Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"V. Vírské serpentiny", 25. - 26. 6. 2022

Pre pretek je stanovený limit 100 pretekárov. Ostáva voľných miest: 36/37.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 333 VANĚREK Roman A CZ flag Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia X X 01.06|18:00
2. 466 KARPÍŠEK Tomáš A CZ flag HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Scirocco mk2 X X 01.06|18:00
3. 348 SCHWARZMAIER Dominik A AT flag Team Schütz S1-1600 VW Polo X X 01.06|18:00
4. 320 SCHÜTZ Stefan A AT flag Team Schütz S1-2000 Seat Leon X X 01.06|18:01
5. 377 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye X X 01.06|18:01
6. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Racing Team E1-1400 Škoda Felicia X X 01.06|18:01
7. 520 SCHÜTZ Thomas A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 01.06|18:02
8. 496 KRÁLÍK Lukáš A CZ flag HRT racing team HA1-2000 VW Golf mk2 GTI X X 01.06|18:02
9. 110 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies - Golf X X 01.06|18:02
10. 129 KOČIŘÍK David A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda 130 X X 01.06|18:02
11. 153 KOČIŘÍK Jindřich A CZ flag Kočiřík Motorsport E1-1400 Škoda Rapid X X 01.06|18:03
12. 456 DUDÍK Lubomír A CZ flag VW Brouk servis Olomouc HA1-2000 VW VW Brouk 1302 X X 01.06|18:03
145 MATULA Michal A CZ flag Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 - - 01.06|18:03
13. 301 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 01.06|18:05
14. 355 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 01.06|18:05
111 ORAVEC David A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia - - 01.06|18:05
101 CEJNAR Pavel A CZ flag Cejny Motorsport E1-1400 Suzuki Swift - - 01.06|18:07
15. 488 STRNAD Lukáš A CZ flag Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR X X 01.06|18:08
16. 371 KOSTELECKÝ Tomáš Jr A CZ flag Kosťa Motor S1-2000 Peugeot 206 GT X X 01.06|18:09
17. 80 KOSTELECKÝ Radek A CZ flag Kosťa Motor HA2 Ford Van Diemen X X 01.06|18:10
18. 142 HRABČÍK Milan A CZ flag notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 Coupe X - 01.06|18:11
19. 17 ŠPAČEK Zdeněk A CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale X X 01.06|18:11
20. 349 BRUCKNER René A AT flag Team Schütz S1-2000 VW GOLF X X 01.06|18:22
21. 432 ŠPLÍCHAL David A CZ flag Garage Flora HA1-2000 VW Golf gti X X 01.06|18:28
22. 321 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA X X 01.06|18:32
23. 404 TEYSCHL Otakar A CZ flag OTRacing HA1-1400 Mini Mk 3 Walter X X 01.06|18:35
24. 2 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD Mcf1 Evo Komvet X X 01.06|18:35
1 ŠPALEK Jiří A CZ flag Komvet Racing E2/SC+2000 Norma M20F EVO - - 01.06|18:35
25. 8 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet X X 01.06|18:36
26. 391 TRNKA Zdeněk A CZ flag Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo VI X X 01.06|18:36
27. 246 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 X X 01.06|18:46
106 KALÁB Lubomír A CZ flag Lemurs E1+3000/2WD BMW M3 e36 - - 01.06|19:01
28. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 01.06|19:02
29. 160 PLEVA Martin A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 X - 01.06|19:03
30. 471 TOUŠEK Petr A CZ flag BMW Motorsport HA1-2000 BMW E30 M3 X X 01.06|19:04
31. 514 ZÖCHLING Manfred A AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf 1 Gti Typ 17 GTi X X 01.06|19:12
32. 311 TÜRK Petr A CZ flag TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI X X 01.06|19:21
33. 539 FAKTOR Vladimír A SK flag F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S X - 01.06|19:25
34. 511 KIML Jiří A CZ flag Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS X X 01.06|19:29
35. 21 OSLADIL Jan snr. A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault X X 01.06|19:57
36. 501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S - X 01.06|19:58
337 SEDLÁČEK Marek A CZ flag MS MotorSport S1+2000/4WD Subaru Impreza - - 01.06|20:24
37. 392 PADRTA Lukáš A CZ flag Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 01.06|20:27
38. 469 NOVÁČEK Miloš A CZ flag MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g X X 01.06|20:34
39. 422 POLEHLA Michal A CZ flag Japan racing HA1-2000 Honda Ee9 Civic X X 01.06|20:40
119 ŠTELC Lukáš A CZ flag KOTOUČ Gearboxes E1+2000/4WD Mitsubishi Evolution - - 01.06|20:44
485 HAVIGER Petr A CZ flag Haviger motors HA1-2000 Renault Clio - - 01.06|20:47
118 BOBEK Milan A CZ flag MB racing team E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer WRC 05 - - 01.06|21:08
451 VLASÁKOVÁ Vendula D Jr A CZ flag Gt2 Motorsport HA1-2000 Renault Clio williams - - 01.06|21:09
40. 302 HAVLOVÁ Pavlína D A CZ flag Patera Motorsport S1-1600 Citroen Saxo X - 01.06|21:11
41. 304 HAVEL František A CZ flag Patera Motorsport S1-1600 Citroen Saxo - X 01.06|21:12
403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix - - 01.06|21:19
42. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT E1-1600 Toyota MR2 X X 01.06|21:36
43. 289 GRÜNER František A CZ flag Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i V8 e30 X X 01.06|21:54
44. 147 ŠRÁMEK Jakub A CZ flag JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP X X 01.06|22:14
45. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 01.06|22:36
46. 117 KEŇO Petr A CZ flag PK racing team E1-1150 Fiat Cinguecento X X 02.06|07:25
47. 344 GRUNTORÁD František A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS - X 02.06|10:57
125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 125 - - 02.06|12:10
401 DRONG Pavel A CZ flag Pavel Drong HA1-1400 Suzuki Swift GTI - - 02.06|16:28
48. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 02.06|18:23
49. 330 BORKOVEC Jiri A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS - X 02.06|19:30
273 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 - - 02.06|20:51
399 FILÍPEK Martin A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic - - 02.06|21:58
397 MASÁR Radovan A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic - - 02.06|22:07
50. 445 ŠVÁB Kamil A CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI X X 03.06|14:54
51. 413 ŠVÁB Jakub A CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI X X 03.06|16:02
52. 541 NEUBAUER Herbert A AT flag historic racing team austria HA1-K+1600 Lancia Delta Hf Integrale 16V X X 03.06|20:51
270 DOBEŠ Václav A CZ flag V.D.Racing Team E1-1400 Škoda Favorit - - 04.06|22:42
214 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Oliver Motorsport - - 04.06|23:15
53. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag Alkore motrsport E1-1600 Škoda Favorit X X 05.06|11:23
54. 166 FILIPÍN Jiří A CZ flag Tužka Racing E1-1400 Suzuki Swift GTi X X 05.06|18:22
55. 168 DOHNÁLEK Josef A CZ flag Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS X X 06.06|08:57
195 LOUBAL Lubomír A CZ flag Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4TDi DSG - - 06.06|11:29
56. 156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team X X 06.06|11:54
393 KADLEČEK Jiří A CZ flag Silponix Racing S1-1600 Honda Honda - - 07.06|06:59
99 KOPEČEK Pavel A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Formule Easter MTX 1-02 - - 07.06|09:39
38 KOPEČEK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Opel Lotus 2.0 - - 07.06|09:39
57. 66 RUTTER Christian A AT flag Rutter Christian E2/SC-2000 PRC S4 X X 08.06|09:46
208 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT E1+3000/2WD BMW M3 - - 08.06|21:15
58. 405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra F EVO 2 X X 10.06|10:32
59. 135 KOŠŤÁL Martin A CZ flag Pfeifer Motorsport E1-2000 Škoda Octavia Cup 2.0 X X 12.06|18:59
60. 363 SEDLÁK Martin A CZ flag Ms racing S1-2000 Seat Ibiza Cupra Tdi X X 13.06|08:01
61. 114 ŽÁK Josef A CZ flag ŽÁK E1-1600 Škoda Š100 X - 13.06|11:15
62. 412 FURIŠ Filip A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Honda Civic X X 13.06|15:55
63. 434 KRUŽÍK Josef A CZ flag Historic Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR X X 14.06|09:54
120 KURBEL Pavol A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 120L - - 17.06|17:00
470 FURIŠ Karel A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI - - 20.06|18:01
64. 310 HRUBÝ Milan A CZ flag Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE X X 21.06|12:52
65. 128 ULMAN Pavel B CZ flag ZRT motorsport Ulman E1+3000/2WD BMW E36 X X 02.06|09:47
66. 176 KUBA Filip B CZ flag UB Racing Team E1+2000/4WD Subaru sti X X 03.06|16:11
67. 360 SRP Jan B CZ flag MUNDU Racing S1-1600 Citroën Saxo VTS X X 09.06|21:03
68. 126 BOKŮVKA Martin B CZ flag Bokman E1-3000/2WD BMW E30 X X 17.06|07:20