Zoznam prihlásených MZAV MREC
"Vrbenský vrch", 3. - 5. 7. 2020

Pre pretek je stanovený limit 60 pretekárov. Ostáva voľných miest: 12/13.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master - - 10.06|18:00
505 JANSA Tomáš A CZ flag Avion Team HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI - - 10.06|18:00
1. 500 JANSA Emil A CZ flag Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport X X 10.06|18:01
2. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 10.06|18:02
4 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master - - 10.06|18:02
141 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale - - 10.06|18:03
3. 521 SCHÜTZ Thomas A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 10.06|18:03
523 SCHÜTZ Stefan Jr A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 VW Golf - - 10.06|18:04
4. 105 DRONG Pavel A CZ flag Pavel Drong E1-1400 Suzuki Swift GTI X X 10.06|18:07
5. 6 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček E1+2000/2WD BMW 130i X X 10.06|18:29
6. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 10.06|18:55
7. 344 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 10.06|19:44
8. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact X X 10.06|20:08
9. 121 KAWULOK Jiří "Jurek" A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW E30 X X 10.06|20:27
10. 12 GYÖRGY Petr A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König X X 10.06|20:32
11. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 10.06|20:42
12. 326 MOTÁLEK Milan A CZ flag Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII X X 10.06|21:11
13. 412 FURIŠ Filip Jr A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 10.06|21:22
14. 470 FURIŠ Karel A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 10.06|21:23
127 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 - - 10.06|21:40
15. 250 HORNÍČEK Filip A CZ flag F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia X X 10.06|22:16
16. 333 BORKOVEC Jiri A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 11.06|06:45
17. 21 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus X X 11.06|07:26
18. 355 KRÁLÍK Adam Jr A CZ flag Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS X X 11.06|08:54
405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi - - 11.06|09:25
19. 310 DOUBEK Luděk A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 11.06|16:28
20. 369 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 11.06|16:30
21. 59 GAIDOŠ Miroslav A CZ flag Gaidoš E2/C-1600 Speed Car Gt 1000 R X - 11.06|20:11
22. 410 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 13.06|09:30
23. 111 ORAVEC David "djdavis" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 15.06|10:14
24. 220 TOMAN Martin A CZ flag MKT Sítotisk Tomanovi E1-1400 Škoda Felicia FST X X 15.06|11:53
520 HOCHECKER Adolf A AT flag MSC Mühlbach HA1-K+1600 Opel Kadett C Coupe - - 17.06|08:14
25. 414 KLČ Miroslav A SK flag Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi X X 17.06|20:41
26. 302 ČEPIČKA Vlastimil "Cepi" A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X X X 19.06|10:01
27. 158 SLÁDEK Lukáš A CZ flag Lukas E1-2000 Peugeot 206GTI X X 20.06|21:28
28. 541 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V X X 21.06|18:23
29. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 21.06|19:20
30. 160 PLEVA Martin A CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem E1-1400 Škoda 100 X X 21.06|22:54
31. 103 ŽÁK Josef A CZ flag Žák E1-1400 Škoda Š100 X X 22.06|07:40
32. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia X X 22.06|08:05
33. 501 MESÁROŠ Ján "Meši" A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X X 22.06|20:37
34. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 X X 22.06|21:54
35. 409 DORINSKÝ Lukas A CZ flag Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 X X 23.06|08:34
36. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 23.06|09:06
37. 9 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R X X 23.06|12:43
38. 272 BORKOVEC David A CZ flag CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi X X 23.06|17:43
182 STODOLA Petr A CZ flag Weslay racing team E1-1600 Honda CRX - - 24.06|13:29
39. 227 VAVROCH Petr A CZ flag HURICANE E1-1400 Volkswagen POLO FOX X X 26.06|11:30
40. 202 HAVIGER Milan "Dědek" A CZ flag Haviger Motors E1-2000 Honda Type R X X 28.06|19:42
259 SEDLACEK Vlastimil "Jupi" B SK flag Jupi racing E1-1600 Honda Civic - - 11.06|15:30
41. 206 PODMAJERSKY Vladimir B SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC X X 11.06|20:07
166 DIVIŠOVÁ Alexandra D B CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia - - 28.06|18:11
42. 130 EDER Erich B AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 29.06|16:23
80 KOPEČEK Pavel C CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Formule Opel Lotus 2.0 - - 11.06|02:09
43. 88 KOPEČEK Jiří C CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Formule Opel Lotus 2.0 X X 11.06|02:10
44. 201 ŠEBESTA Pavel C CZ flag EXTRAVÝFUK Racing Team E1-1400 Suzuki Swift GTi X X 13.06|08:55
484 ZELENÝ Milan C CZ flag Historick Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR - - 23.06|11:10
428 ŤAHÚR Ondřej C CZ flag Martínkovice motors team HA1-1300 Škoda Favorit - - 23.06|18:48
45. 146 TAMÁS Szabó C HU flag TSz E1+2000/2WD BMW m3 X X 24.06|11:29
434 KRUŽÍK Josef C CZ flag Historik Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR - - 25.06|22:24
46. 464 KORASZEWSKI Jacek C PL flag Koraszewski AutoSport HA1+2000 Audi S2 X X 26.06|16:17
47. 406 KONFAL Pavel C CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem HA1-2000 Opel Kadet X X 30.06|20:21
48. 466 KUREK Przemysław "Forest" C PL flag Forest Motorsport HA1-2000 VW Golf 2 X X 01.07|15:44