Zoznam prihlásených MZAV MREC
"22. Slovácký kopec - X. Memoriál Stanislava Firtla", 24. - 26. 7. 2020

Pre pretek je stanovený limit 80 pretekárov. Ostáva voľných miest: 9/13.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 413 ŠVÁB Jakub A CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI X X 29.06|18:06
305 LESIKAR Petr A CZ flag Babi Team S1-1600 Alfa Romeo 145 - - 29.06|18:08
2. 500 JANSA Emil A CZ flag Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport X X 29.06|18:10
505 JANSA Tomáš A CZ flag Avion Team HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI - - 29.06|18:11
3. 393 SEDLÁK Martin A CZ flag BJP S1-1600 Citroen Saxo Vts X X 29.06|18:44
111 ORAVEC David "djdavis" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia - - 29.06|19:12
4. 344 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 29.06|20:54
5. 6 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček E1+2000/2WD BMW 130i X X 29.06|21:16
6. 382 HOUSKA Roman A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 X X 29.06|21:20
7. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 29.06|21:20
8. 333 BORKOVEC Jiri A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 29.06|23:39
9. 355 KRÁLÍK Adam Jr A CZ flag Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS X X 30.06|12:59
10. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 30.06|16:07
4 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master - - 30.06|16:08
1 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master - - 30.06|16:08
141 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale - - 30.06|16:09
11. 501 MESÁROŠ Ján "Meši" A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X X 30.06|18:58
12. 410 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 30.06|21:03
13. 397 MASÁR Radovan "Vincent Vega" A SK flag NANODRY S1-1600 Honda Civic X - 01.07|07:52
228 PATERA David A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 - - 01.07|20:48
14. 521 SCHÜTZ Thomas A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 02.07|09:37
15. 407 STEPANEK Milan A CZ flag stepa racing team HA1-2000 BMW bmw 1.8 is X - 02.07|18:06
16. 326 MOTÁLEK Milan A CZ flag Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII X X 06.07|11:59
17. 125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 125L X X 06.07|19:30
18. 414 KLČ Miroslav A SK flag Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi X X 06.07|20:42
19. 10 ŠTELC Lukáš A CZ flag Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X X 06.07|22:56
20. 107 PROMOK Stefan A AT flag Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 X X 07.07|09:49
21. 206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC X X 07.07|10:09
22. 428 ŤAHÚR Ondřej A CZ flag Martínkovice motors team HA1-2000 Škoda Favorit X X 07.07|11:34
23. 21 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus X X 07.07|16:39
24. 196 FILLOVA Kristýna D A CZ flag KRTZ Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Black 9 X X 07.07|16:44
25. 188 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport E1+2000/2WD Mc F1 EVO X X 07.07|16:45
26. 412 FURIŠ Filip Jr A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 07.07|22:11
541 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V - - 08.07|08:22
27. 158 SLÁDEK Lukáš A CZ flag Lukas E1-2000 Peugeot 206GTI X X 08.07|13:06
28. 399 FILÍPEK Martin A SK flag nanodry.sk S1-1600 Honda civic X - 08.07|19:05
29. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact X X 09.07|09:52
30. 16 SCHWENDINGER Robert A AT flag Robert Schwendinger E2/C-1600 Arcobaleno Formula Europa X X 09.07|18:24
31. 99 RUTTER Christian A AT flag Rutter Christian HA2 PRC S2000 X X 09.07|18:25
32. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 09.07|20:37
33. 146 TAMÁS Szabó A HU flag TSz E1+2000/2WD BMW m3 X X 09.07|20:49
127 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 - - 09.07|21:53
34. 409 DORINSKÝ Lukas A CZ flag Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 X X 10.07|05:51
35. 117 KEŇO Petr A CZ flag Pk.racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 1150 X X 10.07|06:29
36. 12 GYÖRGY Petr A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König X X 11.07|14:07
37. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 11.07|14:11
38. 488 SÁZAVA Luboš A CZ flag PGRace Czech Motorsport HA1+2000 Porsche 911 X - 12.07|16:53
39. 173 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP Motorsport E1-1400 Škoda JP Motorsport X X 12.07|20:56
40. 332 BARTÚNEK Daniel Jr A CZ flag RT Servis Car S1-1600 Honda Civic X X 13.07|11:42
41. 432 ŠPLÍCHAL David "Šplouchy" A CZ flag GTI garage HA1-2000 VW Golf GTI X - 13.07|12:01
42. 299 FIRTL JR. Stanislav A CZ flag ARC Kyjov E1-2000 Škoda Octavia TDi X X 13.07|18:21
43. 133 PERNÝ Michal A CZ flag ARC Kyjov E1-1400 Suzuki Swift X X 13.07|18:22
44. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 X X 13.07|20:05
45. 159 VYMĚTAL Lubomír A CZ flag LV CAR E1+2000/2WD BMW M3 E46 X X 13.07|22:01
46. 280 SYTAŘ Jakub A CZ flag ARC Kyjov E1-2000 Renault Clio Sport X X 13.07|22:17
130 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 - - 14.07|08:11
47. 38 KOPECEK Jiří A CZ flag AMK Ecce home Šternberk v UAMK E2/C-2000 Opel Lotus 2.0 X X 14.07|15:44
48. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia X X 15.07|08:41
49. 220 TOMAN Martin A CZ flag MKT Sítotisk Tomanovi E1-1400 Škoda Felicia FST - X 16.07|07:17
50. 9 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R X X 16.07|09:42
51. 369 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 16.07|17:53
52. 310 DOUBEK Luděk A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 16.07|17:54
53. 182 STODOLA Petr A CZ flag Weslay racing team E1-1600 Honda CRX X X 17.07|19:41
54. 202 HAVIGER Milan "Dědek" A CZ flag Haviger Motors E1-2000 Honda Type R X X 17.07|21:48
55. 272 BORKOVEC David A CZ flag CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi X X 19.07|21:18
56. 445 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors HA1-2000 Ford Fiesta X X 20.07|13:11
57. 118 ŠTOURAČ Michal Jr A CZ flag Michal Štourač E1+2000/2WD Ginetta G50 gtr X - 20.07|20:57
58. 227 VAVROCH Petr A CZ flag HURICANE MOTORSPORT TEAM E1-1400 Volkswagen POLO FOX X X 21.07|00:45
59. 145 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf X X 21.07|07:08
60. 8 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS X X 21.07|20:39
61. 156 VÁNA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 X X 22.07|13:06
62. 81 OSLADIL Jan B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Spider MTX 2-03 X X 07.07|16:40
63. 498 SEMKOVÁ Lenka D B CZ flag Auto Špacír HA1-1300 Škoda 130LR/H X X 13.07|21:04
64. 109 PERWEIN Herbert C AT flag Drift Team Pongau E1+2000/2WD VW Käfer X X 08.07|08:16
65. 408 NOVOTNY Mirek C CZ flag Stepa racing team HA1-2000 BMW E 36 - X 10.07|07:51
66. 161 BRHLÍK Jozef "Brhel" C SK flag Sky racing team E1+2000/2WD BMW Bmw e36 coupe 1.8is turbo X X 13.07|13:58
67. 131 BUZALKA Stanislav "Mrosik" C SK flag Jutoma racing team E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo9 X X 13.07|13:59
68. 480 SKŘIVÁNEK Lukáš "Bourák" C CZ flag Martínkovice Motors Team HA1-1300 Škoda Favorit X X 13.07|17:34
69. 191 ZIMAN Luboš "Zimo" C SK flag Zimo racing E1+2000/4WD Subaru Impreza Sti X X 13.07|18:50
512 PIRKNER Markus C AT flag Markus Pirkner HA1-K+1600 VW Scirocco 16V - - 14.07|08:12
80 KOPEČEK Pavel C CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Formule Opel Lotus 2.0 - - 14.07|15:42
70. 269 GAJDOŠ Ondřej Jr C CZ flag Dacia factory racing team E1-1400 Dacia Logan - X 18.07|20:02
71. 513 KONICAR Vladimír C CZ flag 1a ACCR HA1-K+1600 BMW 2002ti X - 18.07|21:23
277 ČAMBAL Mojmír "Miki" C SK flag RS Team E1-1600 Citroen Saxo VTRS - - 19.07|22:33
72. 186 PATRICK Mayer C AT flag Mayer Motorsport E1-2000 VW Golf I 16V 2.0 X X 20.07|15:02
73. 88 KOPEČEK Pavel C CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Mtx 1-02 Formule Easter X X 21.07|21:36
74. 25 CHUDOBA Zdeněk C CZ flag Powertti E2/C-2000 Norma M20 F X X 22.07|12:56