Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"V. GMS HILLCLIMB Race Cars AUTOMOTODROM Brno", 15. 10. 2022

Pre pretek je stanovený limit 80 pretekárov. (Náhradníci sú zobrazení kurzívou.)

Prihlasovanie končí o:
- (12.10.2022 00:00:00).


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 333 VANĚREK Roman A CZ flag Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia X X 19.09|18:00
2. 501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X X 19.09|18:00
3. 349 BRUCKNER René A AT flag Team Schütz S1-2000 VW GOLF X X 19.09|18:01
4. 147 ŠRÁMEK Jakub A CZ flag JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP X X 19.09|18:01
5. 469 NOVÁČEK Miloš A CZ flag MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g X X 19.09|18:01
6. 264 TURIČÍK Ondřej A CZ flag Turičík E1-1600 Peugeot 206 X X 19.09|18:03
7. 170 KOŽMÍNOVÁ Veronika D A CZ flag Auto Kožmín E1-1400 Volkswagen Polo X X 19.09|18:05
8. 171 KOŽMÍN Martin A CZ flag Auto Kožmín E1+2000/4WD Škoda Fabia X X 19.09|18:06
9. 445 ŠVÁB Kamil A CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI X X 19.09|18:11
10. 4 NOVICKÝ Michal A CZ flag REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49 Honda X X 19.09|18:11
11. 441 KRÁTKÝ Jan A CZ flag GMS Racing Team HA1-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth X X 19.09|18:17
12. 471 TOUŠEK Petr A CZ flag BMW Motorsport HA1-2000 BMW E30 M3 X X 19.09|18:19
13. 301 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 19.09|18:22
14. 377 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye X X 19.09|18:41
15. 397 MASÁR Radovan A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic X X 19.09|18:47
16. 399 FILÍPEK Martin A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic X X 19.09|18:48
17. 432 ŠPLÍCHAL David A CZ flag garage flora HA1-2000 VW Golf gti X X 19.09|18:49
18. 422 POLEHLA Michal A CZ flag Osaka racing HA1-2000 Honda Civic EE9 X X 19.09|18:52
19. 539 FAKTOR Vladimír A SK flag F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S X X 19.09|18:53
20. 88 ONDREJKA Ján A SK flag JOSK Racing team HA2 Giom 01 X X 19.09|19:07
21. 117 KEŇO Petr A CZ flag PK racing team E1-1150 Fiat Cinguecento X X 19.09|19:17
22. 270 DOBEŠ Václav A CZ flag V.D.Racing Team E1-1400 Škoda Favorit X X 19.09|19:22
23. 17 ŠPAČEK Zdeněk A CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale X X 19.09|19:52
24. 246 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 X X 19.09|20:29
25. 348 SCHWARZMAIER Dominik A AT flag Team Schütz S1-1600 VW Polo X X 19.09|20:35
26. 321 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA X X 19.09|20:48
27. 120 KURBEL Pavol A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 120L X X 19.09|20:55
28. 125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 125 X X 19.09|20:56
29. 424 KAŠÁK Michal A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR HA1-2000 Opel Astra X X 19.09|21:19
30. 202 TOMAN Martin A CZ flag Trika motorsport E1-1400 Škoda Felicia FST X X 19.09|21:38
31. 322 HOUSKA Radek A CZ flag SPZVYSOCINA S1+2000/2WD Audi TT X X 19.09|21:45
32. 337 SEDLÁČEK Marek A CZ flag MS MotorSport S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO IX X X 20.09|06:50
33. 311 TÜRK Petr A CZ flag TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO IX X X 20.09|07:12
34. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 20.09|08:13
35. 510 SCHÜTZ Victoria Jr A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 VW Golf 1 Gti X X 20.09|11:02
36. 488 STRNAD Lukáš A CZ flag Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR X X 20.09|11:03
37. 320 SCHÜTZ Stefan A AT flag Team Schütz S1-2000 Seat Leon X X 20.09|11:04
38. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren X X 20.09|12:23
39. 214 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Oliver Motorsport X X 20.09|15:23
40. 330 BORKOVEC Jiri A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 20.09|16:38
41. 386 KOLČAVA Radek A CZ flag AUTO-KORA S1+2000/2WD Volkswagen golf gti X X 20.09|19:31
42. 266 DIVIŠOVÁ Alexandra D A CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia X X 20.09|20:09
43. 208 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT E1+3000/2WD BMW M3 X X 20.09|20:28
44. 80 KOSTELECKÝ Radek A CZ flag Kosťa Motor HA2 Ford Van Diemen X X 20.09|21:50
45. 371 KOSTELECKÝ Tomáš Jr A CZ flag Kosťa Motor S1-2000 Peugeot 206 GT X X 20.09|21:51
46. 344 GRUNTORÁD František A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 21.09|12:59
47. 142 HRABČÍK Milan A CZ flag notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 Coupe X X 21.09|14:17
48. 1 ŠPALEK Jiří A CZ flag Komvet Racing E2/SC+2000 Norma M20F EVO X X 21.09|14:36
49. 196 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD Mcf1 Evo Komvet X X 21.09|17:15
50. 102 KAWULOK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 X X 21.09|17:19
51. 443 FELCMAN Zdeněk A CZ flag GMS Racing Team HA1-2000 Fiat 131 Racing 2000 X X 21.09|19:03
52. 442 VIČAR Milan A CZ flag GMS Racing Team HA1+2000 BMW M3 X X 21.09|19:05
53. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT E1-1600 Toyota MR2 X X 21.09|19:42
54. 253 NEDUCHAL Matěj Jr A CZ flag Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H X X 21.09|23:45
55. 215 NEDUCHAL Jan A CZ flag Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H X X 21.09|23:45
56. 35 KOŠŤÁL Martin A CZ flag Pfeifer Motorsport E2/SS-2000 Formula Renault 2.0 X X 22.09|11:46
57. 290 NASTOUPIL Lukaš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX X X 23.09|16:19
58. 541 NEUBAUER Herbert A AT flag historic racing team austria HA1-K+1600 Lancia Delta Hf Integrale 16V X X 24.09|19:19
59. 156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team X X 25.09|09:14
60. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Racing Team E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 25.09|09:33
61. 317 ČEPIČKA Darek A CZ flag AVANT Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X X X 25.09|10:07
62. 106 KALÁB Lubomír A CZ flag Lemurs E1+3000/2WD BMW M3 e36 X X 27.09|17:03
63. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia X X 30.09|08:45
64. 395 KELLER Lukáš A CZ flag Evo IX S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 30.09|13:56
65. 309 BERKA Zdenek A CZ flag Ennoble group racing team S1-2000 Alfa Romeo GT X X 02.10|19:53
66. 334 ČERVENKA Roman A CZ flag Ennoble group racing team S1-2000 Alfa Romeo GT X X 02.10|19:53
67. 382 HOUSKA Roman A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 X X 03.10|16:25
68. 107 KOLBÁBEK Radek B CZ flag LRT - Profiperformance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 X X 19.09|18:06
69. 206 PODMAJERSKY Vladimi B SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC X X 20.09|08:00
70. 126 BOKŮVKA Martin B CZ flag Bokman E1-3000/2WD BMW E30 X X 20.09|09:48
71. 33 GRUNDOVA Nela D B FR flag TEAM PETIT AUTO SPORT E2/SC-1600 Nova Proto NP03 X X 20.09|11:45
72. 77 PETIT Sébastien B FR flag TEAM PETIT AUTO SPORT E2/SC+2000 Nova Proto NP01-2 X X 20.09|11:47
73. 359 TÜRK Petr C CZ flag TR Motorsport Chemwork S1+2000/4WD Misubishi Lancer EVO X X X 19.09|22:42
74. 134 KOTĚRA Aleš C CZ flag Auto Bejda Racing E1+3000/2WD Porche 911 GT3 Cup X X 19.09|23:10
75. 137 PIVODA Jan C CZ flag Auto Bejda Racing E1+3000/2WD Porsche 911 GT3 Cup X X 19.09|23:18
76. 251 VLASÁKOVÁ Vendula D Jr C CZ flag Auto Kadlčík E1-2000 Škoda Felicia X X 20.09|09:39
77. 14 PETIT Axel C FR flag TEAM PETIT AUTO SPORT E2/SC+2000 Nova Proto NP 01-2 X X 20.09|12:19
78. 37 ZELENSKÝ Filip C CZ flag Lander racing team E2/SS-2000 Dallara F308 X X 20.09|12:27
79. 261 HAVRAN Tomáš C CZ flag Auto Kadlčík E1-2000 Škoda Felicia X X 20.09|14:15
80. 284 FRGAL Erik C SK flag Ef profiracing E1+2000/4WD Subaru Impreza X X 20.09|18:09
81. 315 PFUNDTNER Rene C AT flag Team Schütz S1+2000/4WD Seat Leon L+1 L+1 21.09|21:14:29
82. 55 HELEŠIC Vladislav C CZ flag JS Racing E2/SS-1600 MTX Faster L+2 L+2 22.09|20:02:49
83. 24 KONEČNÝ Zdenek C CZ flag Zdenek KONEČNÝ E2/SS-2000 Reynard F 3 L+3 L+3 24.09|15:08:45
84. 210 MATĚJKA Petr C CZ flag BMW racing E1+3000/2WD BMW E36 L+4 L+4 26.09|20:13:34
85. 138 LACKNER Ronald C AT flag Gorilla Racing E1-3000/2WD Porsche 944 S2 L+5 L+5 01.10|17:12:34
86. 139 BRDITSCHKA Thomas C AT flag Gorilla Racing E1-3000/2WD Porsche 944 S2 L+6 L+6 01.10|17:28:00
87. 71 BUCHAR Jaroslav C CZ flag SBM Motorsport E2/SCB Formule Kart L+7 L+7 02.10|20:06:54

Prihláška

Odhláška