Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"VI. Vírské serpentiny", 17. - 18. 6. 2023

Pre pretek je stanovený limit 80 pretekárov. Ostáva voľných miest: 12/13.


Zvoľ pretek:

Titulární partner Generální partner Hlavní partneři
# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 310 NOVÁČEK Miloš A CZ flag MN Japan racing S1-1600 Honda Civic vti X X 23.05|18:01
2. 349 BRUCKNER René A AT flag Team Schütz S1-2000 VW Golf 3 GTI 16V X X 23.05|18:01
300 PFUNDTNER Rene A AT flag Team Schütz S1+2000/4WD Seat Leon Cupra - - 23.05|18:01
510 SCHÜTZ Victoria D A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 VW Golf 1 Gti - - 23.05|18:01
520 SCHÜTZ Thomas A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine - - 23.05|18:02
3. 251 VLASÁKOVÁ Vendula D Jr A CZ flag Enem dym E1-2000 Škoda Felicia X X 23.05|18:02
4. 456 DUDÍK Lubomír A CZ flag VW Brouk servis Olomouc HA1-2000 VW Brouk 1302 X X 23.05|18:02
5. 345 GRUNTORÁD František A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 23.05|18:03
6. 400 STRNAD Lukáš A CZ flag Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR X X 23.05|18:04
7. 320 SCHÜTZ Stefan A AT flag Team Schütz S1-2000 Seat Leon X X 23.05|18:04
8. 141 HRABČÍK Milan A CZ flag Notor Motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 coupe X X 23.05|18:04
9. 110 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies-Golf X X 23.05|18:10
10. 23 ŠPAČEK Zdeněk A CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale X X 23.05|18:29
11. 9 TÜRK Petr A CZ flag TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO IX X X 23.05|18:58
12. 4 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 23.05|19:04
13. 403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 23.05|19:04
14. 355 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 23.05|19:12
15. 301 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 23.05|19:16
80 KOSTELECKÝ Radek A CZ flag Kosťa motorsport HA2 Formule Ford Van Dieman - - 23.05|19:27
16. 120 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 23.05|20:01
17. 2 ŠPALEK Jiří A CZ flag Komvet racing E2/SC+2000 Norma M20F X X 23.05|20:31
18. 377 TRNKA Zdeněk A CZ flag KOMVET Racing - STK Okříšky RT S1+2000/4WD Mitsubishi Evo VI X X 23.05|20:33
19. 3 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet X X 23.05|20:34
1 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD Mcf1 Evo Komvet - - 23.05|20:35
20. 366 VÁVRA Petr A CZ flag RTMmotorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 8 X X 23.05|21:11
302 TAUTSCHER Michael Jr A AT flag Zenz Motorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 9 - - 23.05|21:17
21. 22 MELŠA Michal A CZ flag LOTUS Racing E2/SS-2000 Lotus Opel X X 23.05|21:20
22. 156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team X X 24.05|06:49
23. 10 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA X X 24.05|08:30
24. 432 ŠPLÍCHAL David A CZ flag Garage Flóra HA1-2000 VW Golf gti X X 24.05|08:59
25. 117 KEŇO Petr A CZ flag PK racing team E1-1400 Fiat Cinguecento X X 24.05|09:46
26. 422 POLEHLA Michal A CZ flag Japan Racing HA1-2000 Honda Civic EE9 X X 24.05|11:19
11 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice/Mad Racing Power/MSC Rottenegg E2/SS-2000 F-Tatuus Master - - 24.05|11:23
12 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice/Mad Racing Power/MSC Rottenegg E2/SS-2000 F-Tatuus Master - - 24.05|11:23
195 LOUBAL Lubomír A CZ flag Tužka Racing E1-2000 VW Golf IV TDI DSG - - 24.05|13:18
27. 333 BORKOVEC Jiří A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 24.05|14:19
150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R - - 24.05|19:36
177 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport E1-1600 Peugeot 106 rallye - - 29.05|13:05
28. 311 HRUBÝ Milan A CZ flag Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE X X 05.06|08:36
29. 313 VANĚREK Roman A CZ flag Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia X X 07.06|19:29
30. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia X X 12.06|07:47
31. 112 EDER Roland A AT flag Erich Eder E1-2000 VW Scirocco X X 13.06|20:38
32. 378 KAŇKA Jiří B CZ flag JK Garage Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza X X 23.05|18:00
33. 111 ORAVEC David B CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 23.05|18:00
34. 404 RYBNÍČKOVÁ Alice D Jr B CZ flag Martin Rybníček HA1-1400 Škoda Favorit X X 23.05|18:00
35. 405 RYBNÍČEK Patrik B CZ flag Martin Rybníček HA1-1400 Škoda Favorit X X 23.05|18:00
36. 397 MASÁR Radovan B SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic X X 23.05|18:00
37. 130 HANZAL Martin B CZ flag MH motorsport E1-1400 Škoda 130H X X 23.05|18:01
38. 362 GRÜNEROVÁ Nicol D Jr B CZ flag Grüner Motorsport S1-1600 Ford Fiesta Cup X X 23.05|18:01
39. 264 TURIČÍK Ondřej B CZ flag Turičík E1-1600 Peugeot 206 X X 23.05|18:01
40. 389 ŠVÁB Petr B CZ flag HL motorsport S1-2000 Ford Focus X X 23.05|18:02
41. 113 MALEŇÁK Dušan B CZ flag DVDV Raving Team E1-1400 Škoda 130 LR/H X X 23.05|18:02
42. 399 FILÍPEK Martin B SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic X X 23.05|18:02
43. 496 KRÁLÍK Lukáš B CZ flag HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Golf mk2 GTI X X 23.05|18:03
101 ŠIMEČEK Radovan B CZ flag ECO-PRESS CZ E1-2000 Peugeot 206i - - 23.05|18:03
44. 211 PODPĚRA Zdeněk B CZ flag Skalda Racing E1-1400 Honda Civic X X 23.05|18:05
45. 388 ÁZSÓTH Ladislav B CZ flag HL motorsport S1-2000 Ford Focus X X 23.05|18:05
46. 445 ŠVÁB Kamil B CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI X X 23.05|18:05
47. 444 NEČAS Michal B CZ flag MN japan racing HA1-1400 Honda Civic 4G X X 23.05|18:05
48. 235 KALIŠ Miroslav B CZ flag VPK Motors E1-1400 Škoda 110R X X 23.05|18:06
49. 373 HAVLOVÁ Pavlina D B CZ flag Patera Motorsport S1-1600 Citroen saxo vts X - 23.05|18:07
50. 376 HAVEL František B CZ flag Patera Motorsport S1-1600 Citroen saxo vts - X 23.05|18:08
51. 464 KLEIN Jaromír B CZ flag KF Motorsport HA1-1400 Škoda 130 LR X X 23.05|18:08
114 KOLBÁBEK Radek B CZ flag LRT - Profiperformance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 - - 23.05|18:10
52. 494 ZELENÝ Milan B CZ flag MDS Motorsport HA1-1400 Škoda 130LR X X 23.05|18:15
53. 90 OSLADIL Jan B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Spider MTX 2-03 X - 23.05|18:20
202 BYSTRÝ Milan B CZ flag MIBY E1-1400 Škoda 130rs - - 23.05|18:21
181 PŘENOSIL Miroslav B CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS - - 23.05|18:22
54. 434 KRUŽÍK Josef B CZ flag Historic Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR X X 23.05|18:23
55. 29 SPACKOVA Jana D B CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale - X 23.05|18:28
255 ZIMA Petr B CZ flag RTMmotorsport E1-1400 Fiat Cinquecento - - 23.05|21:05
56. 396 VALLA Jiří B CZ flag Valla S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer evo9 X X 23.05|21:27
57. 523 MINAŘÍK Aleš B CZ flag Aša Racing HA1-K-1300 Škoda 130L - X 23.05|21:48
58. 321 HERALECKÝ Lukáš B CZ flag Jdm Honda S1-1600 Honda Civic ek4 X X 23.05|22:01
103 LIPIČKA Jan B CZ flag Klub nejlepších E1-2000 BMW E30 M42 - - 23.05|22:05
59. 330 KAZDOVÁ Jana D B CZ flag DOHNAL MOTORSPORT S1-1600 Citroen C2 X - 23.05|22:14
60. 331 DOHNAL Josef B CZ flag DOHNAL MOTORSPORT S1-1600 Citroen C2 - X 23.05|22:15
61. 290 NASTOUPIL Lukáš B CZ flag P.N.T.H. E1-1600 Honda CRX X X 24.05|11:23
62. 121 SLOVÁČEK Michal B CZ flag LRT-Slomak E1+3000/2WD Toyota MR 2 X X 24.05|16:04
63. 401 DRONG Pavel B CZ flag Drong Pavel HA1-1400 Suzuki Swift GTI X X 24.05|17:55
257 SVOBODA Jiří B CZ flag GT2 Motorsport E1-1600 Škoda Felicia KIT CAR - - 24.05|19:46
304 KEPEŇ Maxmilián Jr B CZ flag RMK motorsport S1-1600 Citroen Saxo vts - - 24.05|20:18
64. 240 VOLENA Jiří B CZ flag JK Motorsport E1-1400 Škoda Felicie Kit car X X 24.05|23:11
124 SEIDL Rostislav B CZ flag Seidl Motorsport E1-1600 Mitsubishi Colt 1.6 - - 27.05|20:04
65. 157 KMÍNEK Zdeněk B CZ flag LIQUI MOLY E1+3000/2WD Lamborghini Gallardo GT 3 X X 28.05|22:03
66. 253 NEDUCHAL Matěj Jr B CZ flag Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H X X 30.05|11:52
67. 328 PAPOUŠEK Jiří B CZ flag PBmotorsport S1-2000 Mazda 3 X - 09.06|12:22
68. 151 ŠUSTR Miloslav B CZ flag Allcore motor sport E1-1600 Škoda Favorit X X 09.06|13:45
69. 129 KOČIŘÍK David C CZ flag Kočiřík Motorsport E1-1400 Škoda Rapid X X 23.05|18:00
70. 466 KARPÍŠEK Tomáš C CZ flag HRT HA1-2000 Volkswagen Scirocco X X 23.05|18:00
71. 153 KOČIŘÍK Jindřich C CZ flag Kočiřík Motorsport E1-1400 Škoda Rapid X - 23.05|18:01
118 BOBEK JUN. Milan C CZ flag MB Racing E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer WRC 05 - - 23.05|18:06
430 BOŘIL Lukáš C CZ flag Japan racing HA1-2000 Honda CRX - - 23.05|18:07
48 GYÖRGY Petr C CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E2/SS-2000 Furmule Gloria - - 23.05|22:30
72. 108 KOGLER Michael C AT flag MIG-Austria E1-2000 VW Scirocco TDI-Synthetik X X 24.05|07:30
173 ŠRAHŮLEK Petr C CZ flag JP motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 - - 24.05|16:41