Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"PRAMOS XVII. Divácká 13°", 10. - 11. 9. 2022

Pre pretek je stanovený limit 90 pretekárov. Ostáva voľných miest: 27/26.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 333 VANĚREK Roman A CZ flag Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia X X 17.08|18:14
2. 246 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 X X 17.08|18:18
3. 344 GRUNTORÁD František A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 17.08|18:20
4. 129 KOČIŘÍK David A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda 130 X X 17.08|18:21
5. 2 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD Mcf1 Evo Komvet X X 17.08|18:21
6. 1 ŠPALEK Jiří A CZ flag Komvet Racing E2/SC+2000 Norma M20F EVO X X 17.08|18:22
7. 349 BRUCKNER René A AT flag Team Schütz S1-2000 VW GOLF X X 17.08|18:26
348 SCHWARZMAIER Dominik A AT flag Team Schütz S1-1600 VW Polo - - 17.08|18:26
8. 377 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye X X 17.08|18:34
9. 330 BORKOVEC Jiri A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 17.08|18:39
10. 451 VLASÁKOVÁ Vendula D Jr A CZ flag Gt2 HA1-2000 Renault Clio X X 17.08|18:43
11. 119 ŠTELC Lukáš A CZ flag KOTOUČ Gearboxes E1+2000/4WD Mitsubishi Evolution X X 17.08|18:52
12. 147 ŠRÁMEK Jakub A CZ flag JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP X X 17.08|18:59
13. 17 ŠPAČEK Zdeněk A CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale - X 17.08|19:09
14. 311 TÜRK Petr A CZ flag TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX X X 17.08|19:12
365 CEJNAR Pavel A CZ flag Cejny Motorsport S1-1600 Suzuki Swift gti - - 17.08|19:24
15. 322 HOUSKA Radek A CZ flag SPZVYSOCINA S1+2000/2WD Audi TT X X 17.08|19:30
16. 102 KAWULOK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 X X 17.08|19:35
17. 445 ŠVÁB Kamil A CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI X X 17.08|19:40
18. 413 ŠVÁB Jakub A CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI X X 17.08|19:42
19. 469 NOVÁČEK Miloš A CZ flag MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g X X 17.08|19:57
20. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 17.08|20:19
21. 120 KURBEL Pavol A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 120L X X 17.08|21:08
22. 125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 125 X X 17.08|21:17
23. 369 KOLEK Jan A CZ flag Osaka racing S1-1600 Honda Civic 5g X X 17.08|21:34
24. 456 DUDÍK Lubomír A CZ flag VW Brouk servis Olomouc HA1-2000 VW VW Brouk 1302 X X 17.08|21:52
80 KOSTELECKÝ Radek A CZ flag Kosťa Motor HA2 Ford Van Diemen - - 17.08|22:01
371 KOSTELECKÝ Tomáš Jr A CZ flag Kosťa Motor S1-2000 Peugeot 206 GT - - 17.08|22:02
25. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren X X 17.08|23:04
393 KADLEČEK Jiří A CZ flag Silponix Racing S1-1600 Honda Honda - - 18.08|06:40
26. 488 STRNAD Lukáš A CZ flag Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR X X 18.08|06:48
27. 21 OSLADIL Jan snr. A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault X X 18.08|08:12
28. 391 TRNKA Zdeněk A CZ flag Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo VI X X 18.08|08:59
29. 145 MATULA Michal A CZ flag Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 X X 18.08|10:26
106 KALÁB Lubomír A CZ flag Lemurs E1+3000/2WD BMW M3 e36 - - 18.08|10:59
171 KOŽMÍN Martin A CZ flag Auto Kožmín E1+2000/4WD Škoda Fabia - - 18.08|11:18
30. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT E1-1600 Toyota MR2 X X 18.08|12:48
208 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT E1+3000/2WD BMW M3 - - 18.08|14:37
496 KRÁLÍK Lukáš A CZ flag HRT racing team HA1-2000 VW Golf mk2 GTI - - 18.08|16:15
31. 471 TOUŠEK Petr A CZ flag BMW Motorsport HA1-2000 BMW E30 M3 X X 18.08|17:38
32. 301 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 18.08|17:50
33. 321 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA X X 18.08|19:16
34. 510 SCHÜTZ Victoria Jr A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 VW Golf 1 Gti X X 18.08|21:56
520 SCHÜTZ Thomas A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine - - 18.08|21:57
35. 214 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Oliver Motorsport X X 18.08|22:15
36. 432 ŠPLÍCHAL David A CZ flag garage flora HA1-2000 VW Golf gti X X 19.08|07:32
392 PADRTA Lukáš A CZ flag Tužka Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX - - 19.08|14:30
37. 320 SCHÜTZ Stefan A AT flag Team Schütz S1-2000 Seat Leon X X 19.08|16:56
38. 401 DRONG Pavel A CZ flag Pavel Drong HA1-1400 Suzuki Swift GTI X X 19.08|20:32
39. 422 POLEHLA Michal A CZ flag Osaka racing HA1-2000 Honda Ee9 Civic X X 20.08|15:20
494 BENŠ Radim A CZ flag Tužka Racing HA1-2000 VW Corrado - - 21.08|18:34
336 BORKOVEC David A CZ flag Tužka Racing S1-2000 VW Corrado - - 21.08|18:35
40. 514 ZÖCHLING Manfred A AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf 1 Gti Typ 17 GTi X X 22.08|09:35
41. 11 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master X X 22.08|11:31
12 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master - - 22.08|11:31
42. 386 KOLČAVA Radek A CZ flag AUTO-KORA S1+2000/2WD VW golf gti X X 22.08|18:01
43. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 22.08|19:48
44. 8 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet X X 22.08|21:15
45. 335 VÁVRA Petr A CZ flag TSU racingteam S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 8 X X 23.08|08:51
46. 142 HRABČÍK Milan A CZ flag notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 Coupe X X 23.08|09:21
150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R - - 23.08|19:32
47. 156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team X X 24.08|12:10
48. 355 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS - X 25.08|10:11
49. 114 ŽÁK Josef A CZ flag ŽÁK E1-1600 Škoda Š100 X X 25.08|12:29
50. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag Alkore motrsport E1-1600 Škoda Favorit X X 26.08|10:17
51. 160 PLEVA Martin A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 X - 26.08|18:42
52. 424 KAŠÁK Michal A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR HA1-2000 Opel Astra X - 26.08|20:59
317 ČEPIČKA Darek A CZ flag AVANT Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X - - 27.08|22:30
53. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia X X 28.08|17:29
54. 539 FAKTOR Vladimír A SK flag F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S - X 29.08|08:38
55. 117 KEŇO Petr A CZ flag PK racing team E1-1150 Fiat Cinguecento X X 30.08|09:49
484 ZELENÝ Milan A CZ flag HIstoric Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR - - 30.08|20:30
56. 135 KOŠŤÁL Martin A CZ flag Pfeifermotorsport E1-2000 Škoda Octavia Cup 2.0 X - 01.09|20:02
57. 290 NASTOUPIL Lukaš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX X X 02.09|13:02
58. 15 BORKOVEC David A CZ flag Tužka Racing E2/SS-1600 Formule König X X 02.09|20:14
170 KOŽMÍNOVÁ Veronika D A CZ flag Auto Kožmín E1-1400 VW Polo - - 04.09|20:23
59. 110 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies - Golf X X 05.09|20:46
60. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Racing Team E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car - X 06.09|20:27
61. 195 LOUBAL Lubomír A CZ flag Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4TDi DSG X X 06.09|22:33
169 LIPIČKA Jan B CZ flag Anima Design E1-2000 BMW E30 - - 17.08|18:18
62. 206 PODMAJERSKY Vladimi B SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC X X 20.08|08:47
63. 299 FIRTL Stanislav B CZ flag ARC Kyjov E1-2000 Škoda Octavia TDi X X 23.08|10:45
18 KRÁČMAR Zdeněk B CZ flag Kráčmar Racing E2/SC-1600 Demoncar CM 1000 - - 26.08|06:23
325 PROUZOVÁ Olivie D B CZ flag TSU RACING TEAM S1-1600 Suzuki Swift - - 27.08|20:59
64. 225 ZIMA Petr C CZ flag TSU Racing Team E1-1400 Fiat Cinquecento R1 X X 17.08|19:03
65. 55 HELEŠIC Vladislav C CZ flag JS Racing E2/SS-1600 MTX Faster X X 02.09|08:56
66. 20 SUROWKA Jaroslav C CZ flag Js Racing z.s. E2/SC-2000 Norma M20 X X 02.09|20:37
67. 284 FRGAL Erik C SK flag Ef profiracing E1+2000/4WD Subaru Impreza X X 04.09|18:53