Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"VI. GMS - PROLOG Automotodrom Brno", 1. - 2. 4. 2023

Pre pretek je stanovený limit 115 pretekárov. Ostáva voľných miest: 19/22.


Zvoľ pretek:

Titulární partner Generální partner Hlavní partneři
# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 3 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet X X 01.03|18:28
2. 12 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice/Mad Racing Power/MSC Rottenegg E2/SS-2000 F-Tatuus Master X X 01.03|18:00
3. 29 SPACKOVA Jana D B CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale - X 01.03|18:01
4. 251 VLASÁKOVÁ Vendula D Jr A CZ flag Enem dym E1-2000 Škoda Felicia X X 01.03|21:08
266 DIVIŠOVÁ Alexandra D B CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia - - 03.03|11:22
5. 289 ZOUFALÁ Martina D B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia X - 09.03|10:45
307 MORÁVKOVÁ Nikola D Jr B CZ flag Automotosport Neduchal S1-1600 Škoda Fabia - - 01.03|18:38
6. 335 SAJLEROVÁ Gabriela D B CZ flag Liqui Moly Racing Team S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO X X X 08.03|18:10
344 PROUZOVÁ Olivie D B CZ flag rtm motorsport S1-1600 Suzuki Swift - - 01.03|18:23
7. 362 GRÜNEROVÁ Nicol D Jr B CZ flag Grüner Motorsport S1-1600 Ford Fiesta Cup X X 01.03|18:02
8. 404 RYBNÍČKOVÁ Alice D Jr B CZ flag Martin Rybníček HA1-1400 Škoda Favorit X X 01.03|20:54
9. 510 SCHÜTZ Victoria D A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 VW Golf 1 Gti X X 01.03|18:49
1. 1 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD Mcf1 Evo Komvet X X 01.03|18:27
2. 2 ŠPALEK Jiří A CZ flag Komvet racing E2/SC+2000 Norma M20F X X 20.03|20:12
6 KELLER Lukáš A CZ flag Evo IX S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX - - 13.03|04:49
3. 9 TÜRK Petr A CZ flag TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO IX X X 01.03|18:05
4. 10 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA X X 01.03|20:17
5. 11 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice/Mad Racing Power/MSC Rottenegg E2/SS-2000 F-Tatuus Master X X 01.03|18:01
6. 15 NOVICKÝ Michal A CZ flag REC Group E2/SC-2000 Ligier JS 49 Honda X X 03.03|06:24
7. 17 PETIT Sébastien A FR flag TEAM PETIT E2/SC+2000 Prototyp Prototyp X X 01.03|19:55
8. 22 MELŠA Michal A CZ flag LOTUS Racing E2/SS-2000 Lotus Opel X X 02.03|15:49
9. 23 ŠPAČEK Zdeněk A CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale X X 01.03|18:02
33 GRUNDOVA Nela B FR flag TEAM PETIT E2/SC-1600 Prototyp Prototyp - - 01.03|21:24
44 PETIT Axel B FR flag TEAM PETIT E2/SC-1600 Prototyp Prototyp - - 01.03|21:25
10. 66 RUTTER Christian A AT flag Rutter E2/SC-2000 Prc S4 Honda X X 03.03|19:41
11. 67 STANKOVIČ Vladimir B AT flag AMD Zvezda E2/SC-2000 Osella PA21 EVO X X 27.03|09:29
12. 80 KOSTELECKÝ Radek A CZ flag Kosťa motorsport HA2 Formule Ford Van Dieman X X 01.03|18:10
13. 88 ONDREJKA Ján B SK flag JOSK Racing team HA2 Giom 01 X X 02.03|16:56
14. 91 OSLADIL ML. Jan B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Formule Skoda MTX 1-05 X X 02.03|10:43
15. 100 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice/Mad Racing Power/MSC Rottenegg E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale X X 01.03|18:01
16. 101 ŠIMEČEK Radovan B CZ flag ECO-PRESS CZ E1-2000 Peugeot 206i X X 01.03|19:12
17. 103 LIPIČKA Jan B CZ flag Klub nejlepších E1-2000 BMW E30 M42 X X 06.03|10:54
18. 107 KAWULOK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 X X 01.03|18:15
19. 110 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies-Golf X X 01.03|18:02
20. 111 ORAVEC David B CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 01.03|18:01
21. 112 EDER Roland A AT flag Erich Eder E1-2000 VW Scirocco X X 01.03|18:03
22. 113 MALEŇÁK Dušan B CZ flag DVDV Raving Team E1-1400 Škoda 130 LR/H X X 03.03|10:42
23. 114 KOLBÁBEK Radek B CZ flag LRT - Profiperformance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 X X 01.03|19:17
24. 117 KEŇO Petr A CZ flag PK racing team E1-1400 Fiat Cinguecento X X 05.03|10:57
25. 120 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 01.03|18:03
26. 121 SLOVÁČEK Michal B CZ flag LRT-Slomak E1+3000/2WD Toyota MR 2 X X 02.03|18:27
27. 126 BOKŮVKA Martin B CZ flag Bokman E1-3000/2WD BMW E30 X X 01.03|20:54
28. 130 HANZAL Martin B CZ flag MH motorsport E1-1400 Škoda 130H X X 01.03|18:02
29. 131 FIALA Jan B CZ flag ennoble racing team E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X X X 24.03|17:25
30. 136 FENZ Oliver Jr A AT flag Fenz Motorsport E1-2000 BMW 318ti X X 13.03|15:17
138 LACKNER Ronald C AT flag Gorilla Racing E1-3000/2WD Porsche 944 S2 - - 08.03|11:04
139 BRDITSCHKA Thomas C AT flag Gorilla Racing E1-3000/2WD Porsche 944 S2 - - 09.03|08:49
31. 141 HRABČÍK Milan A CZ flag Notor Motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 coupe X X 04.03|18:47
144 HUDEČEK Matěj B CZ flag FANFARO Racing E1-2000 BMW E36 - - 07.03|11:47
145 MATULA Michal B CZ flag Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 - - 01.03|18:44
32. 156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team X X 02.03|12:15
177 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport E1-1600 Peugeot 106 rallye - - 01.03|20:47
33. 181 PŘENOSIL Miroslav B CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS X X 01.03|20:46
188 STEJSKAL Martin B CZ flag Mates racing E1-2000 Škoda Fabia - - 12.03|22:53
34. 199 KREJČÍ Bohuslav B CZ flag KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH X X 01.03|19:20
206 PODMAJERSKY Vladimir B SK flag Motorsport klub VP E1-2000 Peugeot 206 RC - - 01.03|20:05
35. 211 PODPĚRA Zdeněk B CZ flag Skalda Racing E1-1400 Honda Civic X X 01.03|18:05
36. 214 BLAŽEK Roman C CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO IX X X 05.03|19:50
215 NEDUCHAL Jan C CZ flag Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H - - 01.03|18:44
37. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia X X 02.03|09:13
38. 235 KALIŠ Miroslav B CZ flag VPK Motors E1-1400 Škoda 110R X X 02.03|21:03
39. 240 VOLENA Jiří B CZ flag JK Motorsport E1-1400 Škoda Felicie Kit car X X 02.03|10:19
40. 241 MANFRED Scheubeck A DE flag Scheubeck E1+3000/2WD Audi TT X X 05.03|15:00
253 NEDUCHAL Matěj Jr B CZ flag Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H - - 01.03|18:37
41. 255 ZIMA Petr B CZ flag RTMmotorsport E1-1400 Fiat Cinquecento X X 02.03|08:39
42. 262 PETRŽELKA Michal B CZ flag NC POWER E1-2000 Škoda Fabia Kit Car X X 18.03|00:28
43. 264 TURIČÍK Ondřej B CZ flag Turičík E1-1600 Peugeot 206 X X 01.03|18:56
44. 272 NĚMEC Zdeněk B CZ flag NC POWER E1-1600 Škoda Fabia X X 15.03|17:33
45. 277 HUBÁČEK Karel C CZ flag Janík Motorsport E1-3000/2WD KTM X-BOW GTX X - 24.03|09:56
46. 290 NASTOUPIL Lukáš B CZ flag P.N.T.H. E1-1600 Honda CRX X X 01.03|19:52
293 KUNC Šimon Jr B CZ flag FANFARO Racing E1-2000 BMW E36 - - 07.03|11:47
47. 300 PFUNDTNER Rene A AT flag Team Schütz S1+2000/4WD Seat Leon Cupra X X 01.03|18:48
48. 301 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 01.03|18:08
49. 304 KEPEŇ Maxmilián Jr B CZ flag RMK motorsport S1-1600 Citroen Saxo vts X X 01.03|20:27
50. 305 ČERVENKA Roman B CZ flag Ennoble group racing team S1-2000 Alfa Romeo Gt GT X X 12.03|21:45
308 MORÁVEK Jiří B CZ flag Automotosport Neduchal S1-1600 Škoda Fabia - - 01.03|20:22
51. 311 HRUBÝ Milan A CZ flag Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE X X 07.03|10:38
52. 313 VANĚREK Roman A CZ flag Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia X X 01.03|18:16
53. 320 SCHÜTZ Stefan A AT flag Team Schütz S1-2000 Seat Leon X X 01.03|18:50
54. 321 HERALECKÝ Lukáš B CZ flag Jdm Honda S1-1600 Honda Civic ek4 X X 01.03|19:47
55. 322 HOUSKA Radek A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD Audi TT X X 01.03|18:18
333 BORKOVEC Jiří A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS - - 02.03|15:24
56. 339 BERKA Zdenek B CZ flag Ennoble group racing team S1-2000 Alfa Romeo Gt GT X X 12.03|21:46
57. 345 GRUNTORÁD František A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 01.03|20:44
58. 348 SCHWARZMAIER Dominik A AT flag Team Schütz S1-1600 VW Polo X X 01.03|18:04
59. 349 BRUCKNER René A AT flag Team Schütz S1-2000 VW Golf 3 GTI 16V X X 01.03|18:00
363 POLÁK Vojtěch C CZ flag SPZ VYSOČINA S1+2000/2WD Audi TT - - 07.03|20:15
60. 366 VÁVRA Petr A CZ flag RTMmotorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 8 X X 01.03|18:25
61. 371 KOSTELECKÝ Tomáš A CZ flag Kosťa motorsport S1-2000 Peugeot 206 GT X X 01.03|18:09
62. 377 TRNKA Zdeněk A CZ flag KOMVET Racing - STK Okříšky RT S1+2000/4WD Mitsubishi Evo VI X X 01.03|18:23
63. 378 KAŇKA Jiří B CZ flag JK Garage Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI X X 01.03|22:46
64. 382 HOUSKA Roman B CZ flag SPZ-VYSOČINA S1+2000/2WD BMW M3 X X 01.03|21:51
65. 388 ÁZSÓTH Ladislav B CZ flag HL motorsport S1-2000 Ford Focus X X 01.03|18:03
66. 389 ŠVÁB Petr B CZ flag HL motorsport S1-2000 Ford Focus X X 01.03|19:04
67. 400 STRNAD Lukáš A CZ flag Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR X X 01.03|20:40
68. 401 DRONG Pavel B CZ flag Drong Pavel HA1-1400 Suzuki Swift GTI X X 01.03|18:00
69. 403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 01.03|20:08
70. 405 RYBNÍČEK Patrik B CZ flag Martin Rybníček HA1-1400 Škoda Favorit X X 01.03|20:58
71. 408 KIESLING Manuel A AT flag Manuel Kiesling HA1+2000 BMW E30 325ix X X 27.03|15:31
72. 410 NOVÁČEK Miloš A CZ flag MN Japan racing HA1+2000 Mazda GTX 4x4 X X 01.03|18:59
73. 422 POLEHLA Michal A CZ flag Japan Racing HA1-2000 Honda Civic EE9 X X 04.03|17:55
74. 444 NEČAS Michal B CZ flag MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic X X 01.03|18:16
75. 445 ŠVÁB Kamil B CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI X X 01.03|19:18
76. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-VYSOČINA HA1+2000 BMW E30 X X 01.03|21:50
77. 463 ŠPUNDA Petr B CZ flag PŠ Autosport HA1-2000 Ford Escort RS 2000 X X 05.03|17:41
78. 464 KLEIN Jaromír B CZ flag KF Motorsport HA1-1400 Škoda 130 LR X X 03.03|11:52
496 KRÁLÍK Lukáš B CZ flag HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Golf mk2 GTI - - 08.03|11:03
79. 501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X - 01.03|18:02
80. 511 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V X X 01.03|18:04
81. 514 ZÖCHLING Manfred A AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf 1 Gti Typ 17 GTi X X 01.03|18:17
82. 518 POPEK Domen B SI flag Popek HA1-K-1600 Fiat x1/9 X X 23.03|18:39
83. 520 SCHÜTZ Thomas A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 01.03|18:50
523 MINAŘÍK Aleš B CZ flag Aša Racing HA1-K-1300 Škoda 130L - - 01.03|19:53
84. 539 FAKTOR Vladimír A SK flag F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S X - 03.03|11:50
85. 540 PIRKNER Markus A AT flag Markus Pirkner HA1-K+1600 VW Scirocco 16V X X 10.03|08:59
86. 541 KRÁTKÝ Jan A CZ flag GMS Racing Team HA1-K+1600 Fiat Ritmo 130Tc Abarth X X 02.03|10:33
87. 542 FELCMAN Zdeněk B CZ flag GMS Racing Team HA1-K+1600 BMW M3 E30 X X 02.03|10:33
545 HUPKA Igor B SK flag Rally club Topoľčany o.z HA1-K-1300 Škoda 130 RS - - 03.03|10:34
88. 550 GRATZER August A AT flag Gratzer HA1-K+1600 Lancia Beta Montecarlo X X 01.03|18:20