Zoznam prihlásených MZAV MREC
"III. Vírské serpentiny", 19. - 21. 6. 2020

Pre pretek je stanovený limit 90 pretekárov. Ostáva voľných miest: 23/23.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 321 KAZDOVÁ Jana D A CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 X X 25.05|18:04
2. 322 DOHNAL Josef A CZ flag DOHNAL MOTORSPORT S1-1600 Citroen C2 X X 25.05|18:05
3. 127 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 X X 25.05|18:34
4. 10 ŠTELC Lukáš A CZ flag Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X X 25.05|19:32
5. 6 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček E1+2000/2WD BMW 130i X X 25.05|19:40
6. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 25.05|19:41
7. 333 BORKOVEC Jiri A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 25.05|19:44
8. 125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 125L X X 25.05|20:04
9. 500 † JANSA Emil A CZ flag Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport X X 25.05|20:12
10. 505 JANSA Tomáš A CZ flag Avion Team HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI X X 25.05|20:15
122 DOBRÝ Petr A CZ flag Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact - - 25.05|20:35
11. 16 SCHWENDINGER Robert A AT flag PSV Wels E2/C-1600 Arcobaleno Formula Europa X X 25.05|20:47
12. 133 PERNÝ Michal A CZ flag ARC Kyjov E1-1400 Suzuki Swift X X 25.05|21:14
13. 344 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 25.05|21:18
14. 99 RUTTER Christian A AT flag MSC Rottenegg HA2 PRC S2000 X X 25.05|21:37
484 ZELENÝ Milan A CZ flag Historick Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR - - 25.05|23:33
15. 382 HOUSKA Roman A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 X X 26.05|08:24
16. 111 ORAVEC David "djdavis" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 26.05|09:05
17. 195 LOUBAL Lubomir A CZ flag Lubomír Loubal E1-2000 VW Golf 4 Tdi X X 26.05|10:47
302 ČEPIČKA Vlastimil "Cepi" A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X - - 26.05|10:47
18. 27 BENŠ Radim A CZ flag Radim Benš E2/C-1600 Formule König X X 26.05|10:47
19. 1 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master X X 26.05|11:05
20. 4 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master X X 26.05|11:06
21. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 26.05|11:07
22. 541 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V X X 26.05|11:30
23. 182 STODOLA Petr A CZ flag Weslay racing team E1-1600 Honda CRX X X 26.05|12:40
24. 116 † VALÁŠEK Milan A CZ flag IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR X - 26.05|12:43
25. 299 FIRTL JR. Stanislav A CZ flag ARC Kyjov E1-2000 Škoda Octavia TDi X X 26.05|15:29
26. 355 KRÁLÍK Adam Jr A CZ flag Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS X X 26.05|21:30
27. 412 FURIŠ Filip Jr A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 26.05|23:14
28. 501 MESÁROŠ Ján "Meši" A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X X 27.05|06:54
29. 345 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta X X 27.05|09:57
444 ŠMÍDA Ondřej A CZ flag Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302ls - - 27.05|13:02
456 DUDÍK Lubomír A CZ flag Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302ls - - 27.05|13:04
30. 409 DORINSKÝ Lukas A CZ flag Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 X X 27.05|16:15
31. 521 SCHÜTZ Thomas A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 27.05|16:32
523 SCHÜTZ Stefan Jr A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 VW Golf - - 27.05|16:32
417 PFEIFFER Siegfried A AT flag Pfeiffer Motorsport HA1+2000 Ford Sierra Cosworth - - 27.05|16:33
181 PŘENOSIL Miroslav "Mirda" A CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS - - 27.05|16:47
32. 12 GYÖRGY Petr A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König X X 27.05|17:14
33. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 27.05|17:53
206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC - - 27.05|19:14
434 KRUŽÍK Josef A CZ flag Historik Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR - - 27.05|22:01
34. 228 PATERA David A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 - X 28.05|16:18
35. 399 FILÍPEK Martin A SK flag nanodry.sk S1-1600 Honda civic X X 28.05|16:51
36. 250 HORNÍČEK Filip A CZ flag F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia X X 28.05|18:50
37. 158 SLÁDEK Lukáš A CZ flag DTL Sladek E1-2000 Peugeot 206GTI X X 28.05|22:00
436 SKRIVANEK Jaromir A CZ flag Star racing team HA1-1300 Škoda Favorit - - 29.05|16:09
121 KAWULOK Jiří "Jurek" A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW E30 - - 29.05|17:43
38. 280 SYTAŘ Jakub A CZ flag ARC Kyjov E1-2000 Renault Clio Sport X X 30.05|08:13
202 HAVIGER Milan "Dědek" A CZ flag Haviger Motors E1-2000 Honda Type R - - 30.05|08:49
39. 196 FILLOVA Kristýna D A CZ flag KRTZ Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Black 9 X X 31.05|21:29
40. 21 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus X X 01.06|07:22
41. 301 MAĎAR Michal A SK flag LRT S1-2000 Ford Focus X X 01.06|13:13
42. 388 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1+2000/2WD Ford Focus X X 01.06|13:14
220 TOMAN Martin A CZ flag MKT Sítotisk Tomanovi E1-1400 Škoda Felicia FST - - 01.06|17:50
43. 510 KIML ML. Jiří A CZ flag Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS X X 01.06|19:50
44. 511 SEIVERTH Andreas A AT flag Racing Team Spazierer HA1-K+1600 Ford Capri RS X X 01.06|20:10
45. 326 MOTÁLEK Milan A CZ flag Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII X X 01.06|20:31
46. 173 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP Motorsport E1-1400 Škoda JP Motorsport X X 01.06|21:06
234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 - - 01.06|22:02
235 MELŠA Radek A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 - - 01.06|22:04
332 BARTÚNEK Daniel Jr A CZ flag RT Servis Car S1-1600 Honda Civic - - 02.06|09:17
313 TYDLAČKOVÁ Pavlína D A CZ flag RT Servis Car S1-2000 Renault Clio - - 02.06|09:38
47. 410 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 02.06|09:40
48. 432 ŠPLÍCHAL David "Šplouchy" A CZ flag GTI garage HA1-2000 VW Golf GTI X X 02.06|11:31
49. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 02.06|11:41
50. 8 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS X X 02.06|16:57
5 PETR Martin A CZ flag Petr Motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8v6 Turbo - - 02.06|20:27
51. 272 BORKOVEC David A CZ flag CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi X X 02.06|22:30
414 KLČ Miroslav A SK flag Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi - - 03.06|08:46
52. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia X X 03.06|08:46
53. 488 SÁZAVA Luboš A CZ flag PGRace Czech Motorsport HA1+2000 Porsche 911 X X 03.06|13:56
259 SEDLACEK Vlastimil "Jupi" A SK flag Jupi racing E1-1600 Honda Civic - - 03.06|15:16
54. 141 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale X X 03.06|19:04
55. 369 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 04.06|15:43
56. 310 DOUBEK Luděk A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 04.06|15:45
212 POSPÍCHAL Jakub A CZ flag Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia - - 05.06|15:00
57. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 05.06|17:04
398 KADLEČEK Jiří A CZ flag Honda S1-1600 Civic 1.6 Honda - - 07.06|09:24
159 VYMĚTAL Lubomír A CZ flag LV CAR E1+2000/2WD BMW M3 E46 - - 07.06|21:14
296 KOMAREK David A CZ flag Komvet racing E1+2000/4WD Mitsubishi Black Evo - - 07.06|21:42
58. 117 KEŇO Petr A CZ flag Pk.racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 1150 X X 08.06|06:46
166 DIVIŠOVÁ Alexandra D A CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia - - 08.06|06:57
59. 227 VAVROCH Petr A CZ flag HURICANE E1-1400 Volkswagen POLO FOX X X 08.06|09:19
201 ŠEBESTA Pavel A CZ flag EXTRAVÝFUK Racing Team E1-1400 Suzuki Swift GTi - - 08.06|19:53
60. 9 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Svijany E1-2000 Honda Civic Type R X X 09.06|13:34
20 STOLLNBERGER Andreas A AT flag Team Terschl Austria E2/C-2000 Dallara 302 - - 10.06|14:37
61. 507 PETER Schöller A AT flag MIG Austria HA1-K+1600 Ford Escort RS2000 X X 11.06|12:41
62. 515 LAMPELMAIER Max A AT flag Max Lampelmaier HA1-K+1600 Ford Escort RS 1600 BDA X X 11.06|20:27
63. 290 NASTOUPIL Lukaš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX X X 12.06|08:50
64. 188 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport E1+2000/2WD Mc F1 EVO X X 15.06|12:20
65. 217 MEIXNER Richard A CZ flag KV Motor team E1-2000 Renault Clio Cup X X 17.06|13:06
151 ŠUSTR Miloslav B CZ flag Alcore Motorsport E1-1600 Škoda Favorit - - 25.05|22:52
66. 2 WILHELM Philipp B DE flag MSC Rottenegg E2/C+2000 Norma M20 FC oreca X X 26.05|13:19
270 DOBEŠ Václav B CZ flag V.D.Racing Team E1-1400 Škoda Favorit - - 27.05|09:29
179 KOTEK Pavel C CZ flag AMK Ecce Homo v ÚAMK E1+2000/2WD BMW M3 - - 25.05|20:12
540 NEUBAUER Marie-Luise Jr C AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V - - 26.05|11:29
281 SYTAŘ Petr C CZ flag ARC Kyjov E1-2000 Renault Clio Sport - - 03.06|18:22
80 KOPEČEK Pavel C CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Formule Opel Lotus 2.0 - - 05.06|18:08
36 NOVÁK Marek C CZ flag MN Racing E2/C-1600 Kartcross Honda Cbr Rr 600 Honda CBR RR 600 - - 05.06|19:36
67. 504 KOGLER Gottfried C AT flag MIG Austria HA1-K+1600 Ford Escort RS2000 X X 11.06|12:39
68. 509 KOGLER Michael C AT flag MIG Austria HA1-K+1600 Ford Escort RS2000 X X 11.06|12:55