Zoznam prihlásených MZAV MREC
"XXXIX. Zámecký vrch", 17. - 19. 7. 2020

Pre pretek je stanovený limit 65 pretekárov. (Náhradníci sú zobrazení kurzívou.)

Prihlasovanie končí o:
- (15. 7. 2020).


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 181 PŘENOSIL Miroslav "Mirda" A CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS X X 28.06|18:01
2. 399 FILÍPEK Martin A SK flag nanodry.sk S1-1600 Honda civic X X 28.06|18:01
3. 121 KAWULOK Jiří "Jurek" A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW E30 X X 28.06|18:05
4. 344 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 28.06|18:05
5. 382 HOUSKA Roman A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 X X 28.06|18:24
6. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 28.06|18:25
7. 301 MAĎAR Michal A SK flag LRT S1-2000 Ford Focus X X 28.06|18:43
8. 242 VRÁTIL Pavel "Sebastian" A CZ flag CoraHB Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Opel Kadett Gsi 16VT X X 28.06|18:47
9. 500 JANSA Emil A CZ flag Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport X X 28.06|19:13
10. 111 ORAVEC David "djdavis" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 28.06|19:13
11. 505 JANSA Tomáš A CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI X X 28.06|19:15
12. 212 POSPÍCHAL Jakub A CZ flag Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia X X 28.06|19:17
13. 8 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS X X 28.06|19:17
14. 355 KRÁLÍK Adam Jr A CZ flag Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS X X 28.06|19:19
15. 7 KOLBÁBEK Radek A CZ flag LRT-Profi-Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 X X 28.06|19:30
16. 333 BORKOVEC Jiri A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 28.06|19:36
17. 295 POSPÍCHAL Patrik A CZ flag Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia X X 28.06|19:40
18. 405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi X X 28.06|19:54
19. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 28.06|19:56
20. 141 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale X X 28.06|19:57
21. 1 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master X X 28.06|19:57
22. 4 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master X X 28.06|19:58
23. 116 VALÁŠEK Milan A CZ flag IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR - X 28.06|20:13
24. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact X X 28.06|20:23
25. 420 KIML ML. Jiří A CZ flag Auto Classic Club Brno HA1-1300 Škoda 120 ls X X 28.06|20:45
26. 388 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1+2000/2WD Ford Focus X X 28.06|21:01
27. 250 HORNÍČEK Filip A CZ flag F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia X X 28.06|21:42
28. 432 ŠPLÍCHAL David "Šplouchy" A CZ flag GTI garage HA1-2000 VW Golf GTI X X 28.06|21:51
29. 412 FURIŠ Filip Jr A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 28.06|21:56
30. 470 FURIŠ Karel A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 28.06|21:57
31. 321 KAZDOVÁ Jana D A CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 X X 28.06|22:20
32. 322 DOHNAL Josef A CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 X X 28.06|22:21
33. 326 MOTÁLEK Milan A CZ flag Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII X X 28.06|22:34
34. 158 SLÁDEK Lukáš A CZ flag Lukas racing E1-2000 Peugeot 206GTI X X 28.06|23:13
35. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 28.06|23:33
36. 182 STODOLA Petr A CZ flag Weslay racing team E1-1600 Honda CRX X X 29.06|06:11
37. 521 SCHÜTZ Thomas A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 29.06|07:43
38. 541 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V X X 29.06|07:44
39. 520 HOCHECKER Adolf A AT flag MSC Mühlbach HA1-K+1600 Opel Kadett C Coupe X X 29.06|07:45
40. 115 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH X X 29.06|08:16
41. 21 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus X X 29.06|08:24
42. 310 DOUBEK Luděk A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 29.06|08:50
43. 369 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 29.06|08:51
44. 173 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo I X X 29.06|09:54
45. 127 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 X X 29.06|10:25
46. 272 BORKOVEC David A CZ flag CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi X X 29.06|12:12
47. 202 HAVIGER Milan "Dědek" A CZ flag Haviger Motors E1-2000 Honda Type R X X 29.06|14:00
48. 409 DORINSKÝ Lukas A CZ flag Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 X X 29.06|15:17
49. 345 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta X X 29.06|15:43
50. 9 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R X X 29.06|15:48
51. 426 MALEŇÁK Dusan A CZ flag DVDV Racing team HA1-1300 Škoda 130LR/H X X 29.06|17:29
52. 6 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček E1+2000/2WD BMW 130i X X 29.06|21:16
53. 220 TOMAN Martin A CZ flag MKT Sítotisk Tomanovi E1-1400 Škoda Felicia FST X X 29.06|22:39
54. 105 DRONG Pavel A CZ flag Pavel Drong E1-1400 Suzuki Swift GTI X X 30.06|01:31
55. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 30.06|09:11
56. 218 KOPIŠTĚ Jaroslav A CZ flag Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye X X 30.06|11:42
57. 398 KADLEČEK Jiří A CZ flag Honda S1-1600 Civic 1.6 Honda X X 30.06|13:13
58. 410 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 30.06|21:02
59. 302 ČEPIČKA Vlastimil "Cepi" A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X X X 30.06|22:54
60. 125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 125L X X 01.07|19:26
61. 120 KURBEL Pavol A SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 120L X X 01.07|19:26
62. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 X - 01.07|20:24
63. 235 MELŠA Radek A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 - X 01.07|20:25
64. 400 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team HA1-2000 Alfa Romeo Giulia GTV Sprint X X 02.07|13:02
65. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia X X 02.07|14:21
66. 117 KEŇO Petr A CZ flag Pk.racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 1150 X X 03.07|06:57
67. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X L+1 03.07|18:49:56
68. 12 GYÖRGY Petr A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König L+1 L+2 06.07|09:30:57
69. 10 ŠTELC Lukáš A CZ flag Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo L+2 L+3 06.07|11:18:11
70. 332 BARTÚNEK Daniel Jr A CZ flag RT Servis Car S1-1600 Honda Civic L+3 L+4 06.07|12:05:55
71. 227 VAVROCH Petr A CZ flag HURICANE E1-1400 Volkswagen POLO FOX L+4 L+5 07.07|11:42:29
72. 166 DIVIŠOVÁ Alexandra D B CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia L+5 L+6 28.06|18:09:28
2 WILHELM Philipp B DE flag MSC Rottenegg E2/C+2000 Norma M20 FC oreca - - 29.06|09:16
73. 206 PODMAJERSKY Vladimir B SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC L+6 L+7 29.06|12:23:13
74. 484 ZELENÝ Milan C CZ flag Historick Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR L+7 L+8 28.06|18:47:54
75. 88 KOPEČEK Jiří C CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Formule Opel Lotus 2.0 L+8 L+9 28.06|19:38:24
76. 393 SEDLÁK Martin C CZ flag BJP S1-1600 Citroen Saxo Vts L+9 L+10 28.06|21:56:04
77. 428 ŤAHÚR Ondřej C CZ flag Martínkovice motors team HA1-1300 Škoda Favorit L+10 L+11 29.06|08:54:52
78. 397 MASÁR Radovan "Vincent Vega" C SK flag NANODRY S1-1600 Honda Civic L+11 L+12 29.06|10:24:09
79. 434 KRUŽÍK Josef C CZ flag Historik Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR L+12 L+13 29.06|11:36:09
80. 28 TRZEPACZYŃSKI Leszek C PL flag Leszek E2/C-2000 Norma M20 F L+13 L+14 30.06|08:10:41
81. 71 ŠVESTKA Petr C CZ flag SABI RACING E2/SCB Kart Rsk Valda L+14 L+15 01.07|02:02:13
82. 79 MATĚJA Lukáš C CZ flag SABI RACING E2/SCB Kart Rsk Valda L+15 L+16 02.07|14:02:29
83. 55 WEIL David C CZ flag WEILTEC E2/C-1600 MTX Faster L+16 L+17 02.07|14:15:07
84. 24 LANGER Pavel C CZ flag GT2 Motorsport E2/C-1600 Autola 1/04 L+17 L+18 05.07|10:03:53
85. 107 PROMOK Stefan C AT flag Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 L+18 L+19 08.07|09:45:40
86. 14 PETIT Sébastien C FR flag Team PETIT E2/C+2000 Nova Np 01 - 4 Engine Honda turbo L+19 L+20 08.07|17:47:31

Prihláška

Odhláška