Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"XII. Memoriál Stanislava Firtla - 24. Slovácký kopec", 21. - 22. 5. 2022

Pre pretek je stanovený limit 130 pretekárov. Ostáva voľných miest: 73/69.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 488 STRNAD Lukáš A CZ flag Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR X X 25.04|18:00
2. 111 ORAVEC David A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 25.04|18:00
3. 246 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 X X 25.04|18:00
4. 147 ŠRÁMEK Jakub A CZ flag JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP X X 25.04|18:01
5. 377 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye X X 25.04|18:01
6. 129 KOČIŘÍK David A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda 130 X X 25.04|18:01
214 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Oliver Motorsport - - 25.04|18:01
7. 501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S - X 25.04|18:03
8. 539 FAKTOR Vladimír A SK flag F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S - X 25.04|18:21
9. 110 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies - Golf X X 25.04|18:25
10. 102 KAWULOK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 X X 25.04|18:31
11. 84 RENIERS Radim A CZ flag Kemo Racing E2/SCB Kartcross Honda 600rr - X 25.04|18:36
12. 311 TÜRK Petr A CZ flag TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI X X 25.04|18:38
145 MATULA Michal A CZ flag Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 - - 25.04|18:53
13. 118 BOBEK Milan A CZ flag MB racing team E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer WRC 05 X X 25.04|19:01
14. 405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra F EVO 2 X X 25.04|19:20
119 ŠTELC Lukáš A CZ flag KOTOUČ Gearboxes E1+2000/4WD Mitsubishi Evolution - - 25.04|19:23
15. 4 NOVICKÝ Michal A CZ flag REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49 Honda X X 25.04|19:23
16. 273 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 X X 25.04|19:49
17. 471 TOUŠEK Petr A CZ flag BMW Motorsport HA1-2000 BMW E30 M3 X X 25.04|19:54
127 JANSA Tomáš A CZ flag Patera Motorsport E1-1150 Fiat 127 1050 Sport - - 25.04|21:07
445 ŠVÁB Kamil A CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI - - 25.04|21:56
156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team - - 25.04|22:01
413 ŠVÁB Jakub A CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI - - 25.04|23:05
18. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 26.04|09:03
19. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT E1-1600 Toyota MR2 X X 26.04|10:35
20. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag Alkore motrsport E1-1600 Škoda Favorit X X 26.04|16:25
21. 307 IVANKO Ján A SK flag Elit plus S1-1600 Honda Civic X X 26.04|20:05
22. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 26.04|21:21
195 LOUBAL Lubomír A CZ flag Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4TDi DSG - - 26.04|22:02
23. 131 ANDRÁS František A SK flag ARMOLAN.sk E1-3000/2WD Mazda RX7 X X 27.04|07:46
24. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia X X 27.04|08:04
202 TOMAN Martin A CZ flag Trika motorsport E1-1400 Škoda Felicia FST - - 27.04|20:17
25. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 27.04|21:34
26. 520 SCHÜTZ Thomas A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 28.04|09:06
27. 349 BRUCKNER René A AT flag Team Schütz S1-2000 VW GOLF X X 28.04|10:54
28. 348 SCHWARZMAIER Dominik A AT flag Team Schütz S1-1600 VW Polo X X 28.04|11:03
29. 253 NEDUCHAL Matěj Jr A CZ flag Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H X X 29.04|12:27
30. 215 NEDUCHAL Jan A CZ flag Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H X X 29.04|13:12
3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren - - 29.04|15:46
31. 85 ŠÁLEK Jan A CZ flag Alcore Motorsport HA2/ZST - 1600 Estonia 21 X X 29.04|19:57
397 MASÁR Radovan A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic - - 30.04|12:25
399 FILÍPEK Martin A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic - - 30.04|12:30
125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 125 - - 01.05|20:41
32. 2 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD Mcf1 Evo Komvet X X 01.05|20:51
33. 1 ŠPALEK Jiří A CZ flag Komvet Racing E2/SC+2000 Norma M20F EVO X X 01.05|20:52
34. 161 EDER Roland A AT flag Erich Eder E1-2000 VW Scirocco X X 02.05|08:46
35. 165 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 02.05|08:46
36. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag MetalBend E1+3000/2WD BMW Compact X X 02.05|16:11
37. 392 PADRTA Lukáš A CZ flag Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 02.05|17:57
38. 514 ZÖCHLING Manfred A AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf 1 Gti Typ 17 GTi X X 02.05|23:01
38 KOPEČEK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Opel Lotus 2.0 - - 03.05|21:16
99 KOPEČEK Pavel A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Formule Easter MTX 1-02 - - 03.05|21:17
485 HAVIGER Petr A CZ flag Haviger motors HA1-2000 Renault Clio - - 03.05|21:32
39. 321 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA X X 05.05|07:45
451 VLASÁKOVÁ Vendula D Jr A CZ flag Gt2 HA1-2000 Renault Clio - - 05.05|16:01
40. 290 NASTOUPIL Lukaš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX X X 05.05|19:54
41. 28 CHYTIL Ondřej A CZ flag Chytil Motorsport E2/SS-2000 Martini F2 - X 08.05|09:02
42. 88 ONDREJKA Ján A SK flag JOSK Racing team HA2 Giom 01 X X 08.05|13:46
43. 469 NOVÁČEK Miloš A CZ flag MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g X X 08.05|18:57
44. 8 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet X X 08.05|19:59
45. 21 OSLADIL Jan snr. A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault X X 08.05|21:32
46. 403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 09.05|09:45
545 HUPKA Igor A SK flag Rally club Topoľčany HA1-K-1300 Skoda 130RS - - 09.05|14:42
47. 17 ŠPAČEK Zdeněk A CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale - X 09.05|21:09
48. 337 SEDLÁČEK Marek A CZ flag MS MotorSport S1+2000/4WD Subaru Impreza X - 09.05|21:46
49. 153 KOČIŘÍK Jindřich A CZ flag Kočiřík Motorsport E1-1400 Škoda Rapid X - 10.05|14:05
50. 106 KALÁB Lubomír A CZ flag Lemurs E1+3000/2WD BMW M3 e36 X X 10.05|15:08
369 KOLEK Jan A CZ flag Osaka racing S1-1600 Honda Civic 5g - - 10.05|20:04
51. 422 POLEHLA Michal A CZ flag Polehla.m@seznam.cz HA1-2000 Honda Ee9 Civic X X 10.05|20:16
52. 391 TRNKA Zdeněk A CZ flag Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo VI X X 11.05|19:10
53. 395 KELLER Lukáš A CZ flag Lkmotorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 11.05|20:43
54. 80 KOSTELECKÝ Radek A CZ flag Kosťa Motor HA2 Ford Van Diemen X X 12.05|12:00
55. 371 KOSTELECKÝ Tomáš Jr A CZ flag Kosťa Motor S1-2000 Peugeot 206 GT X X 12.05|12:01
56. 16 SCHWENDINGER Robert A AT flag Schwendinger Robert E2/SS-1600 Arcobaleno Formula Europa X X 12.05|19:17
57. 66 RUTTER Christian A AT flag Rutter Christian E2/SC-2000 PRC S4 X X 12.05|19:17
58. 208 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT E1+3000/2WD BMW M3 X X 13.05|20:27
59. 117 KEŇO Petr A CZ flag PK racing team E1-1150 Fiat Cinguecento X X 16.05|07:15
60. 113 MALEŇÁK Dušan A CZ flag DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130LR/H X X 17.05|09:06
61. 541 NEUBAUER Herbert A AT flag historic racing team austria HA1-K+1600 Lancia Delta Hf Integrale 16V X X 17.05|14:30
62. 299 FIRTL Stanislav B CZ flag Yokohama Czech E1-2000 Škoda Octavia TDi - X 10.05|12:29
498 SEMKOVÁ Lenka C CZ flag Auto Špacír HA1-1400 Škoda Auto Špacír - - 09.05|16:36
63. 136 OSLADIL JUNIOR Jan C CZ flag AMK Ecce Homo Sternberk v UAMK E1-1600 Skoda Pickup X X 10.05|18:12