ flag Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport X X 28.05|18:02
2. 4 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 28.05|18:06
3. 7 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 X X 28.05|18:06
4. 2 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 X X 28.05|18:07
5. 1 PHILIPP Wilhelm A DE flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 28.05|18:07
6. 321 KAZDOVÁ Jana D A CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 X X 28.05|18:10
7. 225 KAWULOK Jiří "Jurek" A CZ flag JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 X X 28.05|18:12
8. 200 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček E1+2000/2WD BMW 130i X X 28.05|18:28
9. 404 ŠVÁB Kamil A CZ flag HL motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi X X 28.05|18:37
10. 464 VRÁTIL Pavel "Sebastian" A CZ flag CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI X X 28.05|19:12
11. 550 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 X X 28.05|19:17
12. 131 OSLADIL Jan A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Focus X X 28.05|19:34
13. 112 STROSZ Milan A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 28.05|20:09
14. 355 KRALIK Adam Jr A CZ flag KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS X X 28.05|22:13
15. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact X X 29.05|08:21
16. 16 SCHWENDINGER Robert "Roby" A AT flag Robert Schwendinger E2/C-1600 Arg Formula Europa X X 29.05|10:13
17. 347 ŠTELC Lukáš A CZ flag KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX X X 29.05|13:31
105 DRONG Pavel A CZ flag Pavel Drong E1-1400 Suzuki Swift GTI - - 29.05|13:52
18. 111 ORAVEC David "Dejv" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 29.05|14:52
19. 388 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1+2000/2WD Ford Focus X X 29.05|16:36
20. 206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC X X 29.05|19:30
21. 414 KLČ Miroslav A SK flag Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi X X 29.05|19:40
22. 169 KUBÍK Daniel Jr A CZ flag PK-drive Racing E1+2000/2WD BMW 130i X - 30.05|19:11
23. 333 BORKOVEC Jirka A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 30.05|20:59
211 PODPĚRA Zdeněk "Poppyk" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Honda Civic - - 31.05|06:35
24. 432 ŠPLÍCHAL David "Šplouchy" A CZ flag Gti garage HA1-2000 Volkswagen Golf gti X X 31.05|08:17
25. 290 NASTOUPIL Lukaš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX X X 31.05|17:13
26. 66 RUTTER Christian A AT flag Rutter Christian HA2 PRC S2000 X X 31.05|20:16
27. 100 BOKŮVKA Martin A CZ flag Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 X X 01.06|12:44
28. 302 ČEPIČKA Vlastimil "Čepi" A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer X X X 02.06|06:59
29. 110 LEMON Petr "Bulik" A CZ flag BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 X X 03.06|20:17
30. 318 ŠPILKA Václav A CZ flag MetalBend motorsport S1-1600 Honda CRX X X 04.06|08:31
31. 118 ŠPILKA Michal A CZ flag MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up X X 04.06|08:32
32. 412 FURIŠ Filip Jr A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 04.06|12:11
33. 499 KRUPICA Lukáš "Zolty" A CZ flag Auto Špacír HA1-1300 Škoda Rapid 136 X X 05.06|11:25
34. 344 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 05.06|17:20
35. 139 HRABČÍK Milan "Hrabča" A CZ flag notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto X X 05.06|19:13
36. 10 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 X X 05.06|21:40
37. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag BPautosport E1-1600 Škoda Favorit X X 05.06|22:26
38. 189 SALLOUM Jiří A CZ flag haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 X X 06.06|13:11
39. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R X X 09.06|14:45
40. 202 HAVIGER Milan "Dědek" A CZ flag Haviger motors E1-2000 Honda Type R X X 11.06|14:07
41. 6 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 11.06|22:27
42. 239 MÁLEK Dan A CZ flag VPKmotors E1-1600 Škoda Felicia RS X X 13.06|18:14
43. 5 KUBICA Tomáš A CZ flag Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II X X 17.06|06:52
44. 124 KUBICA Milan A CZ flag Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II X X 17.06|06:53
45. 398 KADLEČEK Jiří A CZ flag Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Civic 1.6VTi - X 17.06|06:58
46. 104 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Svijany E1-2000 Honda Civic Type R X X 17.06|07:43
47. 212 BARTÚNEK Daniel Jr A CZ flag RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V X X 17.06|11:13
48. 73 ONDREJKA Ján A SK flag JOSK Racing team HA2 Giom 01 X X 17.06|21:50
49. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia X X 19.06|08:32
50. 116 VALÁŠEK Milan A CZ flag IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR X - 19.06|09:32
51. 485 HAVIGER Petr A CZ flag Haviger motors HA1-2000 Renault Clio X X 19.06|11:08
52. 313 ŠABÍK Martin A SK flag LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus X X 19.06|16:35
53. 106 PETR Martin A CZ flag PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo X X 19.06|20:55
54. 400 REMEŇ Jakub B CZ flag Speed Racing team HA1-1300 Škoda 130 LR X - 03.06|08:26
55. 424 UIBERLAY Jiří B CZ flag Speed Racing team HA1-1300 Škoda 130 LR - X 03.06|11:45
56. 360 ŠVÁB Jakub B CZ flag HL Motorsport S1-1600 Ford Fiesta X X 04.06|06:56
57. 383 NĚMEČEK Josef B CZ flag HL Motorsport S1-1600 Ford Fiesta X X 04.06|08:24
58. 510 HOCHECKER Adolf B AT flag MSC Mühlbach HA1-K+1600 Opel Kadett C Coupe X X 10.06|09:45
59. 444 ŠMÍDA Ondřej B CZ flag VW Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302LS X - 14.06|12:12
60. 456 DUDÍK Lubomír B CZ flag VW Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302LS X - 14.06|12:14
61. 230 SYTAŘ Jakub B CZ flag JPS motorsport E1-2000 Renault Clio X X 14.06|20:41
62. 240 SYTAŘ Petr B CZ flag JPS motorsport E1-2000 Renault Clio X X 14.06|20:54
63. 272 HURTA Michal B CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi X X 15.06|15:39
64. 277 BORKOVEC David "Dawe" B CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi - X 15.06|15:39
65. 278 HURTA Jakub "Mistr" B CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi X X 15.06|15:40
66. 125 KURBEL Michal B SK flag Kovomk E1-1400 Škoda 125 X - 18.06|23:19
67. 172 HRUBÝ Milan B CZ flag ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 X X 19.06|14:39
68. 316 KŘEPELKA Lukáš B CZ flag ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot SRC X X 19.06|14:39
69. 77 VOZDECKÝ David Jr B CZ flag Maverick Rescue Hill Climb Team HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 - X 20.06|01:18
70. 322 DOHNAL Josef C CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 X X 28.05|18:12
71. 21 OSLADIL Jan C CZ flag AMK ECCE HOMO E2/C-2000 Formule Opel Lotus X X 28.05|19:33
72. 126 KURBEL Pavol "papo" C SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 120L X - 29.05|07:57
73. 373 BORKOVEC David C CZ flag B&H Motorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 WRC X - 18.06|22:15