Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"III. GMS Albrechtický kopec - Memoriál Jiřího Lose", 20. - 21. 8. 2022

Pre pretek je stanovený limit 95 pretekárov. Ostáva voľných miest: 9/8.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 333 VANĚREK Roman A CZ flag Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia X X 22.07|18:00
2. 148 KRÁL Jakub A CZ flag RTM-Mohelnice E1-1400 Škoda Felicia X X 22.07|18:00
3. 130 HANZAL Martin A CZ flag MH motorsport E1-1400 Škoda 130H X X 22.07|18:00
4. 246 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 X X 22.07|18:00
270 DOBEŠ Václav A CZ flag V.D.Racing Team E1-1400 Škoda Favorit - - 22.07|18:01
30 MOURAL Karel A CZ flag Moural Karel E2/SS-2000 Ralt 36 - - 22.07|18:01
5. 386 KOLČAVA Radek A CZ flag AUTO-KORA S1+2000/2WD Volkswagen golf gti X X 22.07|18:01
6. 506 RAŠKA Stanislav A CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW 1.6 GTi X X 22.07|18:01
7. 142 HRABČÍK Milan A CZ flag notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 Coupe X X 22.07|18:01
8. 2 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD Mcf1 Evo Komvet X X 22.07|18:01
9. 349 BRUCKNER René A AT flag Team Schütz S1-2000 VW GOLF X X 22.07|18:01
10. 385 KUBÍN Adam A CZ flag Adam Kubín S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer evo ix X X 22.07|18:01
11. 509 PAVLIČÍK Lukáš A CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 Gti X X 22.07|18:01
12. 1 ŠPALEK Jiří A CZ flag Komvet Racing E2/SC+2000 Norma M20F EVO X X 22.07|18:02
13. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Racing Team E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 22.07|18:02
14. 377 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye X X 22.07|18:02
15. 405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra F EVO 2 X X 22.07|18:02
16. 8 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet X X 22.07|18:02
17. 456 DUDÍK Lubomír A CZ flag VW Brouk servis Olomouc HA1-2000 VW VW Brouk 1302 X X 22.07|18:02
18. 110 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies - Golf X X 22.07|18:03
19. 469 NOVÁČEK Miloš A CZ flag MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g X X 22.07|18:03
20. 21 OSLADIL Jan snr. A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault X X 22.07|18:03
21. 129 KOČIŘÍK David A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda 130 X X 22.07|18:03
22. 153 KOČIŘÍK Jindřich A CZ flag Kočiřík Motorsport E1-1400 Škoda Rapid X - 22.07|18:03
23. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren X X 22.07|18:04
24. 90 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Spider MTX 2-03 X X 22.07|18:04
25. 199 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH X X 22.07|18:04
26. 365 CEJNAR Pavel A CZ flag Cejny Motorsport S1-1600 Suzuki Swift X X 22.07|18:04
27. 451 VLASÁKOVÁ Vendula D Jr A CZ flag Gt2 HA1-2000 Renault Clio X X 22.07|18:04
28. 154 JIRAS Pavel A CZ flag Autosport - Řeporyje E1-1400 Škoda 120 LS X X 22.07|18:04
11 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master - - 22.07|18:04
29. 166 FILIPÍN Jiří A CZ flag Tužka Racing E1-1400 Suzuki Swift GTi X X 22.07|18:05
30. 306 LEŠIKAR Petr A CZ flag Babi Team S1-1600 Honda Civic 1,6 X X 22.07|18:05
12 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master - - 22.07|18:05
31. 100 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale X X 22.07|18:05
32. 422 POLEHLA Michal A CZ flag Osaka racing HA1-2000 Honda Civic EE9 X X 22.07|18:06
33. 161 EDER Roland A AT flag Erich Eder E1-2000 VW Scirocco X X 22.07|18:06
34. 310 HRUBÝ Milan A CZ flag Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE X X 22.07|18:06
392 PADRTA Lukáš A CZ flag - S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX - - 22.07|18:07
35. 102 KAWULOK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 X X 22.07|18:07
401 DRONG Pavel A CZ flag Pavel Drong HA1-1400 Suzuki Swift GTI - - 22.07|18:07
36. 165 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 22.07|18:07
37. 195 LOUBAL Lubomír A CZ flag Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4TDi DSG X X 22.07|18:07
38. 541 NEUBAUER Herbert A AT flag historic racing team austria HA1-K+1600 Lancia Delta Hf Integrale 16V X X 22.07|18:08
39. 168 DOHNÁLEK Josef A CZ flag Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS X X 22.07|18:09
4 NOVICKÝ Michal A CZ flag REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49 Honda - - 22.07|18:10
40. 97 ČADEK Luboš A CZ flag Auto přívěsy Čadek HA2 Metalex Delta 2 X X 22.07|18:10
41. 355 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 22.07|18:10
42. 484 ZELENÝ Milan A CZ flag HIstoric Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR X X 22.07|18:10
43. 311 TÜRK Petr A CZ flag TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX X X 22.07|18:11
317 ČEPIČKA Darek A CZ flag AVANT Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X - - 22.07|18:11
44. 488 STRNAD Lukáš A CZ flag Hostr Racing team HA1-1400 Škoda 130 LR X X 22.07|18:12
45. 471 TOUŠEK Petr A CZ flag BMW Motorsport HA1-2000 BMW E30 M3 X X 22.07|18:12
46. 321 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA X X 22.07|18:13
85 ŠÁLEK Jan A CZ flag Alcore Motorsport HA2/ZST - 1600 Estonia 21 - - 22.07|18:15
47. 432 ŠPLÍCHAL David A CZ flag garage flora HA1-2000 VW Golf gti X X 22.07|18:15
48. 240 VOLENA Jiří A CZ flag JK Motorsport E1-1400 Škoda Felicie Kit Car X X 22.07|18:17
49. 441 KRÁTKÝ Jan A CZ flag GMS Racing Team HA1-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth X X 22.07|18:19
202 TOMAN Martin A CZ flag Trika motorsport E1-1400 Škoda Felicia FST - - 22.07|18:22
50. 424 KAŠÁK Michal A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR HA1-2000 Opel Astra X X 22.07|18:28
51. 344 GRUNTORÁD František A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 22.07|18:28
52. 330 BORKOVEC Jiri A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 22.07|18:29
53. 434 KRUŽÍK Josef A CZ flag Historic Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR X X 22.07|18:32
54. 145 MATULA Michal A CZ flag Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 X X 22.07|18:40
55. 301 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 22.07|18:43
56. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 22.07|18:43
57. 511 KIML Jiří A CZ flag Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS X X 22.07|18:44
58. 160 PLEVA Martin A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 X X 22.07|18:44
59. 304 HAVEL František A CZ flag Patera Motorsport S1-1600 Citroen Saxo X X 22.07|18:49
60. 320 SCHÜTZ Stefan A AT flag Team Schütz S1-2000 Seat Leon X X 22.07|18:50
61. 501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X X 22.07|18:59
62. 208 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT E1+3000/2WD BMW M3 X X 22.07|19:01
63. 106 KALÁB Lubomír A CZ flag Lemurs E1+3000/2WD BMW M3 e36 X X 22.07|19:01
403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix - - 22.07|19:16
64. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia X X 22.07|19:36
65. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 22.07|20:03
66. 520 SCHÜTZ Thomas A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 22.07|20:04
67. 156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team X X 22.07|20:12
68. 369 KOLEK Jan A CZ flag Osaka racing S1-1600 Honda Civic 5g X X 22.07|20:29
69. 323 PECHANEC Vojtěch A CZ flag PechanecMotorsport S1-2000 Peugeot 407 X X 22.07|20:40
70. 313 PECHANEC Ondřej A CZ flag PechanecMotorsport S1-2000 Alfa Romeo 156 X X 22.07|20:43
71. 514 ZÖCHLING Manfred A AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf 1 Gti Typ 17 GTi X X 22.07|21:25
72. 470 FURIŠ Karel A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 22.07|22:22
73. 393 KADLEČEK Jiří A CZ flag Silponix Racing S1-1600 Honda Honda - X 22.07|23:21
74. 147 ŠRÁMEK Jakub A CZ flag JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP X X 22.07|23:22
75. 286 PETR Martin A CZ flag PETR Motorsport E1+2000/4WD VW GOLF IV 2,8v6 Turbo X X 23.07|09:33
76. 400 BEK Tomáš A CZ flag Renault motosport HA1+2000 Renault 5 turbo X X 23.07|16:36
125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 125 - - 23.07|19:46
120 KURBEL Pavol A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 120L - - 23.07|19:47
77. 135 KOŠŤÁL Martin A CZ flag Pfeifer Motorsport E1-2000 Škoda Octavia Cup 2.0 X X 24.07|19:35
78. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT E1-1600 Toyota MR2 X X 25.07|08:01
539 FAKTOR Vladimír A SK flag F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S - - 25.07|18:58
79. 214 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Oliver Motorsport X X 26.07|05:49
28 CHYTIL Ondřej A CZ flag Ondrej Chytil E2/SS-2000 Martini F2 - - 26.07|10:00
80. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag Alkore motrsport E1-1600 Škoda Favorit X X 26.07|14:37
81. 395 KELLER Lukáš A CZ flag LKMotorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 27.07|12:57
523 MINAŘÍK Aleš A CZ flag Aša Racing HA1-K-1300 Škoda 130L - - 29.07|20:43
494 BENŠ Radim A CZ flag Tužka Racing HA1-2000 Volkswagen Corrado - - 01.08|11:37
10 VÍTEK Petr A CZ flag CLIMART RACING TEAM E2/SC+2000 Osella PA30 - - 01.08|13:49
82. 300 DVOŘÁK Karel A CZ flag Auto Kříž Racing S1-1600 Citroen C2 X X 11.08|06:32
83. 335 VÁVRA Petr A CZ flag TSU racingteam S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 8 X X 15.08|13:01
84. 398 ZAKOUŘIL Tomáš B CZ flag LT Motorsport S1+2000/2WD Seat Ibiza X X 22.07|18:02
85. 128 ULMAN Pavel B CZ flag ZRT motorsport Ulman E1+3000/2WD BMW E36 X X 22.07|21:32
325 PROUZOVÁ Olivie D B CZ flag TSU RACING TEAM S1-1600 Suzuki Swift - - 23.07|21:30
169 LIPIČKA Jan B CZ flag Anima Design E1-2000 BMW E30 - - 24.07|23:33
86. 22 GYÖRGY Petr B CZ flag Advantage Motorsport E2/SC-1600 Formule Faster X X 08.08|18:47
87. 380 BARTOŠ František B CZ flag LT motorsport S1-2000 Skoda Fabia rs X X 09.08|08:27
88. 126 BOKŮVKA Martin B CZ flag Bokman E1-3000/2WD BMW E30 - X 13.08|22:58
225 ZIMA Petr B CZ flag TSU Racing Team E1-1400 Fiat Cinquecento R1 - - 15.08|13:23
228 KŰHNERT Tomáš C CZ flag Racing555 E1-2000 Renault Clio - - 22.07|18:07