Zoznam prihlásených MZAV MREC
"ECCE HOMO VII. Šternberský vrch", 19. - 21. 4. 2019

Pre pretek je stanovený limit 85 pretekárov. Ostáva voľných miest: 16/21.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 225 KAWULOK Jiří "Jurek" A CZ flag JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 X X 20.03|18:14
2. 550 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 X X 20.03|21:33
3. 19 NOVICKÝ Michal A CZ flag REC E2/C-2000 Ligier JS 49 Honda X - 21.03|06:26
4. 181 PŘENOSIL Miroslav "Mirda" A CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS X X 21.03|07:09
5. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact X X 21.03|14:21
6. 131 OSLADIL Jan A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Focus X X 21.03|15:32
7. 70 OSLADIL Jan A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 MTX formule Mondial X X 21.03|15:33
8. 20 OSLADIL Jan A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Formule Van Diemen X X 21.03|15:33
9. 218 KOPIŠTĚ Jaroslav A CZ flag Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye X X 21.03|15:52
10. 355 KRALIK Adam Jr A CZ flag KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS X X 21.03|22:21
11. 100 BOKŮVKA Martin A CZ flag Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 X X 22.03|07:05
12. 302 ČEPIČKA Vlastimil "Čepi" A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer X X X 23.03|06:53
13. 500 JANSA Emil A CZ flag Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport X X 24.03|07:17
14. 485 HAVIGER Petr A CZ flag Haviger motors HA1-2000 Renault Clio X X 24.03|08:51
15. 104 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Svijany E1-2000 Honda Civic Type R X X 25.03|06:49
16. 5 KUBICA Tomáš A CZ flag Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II X X 25.03|12:18
17. 124 KUBICA Milan A CZ flag Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II X X 25.03|12:19
18. 189 SALLOUM Jiří A CZ flag haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 X X 25.03|14:41
19. 1 PHILIPP Wilhelm A DE flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 25.03|14:51
20. 2 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 X X 25.03|14:51
21. 7 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 X X 25.03|14:52
22. 4 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20F X X 25.03|14:52
23. 412 FURIŠ Filip A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 25.03|19:42
24. 470 FURIŠ Karel A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 25.03|19:44
25. 388 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1+2000/2WD Ford Focus X X 26.03|11:22
26. 118 ŠPILKA Michal A CZ flag MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up X X 29.03|09:30
27. 318 ŠPILKA Václav A CZ flag MetalBend motorsport S1-1600 Honda CRX X - 29.03|09:30
28. 414 KLČ Miroslav A SK flag Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi X X 02.04|21:18
29. 333 BORKOVEC Jirka A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 04.04|06:00
30. 347 ŠTELC Lukáš A CZ flag KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX X X 04.04|21:24
31. 206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC X X 05.04|10:09
32. 344 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 05.04|17:18
33. 398 KADLEČEK Jiří A CZ flag Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Civic 1.6VTi X X 07.04|21:21
34. 496 JELÍNEK Libor A CZ flag AutoJelínek HA1+2000 BMW 3.5 CSL X X 08.04|13:01
35. 211 PODPĚRA Zdeněk "Poppyk" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Honda Civic X X 08.04|13:07
36. 156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi O.C. TECH TEAM E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 X X 08.04|17:33
37. 482 MARTINEK Tomáš A CZ flag Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi X X 08.04|19:20
38. 6 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 09.04|18:00
39. 290 NASTOUPIL Lukaš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX X X 09.04|19:10
40. 464 VRÁTIL Pavel "Sebastian" A CZ flag CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI X X 09.04|20:20
41. 202 HAVIGER Milan "Dědek" A CZ flag Haviger motors E1-2000 Honda Type R X X 10.04|09:54
42. 103 HEINISCH Alfred A CZ flag ALF Team E1-2000 VW SIROCCO II X X 10.04|15:28
43. 107 VAŠÍČEK Petr A CZ flag ALF Team E1-2000 VW SIROCCO II X X 10.04|15:29
44. 106 PETR Martin A CZ flag PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo X X 10.04|21:51
45. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia X X 12.04|06:41
46. 313 ŠABÍK Martin A SK flag LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus X X 15.04|07:43
47. 36 TRZEPACZYŃSKI Leszek A PL flag Leszek E2/C-2000 Norma M20F X X 17.04|12:59
48. 222 GRYGAR David "Dawee" A CZ flag Šternberk E1-1400 Škoda Felicie X - 20.03|20:17
49. 139 HRABČÍK Milan "Hrabča" A CZ flag notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto X X 20.03|20:33
50. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag BPautosport E1-1600 Škoda Favorit X X 22.03|21:59
51. 160 PLEVA Martin A CZ flag Automotoklub Vrbno v AĆR E1-1400 Škoda 100 X X 22.03|23:20
52. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R X X 22.03|23:20
53. 38 KRÁČMAR Zdeněk B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk E2/C-1600 Demon Car Cm 1000 X X 24.03|23:19
54. 32 KOPEČEK Jiří B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus X X 28.03|09:31
55. 129 KOČIŘÍK David B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Rapid 136 X X 28.03|22:32
56. 1018 VÍTEK Petr B CZ flag CLIMART RACING TEAM E2/C+2000 Osella PA 30 X X 06.04|12:37
57. 499 KRUPICA Lukáš "Zolty" A CZ flag Auto Špacír HA1-1300 Škoda Rapid 136 X X 09.04|20:25
58. 166 DIVIŠOVÁ Alexandra D A CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia X X 15.04|06:53
59. 172 HRUBÝ Milan B CZ flag ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 X X 16.04|15:56
60. 316 KŘEPELKA Lukáš B CZ flag ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot SRC X X 16.04|15:56
61. 30 NEVĚŘIL Dušan C CZ flag Speedmaster racing team E2/C+2000 Norma M20FC X - 06.04|15:57
62. 51 HAMRLE Marek "Mára" C CZ flag ML Racing E2/SCB Kart Honda 600 X - 07.04|21:10
63. 147 DĚDEK David C CZ flag NUTREND ACCR Czech Team E1-2000 Alfa Romeo 147 2,0 TS X - 08.04|17:31
64. 196 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi BLACK 9 X X 09.04|08:05
65. 186 JEŽEK Radim C CZ flag Radim Ježek E1-1400 Škoda Fabia X X 09.04|11:08
66. 27 HLAVINKA Josef C CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Tomis 99-04 X X 09.04|15:41
67. 132 FILIPÍN Jiří C CZ flag JF Motorsport E1-1400 Suzuki Swift X - 09.04|21:00
68. 17 SUROWKA Jaroslav C CZ flag Js Racing z. s E2/C-2000 Norma M20 X X 10.04|13:24
69. 23 JANIK Vaclav C CZ flag Janík Motorsport E1+2000/2WD BMW M3 GTR X X 15.04|13:37
88 KOPEČEK Pavel A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v UAMK HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 - - 31.03|21:55
101 VYMĚTAL Lubomír A CZ flag LVcar E1+2000/2WD BMW BMW M3 E 46 - - 26.03|19:24
105 DRONG Pavel A CZ flag Pavel Drong E1-1400 Suzuki Swift GTI - - 22.03|11:01
108 KOPEČEK Jiří A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v UAMK E1-2000 Opel Astra - - 26.03|23:38
121 ŠUBA Ladislav A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW SŠ19 - - 20.03|18:07
234 ZOUFALY Karel "DOKTOR" A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v UAMK E1-1600 Škoda PICK UP FRESTYLE - - 21.03|13:03
289 ZOUFALÁ Martina D A CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v UAMK E1-1600 Škoda Felicia - - 08.04|20:32
405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hlmotorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi - - 27.03|20:16
33 NECKÁŘ Libor B CZ flag Ecce homo team E2/C-2000 Tatuus Master LNR evo - - 23.03|00:36
77 VOZDECKÝ David B CZ flag Maverick Rescue Hill Climb Team HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 - - 09.04|08:12
288 KLIMEŠ Lukáš B CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v UAMK E1-2000 Ford Puma - - 08.04|20:26
369 WINTER Jaroslav B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1-2000 Honda Civic 2,0 Type R - - 22.03|14:11
1. 42 HAMRLE Lukáš "Luky" C CZ flag ML Racing E2/SCB Kart Honda 600 - X 07.04|21:11
2. 340 GRIC Karel C CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1-2000 Opel Astra - X 13.04|09:03