Zoznam prihlásených MZAV MREC
"I. GMS Albrechtický kopec", 21. - 23. 8. 2020

Pre pretek je stanovený limit 75 pretekárov. (Náhradníci sú zobrazení kurzívou.)

Prihlasovanie končí o:
- (19.08.2020 00:00:00).


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 305 LESIKAR Petr A CZ flag Babi Team S1-1600 Alfa Romeo 145 X X 27.07|18:01
2. 115 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH X X 27.07|18:08
3. 141 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale X X 27.07|18:11
4. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 27.07|18:11
5. 145 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf X X 27.07|18:13
6. 521 SCHÜTZ Thomas A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 27.07|18:14
7. 182 STODOLA Petr A CZ flag Weslay racing team E1-1600 Honda CRX X X 27.07|18:14
8. 541 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V X X 27.07|18:15
9. 4 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master X X 27.07|18:16
10. 1 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master X X 27.07|18:16
11. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 27.07|18:21
12. 5 PETR Martin A CZ flag Petr Motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8v6 Turbo X X 27.07|18:26
13. 121 KAWULOK Jiří "Jurek" A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW E30 X X 27.07|18:32
14. 158 SLÁDEK Lukáš A CZ flag Lukas racing E1-2000 Peugeot 206GTI X X 27.07|18:34
15. 501 MESÁROŠ Ján "Meši" A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X X 27.07|18:38
16. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact X X 27.07|18:57
17. 10 ŠTELC Lukáš A CZ flag Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X X 27.07|19:01
18. 355 KRÁLÍK Adam Jr A CZ flag Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS X X 27.07|19:10
19. 301 MAĎAR Michal A SK flag LRT S1-2000 Ford Focus X X 27.07|19:15
20. 388 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1+2000/2WD Ford Focus X X 27.07|19:15
21. 14 PETIT Sébastien A FR flag Team PETIT E2/C+2000 Nova Np 01 - 4 Engine Honda turbo X X 27.07|19:16
22. 326 MOTÁLEK Milan A CZ flag Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII X X 27.07|19:21
23. 12 GYÖRGY Petr A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König X X 27.07|19:28
24. 272 BORKOVEC David A CZ flag CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi X X 27.07|19:33
25. 500 JANSA Emil A CZ flag Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport X X 27.07|19:44
26. 250 HORNÍČEK Filip A CZ flag F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia X X 27.07|19:56
27. 412 FURIŠ Filip Jr A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 27.07|20:27
28. 470 FURIŠ Karel A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 27.07|20:28
29. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 27.07|20:29
30. 6 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček E1+2000/2WD BMW 130i X X 27.07|20:32
31. 201 ŠEBESTA Pavel A CZ flag EXTRAVÝFUK Racing Team E1-1400 Suzuki Swift GTi X X 27.07|20:33
32. 120 KURBEL Pavol A SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 120L X X 27.07|20:57
33. 436 SKRIVANEK Jaromir A CZ flag Star racing team HA1-1300 Škoda Favorit X X 27.07|21:05
34. 398 KADLEČEK Jiří A CZ flag Honda S1-1600 Civic 1.6 Honda X X 27.07|21:16
35. 399 FILÍPEK Martin A SK flag nanodry.sk S1-1600 Honda civic X X 27.07|21:21
36. 38 KOPECEK Jiří A CZ flag AMK Ecce home Šternberk v UAMK E2/C-2000 Opel Lotus 2.0 X X 27.07|21:24
37. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 27.07|21:32
38. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 X X 27.07|21:34
39. 7 KOLBÁBEK Radek A CZ flag LRT-Profi-Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 X X 27.07|21:35
40. 397 MASÁR Radovan "Vincent Vega" A SK flag NANODRY S1-1600 Honda Civic X X 27.07|21:41
41. 228 PATERA David A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 X X 27.07|21:46
42. 166 DIVIŠOVÁ Alexandra D A CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Renault Clio X X 27.07|22:00
43. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 27.07|22:01
44. 202 HAVIGER Milan "Dědek" A CZ flag Haviger Motors E1-2000 Honda Type R X X 27.07|22:17
45. 127 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 X X 27.07|22:19
46. 344 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 27.07|22:24
47. 111 ORAVEC David "djdavis" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 27.07|22:28
48. 505 JANSA Tomáš A CZ flag HRT Motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco GTI X X 27.07|22:30
49. 484 ZELENÝ Milan A CZ flag Historick Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR X X 27.07|22:37
50. 125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 125L X X 27.07|23:42
51. 333 BORKOVEC Jiri A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 28.07|01:10
52. 510 KIML ML. Jiří A CZ flag Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS X X 28.07|01:12
53. 432 ŠPLÍCHAL David "Šplouchy" A CZ flag garage flora HA1-2000 VW Golf GTI X X 28.07|06:16
54. 21 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus X X 28.07|07:15
55. 130 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 28.07|08:22
56. 117 KEŇO Petr A CZ flag Pk.racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 1150 X X 28.07|08:35
57. 393 SEDLÁK Martin A CZ flag BJP S1-1600 Citroen Saxo Vts X X 28.07|08:39
58. 409 DORINSKÝ Lukas A CZ flag Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 X X 28.07|08:49
59. 410 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 28.07|08:55
60. 428 ŤAHÚR Ondřej A CZ flag Martínkovice motors team HA1-2000 Škoda Favorit X X 28.07|08:58
61. 405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi X X 28.07|09:09
62. 218 KOPIŠTĚ Jaroslav A CZ flag Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye X X 28.07|09:15
63. 106 SCHMITTER Philippe A FR flag Team Petit auto sport E1+2000/4WD Renault rs 01 X X 28.07|09:16
64. 108 SCHMITTER Christian A FR flag Team Petit auto sport E1+2000/4WD Porsche 997 GT3R X X 28.07|09:17
65. 488 SÁZAVA Luboš A CZ flag PGRace Czech Motorsport HA1+2000 Porsche 911 X X 28.07|09:18
66. 200 HRUBÝ Milan A CZ flag Kv Motor Team s.r.o. E1-1600 Škoda Fabia FR16 X X 28.07|09:21
67. 206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC X X 28.07|09:55
68. 107 PROMOK Stefan A AT flag Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 X X 28.07|10:21
69. 496 KRALIK Lukáš "Lukyn" A CZ flag HRT racing team HA1-2000 Volkswagen golf mk2 X X 28.07|11:33
70. 469 KARPÍŠEK Tomáš "Tomy" A CZ flag HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Scirocco X X 28.07|11:39
71. 502 RAŠKA Stanislav A CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi X X 28.07|12:58
72. 506 PAVLIČÍK Lukáš A CZ flag Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi X X 28.07|13:44
73. 508 PAVLIČÍK Ivo A CZ flag Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi X X 28.07|13:45
74. 503 ŠTĚRBA Václav A CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi X X 28.07|13:51
75. 8 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS X X 28.07|14:54
76. 445 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors HA1-2000 Ford Fiesta L+1 L+1 28.07|14:54:41
77. 425 PIRKNER Markus A AT flag Pirkner HA1-2000 Volkswagen Scirocco L+2 L+2 28.07|18:19:26
78. 58 NEVĚŘIL Dušan A CZ flag Speedmaster racing team E2/C+2000 Norma M20FC L+3 L+3 28.07|19:20:43
79. 18 VÍTEK Petr A CZ flag Climart racing team E2/C+2000 Osella PA30 L+4 L+4 28.07|19:20:53
9 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R - - 28.07|19:25
80. 369 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST L+5 L+5 28.07|19:59:33
81. 310 DOUBEK Luděk A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST L+6 L+6 28.07|20:00:27
82. 382 HOUSKA Roman A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 L+7 L+7 28.07|20:07:57
83. 417 PFEIFFER Siegfried A AT flag Pfeiffer Motorsport HA1+2000 Ford Sierra Cosworth L+8 L+8 29.07|10:52:07
84. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia L+9 L+9 29.07|12:11:19
85. 434 KRUŽÍK Josef A CZ flag Historik Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR L+10 L+10 29.07|13:44:59
86. 220 TOMAN Martin A CZ flag MKT Sítotisk Tomanovi E1-1400 Škoda Felicia FST L+11 L+11 29.07|16:55:14
87. 55 WEIL David A CZ flag JS Racing z.s. E2/C-1600 MTX Faster L+12 L+12 29.07|17:07:21
88. 181 PŘENOSIL Miroslav "Mirda" A CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS L+13 L+13 29.07|20:40:33
89. 103 ŽÁK Josef A CZ flag Žák E1-1400 Škoda Š100 L+14 L+14 29.07|22:34:02
90. 227 VAVROCH Petr A CZ flag HURICANE MOTORSPORT TEAM E1-1400 Volkswagen POLO FOX L+15 L+15 31.07|11:53:50
91. 169 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo L+16 L+16 02.08|18:08:31
92. 280 SYTAŘ Jakub A CZ flag ARC Kyjov E1-2000 Renault Clio Sport L+17 L+17 03.08|19:16:26
93. 332 BARTÚNEK Daniel Jr A CZ flag RT Servis Car S1-1600 Honda Civic L+18 L+18 04.08|17:50:27
94. 400 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team HA1-2000 Alfa Romeo Giulia GTV Sprint L+19 L+19 05.08|11:20:31
95. 302 ČEPIČKA Vlastimil "Cepi" A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X L+20 L+20 06.08|12:34:21
96. 159 VYMĚTAL Lubomír A CZ flag LV CAR E1+2000/2WD BMW M3 E46 L+21 L+21 06.08|18:41:01
311 TÜRK Petr Jr B CZ flag TR motorsport S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI - - 27.07|20:13
363 KŘIVKA Tomáš "Kříva" B CZ flag Křivka motorsport S1-2000 Renault Clio Clio sport - - 27.07|22:28
97. 152 KERSTIN Taus Jr B AT flag 4Turbo Motorsportclub E1+2000/4WD Subaru Impreza P4Turbo L+22 - 28.07|16:43:08
98. 153 REINHOLD Taus B AT flag 4Turbo Motorsportclub E1+2000/4WD Subaru Impreza P4Turbo - L+22 28.07|16:43:43
99. 142 EDER Roland B AT flag Erich Eder E1-2000 VW Scirocco L+23 L+23 28.07|18:17:17
100. 259 SEDLACEK Vlastimil "Jupi" B SK flag Jupi racing E1-1600 Honda Civic L+24 L+24 29.07|14:19:08
101. 415 KOREŠ Vaclav "Venda" C CZ flag SK-MOTORSPORT HA1-2000 BMW E30 L+25 L+25 27.07|20:34:12
377 AMBRUZ Anna D C SK flag AMBRUZ RACING S1-2000 Honda Civic Type R - - 28.07|07:10
171 AMBRUZ Peter C SK flag AMBRUZ RACING E1+2000/4WD Mitsubishi LANCER EVO IX - - 28.07|07:11
17 JUHÁS Martin C SK flag AMBRUZ RACING E2/C-2000 Tatuus FR2000 - - 28.07|07:22
378 KACVINSKÝ Peter C SK flag AMBRUZ RACING S1-2000 Rnault Clio 16V - - 28.07|07:30
102. 29 CHYTIL Ondrej C CZ flag Chytil Motorsport E2/C-2000 Opel Lotus L+26 L+26 29.07|09:27:58
103. 170 HÚSKA Marek C SK flag LAMA Racing E1-1400 Škoda Felicia L+27 L+27 29.07|11:23:50
104. 514 MANFRED Zöchling Jr C AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf Gti 1 Typ 17 L+28 L+28 29.07|16:12:06
105. 163 BIESINGER Christian "Biesi" C AT flag Biesinger Motorsport E1-1400 VW Polo 86c L+29 L+29 29.07|23:25:43
106. 231 BEJDA Pavel C CZ flag Auto Bejda Racing E1+2000/2WD Škoda Octavia Cup L+30 L+30 30.07|17:58:24
107. 126 KOUDELKA Pavel C CZ flag Koudelka race team E1-1600 Škoda Favorit Pick up L+31 L+31 31.07|11:18:46
108. 82 ZALESKY Radek C CZ flag RZ HA2 Shrike P15 L+32 L+32 31.07|18:36:14

Prihláška

Odhláška