Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"III. GMS Albrechtický kopec - Memoriál Jiřího Lose", 20. - 21. 8. 2022

Pre pretek je stanovený limit 80 pretekárov. (Náhradníci sú zobrazení kurzívou.)

Prihlasovanie končí o:
- (17.08.2022 00:00:00).


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 333 VANĚREK Roman A CZ flag Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia X X 22.07|18:00
2. 148 KRÁL Jakub A CZ flag RTM-Mohelnice E1-1400 Škoda Felicia X X 22.07|18:00
3. 130 HANZAL Martin A CZ flag MH motorsport E1-1400 Škoda 130H X X 22.07|18:00
4. 246 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 X X 22.07|18:00
270 DOBEŠ Václav A CZ flag V.D.Racing Team E1-1400 Škoda Favorit - - 22.07|18:01
5. 30 MOURAL Karel A CZ flag Moural Karel E2/SS-2000 Ralt karelmoural@seznam.cz X X 22.07|18:01
6. 386 KOLČAVA Radek A CZ flag AUTO-KORA S1+2000/2WD Volkswagen golf gti X X 22.07|18:01
7. 506 RAŠKA Stanislav A CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW 1.6 GTi X X 22.07|18:01
8. 142 HRABČÍK Milan A CZ flag notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 Coupe X X 22.07|18:01
9. 2 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD Mcf1 Evo Komvet X X 22.07|18:01
10. 349 BRUCKNER René A AT flag Team Schütz S1-2000 VW GOLF X X 22.07|18:01
11. 385 KUBÍN Adam A CZ flag Adam Kubín S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer evo ix X X 22.07|18:01
12. 509 PAVLIČÍK Lukáš A CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 Gti X X 22.07|18:01
13. 1 ŠPALEK Jiří A CZ flag Komvet Racing E2/SC+2000 Norma M20F EVO X X 22.07|18:02
14. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Racing Team E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 22.07|18:02
15. 377 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye X X 22.07|18:02
16. 405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra F EVO 2 X X 22.07|18:02
17. 8 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet X X 22.07|18:02
18. 456 DUDÍK Lubomír A CZ flag VW Brouk servis Olomouc HA1-2000 VW VW Brouk 1302 X X 22.07|18:02
19. 110 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies - Golf X X 22.07|18:03
20. 469 NOVÁČEK Miloš A CZ flag MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g X X 22.07|18:03
21. 21 OSLADIL Jan snr. A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault X X 22.07|18:03
22. 129 KOČIŘÍK David A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda 130 X X 22.07|18:03
23. 153 KOČIŘÍK Jindřich A CZ flag Kočiřík Motorsport E1-1400 Škoda Rapid X - 22.07|18:03
24. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren X X 22.07|18:04
25. 90 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Spider MTX 2-03 X X 22.07|18:04
26. 199 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH X X 22.07|18:04
27. 365 CEJNAR Pavel A CZ flag Cejny Motorsport S1-1600 Suzuki Swift X X 22.07|18:04
28. 451 VLASÁKOVÁ Vendula D Jr A CZ flag Gt2 HA1-2000 Renault Clio X X 22.07|18:04
29. 154 JIRAS Pavel A CZ flag Autosport - Řeporyje E1-1400 Škoda 120 LS X X 22.07|18:04
30. 11 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master X X 22.07|18:04
31. 166 FILIPÍN Jiří A CZ flag Tužka Racing E1-1400 Suzuki Swift GTi X X 22.07|18:05
32. 306 LEŠIKAR Petr A CZ flag Babi Team S1-1600 Honda Civic 1,6 X X 22.07|18:05
33. 12 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master X X 22.07|18:05
34. 100 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale X X 22.07|18:05
35. 422 POLEHLA Michal A CZ flag Osaka racing HA1-2000 Honda Civic EE9 X X 22.07|18:06
36. 161 EDER Roland A AT flag Erich Eder E1-2000 VW Scirocco X X 22.07|18:06
37. 310 HRUBÝ Milan A CZ flag Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE X X 22.07|18:06
38. 392 PADRTA Lukáš A CZ flag - S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 22.07|18:07
39. 102 KAWULOK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 X X 22.07|18:07
40. 401 DRONG Pavel A CZ flag Pavel Drong HA1-1400 Suzuki Swift GTI X X 22.07|18:07
41. 165 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 22.07|18:07
42. 195 LOUBAL Lubomír A CZ flag Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4TDi DSG X X 22.07|18:07
43. 541 NEUBAUER Herbert A AT flag historic racing team austria HA1-K+1600 Lancia Delta Hf Integrale 16V X X 22.07|18:08
44. 168 DOHNÁLEK Josef A CZ flag Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS X X 22.07|18:09
45. 4 NOVICKÝ Michal A CZ flag REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49 Honda X X 22.07|18:10
46. 97 ČADEK Luboš A CZ flag Auto přívěsy Čadek HA2 Metalex Delta 2 X X 22.07|18:10
47. 355 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 22.07|18:10
48. 484 ZELENÝ Milan A CZ flag HIstoric Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR X X 22.07|18:10
49. 311 TÜRK Petr A CZ flag TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX X X 22.07|18:11
50. 317 ČEPIČKA Darek A CZ flag AVANT Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X X X 22.07|18:11
51. 488 STRNAD Lukáš A CZ flag Hostr Racing team HA1-1400 Škoda 130 LR X X 22.07|18:12
52. 471 TOUŠEK Petr A CZ flag BMW Motorsport HA1-2000 BMW E30 M3 X X 22.07|18:12
53. 321 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA X X 22.07|18:13
54. 85 ŠÁLEK Jan A CZ flag Alcore Motorsport HA2/ZST - 1600 Estonia 21 X X 22.07|18:15
55. 432 ŠPLÍCHAL David A CZ flag garage flora HA1-2000 VW Golf gti X X 22.07|18:15
56. 240 VOLENA Jiří A CZ flag JK Motorsport E1-1400 Škoda Felicie Kit Car X X 22.07|18:17
57. 441 KRÁTKÝ Jan A CZ flag GMS Racing Team HA1-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth X X 22.07|18:19
58. 202 TOMAN Martin A CZ flag Trika motorsport E1-1400 Škoda Felicia FST X X 22.07|18:22
59. 424 KAŠÁK Michal A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR HA1-2000 Opel Astra X X 22.07|18:28
60. 344 GRUNTORÁD František A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 22.07|18:28
61. 330 BORKOVEC Jiri A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 22.07|18:29
62. 434 KRUŽÍK Josef A CZ flag Historic Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR X X 22.07|18:32
63. 145 MATULA Michal A CZ flag Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 X X 22.07|18:40
64. 301 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 22.07|18:43
65. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 22.07|18:43
66. 511 KIML Jiří A CZ flag Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS X X 22.07|18:44
67. 160 PLEVA Martin A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 X X 22.07|18:44
68. 304 HAVEL František A CZ flag Patera Motorsport S1-1600 Citroen Saxo X X 22.07|18:49
69. 320 SCHÜTZ Stefan A AT flag Team Schütz S1-2000 Seat Leon X X 22.07|18:50
70. 501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X X 22.07|18:59
71. 208 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT E1+3000/2WD BMW M3 X X 22.07|19:01
72. 106 KALÁB Lubomír A CZ flag Lemurs E1+3000/2WD BMW M3 e36 X X 22.07|19:01
403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix - - 22.07|19:16
73. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia X X 22.07|19:36
74. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 22.07|20:03
75. 520 SCHÜTZ Thomas A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 22.07|20:04
76. 156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team X X 22.07|20:12
77. 369 KOLEK Jan A CZ flag Osaka racing S1-1600 Honda Civic 5g X X 22.07|20:29
78. 323 PECHANEC Vojtěch A CZ flag PechanecMotorsport S1-2000 Peugeot 407 X X 22.07|20:40
79. 313 PECHANEC Ondřej A CZ flag PechanecMotorsport S1-2000 Alfa Romeo 156 X X 22.07|20:43
80. 514 ZÖCHLING Manfred A AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf 1 Gti Typ 17 GTi X X 22.07|21:25
81. 470 FURIŠ Karel A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI L+1 X 22.07|22:22:40
82. 393 KADLEČEK Jiří A CZ flag Silponix Racing S1-1600 Honda Honda - L+1 22.07|23:21:59
83. 147 ŠRÁMEK Jakub A CZ flag JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP L+2 L+2 22.07|23:22:08
84. 286 PETR Martin A CZ flag PETR Motorsport E1+2000/4WD VW GOLF IV 2,8v6 Turbo L+3 L+3 23.07|09:33:42
85. 400 BEK Tomáš A CZ flag Renault motosport HA1+2000 Renault 5 turbo L+4 L+4 23.07|16:36:53
86. 125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 125 L+5 L+5 23.07|19:46:26
87. 120 KURBEL Pavol A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 120L L+6 L+6 23.07|19:47:31
88. 135 KOŠŤÁL Martin A CZ flag Pfeifer Motorsport E1-2000 Škoda Octavia Cup 2.0 L+7 L+7 24.07|19:35:29
89. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT E1-1600 Toyota MR2 L+8 L+8 25.07|08:01:00
539 FAKTOR Vladimír A SK flag F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S - - 25.07|18:58
90. 214 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Oliver Motorsport L+9 L+9 26.07|05:49:14
28 CHYTIL Ondřej A CZ flag Ondrej Chytil E2/SS-2000 Martini F2 - - 26.07|10:00
91. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag Alkore motrsport E1-1600 Škoda Favorit L+10 L+10 26.07|14:37:02
92. 395 KELLER Lukáš A CZ flag LKMotorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX L+11 L+11 27.07|12:57:00
93. 523 MINAŘÍK Aleš A CZ flag Aša Racing HA1-K-1300 Škoda 130L L+12 L+12 29.07|20:43:57
94. 494 BENŠ Radim A CZ flag Tužka Racing HA1-2000 Volkswagen Corrado L+13 L+13 01.08|11:37:55
10 VÍTEK Petr A CZ flag CLIMART RACING TEAM E2/SC+2000 Osella PA30 - - 01.08|13:49
95. 398 ZAKOUŘIL Tomáš B CZ flag LT Motorsport S1+2000/2WD Seat Ibiza L+14 L+14 22.07|18:02:36
96. 128 ULMAN Pavel B CZ flag ZRT motorsport Ulman E1+3000/2WD BMW E36 L+15 L+15 22.07|21:32:21
97. 325 PROUZOVÁ Olivie D B CZ flag TSU RACING TEAM S1-1600 Suzuki Swift L+16 L+16 23.07|21:30:02
98. 169 LIPIČKA Jan B CZ flag Anima Design E1-2000 BMW E30 L+17 L+17 24.07|23:33:03
99. 22 GYÖRGY Petr B CZ flag Advantage Motorsport E2/SC-1600 Formule Faster L+18 L+18 08.08|18:47:06
228 KŰHNERT Tomáš C CZ flag Racing555 E1-2000 Renault Clio - - 22.07|18:07
100. 380 BARTOŠ František C CZ flag LT motorsport S1-2000 Skoda Fabia rs L+19 L+19 09.08|08:27:50

Prihláška

Odhláška