Zoznam prihlásených MZAV MREC
"XXXIX. Zámecký vrch", 17. - 19. 7. 2020

Pre pretek je stanovený limit 82 pretekárov. Ostáva voľných miest: 3/2.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 X - 01.07|20:24
2. 332 BARTÚNEK Daniel Jr A CZ flag RT Servis Car S1-1600 Honda Civic X X 06.07|12:05
3. 355 KRÁLÍK Adam Jr A CZ flag Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS X X 28.06|19:19
1. 1 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master X X 28.06|19:57
2 WILHELM Philipp B DE flag MSC Rottenegg E2/C+2000 Norma M20 FC oreca - - 29.06|09:16
2. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 28.06|19:56
3. 4 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master X X 28.06|19:58
4. 6 ŽÁČEK Michal A CZ flag Žáček E1+2000/2WD BMW 130i X X 29.06|21:16
5. 7 KOLBÁBEK Radek A CZ flag LRT-Profi-Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 X X 28.06|19:30
6. 8 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS X X 28.06|19:17
7. 9 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R X X 29.06|15:48
8. 10 ŠTELC Lukáš A CZ flag Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X X 06.07|11:18
9. 12 GYÖRGY Petr A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König X X 06.07|09:30
10. 14 PETIT Sébastien A FR flag Team PETIT E2/C+2000 Nova Np 01 - 4 Engine Honda turbo X X 08.07|17:47
11. 21 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus X X 29.06|08:24
12. 24 LANGER Pavel A CZ flag GT2 Motorsport E2/C-1600 Autola 1/04 X X 05.07|10:03
13. 28 TRZEPACZYŃSKI Leszek A PL flag Leszek E2/C-2000 Norma M20 F X X 30.06|08:10
14. 38 KOPECEK Jiří A CZ flag AMK Ecce home Šternberk v UAMK E2/C-2000 Opel Lotus 2.0 X X 09.07|17:46
15. 55 WEIL David A CZ flag WEILTEC E2/C-1600 MTX Faster X X 02.07|14:15
71 ŠVESTKA Petr C CZ flag SABI RACING E2/SCB Kart Rsk Valda - - 01.07|02:02
79 MATĚJA Lukáš C CZ flag SABI RACING E2/SCB Kart Rsk Valda - - 02.07|14:02
105 DRONG Pavel A CZ flag Pavel Drong E1-1400 Suzuki Swift GTI - - 30.06|01:31
16. 107 PROMOK Stefan A AT flag Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 X X 08.07|09:45
17. 111 ORAVEC David "djdavis" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 28.06|19:13
18. 115 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH X X 29.06|08:16
19. 116 † VALÁŠEK Milan A CZ flag IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR - X 28.06|20:13
117 KEŇO Petr A CZ flag Pk.racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 1150 - - 03.07|06:57
20. 120 KURBEL Pavol A SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 120L X X 01.07|19:26
21. 121 KAWULOK Jiří "Jurek" A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW E30 X X 28.06|18:05
22. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact X X 28.06|20:23
23. 125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 125L X X 01.07|19:26
24. 127 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 X X 29.06|10:25
25. 130 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 13.07|17:19
26. 141 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale X X 28.06|19:57
27. 145 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf X X 12.07|17:21
28. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 28.06|23:33
29. 158 SLÁDEK Lukáš A CZ flag Lukas racing E1-2000 Peugeot 206GTI X X 28.06|23:13
30. 166 DIVIŠOVÁ Alexandra D A CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia X X 28.06|18:09
31. 173 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo I X X 29.06|09:54
32. 181 PŘENOSIL Miroslav "Mirda" A CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS X X 28.06|18:01
33. 182 STODOLA Petr A CZ flag Weslay racing team E1-1600 Honda CRX X X 29.06|06:11
34. 202 HAVIGER Milan "Dědek" A CZ flag Haviger Motors E1-2000 Honda Type R X X 29.06|14:00
206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC - - 29.06|12:23
35. 212 POSPÍCHAL Jakub A CZ flag Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia X X 28.06|19:17
36. 218 KOPIŠTĚ Jaroslav A CZ flag Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye X X 30.06|11:42
220 TOMAN Martin A CZ flag MKT Sítotisk Tomanovi E1-1400 Škoda Felicia FST - - 29.06|22:39
37. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 30.06|09:11
38. 227 VAVROCH Petr A CZ flag HURICANE E1-1400 Volkswagen POLO FOX X X 07.07|11:42
39. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia X X 02.07|14:21
40. 235 MELŠA Radek A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 - X 01.07|20:25
41. 242 VRÁTIL Pavel "Sebastian" A CZ flag CoraHB Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Opel Kadett Gsi 16VT X X 28.06|18:47
42. 250 HORNÍČEK Filip A CZ flag F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia X X 28.06|21:42
43. 272 BORKOVEC David A CZ flag CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi X X 29.06|12:12
44. 295 POSPÍCHAL Patrik A CZ flag Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia X X 28.06|19:40
45. 301 MAĎAR Michal A SK flag LRT S1-2000 Ford Focus X X 28.06|18:43
46. 302 ČEPIČKA Vlastimil "Cepi" A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X X X 30.06|22:54
47. 310 DOUBEK Luděk A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 29.06|08:50
48. 321 KAZDOVÁ Jana D A CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 X X 28.06|22:20
49. 322 DOHNAL Josef A CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 X X 28.06|22:21
50. 326 MOTÁLEK Milan A CZ flag Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII X X 28.06|22:34
51. 330 NEUSTUPA Aleš A CZ flag Ennoble racing team S1-2000 Renault Clio RS X X 10.07|09:43
52. 333 BORKOVEC Jiri A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 28.06|19:36
53. 344 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 28.06|18:05
54. 345 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta X X 29.06|15:43
55. 369 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 29.06|08:51
56. 382 HOUSKA Roman A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 X X 28.06|18:24
57. 388 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1+2000/2WD Ford Focus X X 28.06|21:01
58. 393 SEDLÁK Martin A CZ flag BJP S1-1600 Citroen Saxo Vts X X 28.06|21:56
59. 397 MASÁR Radovan "Vincent Vega" A SK flag NANODRY S1-1600 Honda Civic X X 29.06|10:24
398 KADLEČEK Jiří A CZ flag Honda S1-1600 Civic 1.6 Honda - - 30.06|13:13
60. 399 FILÍPEK Martin A SK flag nanodry.sk S1-1600 Honda civic X X 28.06|18:01
61. 400 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team HA1-2000 Alfa Romeo Giulia GTV Sprint X X 02.07|13:02
62. 405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi X X 28.06|19:54
63. 409 DORINSKÝ Lukas A CZ flag Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 X X 29.06|15:17
64. 410 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 30.06|21:02
65. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 03.07|18:49
66. 412 FURIŠ Filip A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 28.06|21:56
67. 420 KIML ML. Jiří A CZ flag Auto Classic Club Brno HA1-1300 Škoda 120 ls X X 28.06|20:45
68. 426 MALEŇÁK Dusan A CZ flag DVDV Racing team HA1-1300 Škoda 130LR/H X X 29.06|17:29
69. 428 ŤAHÚR Ondřej A CZ flag Martínkovice motors team HA1-2000 Škoda Favorit X X 29.06|08:54
70. 432 ŠPLÍCHAL David "Šplouchy" A CZ flag GTI garage HA1-2000 VW Golf GTI X X 28.06|21:51
71. 434 KRUŽÍK Josef A CZ flag Historik Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR X X 29.06|11:36
72. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 28.06|18:25
73. 470 FURIŠ Karel A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 28.06|21:57
74. 484 ZELENÝ Milan A CZ flag Historick Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR X X 28.06|18:47
75. 500 † JANSA Emil A CZ flag Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport X X 28.06|19:13
505 JANSA Tomáš A CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI - - 28.06|19:15
520 HOCHECKER Adolf A AT flag MSC Mühlbach HA1-K+1600 Opel Kadett C Coupe - - 29.06|07:45
76. 521 SCHÜTZ Thomas A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 29.06|07:43
77. 525 KOŽNAROVÁ Libuše D C CZ flag VPKmotors HA1-K-1300 Ford Fiesta X X 13.07|23:43
78. 541 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V X X 29.06|07:44